Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 158

Θέμα: Μπρος γκρεμος (δικυλινδρα) και πισω ρεμα (τρικυλινδρα)...

  1. #61
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.726
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ααα..και που'σαι...στειλε μια και το λινκακι με το part του βεντιλατερ...ετσι για να βουλωσουν τα στοματα...και να κοψω και εγω την καλημερα στον μηχανικο...
    Ότι μπορεί κάποιος να είναι τόσο προσκολλημένος σε μια εταιρία που να το θεωρεί αυτό φυσιολογικό και να το αποδέχεται... με ξεπερνάει πάντως. Γιατί αν είχε άδικο ο μηχανικός σου το λινκ θα είχε ήδη μπει. Άρα... Και μετά κατηγορούμε τους άλλους πως είναι κολλημένοι και δεν αλλάζουν μυαλά.

    Ρε Σταύρο, αφού το tracer θα πάρεις...

  2. #62
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    αυτο που δεν μου εχει πει ΚΑΝΕΝΑΣ ειναι ποιες ειναι οι "μ@λακιτσες" που μπορει να βγαλει ενα 1190, ποσο ευκολα λυνονται και αν αξιζει να δωσω το χρημα και να παω εκει...ουτε για καταναλωση εχει μιλησει καποιος για το συγκεκριμενο...
    Βαγγελακη ακους? για σενα χτυπαει η καμπανα...μην σπαμμαρεις απο εδω και απο εκει...


    Πρώτο πρόβλημα σε μένα ήταν ο αισθητήρας θερμοκρασίας αέρα. Λόγω λάθους σημείου τοποθέτησης
    κόπηκε το ένα καλωδιάκι και έδειχνε ''έρορ''.....Επιστρατεύτηκε φίλος ηλεκτρονικός κολήθηκε τοποθετήθηκε
    σωστά και πάπαλα....

    Δεύτερο πρόβλημα τα λάστιχα που προφυλάσσουν τους αισθητήρες των καλαμιών :

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_123038.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	78,2 KB 
ID:	395224

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_123045.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	87,1 KB 
ID:	395225


    Εχει που παρουσιάστηκε κάνα πεντάμηνο (;;;; και δεν ξέρω ούτε ασχολήθηκα άν αλλάζουν εύκολα.....
    Πάντως σε βροχή λίγο πρίν τα χριστούγεννα που ταξίδεψα γιά κάνα δίωρο δεν παρουσιάστηκε πρόβλημα
    ούτε και ποτέ άλλοτε


    Γιά το φίλτρο έχω ακούσει έχω διαβάσει κι' εγώ .... Περισσότερα δεν ξέρω θα το δώ την Τετάρτη που
    είναι να πάει γιά το σέρβις των 15.000 χλμ '

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_122923.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	78,7 KB 
ID:	395226

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_123003.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	68,3 KB 
ID:	395227


    Κατανάλωση ρε Σταύρο δεν παρακολουθώ ποτέ μου σχολαστικά. Οτι δείξει το τριπ κομπιούτερ.
    Σωστό - λάθος, κλέβει δεν κλέβει, δεν μπαίνω στην διαδικασία φουλαρίσματος μετρήματος κλπ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_122946.jpg 
Προβολές:	205 
Μέγεθος:	91,9 KB 
ID:	395228


    Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες πρίν από 10 λεπτά.............



    Αυτή είναι πιό παλιά........ :

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04521.jpg 
Προβολές:	204 
Μέγεθος:	93,2 KB 
ID:	395229
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Ότι μπορεί κάποιος να είναι τόσο προσκολλημένος σε μια εταιρία που να το θεωρεί αυτό φυσιολογικό και να το αποδέχεται... με ξεπερνάει πάντως. Γιατί αν είχε άδικο ο μηχανικός σου το λινκ θα είχε ήδη μπει. Άρα... Και μετά κατηγορούμε τους άλλους πως είναι κολλημένοι και δεν αλλάζουν μυαλά.

    Ρε Σταύρο, αφού το tracer θα πάρεις...
    Λινκ ''εαν δεν ησουν τοσο αγανακτισμενος '' θα παρατηρουσες οτι μπηκε.Στο παγκοσμιο σαιτ της ντουκατι -οπως και σε ολες τις αποθηκες ανταλακτικων των απανταχου εργοστασιων ,υπαρχουν δυο οψιονς.Μια για τους ιδιωτες πελατες ,οπου παραγγελουν χωρις την εκπτωση του πιστοποιημενου συνεργατη και η οψιον του πιστοποιημενου ,οπου αγοραζει το ανταλακτικο '' χονδρικως'' για να το μεταπωλησει λιανικως.Αυτα τα γνωριζουν ολοι οσοι ασχολουνται με μοτοσυκλετες παραπανω απο 5-6 μηνες Τα περι ''προσκολληματος'' τα αφηνω για να ξεκατινιαζωνται οι haters.Eγω απλα αναπαραγω πληροφοριες που γνωριζω και που πιθανα να φανουν χρησιμες σε καποιον αναγνωστη που ενδιαφερεται.Ξεπερασε το !
    κουκουρουκουκου

  4. #64
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505
    Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να βγαλει κατι το κτμ.. καινουργιο μοντελο ειναι ρε παιδια δεν μιλαμε για μηχανακι 15 ετων.

    Αν πηγενεις με γνώμονα οτι ειναι κτμ θα σπασει ειναι ντουκαντι θα χαλασει καλα κρασια. Να μου ελεγες για ενα μηχανακι που δεν αλλαζει η τεχνολογια του καθολου να το καταλαβω.

    Ισως να εχω και λαθος. Μετα απο καιρο εχω καταλαβει οτι ειναι θεμα τυχης και τιποτα αλλο οτι και να παρεις.

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Πρώτο πρόβλημα σε μένα ήταν ο αισθητήρας θερμοκρασίας αέρα. Λόγω λάθους σημείου τοποθέτησης
    κόπηκε το ένα καλωδιάκι και έδειχνε ''έρορ''.....Επιστρατεύτηκε φίλος ηλεκτρονικός κολήθηκε τοποθετήθηκε
    σωστά και πάπαλα....

    Δεύτερο πρόβλημα τα λάστιχα που προφυλάσσουν τους αισθητήρες των καλαμιών :

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_123038.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	78,2 KB 
ID:	395224

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_123045.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	87,1 KB 
ID:	395225


    Εχει που παρουσιάστηκε κάνα πεντάμηνο (;;;; και δεν ξέρω ούτε ασχολήθηκα άν αλλάζουν εύκολα.....
    Πάντως σε βροχή λίγο πρίν τα χριστούγεννα που ταξίδεψα γιά κάνα δίωρο δεν παρουσιάστηκε πρόβλημα
    ούτε και ποτέ άλλοτε


    Γιά το φίλτρο έχω ακούσει έχω διαβάσει κι' εγώ .... Περισσότερα δεν ξέρω θα το δώ την Τετάρτη που
    είναι να πάει γιά το σέρβις των 15.000 χλμ '

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_122923.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	78,7 KB 
ID:	395226

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_123003.jpg 
Προβολές:	202 
Μέγεθος:	68,3 KB 
ID:	395227


    Κατανάλωση ρε Σταύρο δεν παρακολουθώ ποτέ μου σχολαστικά. Οτι δείξει το τριπ κομπιούτερ.
    Σωστό - λάθος, κλέβει δεν κλέβει, δεν μπαίνω στην διαδικασία φουλαρίσματος μετρήματος κλπ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_122946.jpg 
Προβολές:	205 
Μέγεθος:	91,9 KB 
ID:	395228


    Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες πρίν από 10 λεπτά.............



    Αυτή είναι πιό παλιά........ :

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC04521.jpg 
Προβολές:	204 
Μέγεθος:	93,2 KB 
ID:	395229


    grazie mille Βαγγελη...
    αν το 5,1 και το 5,9 ειναι ακομα και 20% εκτος (προς τα κατω) μετρηση και ειναι πραγματικα 6,1 με 7,1 λιτρα στα 100 μια μεση καταναλωση μιλαμε για ΠΟΛΥ καλα...εως ΣΟΥΠΕΡ για τετοιο μοτερ...

    τσεkαρε μια και το φιλτροκουτι γιατι οι περισσοτεροι εχουν βαλει αφτεραμαρκετ ενα rottweiler και γενικα εχουν ακουστει θεματακια...
    οι ανακλησεις που περασε τι ηταν?

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    722
    Πάντως για το tracer και την τιμή του αδίκως συγχύζεσαι. Νόμος προσφοράς και ζήτησης είναι ξεπέρασέ το και αφού είναι αυτό που θέλεις κάνε λίγο υπομονή στις αγγελίες και με λίγο παζάρι πάρε ένα μεταχειρισμένο. Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα όταν θες κάτι πολύ συγκεκριμένο. Εναλλακτικά έπαιζαν και κάτι προσφορές για το παλιό με ακραποβιτς κτλ σε χαμηλότερη τιμή ίσως αξίζει να το δεις. Ή πάρε κανά GS

  7. #67
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    grazie mille Βαγγελη...
    αν το 5,1 και το 5,9 ειναι ακομα και 20% εκτος (προς τα κατω) μετρηση και ειναι πραγματικα 6,1 με 7,1 λιτρα στα 100 μια μεση καταναλωση μιλαμε για ΠΟΛΥ καλα...εως ΣΟΥΠΕΡ για τετοιο μοτερ...
    Καλά, μη χαίρεσαι και πάρα πολύ. Αυτά τα νούμερα είναι με οδήγηση υπερήλικα που ο μέσος όρος ηλικίας των μοτοσικλετών του είναι τα 49 χρόνια.
    Life begins at 45°.

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Λινκ ''εαν δεν ησουν τοσο αγανακτισμενος '' θα παρατηρουσες οτι μπηκε.Στο παγκοσμιο σαιτ της ντουκατι -οπως και σε ολες τις αποθηκες ανταλακτικων των απανταχου εργοστασιων ,υπαρχουν δυο οψιονς.Μια για τους ιδιωτες πελατες ,οπου παραγγελουν χωρις την εκπτωση του πιστοποιημενου συνεργατη και η οψιον του πιστοποιημενου ,οπου αγοραζει το ανταλακτικο '' χονδρικως'' για να το μεταπωλησει λιανικως.Αυτα τα γνωριζουν ολοι οσοι ασχολουνται με μοτοσυκλετες παραπανω απο 5-6 μηνες Τα περι ''προσκολληματος'' τα αφηνω για να ξεκατινιαζωνται οι haters.Eγω απλα αναπαραγω πληροφοριες που γνωριζω και που πιθανα να φανουν χρησιμες σε καποιον αναγνωστη που ενδιαφερεται.Ξεπερασε το !

    πες μου λιγο που βλεπεις οτι υπαρχει ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ το βεντιλατερ σαν ανταλλακτικο...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ducati vent.jpg 
Προβολές:	203 
Μέγεθος:	52,8 KB 
ID:	395231


    το πως ψωνιζουν οι ιδιωτες και πως οι πιστοποιημενοι τι σχεση εχει? εγω (αναπαραγοντας τα λογια του μηχανικου) ειπα οτι πουλιωνται μαζι με το ψυγειο τα ανεμιστηρακια...
    που διαφωνεις σ'αυτο?

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dennis- Προβολή μηνύματος
    Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να βγαλει κατι το κτμ.. καινουργιο μοντελο ειναι ρε παιδια δεν μιλαμε για μηχανακι 15 ετων.

    Αν πηγενεις με γνώμονα οτι ειναι κτμ θα σπασει ειναι ντουκαντι θα χαλασει καλα κρασια. Να μου ελεγες για ενα μηχανακι που δεν αλλαζει η τεχνολογια του καθολου να το καταλαβω.

    Ισως να εχω και λαθος. Μετα απο καιρο εχω καταλαβει οτι ειναι θεμα τυχης και τιποτα αλλο οτι και να παρεις.
    ρε Νιονιο την παλευεις? τι σχεση εχει το οτι ειναι καινουργιο μηχανακι? τα λινκ που εβαλα τα ειδες? τα ανοιξες?
    καινουργια ηταν και αυτων...και μαλιστα πιο καινουργια γιατι τοτε ηταν φρεσκοαγορασμενα...τωρα εχει και 5 χρονια στην πλατη του το μοντελο...
    βεβαια αυτο εχει 2 οψεις...η μια ειναι οτι πιθανοτατα να εχουν βρεθει και να εχουν λυθει ολες οι "παιδικες του" ασθενειες...και το αλλο ειναι οτι απλα επειδη εχει λιγα χλμ δεν το εχει βγαλει ακομα οτι ειναι να βγαλει...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Πάντως για το tracer και την τιμή του αδίκως συγχύζεσαι. Νόμος προσφοράς και ζήτησης είναι ξεπέρασέ το και αφού είναι αυτό που θέλεις κάνε λίγο υπομονή στις αγγελίες και με λίγο παζάρι πάρε ένα μεταχειρισμένο. Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα όταν θες κάτι πολύ συγκεκριμένο. Εναλλακτικά έπαιζαν και κάτι προσφορές για το παλιό με ακραποβιτς κτλ σε χαμηλότερη τιμή ίσως αξίζει να το δεις. Ή πάρε κανά GS

    ναι, προσπαθω να το ξεπερασω το ψυχολογικο αυτο που λες...
    εντωμεταξυ πουλιωνται ΑΠΕΙΡΑ μηχανακια..3 σελιδες στο car μεταχειρισμενα tracer 900...
    για gs δεν το συζηταω καν...αν το σκεφτηκα, να πω την αμαρτια μου...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Καλά, μη χαίρεσαι και πάρα πολύ. Αυτά τα νούμερα είναι με οδήγηση υπερήλικα που ο μέσος όρος ηλικίας των μοτοσικλετών του είναι τα 49 χρόνια.

    οπως και να εχει ειναι πολυ καλα νουμερα καταναλωσης γι'αυτα τα κυβικα...
    δειχνει την εξελιξη των μοτερ και πως αν θες να πας σαν ανθρωπος θα καψει και φυσιολογικα...οχι οπως τα 990...

  10. #70
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Καλά, μη χαίρεσαι και πάρα πολύ. Αυτά τα νούμερα είναι με οδήγηση υπερήλικα που ο μέσος όρος ηλικίας των μοτοσικλετών του είναι τα 49 χρόνια.


    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  11. #71
    Σταύρο, το τζιξερ το έχεις;
    Αν , ναι,το καβλωτικ γκάζι το έχεις.

    Τώρα, έχεις μεγάλη ψαλίδα χρημάτων οπότε και πολλές επιλογές .

    Αφού θες κάτι για δικαβαλο ,φορτωμενο, μακρινό και άνετο ταξίδι κυρίως άσφαλτο αλλά και δυνατότητα για χώμα αν βρεθεί, θα σου έλεγα ένα μεγάλο ΟΝ-οφφ.
    Δλδ , 19 ιντσες τροχό μπροστά.

    Τώρα ,τι θα είναι αυτό,οι επιλογές πολλές στο εύρος των χρημάτων.

    Παίζει ρόλο και τι γουστάρεις να βλέπεις.

    Απ' όλα όσα ειπώθηκαν , το gs είναι το πιο ολοκληρωμένο ,και πιο ακριβό,για την δουλειά αυτή

  12. #72
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    grazie mille Βαγγελη...
    αν το 5,1 και το 5,9 ειναι ακομα και 20% εκτος (προς τα κατω) μετρηση και ειναι πραγματικα 6,1 με 7,1 λιτρα στα 100 μια μεση καταναλωση μιλαμε για ΠΟΛΥ καλα...εως ΣΟΥΠΕΡ για τετοιο μοτερ...

    τσεkαρε μια και το φιλτροκουτι γιατι οι περισσοτεροι εχουν βαλει αφτεραμαρκετ ενα rottweiler και γενικα εχουν ακουστει θεματακια...
    οι ανακλησεις που περασε τι ηταν?
    H πρώτη ανάκληση έγινε όταν απουσίαζα στα εξωτερικά, την μηχανή την άφηνα στην αντιπροσωπεία, μου είπαν
    κάτι όταν σε κάποια άδεια μου πήγα να την πάρω, αλλά δεν έδωσα και πολύ σημασία, αν δεν λανθάνω ήταν κάτι σχετικό
    με το σφράγισμα του φιλτροκουτίου....Σε περιπτώσεις συχνής χρήσης σε χώμα, πέρναγε μέσα σκόνες με ολέθρια αποτελάσματα γιά τον
    κινητήρα.
    Βέβαια χώμα έχω κάνει ελάχιστο μ' αυτό το μηχανάκι, μιάς και γιά χωμα έχω το 520....Περισσότερα θα ξέρω την Τετάρτη που
    θ' ανοιχτεί το φιλτροκούτι μιάς και θ' αλλαχτεί το φίλτρο......

    Η δεύτερη έγινε πέρισυ αφορούσε την τοποθέτηση ενός τάιραπ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_133254 - Copy.jpg 
Προβολές:	188 
Μέγεθος:	76,7 KB 
ID:	395232
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180430_133329 - Copy.jpg 
Προβολές:	187 
Μέγεθος:	81,4 KB 
ID:	395233

    Περισσότερες ανακλήσεις είχαν γίνει στα πρώτα μοντέλα ('13) ...........


    Και μην ακούς τον πλίτσερ τι λέει.....Εδώ με βλέπεις να τα ρίχνω στον Τζιτζιές με τέρμα τα γκάζια.....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	vlcsnap-2014-05-03-18h29m23s130.jpg 
Προβολές:	195 
Μέγεθος:	89,4 KB 
ID:	395234
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  13. #73
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ....... πουλιωνται ΑΠΕΙΡΑ μηχανακια..3 σελιδες στο car μεταχειρισμενα tracer 900...

    που να βρεθούν όμως τόσοι αγοραστές στις τιμές που ζητάνε;;;;;;;;;;;;;;;
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #74
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    που να βρεθούν όμως τόσοι αγοραστές στις τιμές που ζητάνε;;;;;;;;;;;;;;;
    Αφού μεταξύ τους έχουν συμφωνήσει ότι αυτή είναι η τιμή που θέλουν.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #75
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αφού μεταξύ τους έχουν συμφωνήσει ότι αυτή είναι η τιμή που θέλουν.

    Πω πω πω κλίκες και καρτέλ και στο car.gr..............
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αθήνα - Θεσσαλονίκη (και πίσω...)
    από Cpt. Haddock στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2006, 09:13
  2. ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΚΑΙ ΠΙΣΩ?
    από zoropatra στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2006, 02:23
  3. ΜΠΡΟΣ ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΜΑ Xe...xe.... ΑΝΕΚΔΟΤΟ
    από nktR στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2006, 01:03
  4. Πλύσιμο αλυσίδας και πίσω ζάντας
    από kxIII στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2006, 08:10
  5. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 05/08/2004, 06:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF