Σελίδα 23 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 1318192021222324252627283373123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 331 έως 345 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #331
    Σε είδα το μεσημέρι να κατεβαίνεις τη Βουλιαγμένης με το tuono το V4 και το shuberth SR2 κράνος. Είδα και τα σουζίδια από φανάρι σε φανάρι. Με ταύλωσες κι ήμουν με την κρυπτονάρα. Καλά χιλιόμετρα...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  2. #332
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.020
    Σας ειδα:

    Vstrommer71 στη Βαλένθια. Γαμώ τις παρέες!!! Ευχαριστώ για τις γνώσεις που ούτε λεπτό δεν κουράστηκες να μεταδίδεις. Ευχαριστώ που με μετέφερες στην πίστα όσο είχα πρόβλημα με το hornet και με βοήθησες στο συνεργείο.

    Macdeath_s στη Βαρκελώνη. Πολύ σωστός εσυ και η παρέα σου! Με βγάλατε έξω , με πήγες για φαΐ στα locals και μου είπες τα καλά μέροι της πόλης. Δε χανόμαστε έχω 3 μέρες ακόμα στην πόλη.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  3. #333
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    σε ειδα honda cd 185 σχετικα απο κοντα. δεν ειχα δει ποτε ενα ζωντανα!
    (αν το λεω λαθος μην αρχισετε να κραζετε οι παλιοι)
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  4. #334
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα με το ktm να ειμαστε στα φαναρια& να μου ζητας να πατησω την διαβαση για να περασεις...(περνουσε& κοσμος)...
    Πηρες την απαντηση οτι δεν παταω την διαβαση...
    Ανοιξε το φαναρι & ακουστηκε η akrapovits του ktm σχεδον σε κοφτες...
    Τι να κανουμε ρε φιλε; Ετσι μαθαμε...να αφηνουμε τις διαβασεις για τους πεζους...sorry κιολας...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  5. #335
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα δίχρονη απειλή, γαλλικό υπόθετο να παραδιδεις πνεύμα

  6. #336
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είχα δει πολλές φορές να πηγαίνεις τάπα μέσα στην πόλη, νομίζω το είχα γράψει κι εδώ πέρα. Το έκανες και χτες το απόγευμα, λίγο πιο κάτω από το σπίτι μου, μόνο που αυτή τη φορά άφησες 2 πιτσιρίκια ορφανά... Κρίμα, πολύ κρίμα...

    http://korinthosnews.gr/news-article.php?id=6993

  7. #337
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είχα δει πολλές φορές να πηγαίνεις τάπα μέσα στην πόλη, νομίζω το είχα γράψει κι εδώ πέρα. Το έκανες και χτες το απόγευμα, λίγο πιο κάτω από το σπίτι μου, μόνο που αυτή τη φορά άφησες 2 πιτσιρίκια ορφανά... Κρίμα, πολύ κρίμα...

    http://korinthosnews.gr/news-article.php?id=6993
    Εγκλημα εξ αμελειας.Μου ρχετε να τον βρησω πολυ ασχημα αλα σεβομαι το φορουμ...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #338
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Ευχομαι να βλεπεις και γραφεις εδω αδερφε γιατι ΣΕ ΕΙΔΑ χθες το βραδυ στις 22.00 στην καθοδο πριν το Συγγρου Φιξ να μου κορναρεις με το παπακι για να περασεις ...απο πανω μου προφανως μια και δεν χωραγες αλλα ουτε και γω μπορουσα να κανω ακρη λογω διηθησης.
    Στο φαναρι των Goodys ακολουθει διαλογος...

    -Τι κορναρεις ρε φιλε?
    -Κορναρω για να κανεις στην ακρη!!!

    -Απο πανω θα με περασεις? Αφου δεν χωρας...τι κορναρεις ντιτ και ντιτ?
    -Βιαζομαι...θελω να κανεις στην ακρη ...σου κορναρω...να μην καθεσαι στη μεση.

    -Σοβαρα μιλας τωρα? Κι αν βιαζεσαι εσυ πρεπει να φυγουν ολοι απο τον δρομο? (ανεβασμενος τονος φωνης)
    -Ναι ρε γιατι σου κορναρω και δεν κανεις στην ακρη...οπως ειπα βιαζομαι.

    -Θες να κανεις στην ακρη να σου εξηγησω ηρεμα το λαθος σου η θα το παμε ετσι ?(ψαρωσε ...νομιζε ηθελα να πλακωθουμε οποτε του ξαναλεω να κανει ακρη να τα πουμε ηρεμα γιατι ειχε ξεκινησει το φαναρι).
    -Δεν καταλαβα...αφου ειμαστε και οι 2 παρανομοι τι να μου εξηγησεις?

    -Α γεια σου...κανουμε και οι 2 διηθηση...παρανομοι μεν...αλλα εσυ κορναρεις κιολας δημιουργωντας αγχος σε οδηγους αυτοκινητων με εμενα αναμεσα? Πας καλα ???
    -Το ξερω αλλα δεν κανεις ακρη και βιαζομαι

    -Οκ αδερφε...την επομενη φορα θα πεσεις σε κανεναν της Ζ και θα σε σενιαρει καλα μια και εγω ειμαι ενας απλος αστυνομικος και δεν περνανε τα λογια μου (ημουν με τη στολη).
    Μουγκα στη στρουγκα...ξεκινησε το τελευταιο φαναρι της Συγγρου και επιταχυνα .

    Τωρα σοβαρα... ειμαι τοσα χρονια εδω Αθηνα 1η φορα συναντω τετοιον καφρο στον δρομο του στυλ..."Εχει Αθηναικες πινακιδες".
    Το καλο ηταν οτι ησουν με κρανος .
    Καλους δρομους και μακαρι να πεσεις σε κανεναν Ζητα...γιατι απο πολιτη θα φας ξυλο στανταρ.

  9. #339
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σε ειδα ξανθια πιπινα να σφαζεις στοπ πρωι πρωι με το κινητο στο χερι,ουτε που με ειδες...Σου κορναρα,εφυγε το κιν απο το χερι σου,κατεβασες παραθυρο και ειπες "'εχεις κανενα προβλημα ρε μλκ πρωι πρωι?"
    porca miseria.

  10. #340
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα ξανθια πιπινα να σφαζεις στοπ πρωι πρωι με το κινητο στο χερι,ουτε που με ειδες...Σου κορναρα,εφυγε το κιν απο το χερι σου,κατεβασες παραθυρο και ειπες "'εχεις κανενα προβλημα ρε μλκ πρωι πρωι?"
    Ναι πες εχω.Θα μου το λησεις???
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #341
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037

    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #342
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα ξανθια πιπινα να σφαζεις στοπ πρωι πρωι με το κινητο στο χερι,ουτε που με ειδες...Σου κορναρα,εφυγε το κιν απο το χερι σου,κατεβασες παραθυρο και ειπες "'εχεις κανενα προβλημα ρε μλκ πρωι πρωι?"
    1-0
    Throttle that mysterious friend of ours

  13. #343
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tycho Moon
    Εγγραφή
    13/11/2014
    Μηνύματα
    398
    Σε είδα χθες κατά τις 19:00 στην παραλιακή με το ποδηλατάκι σου τύπου κούρσας- φουλ εξοπλισμένο με κολάν, κράνος, κλπ - με κατεύθυνση προς Πειραιά.

    Είχες πιάσει καμιά 50αρια χλμ με το κεφάλι να κοιτάει τα γόνατα από την υπερπροσπάθει κ χωνόσουν ανάμεσα στα λούκια των αυτοκινήτων. Πήδαγες από το ένα λούκι στο άλλο και άλλαζες λωρίδες (κάποια στιγμή έπιασες και την αριστερή λωρίδα) ΧΩΡΙΣ να κοιτάξεις πρώτα και το έκανες με νευρικό τρόπο και επανηλημένα.

    Έτσι όπως πας, αργά ή γρήγορα θα σε κλάψουν οι δικοί σου...
    Ἀπὸ τὸ πάρκο στὴ Μυροβόλο τὸ μηχανάκι ἀστράφτει στὸν ἥλιο,
    ἀντανακλᾶ τὸ χαμόγελό σου καὶ μὲ διαλύει στὸ φῶς.

  14. #344
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.232
    Σε εβλεπα πριν μερικα χρονια να ζητιανευεις στην πλατεια ταλαιπωρημενος, ρακενδυτος, βρωμικος και να κανεις παρεα με εναν αλλο ζητιανο και εναν τοξικομανη

    Επειτα, να συνεχιζεις να συχναζεις παλι στα πακγακια της πλατειας, αλλά να μην ζητιανευεις· περιποιημενος, καθαρος, με κανονικα ρουχα, παντα παρεα με εναν σκυλο και ενα μπουκαλι μπιρα, και, οταν επινες αρκετα, να φωναζεις μονος σου

    Περνωντας σημερα το πρωι απο την πλατεια, ακουω ηχους βροντερων μελωδικων εξατμισεων. Γυρναω και.. σε βλεπω πανω σε ενα τσιλικο ducati monster

    Μ αφησες μαλακα

  15. #345
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.236
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gior-gos Προβολή μηνύματος
    Σε εβλεπα πριν μερικα χρονια να ζητιανευεις στην πλατεια ταλαιπωρημενος, ρακενδυτος, βρωμικος και να κανεις παρεα με εναν αλλο ζητιανο και εναν τοξικομανη

    Επειτα, να συνεχιζεις να συχναζεις παλι στα πακγακια της πλατειας, αλλά να μην ζητιανευεις· περιποιημενος, καθαρος, με κανονικα ρουχα, παντα παρεα με εναν σκυλο και ενα μπουκαλι μπιρα, και, οταν επινες αρκετα, να φωναζεις μονος σου

    Περνωντας σημερα το πρωι απο την πλατεια, ακουω ηχους βροντερων μελωδικων εξατμισεων. Γυρναω και.. σε βλεπω πανω σε ενα τσιλικο ducati monster

    Μ αφησες μαλακα
    Δώστε κάτι στον άπορο για 1200R βρουμμμμμμμμμμμ

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF