Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Kawasaki kmx 200 89'

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2017
    Μηνύματα
    8

    Kawasaki kmx 200 89'

    Καλησπέρα παιδιά... Έχω πάρει μόλις ένα kawasaki kmx 200 του 89 και θα ήθελα να το φτιάξω... Ωστόσο έχω κολλήσει στα φρένα... Δεν εμπιστεύομαι ιδιαίτερα μεταχειρισμενα (έχω δαγκάνες τρόμπες και σωληνάκια υψηλής) τα δικά μου πράγματα θέλουν τσιμπουκια νέα καθώς η δαγκάνες έκαναν υγρά και οι τρόμπες μ δε σηκωναν αρκετή πίεση ούτως ή άλλως.... Υπάρχουν διαθέσιμα τσιμουχακια για τρόμπες και δαγκάνες από νεότερα μοντέλα; Αν ναι από ποια; Θέλω σίγουρα να εφαρμόζουν καθώς δεν έχω λεφτά συχνά ως φοιτητής για να δοκιμάζω τσιμουχακια Ευχαριστώ για την ανάγνωση

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Grafton 505
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    1.445
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Γιάννης360 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά... Έχω πάρει μόλις ένα kawasaki kmx 200 του 89 και θα ήθελα να το φτιάξω... Ωστόσο έχω κολλήσει στα φρένα... Δεν εμπιστεύομαι ιδιαίτερα μεταχειρισμενα (έχω δαγκάνες τρόμπες και σωληνάκια υψηλής) τα δικά μου πράγματα θέλουν τσιμπουκια νέα καθώς η δαγκάνες έκαναν υγρά και οι τρόμπες μ δε σηκωναν αρκετή πίεση ούτως ή άλλως.... Υπάρχουν διαθέσιμα τσιμουχακια για τρόμπες και δαγκάνες από νεότερα μοντέλα; Αν ναι από ποια; Θέλω σίγουρα να εφαρμόζουν καθώς δεν έχω λεφτά συχνά ως φοιτητής για να δοκιμάζω τσιμουχακια Ευχαριστώ για την ανάγνωση

    Για πε ... για πε .....
    Άπας αήρ αετώ περάσιμος

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/11/2016
    Μηνύματα
    111
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Γιάννης360 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά... Έχω πάρει μόλις ένα kawasaki kmx 200 του 89 και θα ήθελα να το φτιάξω... Ωστόσο έχω κολλήσει στα φρένα... Δεν εμπιστεύομαι ιδιαίτερα μεταχειρισμενα (έχω δαγκάνες τρόμπες και σωληνάκια υψηλής) τα δικά μου πράγματα θέλουν τσιμπουκια νέα καθώς η δαγκάνες έκαναν υγρά και οι τρόμπες μ δε σηκωναν αρκετή πίεση ούτως ή άλλως.... Υπάρχουν διαθέσιμα τσιμουχακια για τρόμπες και δαγκάνες από νεότερα μοντέλα; Αν ναι από ποια; Θέλω σίγουρα να εφαρμόζουν καθώς δεν έχω λεφτά συχνά ως φοιτητής για να δοκιμάζω τσιμουχακια Ευχαριστώ για την ανάγνωση
    Γειά σου φίλε μου.καταρχάς να σου πω πως δύσκολα θα βρεις τσιμουχες στην Ελλάδα .Μιας και εχω το ίδιο μηχανάκι και τα χα περάσει αυτά. Πολυ πιθανων να ταιριάζουν απο kdx klr klx.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2017
    Μηνύματα
    8
    Έχω την εντύπωση πως έχει το ίδιο μπροστινό φρένο με το klr 250.. Εν πάση περιπτώσει ευχαριστώ πολύ

  5. #5
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Αν την βγαλεις μονο με τσιμουχακια, να δοξαζεις τον Υψιστο..

    Αυτα τα ρημαδια τα ΚΜΧ αμα τα παραζοριζες αρχιζαν τα κολπα με τα εμβολακια της τρομπας και - απο οσο θυμαμαι - η τρόμπα πηγαινε κομπλε..
    ( ή ο Καμμένος - όχι ο χοντρός - ήθελε να χτισει βιλα..)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

Παρόμοια θέματα

  1. Kawasaki kmx 200
    από protzos στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2016, 19:55
  2. Kawasaki KMX 200 R & D
    από sakispatra στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2010, 01:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF