Σελίδα 149 από 200 ΠρώτοΠρώτο ... 4999139144145146147148149150151152153154159199 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.221 έως 2.235 από 2994

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Αυτό που "αραζετε" στην διηθηση με καμία 20αρια , μπορεί να με κάνει τρελό όμως.. Και σήμερα είδα πολύ περισσότερους από ότι συνήθως... Βοηθήστε λίγο ρε όλοι να πάμε σπίτια μας...

  2. #2222
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.147
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Αυτό που "αραζετε" στην διηθηση με καμία 20αρια , μπορεί να με κάνει τρελό όμως.. Και σήμερα είδα πολύ περισσότερους από ότι συνήθως... Βοηθήστε λίγο ρε όλοι να πάμε σπίτια μας...
    Τι εννοεις;

  3. #2223
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    657
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Τι εννοεις;
    Μην τσιμπάς , στην Αθήνα νομίζουν ότι η διήθηση με 80 τους βοηθάει να φτάσουν πιο γρήγορα


  4. #2224
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.524
    Η διήθηση με 20 δεν είναι κακή
    Κακό είναι αυτοί που στη λωρίδα διήθησης πάνε με την ίδια ταχύτητα με τα αυτοκίνητα και την κλεινουν

  5. #2225
    Διήθηση προσωπικά κάνω μόνο όταν τα αυτοκίνητα είναι σταματημένα ή σχεδόν σταματημένα.
    Άντε και όταν πάνε με λίγα και έχω αρκετό χώρο ενδιάμεσα με αυτά.
    Ούτως ή άλλως, σε κάθε φανάρι (σχεδόν), μπροστά τους θα είμαι και τελικά
    θα φτάσω πολύ γρηγορότερα.

    Ίσως αυτό συμβαίνει επειδή θέλω να ζήσω* βέβαια...

    *ή να μην πληρώνω "κερατιάτικα" για 10 κερδισμένα λεπτά...

  6. #2226
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viking Προβολή μηνύματος
    Μην τσιμπάς , στην Αθήνα νομίζουν ότι η διήθηση με 80 τους βοηθάει να φτάσουν πιο γρήγορα

    Με 80 δεν φτάνεις πιο γρήγορα, θέλει περισσότερα

  7. #2227
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Σε ειδα χθες με το GS να το πηγαινεις αρκετα γοργα κ ακολουθησα μεχρι την Κατεχακη. Καιρο ειχα να δω αναβατη GS να το πηγαινει κ να το στριβει.
    Κριμα που μετα τα 140 κρεμαει το σκουτερ κ δεν μπορουσα να ακολουθησω σε πολλα κομματια.

    Σημερα ηρθα με το μεγαλο στην δουλεια...
    Αυτο δεν κρεμαει.
    Ride(s) the wind of change...

  8. #2228
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα χθες με το GS να το πηγαινεις αρκετα γοργα κ ακολουθησα μεχρι την Κατεχακη. Καιρο ειχα να δω αναβατη GS να το πηγαινει κ να το στριβει.
    Κριμα που μετα τα 140 κρεμαει το σκουτερ κ δεν μπορουσα να ακολουθησω σε πολλα κομματια.

    Σημερα ηρθα με το μεγαλο στην δουλεια...
    Αυτο δεν κρεμαει.


    Για να τον δω τώρα πως το βουτάει το γλυκό!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  9. #2229
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα με το gs1250 να μας εχεις πριξει με τις ξερογκαζιες και την ακραπα...
    Με συνοπτικές διαδικασιες, ανοιξα δευτέρα, μπηκε vtec, σηκωθηκε και λιγο το μπροστινό και δεν σε ξαναειδα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  10. #2230
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.369
    (Σε) είδα κι εγώ GS Trophy με το υπέροχο Gravity Blue χρωματάκι παρκαρισμένο στο στενάκι...

    Ίσως το πιο ισορροπημένο οπτικά

  11. #2231
    Σας είδα χθες βράδυ αργά σε ένα κόκκινο φανάρι στην Λ. Ποσειδώνος, δικάβαλο TDM (με κρανάκια και οι δύο παρακαλώ - πολύ σπάνιο θέαμα) και Tracer να με κοιτάτε που στεκόμουν δίπλα σας και κάτι να λέτε δείχνοντάς με (δεν κατάλαβα τι λέγατε). Με το πράσινο ανοίξατε και φύγατε αέρας. Ξενέρωσα που δεν υπήρχε περίπτωση να ακολουθήσω με το το Grom, έπρεπε να είχα πάρει το CBR τελικά.
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  12. #2232
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.147
    Πεζε, στεκεσαι στο φαναρι σε διασταυρωση με πολύ κίνηση (στην προκειμένη Βασ. Σοφιας με πανεπιστημιου), τι ακριβως περνάει από το μυαλό σου και αποφασιζεις να περάσεις απέναντι αφου άναψε κόκκινο για τους πεζούς κι ενω γίνεται της κακομοιρας από κίνηση;

    Γιατί σε είδα ξαφνικά μπροστά μου μολις ξεκίνησα (ουτε το συμπλέκτη δεν ειχα προλαβει να αφήσω εντελώς) ΑΦΟΥ αναψε το δικό μου φανάρι και από τύχη δεν σε "μάζεψα".

  13. #2233
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Παρόμοιο σκηνικό σήμερα..Ειμαι σε βενζινάδικο,εχω αφήσει το μηχανάκι στο σταντ και είμαι μεσα στο βενζινάδικο.Βγαινοντας,παω προς το μηχανάκι,εχει σταματήσει αυτοκίνητο,ανοιγει πόρτα, κατεβαίνει μια κυρία.Εγω ταυτόχρονα εχω ανέβει στο μηχανάκι,γυρναω κλειδι,βαζω μπρος και την ωρα που παω να δωσω γκαζι να φυγω περνάει μπροστά από την ροδα μου...Τόσο χώρο έχει να περάσεις μωρή,με βλέπεις οτι μολις ανεβηκα και ε αλα μπρος,αρα θα φυγω και περνας απο μπροστά μου αντι απο πισω μου...Τι να πω ρε γμτ ..

  14. #2234
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε βλέπω στο φανάρι στα Μελίσσια να ζητιανεύεις με χαρτόνι "άπορος, άστεγος, βοήθεια, έχω 37 παιδιά κλπ". Καταρχήν με τέτοια σκ@τόφατσα πρέπει να είναι κάποιος ο Φόρεστ Γκαμπ για να σου δώσει λεφτά. Επιπλέον στοχεύεις και σε ακόμα πιο ηλίθιους που θα σου δώσουν λεφτά βλέποντάς σε να καπνίζεις συνεχώς πουράκια ενώ απλώνεις το άλλο χέρι με το πλαστικό ποτήρι.
    Έχω δει να σου δίνουν χρήματα, ζουν ανάμεσά μας.

  15. #2235
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Η φτώχεια θέλει καλοπέραση

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF