Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 39 από 39

Θέμα: ΑΓΟΡΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΙΛΗΤΟ

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    Δεν θα τον πληρώσει ποτέ στο ακέραιο. Απλά θα του ΄δωσει 200 ευρώ λιγότερα και τα υπόλοιπα σε δόσεις. Κάνω λάθος?

    Ναι ρε παιδί μου...
    Το θέμα είναι να πάρει ο μαντράς το χρήμα...επειδή ακριβώς έχει την ευχέρεια να συνεργάζεται με τράπεζα και να δώσει με ασφάλεια ένα μηχανάκι απλά παίρνοντας μια προκαταβολή...

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Αφου φαινεται καλο παιδι με καθαρα ματια τοτε γιατι αυτος ΔΕΝ εμπιστευεται εσενα ότι θα τον ξεπληρώσεις και κανεις ερωτηση δημοσια για το αντιθετο; μηπως εσυ εχεις ασχημα ματια και σε κοιταει περιεργα;
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spiros19991 Προβολή μηνύματος
    Παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να αγορασω μια μηχανη απο ενα παλλικαρι που δεν τον ξερω και πολυ καλα.
    Ωστοσο μου φαινεται πολυ εμπιστος με καθαρα ματια!
    Λοιπον σκεφτομαι να του βαζω τα λεφτα με δοσεις στην τραπεζα και οταν τα ξοφλησω 2 3 μηνες μετα να την παρω!
    Θα μ πειτε γιατι δεν τα μαζευεις να τα δωσεις ολα μαζι;; θα σας πω πως δεν μαζευονται ευκολα λοιπον και ετσι νοιωθω καλυτερα.
    Ελεγα λοιπον να παμε αστυνομια να κανουμε τιποτα υπευθυνες δηλωσεις και να χω το κεφαλι μ ησυχο κ εγω κι αυτος..
    Υπαρχει καποια αλλη ασφαλη μεθοδος μηπως με υπογραφες και τα λοιπα;
    Και στην υπευθυνη δηλωση τι γραφουμε;;
    κατι καθαρα ματια ειχα δει και εγω και με χαρτι στην αστυνομια και ακομα ψαχνω 6500 γιουργια.γι'αυτο βαλετα εσει στην τραπεζα στον λογαριασμο σου και οταν τα μαζεψεις το περνεις. θα στο πουν ολοι εδω μεσα.

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spiros19991 Προβολή μηνύματος
    Αν μου κανει μεταβιβαση πρωτα ;;
    τελικα για να σε αποτρεψουμε να πεσεις στην λουμπα, πρεπει να σου πουμε και ποσει εχουν βρεθει με το ιδιο μηχανακι δυο και τρεις αδειες και τραβιοντουσταν στα δικαστηρια για το ποιος θα παρει τελικα το μοτο.

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Αυτή ειναι η πιο "του δε πόϊντ" απάντηση που γράφτηκε. Οι υπόλοιποι απλά λέμε γνώμες προστασίας σαν τη μαμά μας που μας έλεγε να μην μιλάμε σε αγνώστους.
    Αυτό με τα γραμμάτεια είναι πολύ ευκολο να την πατησεις. Μπορεί να τα παίρνεις από τράπεζα αλλά αν τη φας η τράπεζα αποποιείται της ευθήνης.
    ρε φιλε τα γραμματια δεν στα πουλαει η τραπεζα για να σε καλυψει. απλα τα πουλαει. παλεοτερα τα πουλουσαν και στα περιπτερα, και μετα στην εφοροια.

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.145
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreastwin Προβολή μηνύματος
    ρε φιλε τα γραμματια δεν στα πουλαει η τραπεζα για να σε καλυψει. απλα τα πουλαει. παλεοτερα τα πουλουσαν και στα περιπτερα, και μετα στην εφοροια.
    Είπα κάυι αντιθετο και δεν το κατάλαβα;
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Αυτό με τα γραμμάτεια είναι πολύ ευκολο να την πατησεις. Μπορεί να τα παίρνεις από τράπεζα αλλά αν τη φας η τράπεζα αποποιείται της ευθήνης.

    κατι τελειο δεν λεει εδω.!!!!

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.145
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreastwin Προβολή μηνύματος
    Αυτό με τα γραμμάτεια είναι πολύ ευκολο να την πατησεις. Μπορεί να τα παίρνεις από τράπεζα αλλά αν τη φας η τράπεζα αποποιείται της ευθήνης.

    κατι τελειο δεν λεει εδω.!!!!
    αποποιούμαι (αποθετικό)

    1.αρνούμαι ότι έχω ευθύνη για κάτι επιζήμιο που έγινε στο παρελθόν ή μπορεί να συμβεί στο μέλλον
    2.αρνούμαι ένα δικαίωμα, τίτλο, περιουσία κ.λπ.
    Στο άμεσο μέλλον, λοιπόν, χωρίς να αποποιούμαι καθόλου τα συγκεκριμένα έργα, σκέφτομαι να στραφώ σε λιγότερο άμεσα αναγνωρίσιμα πράγματα τα οποία έχουν σχέση με μια ποιητικότητα ανθεκτική στον χρόνο. (*)

    Πηγή:
    https://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B...BC%CE%B1%CE%B9
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreastwin Προβολή μηνύματος
    κατι καθαρα ματια ειχα δει και εγω και με χαρτι στην αστυνομια και ακομα ψαχνω 6500 γιουργια.γι'αυτο βαλετα εσει στην τραπεζα στον λογαριασμο σου και οταν τα μαζεψεις το περνεις. θα στο πουν ολοι εδω μεσα.
    Λοιπον εχουμε και λεμε 3 χρονια μετα περιπου εχω αλλαξει 5 μηχανακια μεταχειρισμενα και καινουργια με γραμματια.. ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΟΡΑ. Το μαγαζι που πηρα ειναι στον πειραια. Οι ανθρωποι καταπληκτικοι με εξυπηρετησαν απο την πρωτη στιγμη και χωρις να πληρω ιδιαιτερως τα κριτηρια. Απο τοτε εγινα πελατης. Εχω αλλαξει μηχανακια και ολα τα μεταχειρισμενα χωρις προβλημα. Παρτε αφοβα παιδια.. Διαβαστε αξιολογησεις και εμπιστευτειτε. Δεν μπλεκεις δεν εχεις κανενα θεμα οι πληρωμες γινονται μεσω τραπεζης.
    Τελευταία τροποποίηση από Spar1991; 09/01/2022 στις 06:07.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΓΟΡΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ !?
    από dimpart στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2013, 19:30
  2. ΑΓΟΡΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ
    από SKIP στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2005, 09:39
  3. Αγορα ΜηΧανησ
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2004, 00:11
  4. Αγορα ΜηΧανησ
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2004, 16:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF