Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: Βόλτες αφιερώμενες

  1. #1
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181

    Βόλτες αφιερώμενες

    Έχεις αρπαχτεί με τον μΑλΑκα τον φίλο σου που τον ξέρεις χρόνια γιατί έχει καταντήσει το χιούμορ του να είναι λίγο χειρότερο από οπαδική συζήτησης μεταξύ ΜΠακτζηδων και Ολυμπιακών. Δεν φταίει αυτός να λέμε την αλήθεια, αλλά οι καιροί. Βασικά τροφή για σκέψη δεν υπάρχει και αναλωνόμαστε μεταξύ τρολαρίσματος και μαλακίας ποιος θα την πεί περισσότερο στον άλλον.

    Φωνάζω την κόρη μου από το δωμάτιο και της λέω "Ντύσου πάμε". Σε 10 λέπτα έχουμε καβαλήσει το τριμπούρδελο BMWδακι, ελέγχουμε αν όλες οι βίδες είναι σφιγμένες (μην μας φύγουν και τίποτα βίδες στον δρόμο και μας δουλεύουν οι ΣΟΒΑΡΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ), και πρώτη στάση βενζινάδικο. Ανηφορίζουμε προς Πάρνηθα. Η δικαιολόγια άλλωστε ήταν "Να πάρουμε δροσιά". Σε πολύ λίγη ώρα για BMW, πάρα πολύ ώρα για τις Πραγματικές Μοτοσυκλέτες είμαστε στην κορυφή. Διάλλειμα στο πάρκο των ψυχών, χαζολόγημα με φωτό, και συνέχεια για το καταφύγιο. Αράζουμε στο πεζούλι και ξαπλώνουμε κοιτάζοντας τον ουρανό. Αδειάζει το μυαλό.

    Σαν να με χτύπησε ρεύμα της λέω αντέχεις; Με κοιτάζει με το βλέμμα "Πάμε όπου θέλεις". Πάμε προς Αγ. Τριάδα, και από εκεί στην Βούτα της Μαλακάσας παιρνόντας μέσα από την παλιά καταπράσινη διαδρομή, χωμάτινη. Εχει τρελαθεί. Ποτάμακια να κυλούν και εμείς να περνάμε από μέσα. Αγριογούρουνα να φαίνονται στην πλαγιά απέναντι, και φύση. Κατηφορίζουμε στην Μαλακάσα, αλλα σε κανέναν από τους δύο μας δεν έχει φτάσει.

    Μένει στον Παράδρομο, και στρίβω προς Αγ. Μερκούριο. Φτάνουμε ξανά στην κορυφή και σταμάταμε στην σκοπιά Θέα. Παρέα με του πυροσβέστες, τσιγάρο και η Ναυσικά να έχει μείνει κοιτάζοντας από την μια τον Ευβοικο Κόλπο και από την άλλη τον Κορινθιακό! Κατηφορίζουμε παιρνόντας τα βασιλικά και σταματάμε στην πηγή. Είσαι ΟΚ την ρωτάω; "Ναι μπαμπά, κρίμα να μην έχουμε μια αληθινή μηχανή σαν τους υπόλοιπους μοτοσυκλετιστές. Θα μπορούσαμε να τους χαιρετάμε στον δρόμο.". "Μην στεναχωριέσαι μωρό μου", της λέω, "Είμαστε άτυχοι που έχουμε BMW. Δεν πείραζει όμως οι μοναχικές βόλτες, χωρίς προορισμό έχουν την δικιά τους γλύκια. Ας συνεχίσουμε να γράφουμε χιλιόμετρα."

    Κατηφορίζουμε παιρνόντας από την πλατεία της Βαρυμπομπης με κατεύθυνση τους Θρακομακεδόνες. Συναντήσαμε ενα Βαραντέρο, παρέα με ενα GSXR και ενα R1. Μας κοίταξαν με βλέμμα υποτημητικό. Είδα μια σκια στην βλέμμα της Ναυσικάς μέσα από τον καθρέπτη. Της έσφιξα το χέρι. Φτάσαμε σπίτι και βάλαμε την μηχανή στο γκαράζ. Την σκεπάσαμε να μην την βλέπει κόσμος και του χαλάμε την αισθητική...Είναι κρίμα για αυτούς να βλέπουν ένα τέτοιο αίσχος!

    Καληνύχτα μαλάκα
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Το κοριτσακι με τα σπηρτα.

    Μη στεναχοριεσαι.Καποτε θα αποκτησεις και ση αλιθηνη μηχανη...Θα δης....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #3
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Το κοριτσακι με τα σπηρτα.

    Μη στεναχοριεσαι.Καποτε θα αποκτησεις και ση αλιθηνη μηχανη...Θα δης....
    Εχω πειστεί πως δεν χρείαζομαι. Ποτέ δεν ημουν μοτοσυκλετιστής τα τελευταία 28 χρονιά. Παπιά, ΧΤ, XL, XLR, DT, Africa, ΒMW...δεν θα γίνω ποτέ σαν τους καλούς οδηγούς εδώ μέσα.
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  4. #4
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    ...δεν θα γίνω ποτέ σαν τους καλούς οδηγούς εδώ μέσα.

    Αφού δεν χαιρετάς......................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  5. #5
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Καλό θα ήταν να ξεκαθαρίσεις τον αποδέκτη της ευχής σου, γιατί εμένα προσωπικά με προσβάλλει.
    Αν θέλεις να πεις κάτι σε κάποιον συγκεκριμένα, υπάρχουν και τα pm.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  6. #6
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Ρε μάστορα, ειλικρινά δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις στη ζωή σου;
    Αντι να κρατήσεις την ιστορία σου όμορφη, για τον ποιοτικό χρόνο που πέρασες με την κόρη σου, κάθεσαι και ξεκατινιάζεσαι στο ιντερνετ;
    Για να καταφέρεις ΤΙ ακριβώς;
    να πικάρεις κάποιους εδώ;
    να δείξεις ότι είσαι χρόνια στο κουρμπέτι και ακομπλεξάριστος;
    Λοιπόν άκου λίγο, επειδή και στο προηγούμενο σου ξέσπασμα έκανες το κουνέλι όταν στο τόνισα, αν συνεχίσεις με αυτό το τροπάρι οι απλές φιλικές προειδοποιήσεις (όπως αυτή) δεν θα είναι στο μενού.
    Μπορεί και να τα γραψεις στο γκιωνη σου αυτα που σου λεω αλλά ενα χρόνο τώρα προσπαθούμε να αλλάξουμε το κλίμα φαγωμάρας και γκρίνιας που με τον τρόπο σου επαναφέρεις.
    Φρόντισε σε παρακαλώ να σταματήσει αυτο το ξεκατίνιασμα.
    Για να μη στο σταματήσουμε εμείς.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #7
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Ρε μάστορα, ειλικρινά δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις στη ζωή σου;
    Αντι να κρατήσεις την ιστορία σου όμορφη, για τον ποιοτικό χρόνο που πέρασες με την κόρη σου, κάθεσαι και ξεκατινιάζεσαι στο ιντερνετ;
    Για να καταφέρεις ΤΙ ακριβώς;
    να πικάρεις κάποιους εδώ;
    να δείξεις ότι είσαι χρόνια στο κουρμπέτι και ακομπλεξάριστος;
    Λοιπόν άκου λίγο, επειδή και στο προηγούμενο σου ξέσπασμα έκανες το κουνέλι όταν στο τόνισα, αν συνεχίσεις με αυτό το τροπάρι οι απλές φιλικές προειδοποιήσεις (όπως αυτή) δεν θα είναι στο μενού.
    Μπορεί και να τα γραψεις στο γκιωνη σου αυτα που σου λεω αλλά ενα χρόνο τώρα προσπαθούμε να αλλάξουμε το κλίμα φαγωμάρας και γκρίνιας που με τον τρόπο σου επαναφέρεις.
    Φρόντισε σε παρακαλώ να σταματήσει αυτο το ξεκατίνιασμα.
    Για να μη στο σταματήσουμε εμείς.
    1. Ξεκιναμε με το Μαστορα. Πολύ θα ηθελα να είμαι, δεν ειμαι όμως. Είμαι ο Σοφιανός.
    2. Ξεκατινιάζομαι; Ξεκατίνιασμα; Βλέπεις εσύ ξεκατίνιασμα κάπου; Βλέπεις κάποια συγκεκριμένη αναφορά; Μιλώ καθαρά για το κοινωνικό φαινόμενο. Το δε "Καλήνυχτα Μαλακα", είναι τίτλος/στίχος από τραγούδι που αναφέρεται σε κοινωνικές φόρμες.
    3. Να δείξω οτι είμαι χρόνια στο κουρμπέτι επειδή εκανα μια βόλτα; ...no comment on this
    4. Εκανα το κουνέλι; Φιλική προείδοποιηση; Επαναφέρω κλίμα φαγωμάρας; ...Δεν έχω κάνει ποτέ το κουνέλι (δεν ξέρω πως το κάνουν το κουνέλι, ούτε πως το πνίγουν το κουνέλι, ουτε πως πηδάει το κουνέλι). Γενικά δεν τα ξέρω

    Αν φυσικά εσύ και οποιοσδήποτε άλλος βλέπει ξεκατινιασμα, κουνελια, μαστορια και κουρμπέτια, πάρα πολύ απλά, έχεις το μαχαίρι και το καρπούζι. Το τρως το θεμάτακι και το ρίχνεις στον Καιάδα χωρίς καμμιά παρεξήγηση από μέρους, με banαρεις, με κάνεις οτι θέλεις o_gavros.
    Προτροπή απλή: Ξαναδιάβασε το κείμενο, και ξαναδιάβασε την απάντηση σου.

    I rest my case
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  8. #8
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    τη μπάλα στην εξέδρα λοιπόν.
    όπως αγαπάς.
    Δε θα συνεχίσω την κουβέντα.
    Πλέον έχεις προειδοποιηθεί.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #9
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Καλό θα ήταν να ξεκαθαρίσεις τον αποδέκτη της ευχής σου, γιατί εμένα προσωπικά με προσβάλλει.
    Αν θέλεις να πεις κάτι σε κάποιον συγκεκριμένα, υπάρχουν και τα pm.
    Για να σε προσβάλει η συγκεκριμένη αναφορά/ευχή θα πρέπει να "Βλέπεις" πράγματα/συμπεριφορές/καταστάσεις που ενοχλουν. Αυτό που μου έχεις δείξει από τα κείμενα σου, είναι ότι είσαι το ακριβώς αντίθετο οποιασδήποτε κοινωνικής συμπεριφοράς που να ανταποκρίνεται στην "ευχή". Ασε τους άλλους να προσβληθούν, όποιος αναγνωρίζει τον εαυτό του σε μια λέξη.

    Εν κατακλείδι ένα χρονόγράφημα δεν απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένο, αναπαραγει μια κατασταση, μια κοινωνική τάση, ένα οποιοδήποτε σκίρτημα σε κάνει να το γράψεις.

    Αλλωστε για όλους όσους έχουν απορία με τον Devil's που εχουμε βγει και 5-6 βόλτες, έχουμε πιει 10 μπύρες, έχουμε κάτσει νυχτες στα βραχάκια στα λιμανάκια φιλοσοφώντας ή προσπαθώντας να ρίξουμε κάποιο γκομενάκι (πριν παντρευτούμε αυτά), δεν έχουμε κάποια παρεξήγηση. Ήδη έχουμε μιλήσει (αν και δεν χρειαζόταν).
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  10. #10
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Ρε μ@λ@κ@ Σοφιανε, έχεις προπελα ποταμόπλοιο και θες να μιλάς; Ρε κάτι απαιτήσεις..

  11. #11
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Αφού δεν χαιρετάς......................
    Ξερεις πόσο πονούν τα κόκκαλα οταν σηκωνεις το χέρι;;; Γεροντάματα 2018
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Το κοριτσακι με τα σπηρτα.

    Μη στεναχοριεσαι.Καποτε θα αποκτησεις και ση αλιθηνη μηχανη...Θα δης....
    Το θεμα καπου βγαζει.Δεν το καταλαβα και εκανα πλακα.Αποχωρω.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  13. #13
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.060
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Φτάσαμε σπίτι και βάλαμε την μηχανή στο γκαράζ. Την σκεπάσαμε να μην την βλέπει κόσμος και του χαλάμε την αισθητική...Είναι κρίμα για αυτούς να βλέπουν ένα τέτοιο αίσχος!
    One down, 435676756 to go.
    Life begins at 45°.

  14. #14
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Ρε μ@λ@κ@ Σοφιανε, έχεις προπελα ποταμόπλοιο και θες να μιλάς; Ρε κάτι απαιτήσεις..

    Σε παρακαλώ διόρθωσε γιατί θα παρεξηγηθώ...
    Α. Βγάλε τα @
    B. Είναι ατμόπλοιο!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  15. #15
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Ρε μ@λ@κ@ Σοφιανε, έχεις προπελα ποταμόπλοιο και θες να μιλάς; Ρε κάτι απαιτήσεις..
    Μπράβο ρε συ,ωραίες ντόμπρες κουβέντες.

    Ξεκατίνιασμα ΤΕΛΟΣ κύριοι.
    Σε όποιον δεν αρέσει το μαγαζί το μπούλο.
    Κανέναν δεν κραταμε με το ζόρι.
    Αλλά αυτά τα μισόλογα σα παρατημένες γκόμενες,να μας λείπουν.
    Δεν έχω αρμοδιότητα στο σεξιον,αλλιώς θα είχε ήδη κλειδώσει.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Συμβουλές για βόλτες
    από hornet στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2014, 16:48
  2. Είναι κάτι βόλτες...
    από illuminatios στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 10:30
  3. Συναντήσεις-καφέδες-βόλτες
    από afrotwin στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2004, 07:18
  4. Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2004, 13:33
  5. Γυναικα για βολτες
    από filippos_hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2004, 10:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF