Σελίδα 29 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 192425262728293031323334 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 421 έως 435 από 546

Θέμα: Νέα Daytona (by Zontes) X310 και R310

  1. #421
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Κάτι για μοτέρ που έσπασε με το καλημέρα, σαζμάν που εκλασαν αμέσως, λάδια που τρέχουν, παραφλου που λείπει συνέχεια και δε συμμαζεύεται... Καλο κουράγιο. Γι αυτό είναι στο car.gr με 45 ή 500 και 2.000 χλμ.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Αν εξαιρέσεις ότι σχεδόν όλοι αναφέρουν (με το καλημέρα για την ακρίβεια), διαρροή νερού, διαρροή λαδιού, μιλανε για το γνωστό θέμα με το τζόγο στο τιμόνι, αναφέρουν ότι σβήνουν στα καλά καθούμενα, για πλαστικά που λιώνουν - κυριολεκτικά όμως λιώνουν - κατά τα άλλα είναι σούπερ.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Στο φόρουμ αυτό που βλέπεις είναι διαρροές νερού - λαδιού στα 1000 χλμ, διακόπτες που ξεθωριαζουν, πλαστικά που λιώνουν , σβησιματα στα καλά καθούμενα και διάφορα άλλα ευχάριστα.
    Η μερα της μαρμοτας.

  2. #422
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Προσωπικά, κακώς έγραψα για πάτο της δημοσιογραφιας.
    Το διόρθωσα βεβαίως βεβαίως.
    Νομίζω, θα δούμε κι αλλά δημοσιεύματα στο μέλλον που θα μας δείξουν ότι οι επαγγελματίες δημοσιογράφοι, έχουν διαφορετική αντίληψη περί ποιότητας.
    Βλέπουν τα πράγματα από διαφορετική γωνία.
    Οι ιδιοκτήτες μπορεί να γράφουν για πλαστικά που λιώνουν, όμως ο δημοσιογράφους βλέπει υψηλή ποιότητα.
    Οι ιδιοκτήτες μπορεί να λένε για διαρροές, ο δημοσιογράφος βλέπει προσοχή στην λεπτομέρεια.
    Είναι οπως το βλέπει ο καθένας.

  3. #423
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της johnnybond
    Εγγραφή
    22/05/2019
    Μηνύματα
    120
    Εγώ πάντως που είμαι στο zontes club greece κάμποσο καιρό και διαβάζω ανά διαστήματα τα προβλήματα βλέπω γίνεται της τρελής. Και δεν δικαιολογείται για μένα ότι είναι νέα μοντέλα. Ακούγονται τα περισσότερα αν όχι όλα απαράδεκτα. Απορώ πως δεν έχουν τρελαθεί και τα αντιμετωπίζουν χαλαρά σχετικά.. Και στο Ηράκλειο που είμαι βλέπω πλέον κάμποσα αλλά δεν έχει τύχει να μιλήσω με κάποιο κάτοχο ακόμα, όχι ότι θα μου έλεγε την αλήθεια απαραίτητα αλλά έστω από περιέργια θα ήθελα να ρωτήσω δύο τρία πράγματα.

  4. #424
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    To "Χαλαρα" εχει να κανει και με τις προσδοκιες.
    Οταν πληρωνεις τιμη ξεφτιλα και γνωριζεις πως αγοραζεις κινεζικο, εισαι ψυλλιασμενος οτι θα φας το αγγουρι.

    Ειναι θεμα εγωισμου επισης, σπανια θα βρεις ιδιοκτητη που κραζει και ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΚΗ ΑΓΟΡΑ.
    Ειναι θεμα ψωροπερηφανιας να επαινεις τον εαυτο σου για την γαματη επιλογη οσο και αν σου βγηκε η πιστη με βλαβες.
    Τοτε απλα τα φορτωνεις στον αντιπροσωπο ή στο εργοστασιο! Αλλα η επιλογη εξακολουθει να ειναι top top!
    pew pew pew pew pew pew !!!

  5. #425
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TKM
    Εγγραφή
    18/08/2019
    Μηνύματα
    250
    Υπάρχει δυστυχώς η κακή συνήθεια κάποια διαφημιστικά προσπέκτους να παριστάνουν... τα δημοσιογραφικά άρθρα! Τέτοια περίπτωση είναι και το από πάνω. Κι εμείς όμως έχουμε μάθει να αναγνωρίζουμε αυτές τις περιπτώσεις, δε μασάμε!

  6. #426
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από johnnybond Προβολή μηνύματος
    Εγώ πάντως που είμαι στο zontes club greece κάμποσο καιρό και διαβάζω ανά διαστήματα τα προβλήματα βλέπω γίνεται της τρελής. Και δεν δικαιολογείται για μένα ότι είναι νέα μοντέλα. Ακούγονται τα περισσότερα αν όχι όλα απαράδεκτα. Απορώ πως δεν έχουν τρελαθεί και τα αντιμετωπίζουν χαλαρά σχετικά.. Και στο Ηράκλειο που είμαι βλέπω πλέον κάμποσα αλλά δεν έχει τύχει να μιλήσω με κάποιο κάτοχο ακόμα, όχι ότι θα μου έλεγε την αλήθεια απαραίτητα αλλά έστω από περιέργια θα ήθελα να ρωτήσω δύο τρία πράγματα.
    Εγω απορω που γραφεις οτι εισαι μελος ...και συνεχιζεις και εχεις αποριες ?
    Εγω που εκατσα και διαβασα...εκτος απο τους τιτλους και το περιεχομενο....εχω αλλη γνωμη !
    Kαι γραφω να δουν και οσοι αποφευγουν εντεχνως να παραδεχθουν οτι τα προβληματα ειναι για ολους
    κιβωτιο εβγαζαν τα cb 500x
    MOTO περιοδικο ρουλεμαν σε ΜΤ 900 και κοσκινισμα
    Παπια honda--yamaha με προβληματα...
    Ολες οι εταιριες εχουν τον δουρειο ιππο τους....ποσο μαλλον ενα ΝΕΟ ΕΝΤΕΛΩς δικυκλο.

  7. #427
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Προσωπικά, κακώς έγραψα για πάτο της δημοσιογραφιας.
    Το διόρθωσα βεβαίως βεβαίως.
    Νομίζω, θα δούμε κι αλλά δημοσιεύματα στο μέλλον που θα μας δείξουν ότι οι επαγγελματίες δημοσιογράφοι, έχουν διαφορετική αντίληψη περί ποιότητας.
    Βλέπουν τα πράγματα από διαφορετική γωνία.
    Οι ιδιοκτήτες μπορεί να γράφουν για πλαστικά που λιώνουν, όμως ο δημοσιογράφους βλέπει υψηλή ποιότητα.
    Οι ιδιοκτήτες μπορεί να λένε για διαρροές, ο δημοσιογράφος βλέπει προσοχή στην λεπτομέρεια.
    Είναι οπως το βλέπει ο καθένας.
    το λες και το ξαναλες για πλαστικα που λιωνουν..και καποιος που διαβαζει θα λεει οτι ειναι σαν παγωτο!
    γραψε και την αιτια??
    γραψε και οτι σε χωρες πιο βορειες δεν συμβαινει αυτο !

  8. #428
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    Εγω απορω που γραφεις οτι εισαι μελος ...και συνεχιζεις και εχεις αποριες ?
    Εγω που εκατσα και διαβασα...εκτος απο τους τιτλους και το περιεχομενο....εχω αλλη γνωμη !
    Kαι γραφω να δουν και οσοι αποφευγουν εντεχνως να παραδεχθουν οτι τα προβληματα ειναι για ολους
    κιβωτιο εβγαζαν τα cb 500x
    MOTO περιοδικο ρουλεμαν σε ΜΤ 900 και κοσκινισμα
    Παπια honda--yamaha με προβληματα...
    Ολες οι εταιριες εχουν τον δουρειο ιππο τους....ποσο μαλλον ενα ΝΕΟ ΕΝΤΕΛΩς δικυκλο.
    Το κείμενό σου δεν βγάζει νόημα.
    Ισως γιατί δεν εχει κανένα σημείο στίξης, ίσως γιατί είναι άνευ νοήματος.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  9. #429
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Το κείμενό σου δεν βγάζει νόημα.
    Ισως γιατί δεν εχει κανένα σημείο στίξης, ίσως γιατί είναι άνευ νοήματος.
    Δοξα τον θεο..οπως και να γραψεις την ελληνικη..με η χωρις σημεια στιξης....με οτι... ''ι''....με οτι ..''ε'' βγαζει νοημα!
    Ακομη και ανορθογραφος να εισαι βγαζεις νοημα γραφοντας και διαβαζοντας την ελληνικη.

  10. #430
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της johnnybond
    Εγγραφή
    22/05/2019
    Μηνύματα
    120
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    Εγω απορω που γραφεις οτι εισαι μελος ...και συνεχιζεις και εχεις αποριες ?
    Εγω που εκατσα και διαβασα...εκτος απο τους τιτλους και το περιεχομενο....εχω αλλη γνωμη !
    Kαι γραφω να δουν και οσοι αποφευγουν εντεχνως να παραδεχθουν οτι τα προβληματα ειναι για ολους
    κιβωτιο εβγαζαν τα cb 500x
    MOTO περιοδικο ρουλεμαν σε ΜΤ 900 και κοσκινισμα
    Παπια honda--yamaha με προβληματα...
    Ολες οι εταιριες εχουν τον δουρειο ιππο τους....ποσο μαλλον ενα ΝΕΟ ΕΝΤΕΛΩς δικυκλο.
    Έγινα μέλος για να μπορώ να βλέπω ακόμα και τις φώτο στα θέματα που ανοίγουν, για να έχω ακόμα καλύτερη εικόνα. Τώρα αν εσύ νομίζεις ότι έμεινα μόνο στους τίτλους τι να πω; πάω πάσο!

    Γνώμη άλλη για τα μοντέλα αυτά όμως να έχεις είναι δικαίωμα σου. Εγώ το ότι στα βόρεια κλίματα δεν λιώνει το πλαστικό όμως όχι απλά δεν το θεωρώ σοβαρό επιχείρημα αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω!

    Σε σουκίντα (cheetah) από alex pak των 700€ πόσο έκανε που είχε χρόνια ο κολλητός μου στην εφηβεία δεν έλιωσαν εδώ Ελλάδα. Από πιο "σοβαρή" κινεζική εταιρία που μπαίνει και δυναμικά στο χώρο και κάνει και 4κ απλά ακραίο. Ξέρανε που τα πουλάγανε, ας πρόσεχαν περισσότερο.
    Δική μου γνώμη πάντα για να μην παρεξηγηθω κιόλας.

    Και τέλος όσο αναφορά στο κιβώτιο του 500x να πω ότι σαν κάτοχος του 500r ούτε εγώ είμαι ευχαριστημένος, στο δικό μου τουλάχιστον καθώς δεν έχω οδηγήσει άλλο. Και με κάποιες άλλες ατέλειες και ούτε έχω τη Χόντα "θεό" όπως μικρότερος αλλά όλα και όλα μην συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια..

  11. #431
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από johnnybond Προβολή μηνύματος
    Έγινα μέλος για να μπορώ να βλέπω ακόμα και τις φώτο στα θέματα που ανοίγουν, για να έχω ακόμα καλύτερη εικόνα. Τώρα αν εσύ νομίζεις ότι έμεινα μόνο στους τίτλους τι να πω; πάω πάσο!

    Γνώμη άλλη για τα μοντέλα αυτά όμως να έχεις είναι δικαίωμα σου. Εγώ το ότι στα βόρεια κλίματα δεν λιώνει το πλαστικό όμως όχι απλά δεν το θεωρώ σοβαρό επιχείρημα αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω!

    Σε σουκίντα (cheetah) από alex pak των 700€ πόσο έκανε που είχε χρόνια ο κολλητός μου στην εφηβεία δεν έλιωσαν εδώ Ελλάδα. Από πιο "σοβαρή" κινεζική εταιρία που μπαίνει και δυναμικά στο χώρο και κάνει και 4κ απλά ακραίο. Ξέρανε που τα πουλάγανε, ας πρόσεχαν περισσότερο.
    Δική μου γνώμη πάντα για να μην παρεξηγηθω κιόλας.

    Και τέλος όσο αναφορά στο κιβώτιο του 500x να πω ότι σαν κάτοχος του 500r ούτε εγώ είμαι ευχαριστημένος, στο δικό μου τουλάχιστον καθώς δεν έχω οδηγήσει άλλο. Και με κάποιες άλλες ατέλειες και ούτε έχω τη Χόντα "θεό" όπως μικρότερος αλλά όλα και όλα μην συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια..
    το που τα πουλανε δεν εχει σχεση...διαβασες γιατι υπαρχει το θεμα?
    και αφου το διαβασες το θεωρεις κατι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να λυθει ?
    και για αλλη μια φορα θα πω για να μην παρεξηγουμε..
    ΔΕΝ τα συγκρινω με τα ιαπωνικα σε καμια περιπτωση.....
    Χαιρετιζω ομως καθε νεα και φιλοτιμη προσπαθεια που ερχεται...προκειμενου να ανοιξει η αγορα για ολους μας.
    Τελος το να γραφουμε κατι για προβληματα τι στιγμη που ΟΛΕΣ οι εταιριες θα εχουν στην ιστορια τους κατι που δεν πηγε καλα
    και να επιμενουμε μονο για τα κινεζικα ε ναι ρε φιλε δεν το δεχομαι να τα βγαζεται μερικοι στον αφρο.
    Πισω εχει η αχλαδα την ουρα....σε 4-5 χρονια παντως με τετοιο ρυθμο να δω τι θα γινει ...τι θα λεμε

  12. #432
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    Πισω εχει η αχλαδα την ουρα....σε 4-5 χρονια παντως με τετοιο ρυθμο να δω τι θα γινει ...τι θα λεμε
    Σε 4-5 χρόνια αυτα που αγόρασαν φέτος θα τα εχουν πετάξει ήδη στα σκουπίδια.

    Ειναι κι αυτό ένα απο τα μεγάλα προβλήματα της Κινεζικης βιομηχανίας.
    Παράγει πολλά προιόντα τόσο χαμηλής ποιότητας που καταλήγουν στα σκουπίδια μετά απο πολύ μικρό διάστημα.
    Τα σκουπίδια είναι πλέον μεγάλο πρόβλημα σε όλο τον ανεπτυγμένο δυτικό κόσμο και όπως παει θα γίνει πρόβλημα και του υπόλοιπου.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #433
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Σε 4-5 χρόνια αυτα που αγόρασαν φέτος θα τα εχουν πετάξει ήδη στα σκουπίδια.

    Ειναι κι αυτό ένα απο τα μεγάλα προβλήματα της Κινεζικης βιομηχανίας.
    Παράγει πολλά προιόντα τόσο χαμηλής ποιότητας που καταλήγουν στα σκουπίδια μετά απο πολύ μικρό διάστημα.
    Τα σκουπίδια είναι πλέον μεγάλο πρόβλημα σε όλο τον ανεπτυγμένο δυτικό κόσμο και όπως παει θα γίνει πρόβλημα και του υπόλοιπου.
    Γινεσαι κακος..και το ξερεις...
    Σε ειχα για πιο open mind..

    ''Αν δεν σου αρέσει κάτι, άλλαξέ το. Αν δεν μπορείς να το αλλάξεις,
    άλλαξε τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις. Μην παραπονιέσαι.''

    που λεει και μια ποιητρια !

  14. #434
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    το λες και το ξαναλες για πλαστικα που λιωνουν..και καποιος που διαβαζει θα λεει οτι ειναι σαν παγωτο!
    γραψε και την αιτια??
    γραψε και οτι σε χωρες πιο βορειες δεν συμβαινει αυτο !

    Να γράψω λέει και την αιτία...

    Ρε φίλε, πλάκα μας κάνεις; Δεν λιώνουν στο κρύο, μόνο στη ζέστη...
    Κοίτα, το τρολαρισμα έχει και τα όρια του. Αν είναι να μη βαζεις όρια στο trolling, να μας το πεις.

    Δε μΕ λες λεβέντη, έχεις ιδέα πως δοκιμάζεται - εξελίσσεται μια μοτοσικλέτα ή ένα αυτοκίνητο?

    Εκτός από το ότι δοκιμάζονται για χιλιάδες χιλιόμετρα σε όλων των ειδών τις συνθήκες (από τις υψηλότερες μέχρι τις χαμηλότερες θερμοκρασίες), οι κατασκευαστές τα βάζουν σε ειδικούς θαλάμους όπου ψήνονται - ψύχονται σε ακραίες συνθήκες για ώρες/μέρες/εβδομάδες/μήνες.

    Έχεις ιδέα (ρητορικό το ερώτημα, από αυτά που γράφεις, αποκλείεται να έχεις έστω και την παραμικρή) για ποιο λογο το κάνουν?

    Γιατί ξέρουν ότι τα αυτοκίνητα τους ή οι μοτοσικλέτες τους, θα δοκιμαστούν σε αυτές ακριβώς τις συνθήκες.

    Και δεν θέλουν τέτοια παρατράγουδα.

    Δεν μένουν μόνο στο κομμάτι της προσομοίωσης σε Η/Υ. Καλή και η προσομοίωση, όμως σαν το τεστ σε πραγματικές συνθήκες ΔΕΝ είναι.

    Κοστίζει όμως πολύ λιγότερο. Γι αυτό και το κόστος εξέλιξης είναι χαμηλότερο σε ένα tsontes.

    Υποθέτω, τα ίδια, έχουν κάνει και στο κομμάτι του κινητήρα. Απο ποτε είναι λογικό να σουρώνουν οι φλατζες νερού - λαδιού στα 1000 χλμ???

    Μπορώ να φανταστώ σε τι κατάσταση θα είναι και τα μέταλλα μετά από μερικές 10αδες χιλιάδες χιλιόμετρα.

    Ειπαμε, μακάρι να βγάλουν όλοι οι κατασκευαστές μεγαλύτερες μοτοσικλέτες, να αυξηθεί ο ανταγωνισμός, να πέσουν οι τιμές, να έρθουν καλά προϊόντα σε λογικές τιμές, αλλά όχι να γράφουμε ότι οι ξεφτίλες που ακούμε/διαβάζουμε στα tsontes, είναι φυσιολογικές...
    Τελευταία τροποποίηση από jawaforever; 10/12/2019 στις 21:02.

  15. #435
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Να γράψω λέει και την αιτία...

    Ρε φίλε, πλάκα μας κάνεις; Δεν λιώνουν στο κρύο, μόνο στη ζέστη...
    Κοίτα, το τρολαρισμα έχει και τα όρια του. Αν είναι να μη βαζεις όρια στο trolling, να μας το πεις.

    Δε μΕ λες λεβέντη, έχεις ιδέα πως δοκιμάζεται - εξελίσσεται μια μοτοσικλέτα ή ένα αυτοκίνητο?

    Εκτός από το ότι δοκιμάζονται για χιλιάδες χιλιόμετρα σε όλων των ειδών τις συνθήκες (από τις υψηλότερες μέχρι τις χαμηλότερες θερμοκρασίες), οι κατασκευαστές τα βάζουν σε ειδικούς θαλάμους όπου ψήνονται - ψύχονται σε ακραίες συνθήκες για ώρες/μέρες/εβδομάδες/μήνες.

    Έχεις ιδέα (ρητορικό το ερώτημα, από αυτά που γράφεις, αποκλείεται να έχεις έστω και την παραμικρή) για ποιο λογο το κάνουν?

    Γιατί ξέρουν ότι τα αυτοκίνητα τους ή οι μοτοσικλέτες τους, θα δοκιμαστούν σε αυτές ακριβώς τις συνθήκες.

    Και δεν θέλουν τέτοια παρατράγουδα.

    Δεν μένουν μόνο στο κομμάτι της προσομοίωσης σε Η/Υ. Καλή και η προσομοίωση, όμως σαν το τεστ σε πραγματικές συνθήκες ΔΕΝ είναι.

    Κοστίζει όμως πολύ λιγότερο. Γι αυτό και το κόστος εξέλιξης είναι χαμηλότερο σε ένα tsontes.

    Υποθέτω, τα ίδια, έχουν κάνει και στο κομμάτι του κινητήρα. Απο ποτε είναι λογικό να σουρώνουν οι φλατζες νερού - λαδιού στα 1000 χλμ???

    Μπορώ να φανταστώ σε τι κατάσταση θα είναι και τα μέταλλα μετά από μερικές 10αδες χιλιάδες χιλιόμετρα.

    Ειπαμε, μακάρι να βγάλουν όλοι οι κατασκευαστές μεγαλύτερες μοτοσικλέτες, να αυξηθεί ο ανταγωνισμός, να πέσουν οι τιμές, να έρθουν καλά προϊόντα σε λογικές τιμές, αλλά όχι να γράφουμε ότι οι ξεφτίλες που ακούμε/διαβάζουμε στα tsontes, είναι φυσιολογικές...
    Δεν ερχομαι σε αντιπαραθεση .....απλα απο αυτο που λες για συνθηκες και φουρνους...μαλλον δεν ξερεις την αιτια που εγινε το "λιωσιμο"
    και επειδη το τραβηξαμε απο τα μαλλια... το λεω να το δεις να το διαβασεις και εσυ και οποιος εχει απορια.
    Η αλλοιωση στο πλαστικο..και οχι ''λιωσιμο'' που το βαφτησαν εγινε απο την διαθλαση της εμπρος ζελατινας...με τον ηλιο κοντρα...δλδ εκανε κατι σαν μεγενθυτικο φακο που αλλιωνε το πλαστικο της μασκας στην ακριβως κατω μερια....και οταν η ζελατινα ηταν αν θυμαμε καλα στο κατω σημειο απο τις 2 σκαλες που εχει .
    Κανοντας φιμε την ζελατινα με κοστος 10-15 ευρω το θεμα τελειωσε.
    Οσον αφορα τις τσιμουχες και τις διαρροες που λες ....εγραψαν 2 παιδια οτι ειχαν θεμα..το οποιο φτιαχτηκε.....
    γιατι λοιπον τα βαζεις ολα σε ενα σακι...
    εδω καποια ''γιαπωνικα'' κοβουν σκελετο...το ξεχασες αυτο ?
    και λες για φλατζουλες...χαχα

Παρόμοια θέματα

  1. νέα Daytona 675
    από giuzer στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2012, 20:06
  2. Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2010, 15:08
  3. νέα και α-μήχανη :)
    από evvou στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1148
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2008, 23:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF