Σελίδα 16 από 26 ΠρώτοΠρώτο ... 61112131415161718192021 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 385

Θέμα: 7ος αγώνας GP Monster Energy de Catalunya

  1. #226
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.184
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    ποιος δασκαλος και ποιες αναλυσεις?

    που ζεις τΕκνον μου?
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  2. #227
    μαλιστα...με ενημερωσαν και για τα 2 στρατοπεδα...δεν πολυδιαφερουν απο τις αναλυσεις που διαβαζω εδω μεσα....ο Σταυρος γραφει κατεβατα χωρις να γνωριζε πως κερδιζονται οι ποντοι που μετρανε στη βαθμολογια κατασκευαστων και ο "ανθρωπονησος" δεν γνωριζει καν ποιοι τρεχανε τα παλια χρονια...μονο ρισπεκτ στον σιμοριλ που ειναι δηλωμενος/κολλημενος γλιφιτζουριας και εμφανιζετε σαν κομητης....η αποψη μου δεν αλλαζει για την πικρα που θα φανε οι αντιροσσικοι οταν σταματησει ο 46...

    κατι τελευταιο...οποιος νομιζει ο ο 46 μενει (και σαν αποτελεσμα κλεβει την θεση στην Γιαμαπα απο εκολαπτομενα αστερια μπας και πουλησει κανα καπελακι παραπανω) ειναι μυρωδιας....

  3. #228
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    μαλιστα...με ενημερωσαν και για τα 2 στρατοπεδα...δεν πολυδιαφερουν απο τις αναλυσεις που διαβαζω εδω μεσα....ο Σταυρος γραφει κατεβατα χωρις να γνωριζε πως κερδιζονται οι ποντοι που μετρανε στη βαθμολογια κατασκευαστων και ο "ανθρωπονησος" δεν γνωριζει καν ποιοι τρεχανε τα παλια χρονια...μονο ρισπεκτ στον σιμοριλ που ειναι δηλωμενος/κολλημενος γλιφιτζουριας και εμφανιζετε σαν κομητης....η αποψη μου δεν αλλαζει για την πικρα που θα φανε οι αντιροσσικοι οταν σταματησει ο 46...

    κατι τελευταιο...οποιος νομιζει ο ο 46 μενει (και σαν αποτελεσμα κλεβει την θεση στην Γιαμαπα απο εκολαπτομενα αστερια μπας και πουλησει κανα καπελακι παραπανω) ειναι μυρωδιας....
    Μενει ωρε για να χαλαει τις πωλησεις στο fan club του Χορχε(καμμια 15-20 ατομα δηλαδη)
    Για λεγε θα ερθεις Βαλενθια τωρα που στηνεται και δυναμικη εκπροσωπηση απο εδω μεσα?
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  4. #229
    Μέλος Το avatar του/της aldel
    Εγγραφή
    17/07/2015
    Μηνύματα
    45
    In the meantime, in a galaxy far, far away...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Df_7-uWWkAEh0UN.jpg 
Προβολές:	269 
Μέγεθος:	99,8 KB 
ID:	396611

  5. #230
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από aldel Προβολή μηνύματος
    In the meantime, in a galaxy far, far away...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Df_7-uWWkAEh0UN.jpg 
Προβολές:	269 
Μέγεθος:	99,8 KB 
ID:	396611
    To MM στον δικό του πλανήτη, ο Χόρχες κλείνει μάτι "μλκ ντοκ, εγώ 2 νίκες με το δέλο τους, εσύ αν τερμάτιζες γιόρταζες" κι ο Ντοκ "α ρε μλκ, γέλα τώρα σε περιμένει το ΜΜ του χρόνου".
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #231
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    To MM στον δικό του πλανήτη, ο Χόρχες κλείνει μάτι "μλκ ντοκ, εγώ 2 νίκες με το δέλο τους, εσύ αν τερμάτιζες γιόρταζες" κι ο Ντοκ "α ρε μλκ, γέλα τώρα σε περιμένει το ΜΜ του χρόνου".
    Εναλλακτικά:

    99: μλκια έκανα που υπέγραψα με την χόντα ε;
    46: Φιλαράκι, θα τον πιείς άγρια...
    93: (θα σας γλεντήσω καλά και τους δυο)

    The R is for Respect.

  7. #232
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    To MM στον δικό του πλανήτη, ο Χόρχες κλείνει μάτι "μλκ ντοκ, εγώ 2 νίκες με το δέλο τους, εσύ αν τερμάτιζες γιόρταζες" κι ο Ντοκ "α ρε μλκ, γέλα τώρα σε περιμένει το ΜΜ του χρόνου".
    εκτος αν κλινουνε ραντεβου να ξαναπανε Βενετια χωρις να το μαθει κανεις...

  8. #233

  9. #234
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    934
    Χα χα χα,έφαγε απο το κέικ της Αλίκης !

  10. #235
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  11. #236
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Τι είναι αυτό που κάνει ένα μηχανάκι νικητή τελικά; Βλέπουμε τον ΜV να αντιδρά. Ποιά η δυσκολία να του βάλουν 16αρι πλαίσιο πχ;

  12. #237
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    επειδη εδω δεν ειναι ο καταλληλος χωρος...
    εδω εχω παραθεσει 3 λινκακια με αποδειξεις οσον αφορα τα προηγουμενα γραφομενα μου...

    οποιος θελει τα συζηταμε,...εκει...
    γιατι τουλαχιστον εγω στον αερα δεν μιλαω και παντα επιχειρηματολογω...
    αλλοι κανουν τα παγωνια...

  13. #238
    Ο λόγος που έφυγε ο Χόρχες είναι ο παρακάτω.
    Πολύ σκληρος καρΓιολης για να του τον σφυρίζουν.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FB_IMG_1529513532517.jpg 
Προβολές:	144 
Μέγεθος:	91,8 KB 
ID:	396647
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #239
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    επειδη εδω δεν ειναι ο καταλληλος χωρος...
    εδω εχω παραθεσει 3 λινκακια με αποδειξεις οσον αφορα τα προηγουμενα γραφομενα μου...

    οποιος θελει τα συζηταμε,...εκει...
    γιατι τουλαχιστον εγω στον αερα δεν μιλαω και παντα επιχειρηματολογω...
    αλλοι κανουν τα παγωνια...
    λογω επιθετου μου θα δεχτω το κοκορας...διαβασα τα εκει και αντιλαμβανομαι οτι το αντιροσσικο σου συναισθημα ειναι σε αλλα λεβελς απο οσο καθημερινα προσπαθεις να μην αποδηξεις ....ο σκοπος μιας ομαδας ειναι να κερδιζει (εκτος απο το να δειξει ποιος την εχει πιο μεγαλη) ωστε να μπορει να εχει πωλησεις=εσοδα/κερδη...για να γινει αυτο πρεπει να εχεις τον/τους καταλληλους οδηγους να το κανουν αυτο...λογικο οτι ειναι συνδεδεμενα μεταξυ τους για οποιον εχει στοιχειωδη γνωση επιχειρισεων...
    ο 46 ηταν αυτος που εκανε επαφες με την Γιαμαχα ωστε να επιστρεψει ( αντι να κατσει στην ντουντουκα και να περνει ενα σκασμο λεφτα η να παει για ψαρεμα) στα 30+ και ο καθενας μπορει να το ερμηνευσει οπως γουσταρει...τα δεδομενα ομως ειναι οτι ειναι σταθερα δευτερος στο ΠΠ και σε καποιες περιπτωσεις κυριος διεκδικητης του τιτλου...ουτε χρειαζετε αναγωρισιμοτητα, ουτε το brand name του θα σταματησει να πουλαει...κατι σαν τον #23 που μετα απο 20 χρονια που σταματησε το μπασκετακι η NIKE (και αυτος) κονομανε ακομα και σημερα...εδω υπαρχει κοσμος που αγοραζει Πεντροζα μερτσενταιζ, το πιο μεγαλο βυσμα που υπρξε ποτε σε αγωνες...

    τελειωνοντας θα ηθελα να δηλωσω οτι ΚΑΝΕΙΣ Ροσσικος (απο εδω μεσα εστω και απο οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω) δεν αναφερε τους αλλους πρωτοκλασσατους οδηγους ασχετους και δεν πρεπει να ειναι στο μοτοτζιπι...απλα γελαμε με τον τροπο διαχειρησης που εχουν οταν χανουν η πανε να χασουν...και γελαμε περισσοτερο με τους αντικειμενικους αναλυτες...πχ...χανει ο 46 στην Laguna το 2008 την γραμμη , μπαινει στα χωματα , το μαζευει , παει να πεσει στον ψαρα βλεπουμε απιστευτη μαχη, κερδιζει ο 46..κλαμα ο Στονερ , πουστια κλπ κλπ απο τους αντικειμενικους...καποια χρονια μετα κανει το ιδιο (εσκεμενα ισως αφου ουτε φαινετε να το χανει ,ουτε πια εχει χωμα) ο ΜΜ στον 46...θεος ο ΜΜ , καλα του εκανε , σιγα ρε φιλε δεν εγινε και κατι...η για Χερεθ...46 vs Gibernau=πουστια και μεχρι και σημερα το αναφερουν...ΜΜ vs 99=ωωωωω...μα τι τρομερη και φοβερη κινηση εκανε το αλιεν...δεν θυμαμε να υπηρξε ενας με κιτρινα γυαλια να εκραξε η να ειπε τι ειναι αυτα, το αντιθετο μαλλον...

    Θα πεσει πολυ καταθληψη λεμε...
    Τελευταία τροποποίηση από blackbusa; 21/06/2018 στις 08:47.

  15. #240
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.184
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    Χερεθ...46 vs Gibernau=πουστια και μεχρι και σημερα το αναφερουν...

    Και 50 χρονια να περασουν, ακομα θα το θυμουνται και θα ειναι το δυνατο επιχειρημα τους για το ποσο "βρωμικος" ειναι ο ροσσι
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

Σελίδα 16 από 26 ΠρώτοΠρώτο ... 61112131415161718192021 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Gran Premi Monster Energy de Catalunya 9-11/6/2017
    από Vstrommer71 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 142
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2017, 13:27
  2. MOTO GP ROUND 7 GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 361
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2016, 15:13
  3. MOTO GP ROUND 5 MONSTER ENERGY GRAND PRIX DE FRANCE 6-8/5/2016
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 330
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2016, 04:25
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2005, 10:42
  5. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ "agip Supermoto" 7ος αγώνας
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2005, 23:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF