Σελίδα 134 από 200 ΠρώτοΠρώτο ... 3484124129130131132133134135136137138139144184 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.996 έως 2.010 από 2990

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1996
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Σε είδα μετρητή λίτρων να είσαι μεγαλύτερος (σε νούμερο) από το ποσό που έπρεπε να πληρωθεί...
    Ένα δάκρυ κύλησε...LPG mothafuckers!!!
    Ride(s) the wind of change...

  2. #1997
    Μέλος Το avatar του/της jimpap
    Εγγραφή
    19/08/2012
    Μηνύματα
    68
    Και μόλις είδα δάσκαλο οδήγησης της περιοχής, να βάζει τη μαθητευόμενη οδηγό ανάποδα σε μονόδρομο, για να κάνει "γωνία". Όχι δεν διαβάσατε λάθος.

  3. #1998
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    266
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Σε είδα μετρητή λίτρων να είσαι μεγαλύτερος (σε νούμερο) από το ποσό που έπρεπε να πληρωθεί...
    Ένα δάκρυ κύλησε...LPG mothafuckers!!!
    Το βλέπω αυτό στο αυτοκίνητο τα τελευταία 8 χρόνια...

  4. #1999
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bmwr1100gs Προβολή μηνύματος
    Το βλέπω αυτό στο αυτοκίνητο τα τελευταία 8 χρόνια...
    Μωρε ναι κ γω απο το 2012 που βαλαμε γκαζι στο αμαξι του πατερα μου αυτο δουλευα σε ταξιδια αλλα ειναι διαφορετικο να πληρωνεις βενζινη στο 1,40-1,70 (τι λεμε τωρα) κ αλλο στο 2,30-2,40.
    Πλεον αφηνω το δικο μου κ φορτωνω την οικογενεια στου πατερα μου!!
    Αν δεν ηταν κ τριπορτο θα του το ειχα παρει εντελως!!
    Ride(s) the wind of change...

  5. #2000
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Σε βλεπω συχνα με το ποδηλατο σου στην Κηφισιας, απλα δεν σε ειχα πετυχει μεχρι σημερα στο πως λειτουργεις στα φαναρια.. Τελικα εισαι ηλιθια.. Στην σχεδον αδεια Κηφισιας, με ελαχιστη κινηση και στις καθετους, να σφαζεις το κοκκινο, χωρις να κοψεις καν και το ενα και μοναδικο αυτοκινητο που περνουσε, να αναγκαζεται να σταματησει, για να μην σε μαζεψει.. Ορνιο...
    Quod me nutrit... me destruit.....

  6. #2001
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.965
    Σε είδα σήμερα το πρωί υπέρβαρε μπάρμπα, πάνω στο σκουτεροχρέπι, να σφάζεις το βαθύ κόκκινο και να σε γλυτώνω στο τσακ, σου πάτησα κόρνα κι έκανες μια κίνηση του στυλ "εντάξει μωρέ", άκουσες τα γαμίδια σου πρωί-πρωί και ησύχασες... Για άλλη μια φορά, σωτήρια η κίνηση να ξεκινώ με μικρή καθυστέρηση μόλις ανάψει το πράσινο.

  7. #2002
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα σήμερα το πρωί υπέρβαρε μπάρμπα, πάνω στο σκουτεροχρέπι, να σφάζεις το βαθύ κόκκινο και να σε γλυτώνω στο τσακ, σου πάτησα κόρνα κι έκανες μια κίνηση του στυλ "εντάξει μωρέ", άκουσες τα γαμίδια σου πρωί-πρωί και ησύχασες... Για άλλη μια φορά, σωτήρια η κίνηση να ξεκινώ με μικρή καθυστέρηση μόλις ανάψει το πράσινο.
    Προσπαθώ πάντα να τηρώ το:

    "Ποτέ πρώτος στο κόκκινο και ποτέ πρώτος στο πράσινο"


  8. #2003
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    σε ειδα εμπορε στη κορινθο να μου ζητας 40€ +ΦΠΑ για ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ανταλλακτικο 15ετιας για το er-6
    που ολοκαινουριο γνησιο κοστιζει 33 (με ΦΠΑ)...

  9. #2004
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    σε ειδα εμπορε στη κορινθο να μου ζητας 40€ +ΦΠΑ για ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ανταλλακτικο 15ετιας για το er-6
    που ολοκαινουριο γνησιο κοστιζει 33 (με ΦΠΑ)...
    Νόμος προσφοράς και ζήτησης.Με την Kawasaki χωρίς στοκ ανταλλακτικών στην Ελλάδα εδώ καί πολύ καιρό αν δεν θέλεις να περιμένεις 15 μέρες παραγγελία το πληρώνεις κάτι τις παραπάνω

  10. #2005
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TONYBANDIT Προβολή μηνύματος
    Νόμος προσφοράς και ζήτησης.Με την Kawasaki χωρίς στοκ ανταλλακτικών στην Ελλάδα εδώ καί πολύ καιρό αν δεν θέλεις να περιμένεις 15 μέρες παραγγελία το πληρώνεις κάτι τις παραπάνω
    Πλέον έχει αποκατασταθεί σε μεγάλο βαθμό με την νέα αντιπροσωπεία,και σε αρκετά μικρότερες τιμές από την προηγούμενη.Αυτα συζηταγα χτες με τον Κονίδη τον εξουσιοδοτημένο.

  11. #2006
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    o σαρακακης για μια βαλβιδα νεκρας ζητησε 25 εργασιμες

  12. #2007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Πλέον έχει αποκατασταθεί σε μεγάλο βαθμό με την νέα αντιπροσωπεία,και σε αρκετά μικρότερες τιμές από την προηγούμενη.Αυτα συζηταγα χτες με τον Κονίδη τον εξουσιοδοτημένο.
    Και εγώ με γνωστό έμπορο ανταλλακτικών μίλαγα και μου είπε για μηδενικό στοκ και ότι χρειαστείς ακόμη και ντιζα παραγγελία και 15 μέρες παράδοση.
    Αυτά αφορούν την νέα αντιπροσωπεία

  13. #2008
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    819
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    σε ειδα εμπορε στη κορινθο να μου ζητας 40€ +ΦΠΑ για ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ανταλλακτικο 15ετιας για το er-6
    που ολοκαινουριο γνησιο κοστιζει 33 (με ΦΠΑ)...
    Έχω μιλήσει και εγώ με αυτόν, "φαρμακείο".

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TONYBANDIT Προβολή μηνύματος
    Νόμος προσφοράς και ζήτησης.Με την Kawasaki χωρίς στοκ ανταλλακτικών στην Ελλάδα εδώ καί πολύ καιρό αν δεν θέλεις να περιμένεις 15 μέρες παραγγελία το πληρώνεις κάτι τις παραπάνω
    Και εδώ (Σαλόνικα) τα ίδια, αν υπάρχει κάτι Αθήνα καλώς, διαφορετικά παραγγελία από Ολλανδία.

  14. #2009
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.128
    Δεν ξέρω, είναι άλλου τύπου επένδυση και διαχείριση των μεταχειρισμένων.
    Ρωτάς αν μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο αυτή την περίοδο που η αντιπροσωπεία το έχει χαμηλότερα και το υπολογίζει.

    Εμένα με εκνευρίζουν οι ανεξάρτητοι εισαγωγείς που διαμορφώνουν τις τιμές με βάση αυτές της αντιπροσωπείας..

  15. #2010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TONYBANDIT Προβολή μηνύματος
    Και εγώ με γνωστό έμπορο ανταλλακτικών μίλαγα και μου είπε για μηδενικό στοκ και ότι χρειαστείς ακόμη και ντιζα παραγγελία και 15 μέρες παράδοση.
    Αυτά αφορούν την νέα αντιπροσωπεία
    η παραγελλια γινεται τριτη (συμφωνα με τον εξουσιοδοτημενο που ανεφερα)ερχεται την επομενη πεμπτη -αρα 9 μερες μετα-απο κεντρικη ευρωπη και οχι ιαπωνια,και οι τιμες ειναι αρκετα φθηνοτερες.Οτι μου ειπε σου λεω.Απο κει και περα πλεον λογω της καταστασης,κανεις δεν στοκαρει.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF