Σελίδα 141 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 4191131136137138139140141142143144145146151191 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.101 έως 2.115 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Σας είδα στον κηφισσό ένα F800GS, ένα ducati scrambler κι ένα βαραντέρο να κολλάτε πίσω μου, ενώ πήγαινα με 60χλμ ανάμεσα από σταματημένα αυτοκίνητα, γτ γινόταν της κολλάσεως. Έκανα άκρη να περάσετε και ευχαριστήσατε.

    Ρε παιδιά, ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω πώς πάτε με 80-100χλμ σε διήθηση ανάμεσα σε αυτοκίνητα που, πραγματικά, μπορεί να αλλάξουν λωρίδα ανά πάσα στιγμή, χωρίς προειδοποίηση. Μπράβο σας... Θέλει @@@@ για να το κάνεις.

    Υ.Γ: Μάλλον έγινα κουλομαρία, μετά την έλευση του τέκνου.
    A, εσυ πηγαινες και με 60! Αναμεσα σε σταματημενα αυτοκινητα στον Κηφισο το πιο γρηγορα που πηγαινα ηταν 40 χαω, οταν ρολαραν ανεβαζα αλλα παντα φροντιζα να πηγαινω +20-40 χαω απο τα αυτοκινητα. Πιο γρηγορα δεν αισθανομουν ασφαλης. Φυσικα ανοιγα οταν ειχε κενο να περασουν οι πιο γρηγοροι και απορουσα με την σειρα μου "μα δεν φοβουνται;"
    Νομιζω οτι εχουν ψευδαισθηση ελεγχου, νομιζουν οτι θα προλαβουν να κανουν κατι αν καποιος στα 5 μετρα ανοιξει λιγο την γραμμη του, γιατι ειδε αντικειμενο, λακουβα, νεκρο ζωο, ποσο μαλλον αν αλλαξει λωριδα

  2. #2102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    A, εσυ πηγαινες και με 60! Αναμεσα σε σταματημενα αυτοκινητα στον Κηφισο το πιο γρηγορα που πηγαινα ηταν 40 χαω, οταν ρολαραν ανεβαζα αλλα παντα φροντιζα να πηγαινω +20-40 χαω απο τα αυτοκινητα. Πιο γρηγορα δεν αισθανομουν ασφαλης. Φυσικα ανοιγα οταν ειχε κενο να περασουν οι πιο γρηγοροι και απορουσα με την σειρα μου "μα δεν φοβουνται;"
    Νομιζω οτι εχουν ψευδαισθηση ελεγχου, νομιζουν οτι θα προλαβουν να κανουν κατι αν καποιος στα 5 μετρα ανοιξει λιγο την γραμμη του, γιατι ειδε αντικειμενο, λακουβα, νεκρο ζωο, ποσο μαλλον αν αλλαξει λωριδα
    Ευτυχώς βλέπω και άλλους φλώρους εκτός από εμένα
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  3. #2103
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.706
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Σωστό! Δεν τους κατηγόρησα. Απλά απορώ με την αυτοπεποίθηση που έχουν.
    H διήθηση με μεγάλη ταχύτητα δικαιούται κριτικής. Εγώ απλά αντίστοιχα αναφέρθηκα στην άλλη όψη του νομίσματος.

  4. #2104
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Αν και βγαίνουμε εκτός θέματος και θα έρθει ο Γαύρος και θα μας κυνηγάει, νομίζω ότι το +30 (που δε θυμάμαι που το είχα διαβάσει) είναι μια πολύ λογική ταχύτητα στην διήθηση...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  5. #2105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Αν και βγαίνουμε εκτός θέματος και θα έρθει ο Γαύρος και θα μας κυνηγάει, νομίζω ότι το +30 (που δε θυμάμαι που το είχα διαβάσει) είναι μια πολύ λογική ταχύτητα στην διήθηση...
    +20.

    Έτσι λεει και ο Χουντρας.

  6. #2106
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.183
    Παίδες πληζ stop.
    Γαύρος mode on.

  7. #2107
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    .... θα έρθει ο Γαύρος και θα μας κυνηγάει...
    Τον βλέπω να με κυνηγαει με το καφασακι να με πιάσει και......
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  8. #2108
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Τον βλέπω να με κυνηγαει με το καφασακι να με πιάσει και......
    Φαγουριζεσαι βλεπω και θα αναγκασεις αυτήν την ψυχουλα τον γαυρουλη να σε ξυσει..
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  9. #2109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.278
    Σε είδα με τη cbεξάρα το πρωί να με χαιρετάς στα διόδια της Κατεχάκη (λευκό f/l με κόκκινο πλαίσιο).




    Σε είδα και εσένα κρετίνε, με την κουνελόπουτσ@ το μαύρο σμαρτ, να έχεις παρκάρει στη μία και μοναδική θέση για μηχανάκια που είχε απομείνει στο παρκινγκ της δουλειάς.
    Τελευταία τροποποίηση από Panos76; 19/10/2022 στις 12:12.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  10. #2110
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.116
    κρετινέ : Επίθετο, άκλιτο

    (προσπάθεια απόδοσης των χαρακτηριστικών του κρετίνου σε αντικείμενα που χρησιμοποιεί -διαμορφώνει)

  11. #2111
    Μέλος Το avatar του/της DimisK
    Εγγραφή
    20/05/2019
    Μηνύματα
    130
    Σε είδα GSάκια σήμερα πρωί στην Κηφισίας με το δεξί κουτί (πλαϊνή βαλίτσα) στραπατσαρισμένο και λειψό.
    Χωρίς να ξέρω τι συνέβη και με το συμπαθιο δλδ....αλλά που πάτε ρε παιδιά με τα 3βάλιτσα ταξιδιωτικοί μέσα στον χαμό;

  12. #2112
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.703
    Σε είδα με το multi σήμερα στην Βουλιαγμένης να μου λες στο φανάρι...αυτά είναι μηχανάκια(εννοώντας το Κ6).
    Αυτά (δείχνοντας το multi) είναι ποδήλατα...
    Νταξει είσαι υπερβολικός σου λέω...
    Πρώην κάτοχος gsxr 1000 k4 black edition... Κ 7 χρόνια τώρα με το Ducati κ 60Κ.
    Χαιρετηθηκαμε, ρίξαμε κ ένα άνοιγμα στην ανάβαση της βουτάς (χλμ δεν λέμε για να μην χαλάσουμε το κλίμα).
    Καλούς δρόμους εύχομαι!!!
    Ride(s) the wind of change...

  13. #2113
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimisK Προβολή μηνύματος
    Σε είδα GSάκια σήμερα πρωί στην Κηφισίας με το δεξί κουτί (πλαϊνή βαλίτσα) στραπατσαρισμένο και λειψό.
    Χωρίς να ξέρω τι συνέβη και με το συμπαθιο δλδ....αλλά που πάτε ρε παιδιά με τα 3βάλιτσα ταξιδιωτικοί μέσα στον χαμό;
    Υπάρχουν κάποιοι που έχουν αντικαταστήσει τη μηχανή με το αυτοκίνητο (όπως εμένα) και κάνουν με αυτό όλες τις δουλειές. Αυτό συνεπάγεται και σούπερ μάρκετ. Οπότε το τριβαλιτσο χρειάζεται και χωρίς ταξίδι
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #2114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.542
    Σας είδα σήμερα κοντά στην Οινόη παρέα ss σταματημενους στην άκρη, με ένα σοβαρά χτυπημένο, μάλλον CBR. Ελπιζω ο αναβάτης να μην είχε θέμα και απλά να είναι μόνο τα σίδερα το πρόβλημα.

  15. #2115
    Μέλος Το avatar του/της jimpap
    Εγγραφή
    19/08/2012
    Μηνύματα
    68
    Σας είδα σήμερα περαστικούς στο χωριό Καράτουλα στο νομό Ηλείας, καμια 20αριά! Πολύ σας χάρηκα! Ήμουν από την αντίθετη πλευρά πηγαίνοντας προς τεχνητή λίμνη Πηνειού.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF