Σελίδα 140 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 4090130135136137138139140141142143144145150190 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.086 έως 2.100 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2086
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα καργιόλα ξανθιά, με το πλατινέ μαλλί και το σινιέ ντύσιμο, σταματημένη στο φανάρι, να κοιτάς δεξιά αριστερά συνέχεια και μετά να σφάζεις το κόκκινο... ευτυχώς σε έκοψα τι μαλακισμένη είσαι και σε απέφυγα, πρόλαβα να σου πατήσω και μια κόρνα και έκανες χειρονομία του στυλ "σιγά μωρέ, δεν έγινε τίποτα"... έπρεπε να γύρναγα πίσω να σου γ@μήσω ό,τι είχε και δεν είχες.

  2. #2087
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα καργιόλα ξανθιά, με το πλατινέ μαλλί και το σινιέ ντύσιμο, σταματημένη στο φανάρι, να κοιτάς δεξιά αριστερά συνέχεια και μετά να σφάζεις το κόκκινο... ευτυχώς σε έκοψα τι μαλακισμένη είσαι και σε απέφυγα, πρόλαβα να σου πατήσω και μια κόρνα και έκανες χειρονομία του στυλ "σιγά μωρέ, δεν έγινε τίποτα"... έπρεπε να γύρναγα πίσω να σου γ@μήσω ό,τι είχε και δεν είχες.
    Χρειάζεσαι κάτι για διαχείριση θυμού.

  3. #2088
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Χρειάζεσαι κάτι για διαχείριση θυμού.
    Σίγουρα, άδικο δεν έχεις, βασικά να αλλάξω δουλειά χρειάζεται, γτ είναι η αιτία του θυμού, η πλατινέ καργιόλα ήταν η αφορμή...από την άλλη, είναι αυτό που λένε για να μην νευριάζω, stop pissing me off... ήταν εξοργιστική η αδιαφορία της και το ότι πήγε να βγει κι από πάνω...το ότι δυνητικά μπορείς να δολοφονήσεις κάποιον με 2 μικρά παιδιά, επειδή βαριέσαι να περιμένεις στο φανάρι...όπως η μοντέλα προχτές, που σκότωσε τον δύστυχο που πήγαινε στη δουλειά του με το σκουτεράκι...

  4. #2089
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα, άδικο δεν έχεις, βασικά να αλλάξω δουλειά χρειάζεται, γτ είναι η αιτία του θυμού, η πλατινέ καργιόλα ήταν η αφορμή...από την άλλη, είναι αυτό που λένε για να μην νευριάζω, stop pissing me off... ήταν εξοργιστική η αδιαφορία της και το ότι πήγε να βγει κι από πάνω...το ότι δυνητικά μπορείς να δολοφονήσεις κάποιον με 2 μικρά παιδιά, επειδή βαριέσαι να περιμένεις στο φανάρι...όπως η μοντέλα προχτές, που σκότωσε τον δύστυχο που πήγαινε στη δουλειά του με το σκουτεράκι...
    Ότι και να πεις θα σε πουν ρατσιστή. Εμένα πάντως δε με νοιάζει καθόλου...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #2090
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Ότι και να πεις θα σε πουν ρατσιστή. Εμένα πάντως δε με νοιάζει καθόλου...
    Θα τους πεις και εσύ με λυγμούς ότι σου καταστρέφουν την ζωή εικάζοντας το φύλο σου και θα τους κάνεις μήνυση για προσβολή προσωπικότητας..
    Που ξέρουν αυτοί αν είσαι ρατσιστής, ρατσίστρια ή ρατσιστικό;;; απο την εμφάνιση;! χμμμμ αυτό και αν είναι ρατσισμός!..

  6. #2091
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Χρειάζεσαι κάτι για διαχείριση θυμού.
    Αχαχαχαχαχα!!!

  7. #2092
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Θα τους πεις και εσύ με λυγμούς ότι σου καταστρέφουν την ζωή εικάζοντας το φύλο σου και θα τους κάνεις μήνυση για προσβολή προσωπικότητας..
    Που ξέρουν αυτοί αν είσαι ρατσιστής, ρατσίστρια ή ρατσιστικό;;; απο την εμφάνιση;! χμμμμ αυτό και αν είναι ρατσισμός!..
    Κοίταξε .Το θέμα είναι μεγάλο και ατελείωτο. Το συμπέρασμα που βγάζω εγώ είναι ότι οι περισσότερες γυναίκες οδηγούν όπως σκέφτονται. Σοβαρά μετρημένα και πάντα διστακτικά. Δε μπορώ να πω κάτι άλλο.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #2093
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    452
    Σας είδα στον κηφισσό ένα F800GS, ένα ducati scrambler κι ένα βαραντέρο να κολλάτε πίσω μου, ενώ πήγαινα με 60χλμ ανάμεσα από σταματημένα αυτοκίνητα, γτ γινόταν της κολλάσεως. Έκανα άκρη να περάσετε και ευχαριστήσατε.

    Ρε παιδιά, ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω πώς πάτε με 80-100χλμ σε διήθηση ανάμεσα σε αυτοκίνητα που, πραγματικά, μπορεί να αλλάξουν λωρίδα ανά πάσα στιγμή, χωρίς προειδοποίηση. Μπράβο σας... Θέλει @@@@ για να το κάνεις.

    Υ.Γ: Μάλλον έγινα κουλομαρία, μετά την έλευση του τέκνου.

  9. #2094
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    να πάρεις μπόξερ! είναι τέτοιο το σοκ που μουδιάζουν

  10. #2095
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδιά, ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω πώς πάτε με 80-100χλμ σε διήθηση ανάμεσα σε αυτοκίνητα που, πραγματικά, μπορεί να αλλάξουν λωρίδα ανά πάσα στιγμή, χωρίς προειδοποίηση. Μπράβο σας... Θέλει @@@@ για να το κάνεις.
    Κωλοφαρδία θέλει, δε θέλει @@@@

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  11. #2096
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2020
    Μηνύματα
    105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Σας είδα στον κηφισσό ένα F800GS, ένα ducati scrambler κι ένα βαραντέρο να κολλάτε πίσω μου, ενώ πήγαινα με 60χλμ ανάμεσα από σταματημένα αυτοκίνητα, γτ γινόταν της κολλάσεως. Έκανα άκρη να περάσετε και ευχαριστήσατε.

    Ρε παιδιά, ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω πώς πάτε με 80-100χλμ σε διήθηση ανάμεσα σε αυτοκίνητα που, πραγματικά, μπορεί να αλλάξουν λωρίδα ανά πάσα στιγμή, χωρίς προειδοποίηση. Μπράβο σας... Θέλει @@@@ για να το κάνεις.

    Υ.Γ: Μάλλον έγινα κουλομαρία, μετά την έλευση του τέκνου.
    To θέμα είναι ότι πολλοί κολλάνε από πίσω και μαρσάρουν για να σε κάνουν να γκαζώσεις και συ ώστε να πας στη διήθηση πιο γρήγορα. Μου έχει τύχει και μένα εκεί στις δυο γέφυρες στους Αμπελόκηπους σε πανικό από αυτοκίνητα όπου δεν μπορείς να κάνεις στην άκρη για να προσπεράσουν οι από πίσω.

  12. #2097
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.105
    Παθων κι εγώ. Ειλικρινα δεν φοβουνται;

    Και καλά εγώ, ήμουν αμαθος από Αθήνα, ανυπαρκτη εμπειρια απο μηχανη και μαλιστα όχι δική μου. Αλλά ρε γμτ δεν σκεφτεται κανείς ότι καποιος ενα τσικ προς τη διπλανη λωρίδα να κάνει, όχι να αλλάξει λωρίδα αλλά ίσα τη γραμμή να πατήσει, θα μετράνε τα κοκαλά τους στην ασφαλτο; Το αυτοκίνητο δεν προλαβαίνει να σε δει να έρχεσαι, με τέτοιες ταχύτητες δεν το βοηθάς να σε προστατέψει!

  13. #2098
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    452
    Εικάζω, πως απλά δεν τους έχει κάτσει ποτέ η στραβή και νιώθουν άτρωτοι. Εμένα μ έχουν ρίξει 2 φορές κάτω, αυτοκίνητα που παραβίασαν στοπ και ευτυχώς πάντα πήγαινα με λίγα χλμ για να προλάβω τέτοιου είδους καταστάσεις. Αν στις συγκεκριμένες περιπτώσεις, δεν πήγαινα με λίγα ώστε να μπορέσω να μειώσω αρκετά την ταχύτητα μου πριν την πρόσκρουση, τώρα δεν θα έγραφα εδώ.

    Προφανώς δεν έχουν ζήσει κάτι αντίστοιχο, πιστεύω. Αν δεις τα σημάδια απ το λάστιχο του αυτοκινήτου στο κράνος σου, πιστεύω αναθεωρείς.

  14. #2099
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Αν πηγαίνεις με 60 (και πολλά είναι) έχει καλώς. Δεν είναι λίγες οι φορές όμως που η διήθηση δεν είναι διήθηση αφού κάποιοι κινούνται με -ή σχεδόν- παρόμοια ταχύτητα με τα αυτοκίνητα. Επομένως δημιουργούν πρόβλημα κι εγώ πολλές φορές αντίστοιχα αναρωτιέμαι γιατί όλοι αυτοί και όλες αυτές δε κάθονται πίσω από ένα αυτοκίνητο. Δε νομίζω να έχει συμβεί μόνο σε εμένα.

  15. #2100
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Αν πηγαίνεις με 60 (και πολλά είναι) έχει καλώς. Δεν είναι λίγες οι φορές όμως που η διήθηση δεν είναι διήθηση αφού κάποιοι κινούνται με -ή σχεδόν- παρόμοια ταχύτητα με τα αυτοκίνητα. Επομένως δημιουργούν πρόβλημα κι εγώ πολλές φορές αντίστοιχα αναρωτιέμαι γιατί όλοι αυτοί και όλες αυτές δε κάθονται πίσω από ένα αυτοκίνητο. Δε νομίζω να έχει συμβεί μόνο σε εμένα.
    Σωστό! Δεν τους κατηγόρησα. Απλά απορώ με την αυτοπεποίθηση που έχουν.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF