Σελίδα 117 από 117 ΠρώτοΠρώτο ... 1767107112113114115116117
Προβολή αποτελεσμάτων 1.741 έως 1.743 από 1743

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

Παλαιό μέλος Το avatar του/της contes di Zante
    ΣΑΣ βλέπω κάθε μέρα όλη μέρα, όλους εσάς να περνάτε καμαρωτοί μπροστά από το αστυνομικό τμήμα, 9/10 ξεκράνωτοι και να μη σας μιλάει κανένας....εσύ όμως κοπελίτσα μου προχθές το τερμάτισες, γιατί ταυτοχρονα έγραφες και μνμ στο κινητό!!!
    ....σας είδα όργανα της τάξεως να με σταματάτε μπροστά από το τμήμα για έλεγχο μετακίνησης μέσα στην καραντίνα, ενώ με βλέπετε καθημερινά με το ίδιο χαρακτηριστικό κράνος ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στα 50m που έχω το γραφείο μου
    διονύσης K / έλα να πάμε στο νησί...το (multi)strada μου εγώ και 'σύ

O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από contes di Zante Προβολή μηνύματος
    ΣΑΣ βλέπω κάθε μέρα όλη μέρα, όλους εσάς να περνάτε καμαρωτοί μπροστά από το αστυνομικό τμήμα, 9/10 ξεκράνωτοι και να μη σας μιλάει κανένας....εσύ όμως κοπελίτσα μου προχθές το τερμάτισες, γιατί ταυτοχρονα έγραφες και μνμ στο κινητό!!!
    ....σας είδα όργανα της τάξεως να με σταματάτε μπροστά από το τμήμα για έλεγχο μετακίνησης μέσα στην καραντίνα, ενώ με βλέπετε καθημερινά με το ίδιο χαρακτηριστικό κράνος ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στα 50m που έχω το γραφείο μου
    Αν ζεις στην ελληνική επαρχία έτσι είναι τα πράματα φαρ-ουεστ ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και η αστυνομία απλώς κοιτάει.Ειναι όλοι γνωστοί,ούτως η άλλως,είναι και ο τοπικός βουλευτής που καθαρίζει ,άσε που και το όργανο θα πρέπει κάπου να ψωνίσει,να φάει,να διασκεδάσει το βράδυ ,με τι μούτρα να σε δει άμα σε γράψει;Οπότε ο καθείς κάνει εκ του ασφαλούς ότι γουστάρει Μόνο αν γίνει κάτι εξωφθαλμο η υπάρξει επιμονή καταγγελία επεμβαινουν

Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Ζω επαρχια,σε οικισμο εξω απο την πολη.Μπαινεις στον οικισμο,ερχομενος απο μια ευθεια 1 χιλιομετρου περιπου.Μενω στην πρωτη οικοδομη με το που μπαινεις στον οικισμο.Μπροστα απο την οικοδομη περνανε με 100-120..Ο γειτονας μου πηγε στο αστ.τμημα και ζητησε αν γινεται-γιατι παιζουν και παιδια με τα ποδηλατα τους πχ η εχουμε αδεσποτα που κανουν την βολτα τους-να μπουνε αυτες οι ανισοπεδες πλαστικες μαλακιες ωστε τα αυτοκινητα να κοβουνε,εφοσον δεν ερχετε εκει η αστυνομια να στηθει να κοψει μερικους κωλους μπας και βαλουν μυαλο..Μονο που δεν τον συνελαβαν,και ποιος εισαι εσυ που θα μας πεις τι θα κανουμε κτλ..Ε μου φαινεται θα στηθω εγω στην ακρη της διασταυρωσης με καμια 20αρια κοτρωνια και οποιος μπαινει με 100φευγα κοτρωνι στο παμπριζ

Σελίδα 117 από 117 ΠρώτοΠρώτο ... 1767107112113114115116117

Παρόμοια θέματα

1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα