Σελίδα 154 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 54104144149150151152153154155156157158159164 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.296 έως 2.310 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2296
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Σκούτερ χωρίς καθρέφτες λολ.

  2. #2297
    Μέλος
    Εγγραφή
    16/09/2022
    Μηνύματα
    32
    Lol,απλά ρώτησα γιατί ήμουν και εγώ στον Κηφισσό και οδήγουσα σαν κάγκουρας (προσπαθώντας να συνιθίσω του καινούριους/μικροσκοπικούς καθρέπετες-τους όποίους σιγά-σιγά μετανιώνω και η γυναίκα μου θα μου τους βάλει στον.. αμα μάθει πόσα ξόδεψα - χαχα)! - Οπότε σύγνωμη, αν έκανα καμία καγκουριά και έκλεισα κανεναςν - lmao

  3. #2298
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Με έχει πιάσει να βάλω έναν ηλεκτρονικό καθρέπτη auto πάνω από τα όργανα.. έχω πάθει πλάκα με τις επιδόσεις τους.
    Είναι σαν να κάθεσαι προς τα πίσω, πολύ μεγάλη γωνία, αδιάκοπη, real time φωτόμετρο, νυχτερινή..

    Ψήνω ένα φίλο με 1150 RT να το δοκιμάσουμε να δούμε αν βολεύει το ίδιο με τους καθρέπτες. Ίσως είναι και πιο εύκολο.

  4. #2299
    Μέλος
    Εγγραφή
    16/09/2022
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Με έχει πιάσει να βάλω έναν ηλεκτρονικό καθρέπτη auto πάνω από τα όργανα.. έχω πάθει πλάκα με τις επιδόσεις τους.
    Είναι σαν να κάθεσαι προς τα πίσω, πολύ μεγάλη γωνία, αδιάκοπη, real time φωτόμετρο, νυχτερινή..

    Ψήνω ένα φίλο με 1150 RT να το δοκιμάσουμε να δούμε αν βολεύει το ίδιο με τους καθρέπτες. Ίσως είναι και πιο εύκολο.
    Αδερφέ, αν μπορείς στείλε ενα PM με πιο πολλές πληροφορίες καθώς με ενδιαφέρει πάρα πολύ το θέμα! Ή έστω πως να το αναζητήσω στο ίντερνετ γιατί με τον όρο "ηλεκτρονικός καθρέπτης μοτο" δεν είχα και πολλά αποτλέσματα!

  5. #2300
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Με έχει πιάσει να βάλω έναν ηλεκτρονικό καθρέπτη auto πάνω από τα όργανα.. έχω πάθει πλάκα με τις επιδόσεις τους.
    Είναι σαν να κάθεσαι προς τα πίσω, πολύ μεγάλη γωνία, αδιάκοπη, real time φωτόμετρο, νυχτερινή..

    Ψήνω ένα φίλο με 1150 RT να το δοκιμάσουμε να δούμε αν βολεύει το ίδιο με τους καθρέπτες. Ίσως είναι και πιο εύκολο.
    Στο er6 θες να τον βάλεις; Δώσε κι άλλες πληροφορίες ρε συ, κανένα link....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  6. #2301
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα μπάρμπα με το φορτηγό πρωινιάτικα, να βγαίνεις αέρα-πατέρα στη λεωφόρο Μαραθώνος χωρίς να κοιτάξεις και να περνάω ξυστά, ο Θεός φύλαξε και είχαμε δυσάρεστα...

  7. #2302
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Θέλω να το δώ σε περίπτωση που έχω fairing, μασκα να το κρύβω.
    Εδώ ένα τυχαίο παράδειγμα.

    Για να το δοκιμάσει κάποιος θεωρώ ότι θα πρέπει να ελέγξει πρώτα την απόσταση που έχει το σημείο πάνω από τα όργανα σε σχέση με αυτήν που είναι οι καθρέπτες.
    Αν είναι πολύ πιο κοντά πιθανά θα κουράσει.
    Επίσης αν βλέπει το σημείο αυτό στο οπτικό του πεδίο όταν οδηγεί. Αν χρειάζεται να σκύψεις για παράδειγμα, είναι πολύ. Αν το βλέπεις με μικρή κίνηση των ματιών οκ.

  8. #2303
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    276
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από malakas45 Προβολή μηνύματος
    Lol,απλά ρώτησα γιατί ήμουν και εγώ στον Κηφισσό και οδήγουσα σαν κάγκουρας (προσπαθώντας να συνιθίσω του καινούριους/μικροσκοπικούς καθρέπετες-τους όποίους σιγά-σιγά μετανιώνω και η γυναίκα μου θα μου τους βάλει στον.. αμα μάθει πόσα ξόδεψα - χαχα)! - Οπότε σύγνωμη, αν έκανα καμία καγκουριά και έκλεισα κανεναςν - lmao
    χαχα όχι αγαπητέ, ο εν λόγω δεν είχε καν καθρέπτες.

  9. #2304
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Σε ειδα

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	PXL_20230227_184327366.jpg 
Προβολές:	459 
Μέγεθος:	102,5 KB 
ID:	441735

    Τα λογια ειναι περιττα

  10. #2305
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.595
    Σε είδα.
    Σε αναγνώρισα όμως;
    Κάνω λάθος ή ο νεαρός στη φωτό είναι (και) μοτέος, με κάτι πέραδώθε κάπου Αγγλία;
    για βοηθάτε γιατί με αρρώστησε.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	moteos.jpg 
Προβολές:	315 
Μέγεθος:	58,0 KB 
ID:	441866
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #2306
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Σε είδα.
    Σε αναγνώρισα όμως;
    Κάνω λάθος ή ο νεαρός στη φωτό είναι (και) μοτέος, με κάτι πέραδώθε κάπου Αγγλία;
    για βοηθάτε γιατί με αρρώστησε.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	moteos.jpg 
Προβολές:	315 
Μέγεθος:	58,0 KB 
ID:	441866
    Αυτός που υποθέτεις (μάλλον) λέγεται Γιώργος, αν εννοείς τον XLGeorge, σε αυτή τη περίπτωση όχι, δεν είναι αυτός.

  12. #2307
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.595
    έχεις δίκιο. τον έχω γνωρίσει και σε βόλτα τα παλιά τα χρόνια που βολτάρε το φόρουμ.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  13. #2308
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Πάντως και ο GeorgeXL είχε πάει προς τα εκεί με άλλους δύο αν θυμάμαι καλά, είχα διαβάσει ένα ταξιδιωτικό. Αλλά νομίζω με το Africa 1000 που πήρε μετά.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  14. #2309
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Σας ειδα εχθες το απογευματακι ( και εμενα μεσα), ολη η οδηγικη νοοτροπια μας μαζεμενη σε 30 δευτερολεπτα. Δρομος διπλης κατευθυνσης, πηγμενος. Διηθηση μεταξυ του ρευματος ανοδου και καθοδου. Λεβεντης πεζος, αποφασιζει να περασει, απο το ρευμα ανοδου καθετα τον δρομο αναμεσα στα σταματημενα. το Κανει 20 μετρα πανω απο την υπαρχουσα διαβαση πεζων κοιτωντας οχι προς το ρευμα που κοβει πρωτο αλλα προς το αλλο. φτανει στην διαγραμμιση. Χιπστερ ξεκρανωτος με την βεσπα που παει σβελτα, φρεναρει οριο να μην τον μαζεψει γιατι ειναι ηδη πανω στην διαχωριστικη γραμμη κοιτωνας στην αλλη πλευρα (ορθως). Τον ακουμπαει. Κοιταζονται. Γυριζουν και οι δυο και κοιτουν τα τρια δικαβαλα ΔΙΑΣ που ειναι μπροστα τους στο ρευμα της καθοδου. 10 αργα δευτερολεπτα συνολικης σιωπης. Κανουν νευμα οι ΔΙΑΣ να περασει ο πεζος απεναντι. Συνεχιζουμε ολοι τον δρομο μας.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  15. #2310
    "Χωματερο" Μελος Το avatar του/της XLGeorge
    Εγγραφή
    07/03/2012
    Μηνύματα
    193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Σε είδα.
    Σε αναγνώρισα όμως;
    Κάνω λάθος ή ο νεαρός στη φωτό είναι (και) μοτέος, με κάτι πέραδώθε κάπου Αγγλία;
    για βοηθάτε γιατί με αρρώστησε.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	moteos.jpg 
Προβολές:	315 
Μέγεθος:	58,0 KB 
ID:	441866
    Ο νεαρος της φωτο εχει μερικα κιλακια παραπανω απο μενα

    Στην παρακατω φωτο ειμαι εγω με το CRF1000 με το οποιο ειχα κανει αυτο το ταξιδι, δεξια μου το XRV750 του Παντελη. Ωραιο ταξιδι περιπετειας που ελπιζω να (μπορεσω να το) ξανακανω με καποιες παραλλαγες.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_1061a.jpg 
Προβολές:	191 
Μέγεθος:	67,7 KB 
ID:	441877
    " the PouroDuro spirit "

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF