Σελίδα 16 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 6111213141516171819202126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 546

Θέμα: Νέα Daytona (by Zontes) X310 και R310

  1. #226
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Το καλό στον χώρο του ειδικού ρύπου, είναι ότι πλέον ξεβρακώθηκαν όλοι όσοι γράφουν μαλακίες επειδή ο χ, ψ αντιπρόσωπος τους τάζει διαφήμιση.
    Το 2wo,το bikeit και σχεδόν οτιδήποτε παίζει σε ηλεκτρονική μορφή, για τη γραπτή η κατάσταση είναι τραγική εδώ και χρόνια (έφτασε ο χώρος της μοτοσικλέτας στο σημείο να περιμένει ενημέρωση από moto Τρίτη, η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ), είναι απλά ελεεινό. Προσπαθώ να βρω κάτι που να μπορώ να πιστέψω το 1/10 όσων λένε και στα μόνα που έχω καταλήξει (για την ώρα, όλοι κρίνονται κάθε μέρα) είναι τα 2 κανάλια στο youtube, στο ένα νομίζω είναι και ο Διατσιδης. Το ακόμα πιο γελοίο είναι κάτι τύποι σαν τον anton26.

    Εδώ ο ίδιος ο ιδιοκτήτης του zontes r250 αναφέρει ένα σκασμό προβλήματα και ατέλειες και ο τύπος στην κοσμαρα του λέει το παραμύθι του. Σκατά και απόσκατα...
    Φίλε δεν νομίζω ότι πρέπει να εκνευρίζεσαι και να στεναχωριέσαι για πράγματα που δεν είσαι εσυ υπεύθυνος. Και εξηγώ. Πριν από 25 χρόνια πούλαγα σαν περιοδεύων πωλητής κρέατα σε κρεοπωλεία (με μια vespa px 200). Εκείνη την εποχή είχε σκάσει το σκάνδαλο με τις τρελές αγελάδες. Πολύ λίγοι αλλά σοβαροί και διαβασμενοι ιδιοκτήτες κρεοπωλειων μου λέγανε ότι θα έρθει μια εποχή που θα έχουμε τα πάντα από τρόφιμα αλλά δεν θα μπορούμε τίποτα να φαμε....Αυτή ήταν μια ατάκα που ενώ την άκουγα με προσοχή και έδειχνα ότι συμφωνουσα ...στην πραγματικότητα δεν την κατανοουσα και με άφηνε σε απορια μιας και ημουν ένας άπειρος νεαρός. Δεν περασαν πολλά χρόνια και πλέον περισσότερο έμπειρος από τον κόσμο και από την αγορά αντιληφθηκα τι ήθελαν να μου πουν....

    Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και στην κοινωνία της πληροφορίας σημερα. Αντί να πάρουμε τους δρόμους και να ψάχνουμε με τις ώρες σε μια βιβλιοθήκη ή σε ένα βιβλιοπωλείο για το παραμικρό... το κάνουμε πλέον με το κινητό μας τηλέφωνο κάτι που ήταν αδιανόητο πριν από δύο δεκαετίες...Ζούμε λοιπόν στην κοινωνία της πληροφορίας και έχουμε αδιανόητο όγκο πληροφοριών.... το πρόβλημα πλέον είναι ότι δεν μπορούμε να πιστέψουμε τίποτα πια....

    Σε συνέχεια των παραπάνω με τους vloger μην πιέζεσαι. Οι 9 στους 10 (παγκόσμια) δεν είναι ενθουσιώδεις χομπίστες αλλά άτομα με σκοπιμότητα να βγάλουν χρήματα από το you tube. Αυτήν την στιγμή το you tube είναι ένας εύκολος τρόπος να βγάλει κάποιος λεφτά στην Ελλάδα μιας και δεν υπάρχει ακομα υπερεπαγγελματισμος αλλά μια γενικότερη μετριότητα. Και για αυτό συναντας τύπους σαν τον anton26. Φυσικά ο πήχης θα ανεβει γρήγορα.

    Για να επιστρέψουμε στις μοτοσυκλέτες οι Κινέζοι είναι ένας λαός που εργάζεται σκληρά και έχει κατάφερει πολλά τα τελευταία χρόνια. Έχει τον σεβασμό μου για αυτό και φυσικά δεν περνάει απαρατήρητη σε εμένα η συνεχής βελτίωση των προϊόντων τους. Θα σκεφτόμουν σοβαρά να αγοράσω ένα x 310 αν έκανα μέχρι 7,8Κ τον χρονο και αν είχα ένα χώρο να το στεγάζω για να το προστατεύω από ήλιο και βροχές που σίγουρα θα το ταλαιπωρούσαν αρκετά. Επίσης όσο και αν ακούγεται κουφο...θα το αγόραζα αν ήμουν λιγότερο πολιτικό ον...Δηλαδή αν αγνοούσα την ιδιαίτερη αυταρχική διακυβέρνηση τους... Ειδικά για τον τελευταίο λόγο θα στρεφομουνα σε έναν άλλο πολύ συμπαθη λαό τους Ινδους που έχουν στην γκάμα τους ανάλογες μοτοσυκλέτες όπως πχ το Enfield Himalayan το οποίο είναι και λίγο cult σαν μηχανακι...
    Τελευταία τροποποίηση από mia_zoi_kawa; 31/03/2019 στις 23:32.

  2. #227
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.753
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    Μόνο Κόκκινα Φεγγάρια για ελληνικές κριτικές!
    Όχι στους πουλημένους, ναι στους ημίτρελους;
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  3. #228
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.438
    Εντάξει ο κόκκινα φεγγάρια είναι ωραίος τύπος,ροκάς και μηχανοβιος αλλά δεν κάνει αυτό που λέμε review,οκ λέει την γνώμη του πολύ γενικά.Για το οτι το κάνει για την γκ@υλα του είμαι σίγουρος.
    Το ίδιο παρατήρησα και τον χώρο του ηλεκτρονικού τσιγάρου. ''reviewers'' στο youtube αλλά και στο μεγαλύτερο φορουμ ατμίσματος στην Ελλάδα,ότι παρουσίαζαν το οποίο φυσικά ήταν δωράκι από Κίνα ήταν τέλειο,άψογο,κτλ.(όχι όλοι,8/10)
    Όταν άρχιζε ο κόσμος να τα αγοράζει και να γράφει τις απόψεις του καταλάβαινες τι παίζει.
    when life gets complicated... i ride.

  4. #229
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2019
    Μηνύματα
    10
    Ένα σχολιο θέλω να κάνω για τον Anton και τον κάθε Άντον που αρθρογραφεί,η παρουσιάζει κάτι και λέει δημόσια την γνώμη του.Αν και δε μου αρέσει να κρίνω,ειδικά πράγματα τα οποια δεν είμαι αρμόδιος η ειδήμων
    Αλλά μερικές φορές διάφορα σχόλια τύπου τα παίρνει πχ από το γκορκολη,ο έτσι ο άλλιως μήπως γινομεθα κάπως σκληροί κι ίσως κι άδικοι;στη τελική στο χέρι μας είναι είτε να τον ακούσουμε/διαβάσουμε είτε οχι.
    Την γνώμη του λεει,δεν νομίζω να την επιβάλλει
    Τώρα αν εγώ πχ διαβάσω η ακούσω τον κάθε Άντον και αγοράσω η όχι μια μοτό με γνώμονα έναν blocker η αρθρογραφο
    Μάλλον φταίω εγώ κι όχι εκείνος
    Αυτά τα λέω φιλικά,μη παρεξηγηθεί κανένας,δεν μου είναι κάτι κανένας,απλά για τον Άντον 26 ειδικα εγώ προσωπικά δεν θα ήμουν τόσο αυστηρός καθώς βλέπω έναν άνθρωπο ο οποίος με φθηνό εξοπλισμό (κάμερα,κινητό κτλ) κάνει κάτι με όρεξη με ενθουσιασμό κτλ και δίνει βήμα στον οποιοδήποτε να πει το δικό του,όποιος δε το αρέσει πάει πχ σε πιο επαγγελματικά πρότζεκτ τύπο μοτό in action.τουλαχιστον αν τα έπαιρνε από το γκορκολη υποθέτω. Θα κυκλοφορούσε και με ότι καλύτερο η πιο καινούργιο έχει ο γκοργκολης,να Σάι τώρα στρατευμένος η κίτρινος Τύπος για ένα spinteraki πενταετίας;μου φαίνεται λίγο κουλό όχι βέβαια απίθανο
    Αυτά τα ολίγα,μη παρεξηγηθεί κάνεις φίλος του φορουμ,δεν την λέω σε κάποιον μια άποψη εξέφρασα με γνώμονα κυρίως ότι ειναι απρέπεια να μιλάμε για κάποιον αρνητικά χωρίς τουλάχιστον να συμμετέχει νστε να υπερασπιστεί τον εαυτό του

  5. #230
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/03/2019
    Μηνύματα
    133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    ..θα το αγόραζα αν ήμουν λιγότερο πολιτικό ον...Δηλαδή αν αγνοούσα την ιδιαίτερη αυταρχική διακυβέρνηση τους... Ειδικά για τον τελευταίο λόγο θα στρεφομουνα σε έναν άλλο πολύ συμπαθη λαό τους Ινδους που έχουν στην γκάμα τους ανάλογες μοτοσυκλέτες όπως πχ το Enfield Himalayan το οποίο είναι και λίγο cult σαν μηχανακι...
    εδω συμφωνω μαζι σου
    δεν μπορω για να αγορασω φθηνα κατι να αγνοησω την σφαγη στην πλατεια της Τιεναμεν το 1989,τον τροπο που παραγονται φθηνα προιοντα απο μια δικτακτορια,την παιδικη εργασια,την λογοκρισια στο ιντερνετ και τοσα αλλα και οτι στο κατω κατω λογω αυτης της εκμεταλευσης φτιαχνεται μια οικονομικη δυναμη που απειλει την Δυση...δηλαδη βγαζουμε τα ματια μας μονοι μας,για να αγορασουμε κατι φθηνα

  6. #231
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Φίλε δεν νομίζω ότι πρέπει να εκνευρίζεσαι και να στεναχωριέσαι για πράγματα που δεν είσαι εσυ υπεύθυνος. Και εξηγώ. Πριν από 25 χρόνια πούλαγα σαν περιοδεύων πωλητής κρέατα σε κρεοπωλεία (με μια vespa px 200). Εκείνη την εποχή είχε σκάσει το σκάνδαλο με τις τρελές αγελάδες. Πολύ λίγοι αλλά σοβαροί και διαβασμενοι ιδιοκτήτες κρεοπωλειων μου λέγανε ότι θα έρθει μια εποχή που θα έχουμε τα πάντα από τρόφιμα αλλά δεν θα μπορούμε τίποτα να φαμε....Αυτή ήταν μια ατάκα που ενώ την άκουγα με προσοχή και έδειχνα ότι συμφωνουσα ...στην πραγματικότητα δεν την κατανοουσα και με άφηνε σε απορια μιας και ημουν ένας άπειρος νεαρός. Δεν περασαν πολλά χρόνια και πλέον περισσότερο έμπειρος από τον κόσμο και από την αγορά αντιληφθηκα τι ήθελαν να μου πουν....

    Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και στην κοινωνία της πληροφορίας σημερα. Αντί να πάρουμε τους δρόμους και να ψάχνουμε με τις ώρες σε μια βιβλιοθήκη ή σε ένα βιβλιοπωλείο για το παραμικρό... το κάνουμε πλέον με το κινητό μας τηλέφωνο κάτι που ήταν αδιανόητο πριν από δύο δεκαετίες...Ζούμε λοιπόν στην κοινωνία της πληροφορίας και έχουμε αδιανόητο όγκο πληροφοριών.... το πρόβλημα πλέον είναι ότι δεν μπορούμε να πιστέψουμε τίποτα πια....

    Σε συνέχεια των παραπάνω με τους vloger μην πιέζεσαι. Οι 9 στους 10 (παγκόσμια) δεν είναι ενθουσιώδεις χομπίστες αλλά άτομα με σκοπιμότητα να βγάλουν χρήματα από το you tube. Αυτήν την στιγμή το you tube είναι ένας εύκολος τρόπος να βγάλει κάποιος λεφτά στην Ελλάδα μιας και δεν υπάρχει ακομα υπερεπαγγελματισμος αλλά μια γενικότερη μετριότητα. Και για αυτό συναντας τύπους σαν τον anton26. Φυσικά ο πήχης θα ανεβει γρήγορα.

    Για να επιστρέψουμε στις μοτοσυκλέτες οι Κινέζοι είναι ένας λαός που εργάζεται σκληρά και έχει κατάφερει πολλά τα τελευταία χρόνια. Έχει τον σεβασμό μου για αυτό και φυσικά δεν περνάει απαρατήρητη σε εμένα η συνεχής βελτίωση των προϊόντων τους. Θα σκεφτόμουν σοβαρά να αγοράσω ένα x 310 αν έκανα μέχρι 7,8Κ τον χρονο και αν είχα ένα χώρο να το στεγάζω για να το προστατεύω από ήλιο και βροχές που σίγουρα θα το ταλαιπωρούσαν αρκετά. Επίσης όσο και αν ακούγεται κουφο...θα το αγόραζα αν ήμουν λιγότερο πολιτικό ον...Δηλαδή αν αγνοούσα την ιδιαίτερη αυταρχική διακυβέρνηση τους... Ειδικά για τον τελευταίο λόγο θα στρεφομουνα σε έναν άλλο πολύ συμπαθη λαό τους Ινδους που έχουν στην γκάμα τους ανάλογες μοτοσυκλέτες όπως πχ το Enfield Himalayan το οποίο είναι και λίγο cult σαν μηχανακι...
    Μιας και η συζήτηση είναι χαλαρή, αν έπρεπε να ΜΗΝ αγοράζουμε πράγματα από μια ή περισσότερες χώρες, τότε αυτές είναι οι ΗΠΑ και οι "προοδευτικοι" σύμμαχοι των ΗΠΑ.

    Οι ΗΠΑ έχουν γαμησει κυριολεκτικά όλο τον πλανήτη. Αν δεις σε πόσες χώρες έχουν εισβάλει για να βολέψουν τα συμφέροντα τους θα πάθεις μπλακ άουτ.

    Αν δεις σε πόσες χώρες έχουν στηρίξει πραξικοπηματα για να βάλουν φυτευτους θα λαλήσεις.

    Μιλάμε οτι έχουν κάνει ντου μέχρι και στη Γρανάδα!!!!!
    Είναι η χώρα που μαζί με τους φίλους της από το ΝΑΤΟ αιματοκυλισαν την Γιουγκοσλαβια.

    Εμείς είμαστε οι επόμενοι. Γι αυτό και η συμφωνία των Πρεσπων. Μια αυτόνομη - ανεξάρτητη Μακεδονία είναι ο επόμενος στόχος. Και ενώ θα λέμε ότι η Κίνα απειλεί τη δύση, η δύση θα μας πηδηξει χωρίς σάλιο αλλά και με τρομερή όρεξη και βια.

    Δεν ήταν η Κίνα αυτή που αιματοκυλησε τη Συρία, τη Λιβύη, το Ιράκ ενώ διακαής πόθος είναι να γίνει ακριβώς το ίδιο και με το Ιράν.

    ΗΠΑ : η μόνη χώρα που έχει κάνει χρήση ατομικής βόμβας στην Ιαπωνία.
    ΗΠΑ : η μόνη χώρα που άδειασε τις αποθήκες της από βόμβες ναπαλμ στο Βιετνάμ. Ακόμα γεννιούνται τέρατα, όπως φυσικά και στην Ιαπωνία.
    Τελευταία τροποποίηση από jawaforever; 01/04/2019 στις 12:46.

  7. #232
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THRESH
    Εγγραφή
    12/09/2005
    Μηνύματα
    976
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	stalin1.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	21,4 KB 
ID:	405326

  8. #233
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Θα ηθελα να κανω δυο παρατηρησεις στα παραπανω σχολια.

    Πρωτο. Κανενα δυτικο εργοστασιο αυτοκινητου ή μοτοσυκλετας που εχει μεταφερει την παραγωγη του σε αναπτυσομενη χωρα δεν εχει μεταφερει εκει ολη την τεχνογνωσια που διαθετει. Κατα κανονα βεβαια γιατι υπαρχουν και οι εξαιρεσεις. Η αιτια που καταστρατηγειται ο κανονας αυτος ειναι η ανθρωπινη αφελεια, η απληστια των μετόχων, η διαφθορα των διευθυντικών στελεχων ,ή ακαταλληλοτητα για την θεση τους και η ελλειψη σοβαρης εθνικης βιομηχανικης στρατηγικης μιας χωρας (πχ Ελλαδα) . Τρανταχτο παραδειγμα καταστρατηγησης του κανονα αυτου ειναι η περηφανη γαλλικη βιομηχανια με τις υπερταχειες TVG που μετεφερε ολη της τεχνογνωσια στη Κινα την προηγουμενη δεκαετια. Οπως ειναι φυσικο μεσα σε δεκα χρονια ο κινεζικος γιγαντας CRRC τους γλεντησε κανονικα τους Γαλλους. Εχει παρει ολες τις δουλειες στις υπερταχειες στην Ασια και προσφατα εστειλε και πλασιεδες στην Ευρωπη. Οσον αφορα την αυτοκινητοβιομηχανια και την μοτοσυκλετοβιομηχανια η κατασταση ειναι ποιο δυσκολη για τους κινεζους. Φυσικα αντιγραφουν και κατασκοπευουν τα παντα απλα ο δρομος δεν ειναι περιπατος οπως με τις ΤVG....
    =============================================================
    πολυ σωστα τα λες !!!

    αλλωστε δεν ειναι δυσκολο να κανεις οτιδηποτε αγορα...να το κανεις βιδες...και να το αντιγραψεις!
    αυτο λεω τοσο καιρο εμεσα...μερικοι δεν καταλαβαινουν...και οπως ειπες παρακατω
    σε 10 χρονια τους γλενταγαν....τι νομιζεται πλεον οτι θα γινει και με τις μοτο ??
    εε ??

  9. #234
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Ωραία τροπή παίρνει το θρεντακι και το βλέπω να πηγαίνει ακλαφτο.. αφήστε τα γεωπολιτικά και πολιτικά παίδες, θα ξεφύγει το πράγμα...

    Καμία λίστα του τι πουλάνε τούτα έχουμε η ακόμη δεν υπάρχουν στοιχεία?

    Γιατί καλά τα σπρίντερ στα 1500 ευρώ αλλά όταν ζητάς 3-4κ ο άλλος περιμένει να κάνει και καμιά 100κ χιλιόμετρα αν ο Billy κάνει με το Χόντα 200κ (με διπλή τιμή αγοράς) χωρίς καμένη λάμπα... :book:

  10. #235
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alexinhogr Προβολή μηνύματος
    https://youtu.be/W8gEGmPPTIs βλέπεις όλο το βίντεο κ δεν το παίρνεις αχαχχααχ μετά από πλύσιμο δεν ανοίγει το καπάκι της βενζίνης, αχαχαχα 18 χρόνια Κλάρα και μου καψε μια λάμπα αχαχαχ
    ======================================================
    σε 18 χρονια θα βλεπουμε κινεζικο μοτο και θα λεμε '' πωωω τι εργαλειο ειναι αυτο''
    μεγαλη μπουυκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες...λεει μια παροιμια !!
    να χαιρεστε να ανεβουν οι κινεζοι......κερδος θα εχουμε σαν καταναλωτες !

  11. #236
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Αν δει κάποιος το βίντεο με τον ιδιοκτήτη και τον anton26, θα φύγει τρέχοντας. Μιλάμε για μπορντέλο κανονικά και με το νομό. Αλήθεια τώρα, υπάρχει άνθρωπος που παίρνει στα σοβαρά τις μπούρδες που λέει και γράφει ο anton26????? Όλα καλά και ωραία τα βλέπει ο τύπος ενώ στην πραγματικότητα το μόνο που κάνει είναι να προμοταρει τα χρεπια του εισαγωγέα. ΕΛΕΟΣ δλδ, γράφει και οτι οποιοδήποτε μηχανάκι που έχει ταλαιπωρηθεί όπως αυτό, θα είχε τα ίδια προβλήματα. Για ποια ταλαιπωρία μιλάει όταν ο χάρος έχει κανει 3.000χλμ και ο ιδιοκτήτης, σύμφωνα και με τα λεγόμενα του, είναι αρρώστος με τη φροντίδα του.
    Πεταμένα λεφτα οχι επειδή είναι made in china αλλά επειδή είναι φασον και από εργοστάσιο-κατασκευαστή της πλάκας.
    ====================================================
    Με συνχωρεις αλλα στα βιντεο του...εχει πολλα δικυκλα.....κακως αναφερεσε γενικα !!
    Στο φιναλε...καποιος πρεπει να πει και για αυτα τα δικυκλα....που θελουν μερικοι να κανουν την αγορα
    κατα προεκταση λες μπουρδελα και αυτους!!
    Δεν το διευκρινιζεις...και ετσι το βλεπω...καλυτερα να μην το γενικευεις και να διατυπωσεις αλλιως αυτα που γραφεις !

  12. #237
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/03/2018
    Μηνύματα
    298
    Από ότι θυμάμαι η Honda θα δημιουργούσε το 9 εργοστάσιο στην Κίνα, οι Κινέζοι μια ζωή θα βγάζουν φτηνιαρικα γιατί τους ενδιαφέρει η δική τους αγορά, οι δικοί μας απλά τα εισάγουν γιατι βάζουν καπέλο 250% στην τιμή .

  13. #238
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alexinhogr Προβολή μηνύματος
    https://m.alibaba.com/product/608164...109d284fnNOhyR όταν βλέπεις πόσο έχουν στην χώρα τους τι να λέμε.
    =========================================
    αυτο γιατι το εβαλες τωρα???
    εσυ τοσο νομιζεις θα το παρεις ??
    μεταφορα δεν θα πληρωσεις ??
    εκτελονισμο ??
    φπα?
    ταξινομηση?
    και θες και ενα χωρο να βαλεις και μερικα ανταλακτικα...που θα φερεις με τον ιδιο τροπο!

  14. #239
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Tι ξεφτιλες ειναι αυτοι ρε? Αυτα που γραφουν ανετα θα τα εγραφε και η ιδια η Zontes ή ο Γκοργκολης. Το βαρελι της "δημοσιογραφιας" δεν εχει πατο. Απορω ποιος τους παιρνει ακομα στα σοβαρα οταν δινουν γνωμες..
    Και δεν το λεω λογω το συγκεκριμενων μηχανων, ας ηταν τα "review" και για τη Honda ή τη Yamaha..
    Ξεφτιλες ολκης... Εκτος αν δηλωνουν διαφημιστες και οχι δημοσιογραφοι, τρομαρα τους...
    =======================
    μπομπ....τοσο καιρο
    που φερνει ο γκοργκολης μοτο....νομιζω πρωτη φορα ειναι που τους μαζευει ΟΛΟΥΣ !!
    Αυτο εμενα μου λεει οτι εχει ανεβει επιπεδα και δεν φοβατε να τα δειξει παντου και σε ολους
    απλα σκεψου το
    κινηση στρατηγικης...χωρις να φοβατε για τα προιοντα του !

  15. #240
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nastos Προβολή μηνύματος
    Ένα σχολιο θέλω να κάνω για τον Anton και τον κάθε Άντον που αρθρογραφεί,η παρουσιάζει κάτι και λέει δημόσια την γνώμη του.Αν και δε μου αρέσει να κρίνω,ειδικά πράγματα τα οποια δεν είμαι αρμόδιος η ειδήμων
    Αλλά μερικές φορές διάφορα σχόλια τύπου τα παίρνει πχ από το γκορκολη,ο έτσι ο άλλιως μήπως γινομεθα κάπως σκληροί κι ίσως κι άδικοι;στη τελική στο χέρι μας είναι είτε να τον ακούσουμε/διαβάσουμε είτε οχι.
    Την γνώμη του λεει,δεν νομίζω να την επιβάλλει
    Τώρα αν εγώ πχ διαβάσω η ακούσω τον κάθε Άντον και αγοράσω η όχι μια μοτό με γνώμονα έναν blocker η αρθρογραφο
    Μάλλον φταίω εγώ κι όχι εκείνος
    Αυτά τα λέω φιλικά,μη παρεξηγηθεί κανένας,δεν μου είναι κάτι κανένας,απλά για τον Άντον 26 ειδικα εγώ προσωπικά δεν θα ήμουν τόσο αυστηρός καθώς βλέπω έναν άνθρωπο ο οποίος με φθηνό εξοπλισμό (κάμερα,κινητό κτλ) κάνει κάτι με όρεξη με ενθουσιασμό κτλ και δίνει βήμα στον οποιοδήποτε να πει το δικό του,όποιος δε το αρέσει πάει πχ σε πιο επαγγελματικά πρότζεκτ τύπο μοτό in action.τουλαχιστον αν τα έπαιρνε από το γκορκολη υποθέτω. Θα κυκλοφορούσε και με ότι καλύτερο η πιο καινούργιο έχει ο γκοργκολης,να Σάι τώρα στρατευμένος η κίτρινος Τύπος για ένα spinteraki πενταετίας;μου φαίνεται λίγο κουλό όχι βέβαια απίθανο
    Αυτά τα ολίγα,μη παρεξηγηθεί κάνεις φίλος του φορουμ,δεν την λέω σε κάποιον μια άποψη εξέφρασα με γνώμονα κυρίως ότι ειναι απρέπεια να μιλάμε για κάποιον αρνητικά χωρίς τουλάχιστον να συμμετέχει νστε να υπερασπιστεί τον εαυτό του
    =============================================
    ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτα!
    πεσατε να φατε τον ανθρωπο...ντροπη σας ρεεε..
    παλι καλα που ειναι και αυτος και βλεπουμε και κατι αλλο !
    και δεν δειχνει μονο γκοργκολη....εχει πολλες παρουσιες.....αλλα ετσι ειναι....μαλλον μερικοι δεν θελουν την
    αναπτυξη σε τιποτα..θελουν να ζουν σε φουσκα..
    ηρεμηστε ρε παιδια......δεν εχετε μετοχες στους ιαπωνες !!!
    τι κανετε ετσι !!

Παρόμοια θέματα

  1. νέα Daytona 675
    από giuzer στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2012, 19:06
  2. Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2010, 14:08
  3. νέα και α-μήχανη :)
    από evvou στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1148
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2008, 22:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF