Σελίδα 110 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 1060100105106107108109110111112113114115120160 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.636 έως 1.650 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1636
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να μου δίνεις το σήμα "όλα καλά" για τα πρώτα μας χιλιόμετρα !

    Συνημμένο 429097 Συνημμένο 429098
    Ωραίος, εύγε!!!

  2. #1637
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.489
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να μου δίνεις το σήμα "όλα καλά" για τα πρώτα μας χιλιόμετρα !

    Συνημμένο 429097 Συνημμένο 429098
    Αυτά είναι!!

    Καλές βόλτες να έχετε Θωμά!

  3. #1638
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    σε είδα φίλε να σε πετάει στο αντίθετο ρεύμα το αυτοκίνητο κι εσύ ήσουν με το σκουτερ. Σε είδα που φόραγες ένα κράνος, που κράνος δεν το λες. Με είδα να τρέχω να σε βοηθήσω και αφού είδα ότι σηκώθηκες να σου σηκώνω το σκούτερ και είδα και τον οδηγό του αυτοκινήτου να σου ζητάει χίλια συγνώμη και να είναι σοκαρισμένος αλλά πολύ εντάξει.Τον ρώτησα αν έχει ασφάλεια και είπε αμέσως ότι έχει και θα κάνει φιλική. Σε είδα να ζητάς ποιος θα πληρώσει το μηχανάκι και σου είπα ο οδηγός ενώ ήδη έπαιρνε τηλέφωνο τον ασφαλιστή του. Σε είδα να κομπιάζεις με την ασφάλεια και να λες δεν έχεις τα χαρτιά τα δικά σου μαζί σου και τέτοια. Σε είδα να έχεις αίματα στο πρόσωπο και με είδα να σου λέω πάμε στο κέντρο υγείας που ήταν δίπλα και άστο το μηχανάκι και είπαμε να σε πάμε με τον οδηγό του αυτοκινήτου. Σε είδα να μην θες ούτε στον γιατρό να πας ενώ επέμενα. Και ενώ ήμουν αυτόπτης μάρτυρας και δεν ήθελα με τίποτα να φύγω και ήθελα πραγματικά να βοηθήσω. Με είδα τελικά να φεύγω αφού άκρη δεν έβγαινε. Σε είδα και εσένα τελικά να φεύγεις και μάλλον τον οδηγό του αυτοκινήτου να μένει με μια μεγάλη απορία. Σε είδα κιόλας που δεν ήσουν μικρός σε ηλικία αλλά μάλλον κάτι από άδειες, διπλώματα κλπ ίσως να σου έλειπε. Μην κυκλοφορείτε μωρέ έτσι. Τέλος πάντων, τι να πω να προσέχεις ρε φίλε και περαστικά.
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  4. #1639
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Σε είδα φιλε χθες κατά τις 8 κατεβαίνοντας την κατσιμήδη να έχεις στην πινακίδα του Fazer κολλημένο κομμάτακι γύρο.
    Ρε ετρεχες και δεν εφευγε τi φάση,φαντάζομαι για να κόλλησε στην πινακίδα τι θα έγινε με το έντερο
    Τελευταία τροποποίηση από rainmike; 30/06/2021 στις 15:43.

  5. #1640
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να μου δίνεις το σήμα "όλα καλά" για τα πρώτα μας χιλιόμετρα !

    Συνημμένο 429097 Συνημμένο 429098
    Καλά χιλιόμετρα και εμπειρίες!!!

  6. #1641
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Σε είδα φιλε χθες κατά τις 8 κατεβαίνοντας την κατσιμήδη να έχεις στην πινακίδα του Fazer κολλημένο κομμάτακι γύρο.
    Ρε ετρεχες και δεν εφευγε τi φάση,φαντάζομαι για να κόλλησε στην πινακίδα τι θα έγινε με το έντερο

  7. #1642
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    σε είδα φίλε να σε πετάει στο αντίθετο ρεύμα το αυτοκίνητο κι εσύ ήσουν με το σκουτερ. Σε είδα που φόραγες ένα κράνος, που κράνος δεν το λες. Με είδα να τρέχω να σε βοηθήσω και αφού είδα ότι σηκώθηκες να σου σηκώνω το σκούτερ και είδα και τον οδηγό του αυτοκινήτου να σου ζητάει χίλια συγνώμη και να είναι σοκαρισμένος αλλά πολύ εντάξει.Τον ρώτησα αν έχει ασφάλεια και είπε αμέσως ότι έχει και θα κάνει φιλική. Σε είδα να ζητάς ποιος θα πληρώσει το μηχανάκι και σου είπα ο οδηγός ενώ ήδη έπαιρνε τηλέφωνο τον ασφαλιστή του. Σε είδα να κομπιάζεις με την ασφάλεια και να λες δεν έχεις τα χαρτιά τα δικά σου μαζί σου και τέτοια. Σε είδα να έχεις αίματα στο πρόσωπο και με είδα να σου λέω πάμε στο κέντρο υγείας που ήταν δίπλα και άστο το μηχανάκι και είπαμε να σε πάμε με τον οδηγό του αυτοκινήτου. Σε είδα να μην θες ούτε στον γιατρό να πας ενώ επέμενα. Και ενώ ήμουν αυτόπτης μάρτυρας και δεν ήθελα με τίποτα να φύγω και ήθελα πραγματικά να βοηθήσω. Με είδα τελικά να φεύγω αφού άκρη δεν έβγαινε. Σε είδα και εσένα τελικά να φεύγεις και μάλλον τον οδηγό του αυτοκινήτου να μένει με μια μεγάλη απορία. Σε είδα κιόλας που δεν ήσουν μικρός σε ηλικία αλλά μάλλον κάτι από άδειες, διπλώματα κλπ ίσως να σου έλειπε. Μην κυκλοφορείτε μωρέ έτσι. Τέλος πάντων, τι να πω να προσέχεις ρε φίλε και περαστικά.
    και ξες,το μηχανακι κλεμμενο και ετσι

  8. #1643
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    και ξες,το μηχανακι κλεμμενο και ετσι
    όχι ρε δεν νομίζω να ήταν κλεμμένο αλλά παίζει να μην είχε δίπλωμα ασφάλεια κλπ. Εύχομαι να ήταν επιφανειακό το χτύπημα και να πήγε και σε κανά γιατρό ο άνθρωπος.
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  9. #1644
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    σε ειδα γυμνασμενη κουκλαρα με τη κολαν βερμουδα και το τοπακι πανω στο ποδηλατο να κανεις διηθηση με 10 χλμ,
    κι εγω πισω σου να ριχνω ξερογκαζιες στο 250.. στο φαναρι που μας επιασε με κοιταζες με υφακι "τι μαρσαρεις ρε μλκ?
    που να πηγαινα?" σε καταλαβα και σου ειπα "οχι ρε αγαπη δε μαρσαρα για να κανεις στην ακρη, απλα το χαρχαλο σβηνει
    αμα πεσουν οι στροφες χαμηλα και εχει ταχυτητητα μεσα... αλλωστε ετσι που σε βλεπω, δωσε μου εναν καλο λογο για να
    θελω να σε προσπερασω.." γελασες, "τσουγκρισαμε" τις γροθιες μας και συνεχισε ο καθεις τον δρομο του.. να εισαι καλα!

  10. #1645
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.032
    Σε είδα 50 ετών λιώμα πάνω σε scarabeo ακράνοτος και να πηγαίνει τάπα με ένα γριφόν μεσαίου μεγέθους παραμάσχαλα.
    Ανέβαινε τη Βουλιαγμένης, σταματάμε στο φανάρι και μου λέει:
    Αυτόν που τον βλέπεις (εννοεί το σκύλο) έρχεται από την Ανάβυσσο, έφαγε τα μεζεδάκια του, ήπιε τα τσιπουράκια του και τώρα γυρνάει σπίτι.
    Εγώ απλά παγωτό, δεν είπα κουβέντα.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  11. #1646
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Τί να πεις, απλά λυπάσαι. Το σκύλο φυσικά.

  12. #1647
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.441
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Σε είδα 50 ετών λιώμα πάνω σε scarabeo ακράνοτος και να πηγαίνει τάπα με ένα γριφόν μεσαίου μεγέθους παραμάσχαλα.
    Ανέβαινε τη Βουλιαγμένης, σταματάμε στο φανάρι και μου λέει:
    Αυτόν που τον βλέπεις (εννοεί το σκύλο) έρχεται από την Ανάβυσσο, έφαγε τα μεζεδάκια του, ήπιε τα τσιπουράκια του και τώρα γυρνάει σπίτι.
    Εγώ απλά παγωτό, δεν είπα κουβέντα.
    Στην Αναβυσσο δεν βλεπω να φτανει.

  13. #1648
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Σε ειδα λευκο 1098 streetfighter πανω στην Κων/νου Καραμανλή.
    Μιλάμε το μηχανάκι πανέμορφο.

  14. #1649
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.802
    Σε είδα delivera με το crypton σου, να με κλείνεις πάνω σε στροφή με λάθος γραμμή...
    Όλοι παγκόσμιοι την έχετε δει, γι'αυτό τσακιζεστε κάθε μέρα...
    Όχι τπτ άλλο μου χάλασες και το πρωινό μου στρίψιμο!!Μια καλή στροφή έχει όλη και όλη στο δρόμο για την δουλειά....
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  15. #1650
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Καμία 50αρια μηχανάκια ός επί το πλείστον BMW στη λεωφόρο Καζαντζίδη Ηρακλείου. Είχατε προπομπό και 2 μηχανάκια σκούπα. Απο πιο κλάμπ ήσασταν?Που πηγαίνατε?
    καθε μερα ...νεα μερα.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF