Σελίδα 194 από 200 ΠρώτοΠρώτο ... 94144184189190191192193194195196197198199 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.896 έως 2.910 από 2994

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2896
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να κάνεις σφήνες με λεωφοριάκι βρεφονηπιακού δίχως αύριο και με πέταξες στο αντίθετο ρεύμα........ο βρεφονηπιακός σταθμός είναι ενήμερος.......
    Μωρε εσυ πολυ σωστα επραξες...αραγε θα γινει τιποτα απο τον βρεφονηπιακο?
    Κριμα στους γονεις που δεν εχουν ιδεα...
    Οταν βλεπω κατι τετοια μου γυρνανε τα ματια. Θελω να τους σταματησω και να τους
    Ride(s) the wind of change...

  2. #2897
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Μωρε εσυ πολυ σωστα επραξες...αραγε θα γινει τιποτα απο τον βρεφονηπιακο?
    Κριμα στους γονεις που δεν εχουν ιδεα...
    Οταν βλεπω κατι τετοια μου γυρνανε τα ματια. Θελω να τους σταματησω και να τους
    Αν είναι ιδιωτικός (που είναι) να είσαι σίγουρος ότι θα τον στείλουν σπίτι του με συνοπτικές, λες να είμαι διατεθειμένοι να εκτεθούν; Εγώ δεν νομίζω...
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  3. #2898
    σε ειδα αλάνι χθες το απογευμα στην Πάτρα, στο φανάρι της πλ. τριων συμμάχων, να ξεκινας με γλυκιά σουζίτσα το τριπλακι και ζηλεψα πολυ.
    σωραιωςςςς
    MM#93

  4. #2899
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Σε είδα βαθιά κομπλεξικέ να ανοίγεις το παράθυρο με βροχή για να καταφέρεις να δεις χωρίς φιμέ ζελατίνα
    ενώ είχα σταματήσει με αναμμένα φώτα και σου έδειχνα περάστε..

    Συμφωνώ απόλυτα με τον συνοδηγό σου..

  5. #2900
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Σε είδα έξω από το Mototec του Τριανταφυλλίδη να σε έχουν μόλις ξεφορτώσει στο πεζοδρόμιο, κούτα με το σήμα της Suzuki και το "Made in Japan" από κάτω. Αναρωτιέμαι ποια μηχανή είχες μέσα.

  6. #2901
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Σε είδα έξω από το Mototec του Τριανταφυλλίδη να σε έχουν μόλις ξεφορτώσει στο πεζοδρόμιο, κούτα με το σήμα της Suzuki και το "Made in Japan" από κάτω. Αναρωτιέμαι ποια μηχανή είχες μέσα.
    αν κρίνουμε από την πληθώρα unboxing στα social, πιθανότατα ήταν GX
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #2902
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Σε ειδα σημερα στην Kηφισιας το πρωι με το beverly.. Kουβερτα check, προστασια χεριων tucano urbano check, ανεμοθωρακας check..θεση για καφε check, βαση κινητου check... Αυτα συνηθισμενα..

    Παμε τωρα στο αυθαιρετο με την τεντα που επιανε πισω στην μπαγκαζιερα και εκλεινε μπροστα στον ανεμοθωρακα.. Νταξει εχω ξαναδει κατασκευες σε καποιους ηλικιωμενους.. Εσυ Τι φαση? Νεος Ανθρωπος? Δεν ειναι καν τυπου BMW C1.. Ουτε καν πατεντες που κανουν καποιοι μερακλιδες με ιδιοκατασκευες σταθερες... Ηταν ενα πανι τυπου KITE (προφανως βιομηχανικο / αγορασμενο / επι τουτου) που κουνιοταν χειροτερα απο αλλοδαπη χορευτρια σε νυχτομαγαζο της Λισαβονας.. ΤΙ ΦΑΣΗ ΝΕΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (και ξεκαθαρα οχι της κατηγοριας εργαζομενων delivery)??
    Quod me nutrit... me destruit.....

  8. #2903
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα σημερα στην Kηφισιας το πρωι με το beverly.. Kουβερτα check, προστασια χεριων tucano urbano check, ανεμοθωρακας check..θεση για καφε check, βαση κινητου check... Αυτα συνηθισμενα..

    Παμε τωρα στο αυθαιρετο με την τεντα που επιανε πισω στην μπαγκαζιερα και εκλεινε μπροστα στον ανεμοθωρακα.. Νταξει εχω ξαναδει κατασκευες σε καποιους ηλικιωμενους.. Εσυ Τι φαση? Νεος Ανθρωπος? Δεν ειναι καν τυπου BMW C1.. Ουτε καν πατεντες που κανουν καποιοι μερακλιδες με ιδιοκατασκευες σταθερες... Ηταν ενα πανι τυπου KITE (προφανως βιομηχανικο / αγορασμενο / επι τουτου) που κουνιοταν χειροτερα απο αλλοδαπη χορευτρια σε νυχτομαγαζο της Λισαβονας.. ΤΙ ΦΑΣΗ ΝΕΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (και ξεκαθαρα οχι της κατηγοριας εργαζομενων delivery)??
    θα δεις πολλά τέτοια, αν το προσέξεις...
    Δεν ειναι κατασκευή, πωλείται κανονικά

  9. #2904
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.289
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    θα δεις πολλά τέτοια, αν το προσέξεις...
    Δεν ειναι κατασκευή, πωλείται κανονικά
    Το έχει ένας στην πολυκατοικία μου σε παπί και μου πρότεινε να βάλω και εγώ (στο μεγάλο)

    Επίσης μου έχει κάνει εντύπωση που βλέπω πλέον κουβέρτες σε κανονικά μηχανάκια (τρανσάλπ, κλπ) . Απορώ πως πιάνουν σωστά (δεν έχουν τη δομή του σκούτερ) και δεν φεύγουν στον αέρα.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  10. #2905
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.145
    Σας ειδα από τον "Παλιάτσο" το μεσημέρι να περνάτε με τα εντούρα.

    Γυρνουσατε από εδώ;

  11. #2906
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Σε ειδα ρε ανηψουδι,με τον ΚαΤιΜα σου,να μπουμπουνιζεις σε καθε κλεισιμο του γκαζιου σου ,λες και βομβαρδιζοταν η Γαζα,και σε ακουγα μεχρι και απο 150 μετρα μακρυα,αφου με προσπερασες,στην καθοδο της εθνικης απο αγιο στεφανο το σουρουπο,που επεστρεφα απο θηβα,και να τρομαζεις τα μποτιλιαρισμενα αυτοκινητα να σου ανοιγουν δρομο,να κανεις με το ζορι διηθηση.Πρεπει να σε αγαπαει πολυ η συνεπιβατις σου,για να αντεχει τοσο θορυβο,και καφριλα.Προσεχε μονο ,γιατι το ατυχημα καραδοκει ειδικα οταν η ουρα ειναι σταματημενη,και σουρθει στα μουτρα καμμια πορτα.Τοχω παθει γι αυτο στο λεω.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #2907
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Σε είδα ταξιτζή να σταματάς δεξιά στην Λεωφόρο Ηρακλείου, αλάρμ, να βγαίνεις από το ταξί και να περνάς απέναντι μια γριούλα που δεν μπορούσε μόνη της. Ξανά στο ταξί και δρόμο. Κάτι τέτοια με κάνουν να ελπίζω ακόμα ότι δεν χάθηκαν όλα...
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  13. #2908
    Σε είδα στο φανάρι στη Βούλγαρη στα Έβερεστ το πρωί
    με το παλιό Τενερε σουτο 660 με πολλά αυτοκόλλητα μεταξύ αυτών
    και ένα ' μοτό γρ'
    καλη φαση

  14. #2909
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.438
    Σε είδα BETA 300 στο βενζινάδικο στο Ξυλόκαστρο αραγμένο, από τα καινούργια μου φάνηκες ίσως του 23; Τι μοτόρι είσαι
    when life gets complicated... i ride.

  15. #2910
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Σε είδα κοπελιά στη Γρ. Λαμπράκη.

    Λες και έβλεπα κάποια διαφήμιση στον κεντρικό καθρέφτη του αυτοκινήτου μου.

    Όμορφη, λαμπερή, λες και έβλεπα κάποιο μοντέλο που είχε σαν σκοπό να διαφημίσει το countryman που οδηγούσε.

    Μετά, ενώ προφανέστατα μιλούσες στο τηλέφωνο από το Bluetooth του αυτοκινήτου σου, έβαλες το μικρό σου δάκτυλο, με το υπέροχο μανικιούρ του, στη μύτη σου και σχεδόν ηδονικά κοίταξες ό,τι βγήκε από αυτήν.

    Με τη βοήθεια του νυχιού του αντίχειρά σου και στο ύψος του προσώπου σου, έβγαλες το «περιεχόμενο» του νυχιού του μικρού σου δάκτυλου, το έκανες μπαλάκι και το σούταρες κάπου στο εσωτερικό του αυτοκινήτου σου.

    Είδες πόσο ψευδής είναι η αίσθηση ιδιωτικότητας που μας δίνει το όχημά μας….



    Παπάρια…
    Τελευταία τροποποίηση από harris_x; 09/03/2024 στις 23:02.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF