Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 30

Θέμα: Τι ειναι αυτο??? Zongshen RX3

  1. #16
    Yπαρχει κανεις μεχρι τωρα που εχει στην κατοχη του κατι κινεζικο και θα σου πει καλα λογια ?
    Μετα τις 300κ χλμ επειδη ρωτας ....το κοβω πως θα ναι μεσα στη σκουρια , με ξεθωριασμενα πλαστικα , κιτρινα φαναρια κτλ ....αν συνεχιζει να τσουλάει .

    Μακρυα .

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Yπαρχει κανεις μεχρι τωρα που εχει στην κατοχη του κατι κινεζικο και θα σου πει καλα λογια ?
    Μετα τις 300κ χλμ επειδη ρωτας ....το κοβω πως θα ναι μεσα στη σκουρια , με ξεθωριασμενα πλαστικα , κιτρινα φαναρια κτλ ....αν συνεχιζει να τσουλάει .

    Μακρυα .


    Υπαρχει καποιος.Εγω πιανομαι???
    https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post2858592
    Τελευταία τροποποίηση από harris_x; 15/04/2018 στις 19:19. Αιτία: σωστό link
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #18
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios;2[SIZE=4
    [/SIZE]929792]Yπαρχει κανεις μεχρι τωρα που εχει στην κατοχη του κατι κινεζικο και θα σου πει καλα λογια ?
    Μετα τις 300κ χλμ επειδη ρωτας ....το κοβω πως θα ναι μεσα στη σκουρια , με ξεθωριασμενα πλαστικα , κιτρινα φαναρια κτλ ....αν συνεχιζει να τσουλάει .

    Μακρυα .

    300k xlm?

    300.000 xlm ?????

    O kinezos???

  4. #19
    Οκ.
    Βγαλε και καμια φωτο να το θυμασαι ....πλακα καννω . Ζωή να χει .
    Μιας και εισαι Κρητικος , να σου πω πως το μονο κινεζικο που εχω βαλει στα χερια μου ειναι το μοτερ 6.5hp του ραβδιστικου ,που κοστιζει όσο το καρμπυρατερ του γιαπωνεζικου και τα λ7 του τα χει βγαλει .
    Αμα δεις ομως πως εχει γινει θα κλαψεις . Εχω αλλα 4 μοτερ σε άλλα εργαλεια και αν τα δεις , φαινονται πιο καινουρια ....Ενα απο αυτα ειναι 20 + ετων .

    Εχει γνωστος μου παπι Κινα και το βλεπεις και νομιζεις πως ειναι το αστρα που ειχε στο λυκειο πριν 20 χρονια ...και βλεπεις τα αλλα και τα χαιρεσαι

    Αυτο το μοτορι ρε παιδια ... το 250 το adv που λεμε , υπαρχει περιπτωση να το παρει καποιος , να βαλει το κοριτσι απάνω , να παει σε κανα νησακι πσκ και να μην γυρισει σκουριασμενο ?


    Νταξ ρε απο πανω , βαρας ...τι βαρας ?

    30 Κ οκ ;

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Οκ.
    Βγαλε και καμια φωτο να το θυμασαι ....πλακα καννω . Ζωή να χει .
    Μιας και εισαι Κρητικος , να σου πω πως το μονο κινεζικο που εχω βαλει στα χερια μου ειναι το μοτερ 6.5hp του ραβδιστικου ,που κοστιζει όσο το καρμπυρατερ του γιαπωνεζικου και τα λ7 του τα χει βγαλει .
    Αμα δεις ομως πως εχει γινει θα κλαψεις . Εχω αλλα 4 μοτερ σε άλλα εργαλεια και αν τα δεις , φαινονται πιο καινουρια ....Ενα απο αυτα ειναι 20 + ετων .

    Εχει γνωστος μου παπι Κινα και το βλεπεις και νομιζεις πως ειναι το αστρα που ειχε στο λυκειο πριν 20 χρονια ...και βλεπεις τα αλλα και τα χαιρεσαι

    Αυτο το μοτορι ρε παιδια ... το 250 το adv που λεμε , υπαρχει περιπτωση να το παρει καποιος , να βαλει το κοριτσι απάνω , να παει σε κανα νησακι πσκ και να μην γυρισει σκουριασμενο ?


    Νταξ ρε απο πανω , βαρας ...τι βαρας ?

    30 Κ οκ ;
    Παλι μαλακια εκανα.Ο συνδεσμος που εβαλα κανονικα επρεπε να σε βγαζει στη συζητηση που ειχα και φωτο και απο ολλα.Δε το χω ρε γαμοτο...

    Συμφωνω με αυτο που λες για τα κινεζικα.Ειναι αυτο που ειπα πιο πανω.Κακη ποιοτητα πλαστικων και φαναριων.Οπος το ραβδιστικο σου αντοιστιχα.Ειμαι σιγουρος οτι θα τρε χει λαδια πανω στη βεργα και θα εχει μαυρισει κιολας ε?Αλλα ο κινητηρας ειναι ενταξει.Κατα καποιο τροπο ειναι να σου κατσει.Φιλος με κινεζο 50αρι που το εβλεπες και ηταν μια μαζα απο σιδερα χωρις πλαστικα χωρις φαναρια χωρις σελα χωρις τπτ οταν κοιταξα το κοντερ του και ειδα 60.000+ ετριβα τα ματια μου.Και το αποκοριφωμα???Δε θυμοταν ποσα χρονια ειχε να του αλαξει λαδια.Ασε που πηγενε συνεχεια στον 1 τροχο...Ειναι να σου βγει καλο το γλυκο.


    Δε συμφωνω σε αυτο που λες οτι δεν εχεις βαλει τπτ αλλο κινεζικο στα χερια σου μιας και ο κινεζος μπηκε πολυ δυνατα στην αγωρα και τα μισα (και κατι παραπανω)που κραταμε στα χερια μας ειναι κινεζικα και απλα δε το ξερουμε.


    Οσο για το 250 adv και το νησακι και τη σκουρια.Γιαυτο ανοιξα το θεμα.Για να δουμε πος θα εχει γινει μετα απο καποια χλμ.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #21
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Θα σου πω την ιστορια, παρουσιάστηκε πριν 4-5 χρονια στην αγορα ισως και λιγο πιο μπροστά τοτε που ειμαχε μπει ολοι στο τρυπάκι να "σκοτώσουμε" οτι πιανει 5 φραγκα για να ζησουμε πιο μινιμαλιστικα ελέω απότομης αλλαγης της κρισης των μνημονίων.
    Το ειχε παρει καποιος απο διπλανο φορουμ δεν εμαθα εαν συνεχίζει μιας και πολλα μελη αδρανοποιουνται απο τα φορουμ με την παροδο των χρόνων.
    Τοτε οι Ιάπωνες δεν ειχαν καμια παρουσία με λουκ αντβε τουριστικ στην κατηγορία 250-300 σημερα ομως επανήλθαν μιας και σφίγγουν ολοενα οι αναγκες για οικονομικό δίκυκλο.

    Επίσης σημερα 2018 και σε λιγο 2020 ειναι αναχρονισμενο να μιλαμε για κινεζους κατασκευαστές με υποτιμητικά σχολια. Οι ανθρωποι εχουν τρομερή εξέλιξη παραγουν μεσα απο πολυ δουλεια τα παντα σε πολυ καλη αναλογία ποιοτητας σε σχεση με το κοστος το παρον τους ανήκει και το μελλον θα δειξει ποσο θα μπορέσουν να εκτοπίσουν εμπορικά τους Ιάπωνες κατασκευαστές.

    Αναμένουμε να δουμε και προιοντα απο ωραιες συγχωνεύσεις οπως η ιταλοκινεζικη benelli με το trk251 που θα ειναι σίγουρα ανταγωνιστικό σε τιμη(εκτιμώ οχι πανω απο 4.5k).

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Εδω στον βράχο τα πουλάνε σαν ROMET

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	romet2.jpg 
Προβολές:	179 
Μέγεθος:	100,9 KB 
ID:	394983
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Ωραιο αυτο με το sidecar ε?
    3.200 μονο???
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    για ξανακοιτα

  10. #25
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    για ξανακοιτα
    Μα το κοιτάω και εγώ και λέω τι 3200?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_1.jpg 
Προβολές:	162 
Μέγεθος:	58,6 KB 
ID:	394988

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    για ξανακοιτα
    Οπ σορυ μαγκες.Ημουν βολτα με το σκυλο και ειχε ηλιο και δεν ειδα το περιγραμμα στο κινητο.
    Αλλα και παλι εχει καποιες καλλες τιμες και ωραια κοματια...

    Ρομετ???Τι εταιρια ειναι αυτη???Σαν τη ζογκζεν???Μηπος η ζογκζεν της δινει κυνητηρες???Καπου διαβασα οτι δεινη σε πολλα κινεζικα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Οπ σορυ μαγκες.Ημουν βολτα με το σκυλο και ειχε ηλιο και δεν ειδα το περιγραμμα στο κινητο.
    Αλλα και παλι εχει καποιες καλλες τιμες και ωραια κοματια...

    Ρομετ???Τι εταιρια ειναι αυτη???Σαν τη ζογκζεν???Μηπος η ζογκζεν της δινει κυνητηρες???Καπου διαβασα οτι δεινη σε πολλα κινεζικα.
    Είσαι καλό παιδί και το εννοώ ,απλά πρόσεχε εκεί που πας με το σκύλο μη πέσεις σε τίποτα πρόβατα καταλαβαίνεις ...τσοπάνης .
    Ποια Ζονκσεν ρε πούστη μου και ξύσιμο στη γκλίτσα συνέχεια.

  13. #28
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Εδώ δε λέει πάντως τα καλύτερα:

    https://www.youtube.com/watch?v=sTJkVl-Ll9c
    Φύγαμε...

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Είσαι καλό παιδί και το εννοώ ,απλά πρόσεχε εκεί που πας με το σκύλο μη πέσεις σε τίποτα πρόβατα καταλαβαίνεις ...τσοπάνης .
    Ποια Ζονκσεν ρε πούστη μου και ξύσιμο στη γκλίτσα συνέχεια.
    Ειληκρινα.Σημερα πηγα νοτια κρητη με τη γυναικα για καφεδακι.Επεσα 2 φορες σε βοσκους.Λες να φταιει αυτο???
    Τωρα οσον αφορα τη γλιτσα...Τι να πω!!!Οτι θελει ξυνη ο καθης
    καθε μερα ...νεα μερα.

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από hidefnick Προβολή μηνύματος
    Εδω στον βράχο τα πουλάνε σαν ROMET

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	romet2.jpg 
Προβολές:	179 
Μέγεθος:	100,9 KB 
ID:	394983
    αααα ειστε μπροστά!!!! έχετε το 400cc ήδη!!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. τι ειναι αυτο?
    από Akatanomastos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2008, 15:10
  2. Καλά τι είναι αυτό τώρα?
    από MikeG στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2007, 12:30
  3. τι ειναι αυτο που νοιωθεις με τη μηχανη;
    από diuco στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 88
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2007, 15:25
  4. ξερει κανεις τι ειναι αυτο?
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2005, 15:47
  5. Ξερει Κανεισ Τι Ειναι Αυτο ???
    από thomass στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2005, 07:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF