Σελίδα 115 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 1565105110111112113114115116117118119120125165 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.711 έως 1.725 από 2981

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1711
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/03/2019
    Μηνύματα
    21
    Ωραίο το rs660 απο κοντά φίλος, στη βουλιαγμένης χαιρετηθήκαμε κιόλας πρέπει να το έστρωνες ακόμα! Μεγειά αν είναι κάποιος απο δώ.

  2. #1712
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.285
    Σας είδα δεκάδες λαμπρέτες (με νομίζω Ολλανδικά νούμερα) να οδεύετε προς Κυπαρισσία

    Άψογες όλες, μαζί με τους αναβάτες σαν να βγήκαν από χρονομηχανή. Μέχρι να καταλάβω τι έβλεπα από το μπαλκόνι, δεν πρόλαβα ούτε το κινητό να βγάλω από την τσέπη.

    Κανείς από τους παρακείμενους οικείους μου δεν ένοιωσε
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  3. #1713
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    Σε ειδα στην εθνικη κοντα στα μεγαρα με την πινακιδα να ανεμιζει πιο πολυ απο το φουστανι της συνεπιβατιδος

  4. #1714
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Σε είδα να πλησιάζεις και λέω,
    αν δεν είσαι αμερικανικο supertruck ,
    Θα είσαι τουλάχιστον HD Electraglide,
    η στη χειρότερη MG California.

    Τελικά ήσουν....































    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	VideoCapture_20210816-224703.jpg 
Προβολές:	507 
Μέγεθος:	71,0 KB 
ID:	430216



    Κορυδαλλιωτικο vstrom 650

  5. #1715
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Αυτός έχει ορατότητα στις στέππες του Γρ. Λαμπρακιστάν κι εσύ κοροϊδεύεις...

  6. #1716
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.190
    Σε είδα μεσημεριάτικα στη θάλασσα σε μεγάλο μπιτσόμπαρο της Καλαμάτας.

    Βγάζεις αρχικά από το σάκκο το ψαροντούφεκο! Βέργα τύπου ταϊτιέν,όχι τρίαινα δηλ. αλλά μονή μπροστά,για μεγάλα θηράματα μιλάμε (το μεγαλύτερο ψάρι σ αυτά τα νερά είναι η γόπα,να ξηγιόμαστε).
    Σειρά είχαν ύστερα τα βατραχοπέδιλα (με καλτσάκι neopren παρακαλώ) και η μάσκα.Όλα αυτά με ευλαβική βραδύτητα και προσήλωση,μερικοί δίπλα τον κοιτάγανε σα χαζοί,ενώ τα παιδάκια παρακάτω παίζανε αμέριμνα.
    Στο καπάκι δένει στη μέση του και μια ψαροσακκούλα για να χωρέσει το φορτίο των θηραμάτων συν μια ζώνη με 3 βαρίδια!Με το σορτσάκι χωρίς στολή!

    Και εκεί που έλεγα ότι το reality τελείωσε και επιτέλους θα αλιεύσουμε όλο το Μεσσηνιακό κόλπο κάνει ένα τελευταίο μπραφ στο σάκκο και βγάζει και δένει στη γάμπα του ένα μαχαίρι να! Μου 'φυγε η πιτυρίς!Μετά λέω μέσα μου 'μην είσαι μ@λάκας,μπορεί να του επιτεθεί καμμιά τεράστια σαρδέλα ή καμμιά ανακόντα ρε αδερφέ και να χει ντράβαλα το παλλουκάρι.

    Του ευχήθηκα μέσα μου καλό βόλι και γύρισα στον καφέ μου,5 χρόνια νεώτερος από το γέλιο.

  7. #1717
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannispar
    Εγγραφή
    07/10/2019
    Μηνύματα
    529
    Έπρεπε να τον ενημερώσει κάποιος για την σημαδούρα γιατί αν τον τσιμπήσουν το πρόστιμο είναι αν δεν κάνω λάθος 400 ευρώ.

    Για στολή δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα γιατί μπορεί να αντέχει και να μην κρυώνει.

  8. #1718
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.285
    Δεν του έλεγες να πάει να πέσει μέσα στη μαρίνα; Μόνο εκεί θα είχε καμιά ελπίδα
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  9. #1719
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σε είδα μεσημεριάτικα στη θάλασσα σε μεγάλο μπιτσόμπαρο της Καλαμάτας.

    Βγάζεις αρχικά από το σάκκο το ψαροντούφεκο! Βέργα τύπου ταϊτιέν,όχι τρίαινα δηλ. αλλά μονή μπροστά,για μεγάλα θηράματα μιλάμε (το μεγαλύτερο ψάρι σ αυτά τα νερά είναι η γόπα,να ξηγιόμαστε).
    Σειρά είχαν ύστερα τα βατραχοπέδιλα (με καλτσάκι neopren παρακαλώ) και η μάσκα.Όλα αυτά με ευλαβική βραδύτητα και προσήλωση,μερικοί δίπλα τον κοιτάγανε σα χαζοί,ενώ τα παιδάκια παρακάτω παίζανε αμέριμνα.
    Στο καπάκι δένει στη μέση του και μια ψαροσακκούλα για να χωρέσει το φορτίο των θηραμάτων συν μια ζώνη με 3 βαρίδια!Με το σορτσάκι χωρίς στολή!

    Και εκεί που έλεγα ότι το reality τελείωσε και επιτέλους θα αλιεύσουμε όλο το Μεσσηνιακό κόλπο κάνει ένα τελευταίο μπραφ στο σάκκο και βγάζει και δένει στη γάμπα του ένα μαχαίρι να! Μου 'φυγε η πιτυρίς!Μετά λέω μέσα μου 'μην είσαι μ@λάκας,μπορεί να του επιτεθεί καμμιά τεράστια σαρδέλα ή καμμιά ανακόντα ρε αδερφέ και να χει ντράβαλα το παλλουκάρι......

    Δηλαδή κάτι σαν αυτούς με τριβάλιτσα, αυτοκόλλητα απ' όλο τον κόσμο, σορτσάκι, σαγιονάρα, που
    πάνε για καφέ μέχρι πλατεία.................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  10. #1720
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.190
    Τα υπόλοιπα μηνύματα μεταφέρθηκαν εδώ

  11. #1721
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pariancbf Προβολή μηνύματος
    Έπρεπε να τον ενημερώσει κάποιος για την σημαδούρα γιατί αν τον τσιμπήσουν το πρόστιμο είναι αν δεν κάνω λάθος 400 ευρώ.

    Για στολή δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα γιατί μπορεί να αντέχει και να μην κρυώνει.
    300€ είναι για την σημαδούρα
    Για όλων των ειδών τα ψαρέματα αν θες να ψαρέψεις σωστά θες στολή
    Δεν μιλάμε για μισή ωρίτσα...

  12. #1722
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή κάτι σαν αυτούς με τριβάλιτσα, αυτοκόλλητα απ' όλο τον κόσμο, σορτσάκι, σαγιονάρα, που
    πάνε για καφέ μέχρι πλατεία.................
    Τουλάχιστον αυτοί δε τυφλωνουν κανένα!
    Μαγκιά τους!
    καθε μερα ...νεα μερα.

  13. #1723
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.170
    Σε είδα ξα(δερφε) σε ομαδική συνομιλία, να ανεβάζεις φωτό το ΚΤΜ με βαλίτσες.
    Σου λέω έχω άδεια, πάμε βόλτα;
    Μέσα σε μισή ώρα είχαν γίνει όλα. Ακύρωσες την Αίγινα, ακύρωσα την Τήνο.
    Σε μια βδομάδα φύγαμε 5 μερούλες δρόμο!!!!!!!!!

    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  14. #1724
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Σε είδα ξα(δερφε) σε ομαδική συνομιλία, να ανεβάζεις φωτό το ΚΤΜ με βαλίτσες.
    Σου λέω έχω άδεια, πάμε βόλτα;
    Μέσα σε μισή ώρα είχαν γίνει όλα. Ακύρωσες την Αίγινα, ακύρωσα την Τήνο.
    Σε μια βδομάδα φύγαμε 5 μερούλες δρόμο!!!!!!!!!

    Να φανταστώ Παιδιά και γυναίκα δεν υπάρχουν ε???
    καθε μερα ...νεα μερα.

  15. #1725
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σε είδα μεσημεριάτικα στη θάλασσα σε μεγάλο μπιτσόμπαρο της Καλαμάτας.

    Βγάζεις αρχικά από το σάκκο το ψαροντούφεκο! Βέργα τύπου ταϊτιέν,όχι τρίαινα δηλ. αλλά μονή μπροστά,για μεγάλα θηράματα μιλάμε (το μεγαλύτερο ψάρι σ αυτά τα νερά είναι η γόπα,να ξηγιόμαστε).
    Σειρά είχαν ύστερα τα βατραχοπέδιλα (με καλτσάκι neopren παρακαλώ) και η μάσκα.Όλα αυτά με ευλαβική βραδύτητα και προσήλωση,μερικοί δίπλα τον κοιτάγανε σα χαζοί,ενώ τα παιδάκια παρακάτω παίζανε αμέριμνα.
    Στο καπάκι δένει στη μέση του και μια ψαροσακκούλα για να χωρέσει το φορτίο των θηραμάτων συν μια ζώνη με 3 βαρίδια!Με το σορτσάκι χωρίς στολή!

    Και εκεί που έλεγα ότι το reality τελείωσε και επιτέλους θα αλιεύσουμε όλο το Μεσσηνιακό κόλπο κάνει ένα τελευταίο μπραφ στο σάκκο και βγάζει και δένει στη γάμπα του ένα μαχαίρι να! Μου 'φυγε η πιτυρίς!Μετά λέω μέσα μου 'μην είσαι μ@λάκας,μπορεί να του επιτεθεί καμμιά τεράστια σαρδέλα ή καμμιά ανακόντα ρε αδερφέ και να χει ντράβαλα το παλλουκάρι.

    Του ευχήθηκα μέσα μου καλό βόλι και γύρισα στον καφέ μου,5 χρόνια νεώτερος από το γέλιο.
    Χαχαχαχα το εχω δει και εγω αυτο σε άλλο τοπο και χρονο , τελικά παντου υπαρχει ενας τετοιος τι μου θύμησες
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF