Σελίδα 162 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 62112152157158159160161162163164165166167172 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.416 έως 2.430 από 2976

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2416
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Το γεγονός ότι στην Αττική (όχι Σύμη μήνα Νοέμβριο ας πούμε) των εκατοντάδων χιλιάδων οχημάτων βγήκε ένας και λέει "σε είδα λασπωμένο NC" και πετάγεται ένας άλλος και λέει "ο Βασίλης ήταν" και τελικά ΗΤΑΝ ο Βασίλης με προβλημάτισε λίγο...

  2. #2417
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.706
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Το γεγονός ότι στην Αττική (όχι Σύμη μήνα Νοέμβριο ας πούμε) των εκατοντάδων χιλιάδων οχημάτων βγήκε ένας και λέει "σε είδα λασπωμένο NC" και πετάγεται ένας άλλος και λέει "ο Βασίλης ήταν" και τελικά ΗΤΑΝ ο Βασίλης με προβλημάτισε λίγο...
    Γιατί δεν ξέρεις τον Βασίλη μάλλον.... Θα μπορούσε να συμβεί και στη Σύμη με έδρα την Αθήνα.....

  3. #2418
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από strokt up Προβολή μηνύματος
    Ναι, δεν ειχα γκάζι θα σε πέρναγα απο πάνω

    Επειδή είμαι 38 και πάω στα 39 και έχω και παπί συνεχόμενα από τα 16 μου, πίστεψέ με ξέρω καλά τι κάνει! Οι ανυποψίαστοι δε γνωρίζουν!


    Έπρεπε να μου κάνεις νόημα στο φανάρι να σταματήσουμε λίγο στην άκρη να τα πούμε! Εγώ λέω κανάς πιτσιρικάς θα είναι που κάνει χαβαλέ, αφού γέλαγα και εγώ δεν ξέρω αν με είδες!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Το γεγονός ότι στην Αττική (όχι Σύμη μήνα Νοέμβριο ας πούμε) των εκατοντάδων χιλιάδων οχημάτων βγήκε ένας και λέει "σε είδα λασπωμένο NC" και πετάγεται ένας άλλος και λέει "ο Βασίλης ήταν" και τελικά ΗΤΑΝ ο Βασίλης με προβλημάτισε λίγο...

    Γιατί σε προβλημάτισε? Πόσοι ανώμαλοι με άσπρο λασπωμένο NC υπάρχουν? Δόξα το Θεό δεν ακολουθεί κανείς το παράδειγμά μου!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  4. #2419
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    930
    Ακολουθούμε οσο μπορούμε αλλά είμαστε μακρυά ρε γαμώτο,αντε ,κανόνισε μια καταυλακιώτικη να συμπορευτούμε τώρα που μεγάλωσε η μέρα!

  5. #2420
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από azar41 Προβολή μηνύματος
    Ακολουθούμε οσο μπορούμε αλλά είμαστε μακρυά ρε γαμώτο,αντε ,κανόνισε μια καταυλακιώτικη να συμπορευτούμε τώρα που μεγάλωσε η μέρα!


    Έχω κάποια ανοιχτά μέτωπα στη Δυτική Πελοπόννησο οπότε με την 1η ευκαιρία θα συναντηθούμε!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  6. #2421
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Πόσοι ανώμαλοι με άσπρο λασπωμένο NC υπάρχουν?
    Η αλήθεια είναι ότι προτιμούν άλλα χρώματα .

  7. #2422
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    677
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Έχεις όμως άφθονη ροπή
    Το άτιμο το glx απο το ρελαντί μέχρι τον κόφτη το ίδιο είναι.
    Imagine life without motorcycling
    now slap yourself and never do it again

  8. #2423
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    677
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Επειδή είμαι 38 και πάω στα 39 και έχω και παπί συνεχόμενα από τα 16 μου, πίστεψέ με ξέρω καλά τι κάνει! Οι ανυποψίαστοι δε γνωρίζουν!


    Έπρεπε να μου κάνεις νόημα στο φανάρι να σταματήσουμε λίγο στην άκρη να τα πούμε! Εγώ λέω κανάς πιτσιρικάς θα είναι που κάνει χαβαλέ, αφού γέλαγα και εγώ δεν ξέρω αν με είδες!





    Γιατί σε προβλημάτισε? Πόσοι ανώμαλοι με άσπρο λασπωμένο NC υπάρχουν? Δόξα το Θεό δεν ακολουθεί κανείς το παράδειγμά μου!
    Σε εχω πετύχει στην χαμοστερνας και στην Γρανίτσα (Ευρυτανίας). Μόλις ξεκαβαλησεις θα έρθω να τα πούμε
    Imagine life without motorcycling
    now slap yourself and never do it again

  9. #2424
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Η αλήθεια είναι ότι προτιμούν άλλα χρώματα .
    Καλά ισχύει και για μένα, απλά το είχα βρει ευκαιρία τότε!



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από strokt up Προβολή μηνύματος
    Σε εχω πετύχει στην χαμοστερνας και στην Γρανίτσα (Ευρυτανίας). Μόλις ξεκαβαλησεις θα έρθω να τα πούμε


    Το θυμάμαι τότε στη Γρανίτσα, είχα κάνει τρομερή βόλτα!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  10. #2425
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.108
    Τι;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	felix-cat-brush-pallet.gif 
Προβολές:	509 
Μέγεθος:	79,9 KB 
ID:	443437

  11. #2426
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Σε είδα πάνω στο Husqvarna λογικά το nuda και τα είπαμε λίγο αφού μας έπιασαν 3-4 φανάρια παρέα.
    Εγώ ήθελα να με πεις για το Nuda και εσύ μου έλεγες για το 850 και ταξίδια,isle of man,ωραίος !!.
    Βέβαια με καράφλιασες στο τέλος που μου είπες ''εε...της γυναίκας μου είναι ή το πήρε'' ( το Husq)
    καλές βόλτες φίλε
    porca miseria.

  12. #2427
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.230
    Σε είδα φανταστικέ μπεμβεδάκια πάνω στο GSκάτι σου στην εθνική, ντάλα μεσημέρι, με αναμμένα όχι μόνο τα φώτα αλλά και τα ΕΞΙ επιπλέον προβολάκια σου. Πιστεύω θα έχεις βάλει και μουσική στο Αργαλείο, βάλε και δυο σχάρες με σουβλάκια πάνω από τους κυλίνδρους και έτοιμη η καντίνα.

  13. #2428
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Σε είδα φανταστικέ μπεμβεδάκια πάνω στο GSκάτι σου στην εθνική, ντάλα μεσημέρι, με αναμμένα όχι μόνο τα φώτα αλλά και τα ΕΞΙ επιπλέον προβολάκια σου. Πιστεύω θα έχεις βάλει και μουσική στο Αργαλείο, βάλε και δυο σχάρες με σουβλάκια πάνω από τους κυλίνδρους και έτοιμη η καντίνα.
    Τωρα εσυ ή κακος είσαι ή ζηλιαρης..
    (ή και τα 2..)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  14. #2429
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.230
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Τωρα εσυ ή κακος είσαι ή ζηλιαρης..
    (ή και τα 2..)
    Και τα δύο, αλλά GS και λοιπές φωταγωγημένες λατέρνες δεν έχω ζηλέψει ποτέ. Στις μοτοσυκλέτες προτιμώ κυρίως τις "συλφίδες"
    Τελευταία τροποποίηση από Acacius; 26/05/2023 στις 00:22.

  15. #2430
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    287
    Σε είδα γείτονα με την νεα MV Agusta σου χωρίς κράνος, χωρις τίποτα. Από το μπαλκόνι πανω σε χαιρετούσαν οι μικρές σου κόρες όταν έφευγες. Δηλαδή πόση μαλακια πια…

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF