Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 94

Θέμα: Δυσκολια επιλογης μεταξυ z1000,gsxr1000,r1,cb1000r

  1. #46
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.647
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Ζούμε μεγάλες στιγμές.
    Κάποιοι το ειδαμε το εργο.
    Παρασκευή πρωι
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #47
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.282
    Aδερφε...τιποτα οικοπεδα εκει που εισαι εχεις στο ονομα σου??Γιατι πες οτι βλεπω το μελλον αλλα κατι μου λεει πως θα αποκτήσεις αρκετα και η φορολογία εχει ανεβει τραγικα..

    Δες καποιο απο τα 300-400cc και κοιτα να σοβαρευτείς ενα τσακ..........ohh wait...cupra,κατω απο 180 ποτε....
    Throttle that mysterious friend of ours

  3. #48
    Τον φάγατε ρε τον άνθρωπο…
    Πότε να πάρει ss 1000rrri ? στα 50?

    Είναι μικρος και εχει κ@υλες αλλά δεν είναι τόσο μικρός για να μην ξερει ότι μπορεί να γίνει σαλτσα από αίμα και κόκκαλα με οποιοδήποτε μηχανάκι ,και με ένα γρήγορο, πιο εύκολα.
    Απ ότι κατάλαβα , ζει στην επαρχια που είναι γεματη από λοκαλ χερος με γρήγορα αμάξια και μηχανάκια αλλα κανένα μέτρο προστασίας .

    Ακόμα και αν το πείσετε να παρατήσει τα ss και να ακολουθήσει τον δρόμο της αρετής με ένα χτ600 ή να μείνει με το τιμιο εργατη , τον παπιο , δεν ειμαι καθόλου σίγουρος ότι θα φοράει κρανος , μπουφάν , μποτες .. τα βασικα

    Fellipe , αυτά που σου γραφουν εδώ, δεν τα γραφουν γιατι είναι γερογκρινιαρηδες (καλα , μερικοι είναι …)

    Πολλοί έχουν πάει νοσοκομείο , έχουν πονέσει , έχουν χάσει φίλους.

    Άσχετα με το τι μηχανάκι θα πάρεις , που θα πάρεις αυτό που εσυ γουστάρεις και δεν πα να λέμε εδώ , θα πρέπει ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να φοράς ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένα κρανος ,μπουφαν …ΣΥΝΕΧΕΙΑ..Χειμώνα , καλοκαίρι

    Μπορείς να το αντέξεις ? μπορείς να αντέξεις την κοροϊδία στην καφετέρια που θα σε λένε φλώρο οι άλλοι με το σορτσακι , το κοντομάνικο , τον ζελε στο άψογο μαλλι?
    Μπορείς να κουβαλάς το κρανος , το μπουφαν , τα γαντια?
    Μπορείς να πεις σε μια γκομενα που γουστάρεις ότι , «δεν σε ανεβάζω γιατί δεν έχεις κράνος»

    Αν δεν μπορείς να κάνεις τα παραπάνω , πούλα και αυτό που έχεις και χώσε τα λεφτά στο cupra να πάρει άλλα 50 άλογα.
    Παλι μαγκας θα εισαι..

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2018
    Μηνύματα
    26
    Για το πρώτο Υ. Γ ισχύει θα δείξει το μέλλον δεν με χαλάει το cupra να το κρατήσω. Για το Υ. Γ 2 τώρα δεν είναι και καμιά ρουφιχτρα αλλά πίστεψε με δεν συγχωρεί τίποτα, είναι αρκετά δυνατό για τα κυβικά-ιππους του Ξάνθη-Θεσσαλονίκη εθνική το έχω πάει 230-235 ανάλογα το καιρό και το δρόμο μπορεί να πηγαίνει και παραπάνω ιδέα δεν έχω μαμά είναι ούτε εξάτμιση δεν έχω βάλει τίποτα.

  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2018
    Μηνύματα
    26
    Ο πατέρας μου έχει (μικρή) εταιρία παραγωγής φυστικοβούτυρου-ταχινι και ότι ξηρό καρπό ξέρεις νομίζω ότι μπορώ να τα καταφέρω αρκετά καλά(οικονομικά τουλάχιστον)

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2018
    Μηνύματα
    26
    Ευχαριστώ για αυτό που έγραψες και το εκτιμώ ιδιαίτερα πίστεψε με, κράνος φοράω πάντα, τώρα για την καφετέρια και την κοροϊδία είναι κάτι που αφορά τους άλλους και όχι εμένα, όπως λένε "κράζεις=θαυμάζεις"

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.255
    έγω πάντως για ένα τσουβάλι φουντούκια μπορώ να πώ ότι όλα είναι στο μυαλο 1000 ss και βλακείες ,να το πάρεις αγόρι μια χαρά μηχανάκι είναι και μη σε νοιάζει
    για τα εξοδα ,για 200 γραμμάρια κασιους έδωσα 4 ευρώ

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από felippe Προβολή μηνύματος
    Ο πατέρας μου έχει (μικρή) εταιρία παραγωγής φυστικοβούτυρου-ταχινι και ότι ξηρό καρπό ξέρεις νομίζω ότι μπορώ να τα καταφέρω αρκετά καλά(οικονομικά τουλάχιστον)


    και του αλλουνου ειχε το Jumbo...αλλα εξαϋλωθηκε με την porsche...
    η στραβη και ο θανατος δεν νοιωθουν απο χρημα...
    επισης οσα λεφτα και να εχεις, χερια δεν πουλιωνται...

    εντελως φιλικα τα παραπανω...


    τα μηχανακια δεν ειναι το ιδιο με τα αμαξια...με οποιοδηποτε αμαξι ενα κουλος μπορει να παρει μια στροφη με 150-160...δεν συμβαινει το ιδιο με το μηχανακι...
    κρατα αυτα που σου ειπαμε...φιλτραρισε τα...μεγαλο παιδι εισαι...
    ξεκινα με κατι ΕΚΤΟΣ ss και προσπαθησε να εχεις εξοπλισμο και μυαλο στο κεφαλι σου...

    καλες αγορες..
    καλως ηρθες..

  9. #54
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από felippe Προβολή μηνύματος
    Για το πρώτο Υ. Γ ισχύει θα δείξει το μέλλον δεν με χαλάει το cupra να το κρατήσω. Για το Υ. Γ 2 τώρα δεν είναι και καμιά ρουφιχτρα αλλά πίστεψε με δεν συγχωρεί τίποτα, είναι αρκετά δυνατό για τα κυβικά-ιππους του Ξάνθη-Θεσσαλονίκη εθνική το έχω πάει 230-235 ανάλογα το καιρό και το δρόμο μπορεί να πηγαίνει και παραπάνω ιδέα δεν έχω μαμά είναι ούτε εξάτμιση δεν έχω βάλει τίποτα.
    Λες και διαβάζω τα λόγια του φιλαρακου που έπεσε στην βόλτα της ετήσιας .
    Στο ισαδι από target ......
    Επιμένω. Κάνε ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ένα σχολείο.
    Το μηχανάκι ΔΕΝ είναι αυτοκίνητο. Στο αυτοκίνητο μπορεί να βγεις με στραπατσαρισμενο φτερό,στο μηχανάκι σου φυτεύουν ταφόπλακα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.540
    ωραιο το ταχινι.. εχετε και με μελι? Δοκιμασα ενα και ηταν πολυ καλο.

    Επειδη καπου ειπες στις αρχες εισαι στο μεροκαματο γι αυτο και ειπαμε να ξερεις οι εχει εξοδα το σπορ σοβαρα..

    Απο εκει και περα γερος να εισαι να εχεις/βγαζεις και να σκορπας χρηματα στις καυλες σου.. Απλα στο πισω μερος του μυαλου σου καλο ειναι να θυμασαι παντα οτι η καυλα/ελευθερια/τρελα/παθος/πραξεις σου τελειωνουν εκει που αρχιζουν οι δικες μου.

    Μηπως να πας να δεις και το Απριλια ομως?? οπως και να εχει προσοχη στον δρομο και παντα ορθιος.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  11. #56
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από felippe Προβολή μηνύματος
    Για το πρώτο Υ. Γ ισχύει θα δείξει το μέλλον δεν με χαλάει το cupra να το κρατήσω. Για το Υ. Γ 2 τώρα δεν είναι και καμιά ρουφιχτρα αλλά πίστεψε με δεν συγχωρεί τίποτα, είναι αρκετά δυνατό για τα κυβικά-ιππους του Ξάνθη-Θεσσαλονίκη εθνική το έχω πάει 230-235 ανάλογα το καιρό και το δρόμο μπορεί να πηγαίνει και παραπάνω ιδέα δεν έχω μαμά είναι ούτε εξάτμιση δεν έχω βάλει τίποτα.
    Άσε τα στιγμιαία.
    Σε πόση ώρα το Ξάνθη-Θεσσαλονική ρε ασμ?

    Εκεί φαίνονται τα άντερα

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_1.jpg 
Προβολές:	125 
Μέγεθος:	70,9 KB 
ID:	395343

  12. #57
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από felippe Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για αυτό που έγραψες και το εκτιμώ ιδιαίτερα πίστεψε με, κράνος φοράω πάντα, τώρα για την καφετέρια και την κοροϊδία είναι κάτι που αφορά τους άλλους και όχι εμένα, όπως λένε "κράζεις=θαυμάζεις"
    Ωραιος !
    Αν καταλαβαίνεις αυτά και αφού γουστάρεις την ταχύτητα , άρα το ψάχνεις , θα ξέρεις επίσης ότι οι γρήγοροι οδηγοί έγιναν γρήγοροι γιατί εκπαιδεύτηκαν.
    Όχι στην ευθεία του σπιτιού τους , ούτε στις φουρκέτες στον λόφο..

    Εκπαιδεύτηκαν από επαγγελματίες σε πίστα.

    Από την στιγμή που , όπως λες , εχεις την οικονομική δυνατότητα , ΕΠΕΝΔΥΣΕ λεφτα σε εκπαίδευση.
    Αυτό θα σε κάνει ΠΟΛΥ καλύτερο και ασφαλέστερο οδηγό , ΑΣΧΕΤΑ το όχημα που θα έχεις.
    Και θα σε κάνει ακόμα πιο μάγκα.

    Νομίζω , ότι πιο κοντά σου είναι οι Σέρρες….

  13. #58
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2018
    Μηνύματα
    26
    Μέλι δεν έχουμε φίλος, το ταχινι και τα λοιπά είναι φυσικά χωρίς αλάτι/ζάχαρη, ευελπιστώ να πάρουμε αναμιγδιρα σύντομα για να κάνουμε και τέτοια πράγματα μεροκάματο δουλεύω γιατί δεν θέλω λεφτά από τους γονείς μου. Δεν θα διαφωνήσω καθόλου μαζί σου σε αυτό που είπες. Πιο aprilia είμαι ανοιχτός σε προτάσεις αλλά όχι κάτω από 750cc ευχαριστώ να σαι καλά.

  14. #59
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2018
    Μηνύματα
    26
    Γύρω στην 2-1:45 εκεί είμαι περίπου έχω να πάω ένα μήνα περίπου.

  15. #60
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από felippe Προβολή μηνύματος
    Γύρω στην 2-1:45 εκεί είμαι περίπου έχω να πάω ένα μήνα περίπου.
    οκ, καταλάβα.

    Ασε τα SS, και χτύπα ένα στρίτ και είσαι κομπλέ.
    Και λιγότερα πλαστικά να επισκευάζεις στην στραβή, και ποιο καγκούρικο απο το SS

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ανταλλαγή z1000 με R1 με πρόβλημα
    από simple76 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 05/07/2013, 16:15
  2. Cbr1000 Zx10 Gsxr1000 R1 ΠΟΙΟ???
    από sfigas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 113
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2010, 00:53
  3. R1 Vs Busa...
    από DEMINIO στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2004, 05:16
  4. Neo sugritiko YZF-R1 FIREBLADE GSX-R100 ZX-10
    από greekshadow στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2004, 20:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF