Σελίδα 150 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 50100140145146147148149150151152153154155160 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.236 έως 2.250 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2236
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.021
    Σε είδα σήμερα το πρωί, παρατημένο σε ένα στενό στα Κάτω Πετράλωνα. Κλειδωμένο δισκόφρενο, αλλά το κλειδί της μηχανής πάνω στη κλειδαριά έτοιμο να φύγεις.
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Το δικό μου XSR ήταν, είμαι πολύ κωλόφαρδος που το άφησα έτσι 12ώρες νυχτιάτικα
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  2. #2237
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    727
    Χαχαχαχα!Το νου σου!Το νου...σου!

  3. #2238
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    724
    σε είδα ποδηλάτη που μάζεψες το τηλέφωνο μου μέσα από το μονοπάτι στην Πεντέλη και σε συνάντησα στην Πεύκη και το πήρα στα χέρια μου

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην υγειά σου

  4. #2239
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα μαντάμ ντε Μπομπαντούρ με το σκουτεράκι σου,το κράνος στο τιμόνι εννοείται και για να προφυλαχτείς από το κρύο είχες τυλίξει το κασκόλ στο κεφάλι σαν τσεμπέρι,όμοια η Βουγιουκλάκη στη Μαρία της σιωπής!
    Το κανα εικόνα και μου φύγαν τα τιμόνια!

  5. #2240
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    714
    Σε είδα φίλε με το typhoon σήμερα να κάνεις διήθηση ανάποδα στη βάσ. Όλγας. Κάποια στιγμή το έκοψες αριστερά για το πεζοδρόμιο αλλά σε εμπόδιζαν οι κάδοι οπότε συνεχισες για λίγο ανάποδα και στη λεωφορειολωριδα.

  6. #2241
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.021
    Σε είδα ντελιβερού, πάνω σε cargo μηχανάκι. Ωραίος κορίτσι φάνηκες, έβγαιναν και 2-3 τζίβες από το κράνος
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  7. #2242
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Σε ειδα με το desert X στον Καρεα της προαλλες.
    Ωραιο απο κοντα.

    Aλλα αυτο το αθλιο πισω μερος...πως το καταφερανε?
    Λες κ ηταν εντουρακι απο τα 80's.
    Μονο αυτο με χαλασε προσωπικα.
    Κατα τ αλλα εντυπωσιακο!!
    Ride(s) the wind of change...

  8. #2243
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Σε είδα φίλε πεσμένο στην Λ. Δημοκρατίας, εύχομαι τα λιγότερα και γρήγορη ανάρρωση.

    Χάρηκα πολύ που είδα να σε προσέχουν σαν αδερφό 4-5 μοτοσυκλετιστές.

  9. #2244
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Σε είδα να στεκεσαι δίπλα μου στο φανάρι με το πανέμορφο χρυσαφί Χορνετ (ωραίο χρώμα!) και να κόβεις ματιές στο μπαντιτ.
    Δεν προλάβαμε να πουμε πολλά, αναψε πράσσινο και φύγαμε σε διαφορετικές κατευθύνσεις.

  10. #2245
    Σε είδα κοπελίτσα προβλεπέ με το transalp? να χάνεις την ισορροπία σου στο φανάρι Αγ. Ιωάννου με Μεσογείων και να πέφτεις.
    1. Αμέσως έτρεξαν 3-4 μηχανόβιοι να βοηθήσουν.
    2. Ήξερες με ποια τεχνική να τη σηκώσεις! Πλάτη στη μηχανή και σπρώξιμο με τα πόδια.
    Μακάρι να υπήρχαν και άλλες κοπέλες σαν και σένα.
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

  11. #2246
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Σε είδα χθες το πρωί κοπελιά στην Παλλήνη με το Beverly και συνοδηγό άλλη κοπέλα να κορνάρεις τρελά και να πέφτεις πάνω στα φρένα. Οριακά δεν έπεσες πάνω στον τρόμπ@ με το αμάξι που βγήκε αέρα στη Λ. Μαραθώνος προφανώς χωρίς να κοιτάξει. Ο άλλος έφυγε άνετος και εσύ σταμάτησες στην άκρη του δρόμου και προσπαθούσες να συνέλθεις. Αφού δε σου δίπλωσε σε τέτοιο φρενάρισμα από αρκετή ταχύτητα ή είχες abs ή είσαι άψογη με τα φρένα.

  12. #2247
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Σε είδα με το γερμανικό σου suv να κάνεις ανοίγματα από φανάρι σε φανάρι στην βουλιαγμένης. Και να έχεις σκάσει ένα από τα μεγαλύτερα τριφυλλα που έχω δει. Μέρα μεσημέρι. Παράθυρα ανοιχτά. Και τα ντουμανια να μυρίζουν.

    Και δεν είδα ούτε μισό ενστολο σε τρεις δήμους πάνω στην πορεία σου. Ασχολούνται με τα παπιά. Μεγάλο πράγμα να ξέρεις ότι κανείς δεν σε αγγίζει ότι και να κάνεις σε αυτό το 'ρδελο.

  13. #2248
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Σας ειδα (αν δεν κανω λαθος) 3 ατομα να μασαμπουκιαζεται (στο ορθιο) στη Λειβαδια την Κυριακη το μεσημερακι...
    Καλα κανατε...Ζ750, Χορνετ 900 κ ΧΤ660?
    Εψαχνα παρκινγκ με το αμαξι εγω να παω τα μικρα στην κρυα για ρεσιταλ μετα απο εκδρομη στα χιονια.
    Αλητες μηχανοβιοι που παρκαρετε οπου θελετε κ εγω εκανα γυρες...
    Ride(s) the wind of change...

  14. #2249
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Μιάς και η διήθηση είναι ζεστό θέμα τελευταίως...

    Σας είδα που τσουγκρίσατε στον Κηφισσό, στο ύψος της εξόδου για Ν. Φιλαδέλφεια, γιατί το μπροστά σκούτερ αποφάσισε οτι δεν χωράει να περάσει ανάμεσα απο τα αυτοκίνητα που είχαν απόσταση όσο τα μπούτια μιας πολυ πρόθυμης για το αφεντικό ιδιαιτέρας/γραμματέας σε προηγούμενη δουλειά που ήμουν..Και εσύ σκουτερόβιε που τον πήγαινες κολοφεράτζα 1 χλμ έσκασες απο πίσω του...
    Καλά, τόοοοοοοοσο μυαλό θέλει ρε πστ μου?? Δεν μπορείτε να το καταλάβετε ?? Οτι δεν κολλάμε στον μπροστινό, γιατί εαν κάτι του συμβεί (αμάξι, σκυλί, πεζός, τηλέφωνο, κόψιμο) θα σκάσετε και εσείε απο πίσω τους?
    Και όταν βρουμε χώρο, περνάμε το τετραπληγικό σαλιγκάρι που αποφάσισε να στείλει ο Θεός αυτή τη μέρα για να τεστάρει την υπομονή μας και την γνώση μας για τον αριθμό όλων των Αγίων και των καντηλιων της Ορθόδοξης και Καθολικής Εκκλησίας....
    Τόσο απλά...

    Ζωντόβολα...Αλλά... Αυτοί είμαστε....
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  15. #2250
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Τώρα που το θυμήθηκα , σε είδα πριν 2-3 μέρες βρε *..... με το bmw ,μοτέρ σαν του Κ100/1100 φτιαγμένο σαν αυτά τα νεορετρο στυλ
    να περνάς πεζόδρομο δίνοντας ξερογκαζιές αβέρτα .
    Κλασσικά χωρίς κράνος να φαίνεται το μουσάκι για να βλέπει ο κόσμος ποιος οδηγάει τον custom ματρακά.


    *τύπε .
    porca miseria.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF