Σελίδα 195 από 200 ΠρώτοΠρώτο ... 95145185190191192193194195196197198199200 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.911 έως 2.925 από 2994

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2911
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.844
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Σε είδα κοπελιά στη Γρ. Λαμπράκη.

    Λες και έβλεπα κάποια διαφήμιση στον κεντρικό καθρέφτη του αυτοκινήτου μου.

    Όμορφη, λαμπερή, λες και έβλεπα κάποιο μοντέλο που είχε σαν σκοπό να διαφημίσει το countryman που οδηγούσε.

    Μετά, ενώ προφανέστατα μιλούσες στο τηλέφωνο από το Bluetooth του αυτοκινήτου σου, έβαλες το μικρό σου δάκτυλο, με το υπέροχο μανικιούρ του, στη μύτη σου και σχεδόν ηδονικά κοίταξες ό,τι βγήκε από αυτήν.

    Με τη βοήθεια του νυχιού του αντίχειρά σου και στο ύψος του προσώπου σου, έβγαλες το «περιεχόμενο» του νυχιού του μικρού σου δάκτυλου, το έκανες μπαλάκι και το σούταρες κάπου στο εσωτερικό του αυτοκινήτου σου.

    Είδες πόσο ψευδής είναι η αίσθηση ιδιωτικότητας που μας δίνει το όχημά μας….



    Παπάρια…
    Όπως την περιγράφεις , έμπαινα σαν το δάκτυλο στο ρουθούνι της .
    where was Gondor when the Westfold fell?

  2. #2912
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.186
    Σε είδα το δεύτερο άτομο στη ζωή μου που κουβαλάει παπί μέσα σε hatchback!!!
    Ο πρώτος ήμουν εγώ.
    Αλλά εσύ το τερμάτισες, Μαύρο HONDA C50 μέσα σε Μαύρο HONDA Civic.
    Γυαλί Arnette, τσγάρο, κοντοκουρεμένος σε μαύρα Adidas.
    Αυτή η μόδα στα Βαλκάνια θα ζει για πάντα!!!

    Στη αρχή δεν το κατάλαβα και δεν φαίνεται και καλά στη φωτογραφία

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	EF7E4A8F-D16B-4FAA-BC03-D373B239A9CA.jpg 
Προβολές:	538 
Μέγεθος:	72,8 KB 
ID:	451349

    Αλλά μετά ξεχωρίζεις το φανάρι και και γράφει HONDA στη σέλα αλλά δε φαίνεται στη φωτογραφία.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	AD4AD1E7-06C8-41A2-8914-5BA4B88D9084.jpg 
Προβολές:	524 
Μέγεθος:	44,7 KB 
ID:	451350
    Τελευταία τροποποίηση από sanctusan; 10/03/2024 στις 01:37.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  3. #2913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Σε είδα κοπελιά στη Γρ. Λαμπράκη.

    Λες και έβλεπα κάποια διαφήμιση στον κεντρικό καθρέφτη του αυτοκινήτου μου.

    Όμορφη, λαμπερή, λες και έβλεπα κάποιο μοντέλο που είχε σαν σκοπό να διαφημίσει το countryman που οδηγούσε.

    Μετά, ενώ προφανέστατα μιλούσες στο τηλέφωνο από το Bluetooth του αυτοκινήτου σου, έβαλες το μικρό σου δάκτυλο, με το υπέροχο μανικιούρ του, στη μύτη σου και σχεδόν ηδονικά κοίταξες ό,τι βγήκε από αυτήν.

    Με τη βοήθεια του νυχιού του αντίχειρά σου και στο ύψος του προσώπου σου, έβγαλες το «περιεχόμενο» του νυχιού του μικρού σου δάκτυλου, το έκανες μπαλάκι και το σούταρες κάπου στο εσωτερικό του αυτοκινήτου σου.

    Είδες πόσο ψευδής είναι η αίσθηση ιδιωτικότητας που μας δίνει το όχημά μας….



    Παπάρια…
    Χααχααα ωραία σκηνή,γουστάρω
    κάτι σαν το "φάτε μάτια ψάρια" του Τζίμυ Πανούση δηλαδη
    καλη φαση

  4. #2914
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Όπως την περιγράφεις , έμπαινα σαν το δάκτυλο στο ρουθούνι της .
    Εσύ έχεις συναδέλφους και θα την βγάλεις φτηνά όταν το δει κάποια που δεν πρέπει.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #2915
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σε είδα χαμε στην εθνική να σου κάνουν καρπα και διάβασα σήμερα πως έφυγες. Γιατί? Γιατί πηγές να περάσεις πεζός την εθνική. Γιατί? Και δύο χλμ πιο πριν είδα ακόμα έναν στο διάζωμα να περιμένει "την κατάλληλη στιγμή " να διασχίσεις και συ την εθνική. Η τα κατάφερες η είσαι ακόμα εκεί. Άλλο δυστύχημα δεν Άκουσα..
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  6. #2916
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    300


    Σας βλέπω καθημερινά, παρά πολλούς, να φοράτε το κράνος χωρίς να το έχετε δέσει. Συνέχεια σκέφτομαι τώρα να πω κάτι; Δεν λεω όμως γιατί στην τελική δικό σας είναι το κεφάλι, να πάρετε την ευθύνη των πράξεων σας.

  7. #2917
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος


    Σας βλέπω καθημερινά, παρά πολλούς, να φοράτε το κράνος χωρίς να το έχετε δέσει. Συνέχεια σκέφτομαι τώρα να πω κάτι; Δεν λεω όμως γιατί στην τελική δικό σας είναι το κεφάλι, να πάρετε την ευθύνη των πράξεων σας.
    Καλά τους κάνεις. Εγώ θα το τραβούσα κιόλας και θα τους το πετούσα κάτω για να μάθουν.
    Life begins at 45°.

  8. #2918
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.068
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος


    Σας βλέπω καθημερινά, παρά πολλούς, να φοράτε το κράνος χωρίς να το έχετε δέσει. Συνέχεια σκέφτομαι τώρα να πω κάτι; Δεν λεω όμως γιατί στην τελική δικό σας είναι το κεφάλι, να πάρετε την ευθύνη των πράξεων σας.
    Λογικο,ειναι γιατι η πλειοψηφια το φοραει,ειτε για την αστυνομια,ειτε γιατι κρυωνει τον χειμωνα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #2919
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Σε είδα με το CLX 700 στην κάθοδο του Κιφησσού να με περνάς από αριστερά μετά την έξοδο της Αττικής Οδού, σχεδόν κολλητά. Παραλίγο, να γίνουμε αστρόσκονη γιατί δεν σε είχα πάρει χαμπάρι από τους καθρέφτες. Ωραία το πας το pocket rocket, αλλά πρόσεχε λίγο παραπάνω γιατί δεν αργεί να γίνει στραβή αν κάποιος (όπως εγώ) δεν σε δει.

  10. #2920
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.466
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος


    Σας βλέπω καθημερινά, παρά πολλούς, να φοράτε το κράνος χωρίς να το έχετε δέσει. Συνέχεια σκέφτομαι τώρα να πω κάτι; Δεν λεω όμως γιατί στην τελική δικό σας είναι το κεφάλι, να πάρετε την ευθύνη των πράξεων σας.
    Σωστα.

  11. #2921
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.466
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Καλά τους κάνεις. Εγώ θα το τραβούσα κιόλας και θα τους το πετούσα κάτω για να μάθουν.
    Ακομα πιο σωστα.

  12. #2922
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    326
    Σε είδα παπιάρη να παραβιάζεις το κόκκινο σου μακράν και να περνάς το ρεύμα καθόδου της Ποσειδώνος σε στυλ φλινστοουν ποδαρατος για να πας στο αντίθετο.
    Εγώ ήμουν με το βαν, πήγαινα και χαλαρά μεσαία, όταν πέρασα από δίπλα σου ήσουν στην αριστερή.
    Ερχόμαστε από στροφή. Πού ξέρεις βρε καραγκιόζη αν πίσω αριστερά μου υπήρχε μηχανή, αφού δεν είχες οπτικό πεδίο και των τριών λωρίδων;

  13. #2923
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.969
    Σε είδα στη δεξιά λωρίδα των διοδίων της Αττικής Οδού στην Κηφισίας να κάνεις κίνηση ματ και να με αφήνεις άφωνο.

    Πολλά respect αγαπητή, αν είσαι του χώρου μακάρι να το διαβάσεις...


  14. #2924
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.365
    Σε είδα μάστορα στο παντοπωλείο της γειτονιάς (ναι, υπάρχουν ακόμη τέτοια) να κερνάς το αναψυκτικό που πήρα και σε χάρηκα

    Εγώ δεν είχα ψιλά, εσύ ντρεπόσουν που δεν ήξερες πώς δουλεύει το pos, "πάρ' το και φύγε" μου είπες, αλλά με εκείνο τον παλιό, τον σωστό τρόπο...

    Δεν θα μπορούσα να αρνηθώ φυσικά, αλλά όπως σου είπα σε άπταιστα ελληνικά what goes around comes around και I' ll be back

  15. #2925
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.195
    Σε είδα υπεροπτική μανταμίτσα να χώνεσαι μπροστά στην ουρά που περιμέναμε για κουλούρι.
    Ρώτησες το διπλανό σου αν περιμένει στην ουρά,σου είπε όχι (γιατί ήταν ήδη η γυνάικα του μέσα και ψώνιζε) και τσουπ χώθηκες μέσα.Σε άφησα να προχωρήσει κάμποσο η σειρά και μόλις έφτασες στον πάγκο φώναξα "περιμένουμε εμείς κυρία μου!"
    Το τσουλούφρισμα στην έκφρασή σου ήταν όλα τα λεφτά

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF