Σελίδα 25 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 1520212223242526272829303575125 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 361 έως 375 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #361
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Σε είδα μεσιέ gixxerpap τη Παρασκευή να πίνεις ποτάκι και χάρηκα πολύ, μου είχε λείψει το μούτρο σου :P :P
    BTW δικό σου ήταν το S1000XR απέξω ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  2. #362
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    Σε είδα πολύ ευχαριστημένο από το Benelli σου. Εντυπωσιακό το TRK! Αδικείται από τις φωτό. Ξέχασα να σε ρωτήσω αν είσαι και Αεκ..
    ​The journey is the reward!

  3. #363
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    1) Σε είδα εδώ
    https://www.google.com/maps/@35.3316...thumbfov%3D100

    εγώ να ανεβαίνω και εσύ (35χρονη με JEEP) να κατεβαίνεις στο απέναντι φανάρι να θές να πάς στο δρόμο δεξιά μου.
    Σου ανάβει πορτοκαλί και εμένα πράσινο μετά απο 1-2".
    Ξεκινώ χαλαρά (αφού σε έχω στο νού μου) και μου κλείνεις το δρόμο. Σταματάς και αρχίζεις να μου φωνάζεις!!!!!!!!!!!!
    Εγώ δεν κινδύνεψα φυσικά αλλά έχασα τα λόγια μου!

    Στο συγκεκριμένο φανάρι ο πρώτος συνήθως προλαβαίνει και περνάει και μετά σταματάνε στη μέση και περιμένουν να αδειάσει η λωρίδα μου.
    Αλλά η κοπελιά είναι στον κόσμο της.

    2) Είδα και εσένα με το BMW X6 να με περνάς ξυστά στον επαρχιακό εγώ με το ποδήλατο (με κράνος και πίσω φώς που φαίνεται απο χιλιόμετρο) τέρμα δεξιά.

  4. #364
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Σε ειδα περιπολικο με αναμμενο το φαρο, να μου γεμιζεις τους καθρεφτες του κουτιου την ωρα που εκανα αντικανονικη προσπεραση πατωντας διπλη διαχωριστικη (περνουσα αγροτικο που πηγαινε με 40).

    Ευτυχως δεν ηταν για μενα ο φαρος και τελικα απλα προσπερασες χωρις να ασχοληθεις μαζι μου. Μου κοπηκαν λιγο τα ποδια βεβαια αλλα φτηνα τη γλιτωσαμε.

  5. #365
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σας ειδα παλι και φετος πρωι πρωι 16-18χρονα κορίτσια στολισμένες για Οικονομοπουλο με κοντές φούστες , βαμμένες, σκουλαρίκια βραχιόλια αλλα με σκουφάκι του Μπιλι, να βγαίνετε για κάλαντα. Οχι δεν θα πλερώσω το ποτο σου!!

    σας άκουσα απεξω και εσας πιτσιρικάδες 9-11 που λεγατε οτι μαζεύετε για το PS4 ναι ρε εσεις θα τα πείτε και θα ανταμειφθείτε έχετε ιερο σκοπο!!

  6. #366
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σας ειδα σημερα στην Πατρων-Αθηνων αρκετους και ζηλεψα,τι να κανω που η κυρα ηθελε αμαξι,καφε και Candlemass.Εσυ ειδικα με το φορτωμενο Freewind και την γυναικα πισω που με προσπερασες -πηγαινα με 140-μου θυμησες μελος του φορουμ
    Καλες γιορτες και καλη επιστροφη σε ολους σας!!
    porca miseria.

  7. #367
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    σας ειδα παλι και φετος πρωι πρωι 16-18χρονα κορίτσια στολισμένες για Οικονομοπουλο με κοντές φούστες , βαμμένες, σκουλαρίκια βραχιόλια αλλα με σκουφάκι του Μπιλι, να βγαίνετε για κάλαντα. Οχι δεν θα πλερώσω το ποτο σου!!
    Μάλλον χρειάζεσαι κάτι τέτοιο στην πόρτα σου:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kalands.jpg 
Προβολές:	472 
Μέγεθος:	12,7 KB 
ID:	402320
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  8. #368
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Σε ειδα με το ΧΤ600 να θελεις να χωθεις πρωτος στη διηθηση.
    αφου ειδα οτι εισαι μαλακας, για να μη σκοτωθουμε κι οι δυο, σε αφησα να μπεις αλλα σε ενημερωσα ποσο μαλακας εισαι.
    μολις περασαμε τα αυτοκινητα, ηρθες διπλα μου για τσαμπουκα, αλλα μολις με ειδες καλα, εγινες Λουης.

    Ομως ρε συ παλικαρι, σοβαρα τωρα, μουστακι?

  9. #369
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.060
    Σε είδα με το σμαρτάκι, 2 αυτοκίνητα μπροστά από μένα, ανεβαίνοντας τη γέφυρα του Village, να έχεις πιάσει αριστερή λωρίδα και να πηγαίνεις με δε-θυμάμαι-πόσα-αλλά-όχι-αρκετά-για-να-βρίσκεσαι-εκεί. Το Audi, που βρισκόταν μεταξύ μας, κάνει δεξιά για να σε προσπεράσει, κάνω κι εγώ το ίδιο, εκείνη τη στιγμή αποφάσισες να επιταχύνεις ( ) και σφηνώνω στο μικρό κενό αριστερά, μεταξύ εσένα και του Audi, και φεύγω. Κορνάρεις. Σταματάω στο φανάρι του Κηφισού και έρχεσαι δίπλα μου, μετά από κάνα 3λεπτο, να μου ζητήσεις τα ρέστα. Έχω κατεβάσει ήδη παράθυρο συνοδηγού, αφού σε είδα από πολλά μέτρα πίσω και ήμουν σίγουρος ότι είσαι τυπικός, κομπλεξικός, μικροτσούτσουνος σμαρτάκιας. Ή γκόμενα. Win-win.

    Σμαρτάκιας: "Ρε φίλε, κάνεις τη μαγκιά σου και..."
    Εγώ: "Να μη χαζεύεις στην αριστερή λωρίδα."
    - "Εγώ χαζεύω;"
    - "Ναι, εσύ."
    - "Ε είσαι μαλάκας."
    - "Εσύ είσαι μαλάκας. Το χρέπι σου και πούλο."

    Και εξαφανίστηκα στο ηλιοβασίλεμα. Φιλάκια! :*
    Life begins at 45°.

  10. #370
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με το σμαρτάκι, 2 αυτοκίνητα μπροστά από μένα, ανεβαίνοντας τη γέφυρα του Village, να έχεις πιάσει αριστερή λωρίδα και να πηγαίνεις με δε-θυμάμαι-πόσα-αλλά-όχι-αρκετά-για-να-βρίσκεσαι-εκεί. Το Audi, που βρισκόταν μεταξύ μας, κάνει δεξιά για να σε προσπεράσει, κάνω κι εγώ το ίδιο, εκείνη τη στιγμή αποφάσισες να επιταχύνεις ( ) και σφηνώνω στο μικρό κενό αριστερά, μεταξύ εσένα και του Audi, και φεύγω. Κορνάρεις. Σταματάω στο φανάρι του Κηφισού και έρχεσαι δίπλα μου, μετά από κάνα 3λεπτο, να μου ζητήσεις τα ρέστα. Έχω κατεβάσει ήδη παράθυρο συνοδηγού, αφού σε είδα από πολλά μέτρα πίσω και ήμουν σίγουρος ότι είσαι τυπικός, κομπλεξικός, μικροτσούτσουνος σμαρτάκιας. Ή γκόμενα. Win-win.

    Σμαρτάκιας: "Ρε φίλε, κάνεις τη μαγκιά σου και..."
    Εγώ: "Να μη χαζεύεις στην αριστερή λωρίδα."
    - "Εγώ χαζεύω;"
    - "Ναι, εσύ."
    - "Ε είσαι μαλάκας."
    - "Εσύ είσαι μαλάκας. Το χρέπι σου και πούλο."

    Και εξαφανίστηκα στο ηλιοβασίλεμα. Φιλάκια! :*
    Του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #371
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Μη βρίζετε κόσμο στο δρόμο. Δεν ξέρετε τι είναι διατεθειμένος να κάνει ο άλλος πάνω στα νεύρα του. Πριν κάτι χρόνια δεν είχε πυροβολήσει κάποιος επειδή τσακώθηκαν για ένα STOP;

    Έχω ακούσει κάμποσες ιστορίες με ξύλο στο δρόμο, οι οποίες ξεκίνησαν από μία παραβίαση προτεραιότητας χωρίς να υπάρξει σύγκρουση, αλλά το πιο ακραίο το είχα δει όταν ήμουν φοιτητής. Πήγαινα στη σχολή με το αμάξι και στην πλατεία του Νέου Ψυχικού, μόλις σταματήσαμε στο φανάρι, βγαίνει από το αμάξι του ένας τύπος στην ηλικία του buckley (αλλά χωρίς πολύ μαλλί ) κρατώντας στο χέρι ένα χοντρό μαδέρι. Τρέχει δύο αμάξια μπροστά, ανοίγει την πόρτα του οδηγού με το ζόρι και αρχίζει να ρίχνει ξύλο στον οδηγό. Φανταστείτε έναν τύπο όρθιο να κραδαίνει με όλη του τη δύναμη το ξύλο από ψηλά και να βαράει τον οδηγό που είχε εγκλωβιστεί μέσα στο αμάξι. Κάποια στιγμή ο οδηγός (νέο παλικάρι) καταφέρνει να βγει έξω και προσπαθεί να τον σταματήσει, χωρίς να απαντάει στα χτυπήματα. Ο θύτης φώναζε "έχεις γ@μήσει πολλούς ρε;" και έριχνε ξύλο. Υποθέτω ότι το σκηνικό ξεκίνησε λίγο πριν με κανένα "θα σε γ@μ..." του μικρού προς το μεγάλο.

    Με αυτό θέλω να πω ότι αν εσένα, που υποθέτω ότι είσαι μέσος πολιτισμένος άνθρωπος, σου έρχεται να βρίσεις κάποιον που πήγε να σε τρακάρει ή να σε σκοτώσει με το αμάξι του, εκείνος μπορεί να θέλει να σε σαπίσει στο ξύλο. Αν εσύ είσαι πιο θερμός και θέλεις να του σκάσεις ένα μπουκέτο, εκείνος μπορεί να μην έχει ενδοιασμούς να σου αφαιρέσει τη ζωή με μαχαίρι ή όπλο.


    Υ.Γ.: Ναι, σε έβρισε πρώτος εκείνος. Άσε την πρώτη και την τελευταία κουβέντα στους άλλους.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  12. #372
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Μη βρίζετε κόσμο στο δρόμο. Δεν ξέρετε τι είναι διατεθειμένος να κάνει ο άλλος πάνω στα νεύρα του. Πριν κάτι χρόνια δεν είχε πυροβολήσει κάποιος επειδή τσακώθηκαν για ένα STOP;

    Έχω ακούσει κάμποσες ιστορίες με ξύλο στο δρόμο, οι οποίες ξεκίνησαν από μία παραβίαση προτεραιότητας χωρίς να υπάρξει σύγκρουση, αλλά το πιο ακραίο το είχα δει όταν ήμουν φοιτητής. Πήγαινα στη σχολή με το αμάξι και στην πλατεία του Νέου Ψυχικού, μόλις σταματήσαμε στο φανάρι, βγαίνει από το αμάξι του ένας τύπος στην ηλικία του buckley (αλλά χωρίς πολύ μαλλί ) κρατώντας στο χέρι ένα χοντρό μαδέρι. Τρέχει δύο αμάξια μπροστά, ανοίγει την πόρτα του οδηγού με το ζόρι και αρχίζει να ρίχνει ξύλο στον οδηγό. Φανταστείτε έναν τύπο όρθιο να κραδαίνει με όλη του τη δύναμη το ξύλο από ψηλά και να βαράει τον οδηγό που είχε εγκλωβιστεί μέσα στο αμάξι. Κάποια στιγμή ο οδηγός (νέο παλικάρι) καταφέρνει να βγει έξω και προσπαθεί να τον σταματήσει, χωρίς να απαντάει στα χτυπήματα. Ο θύτης φώναζε "έχεις γ@μήσει πολλούς ρε;" και έριχνε ξύλο. Υποθέτω ότι το σκηνικό ξεκίνησε λίγο πριν με κανένα "θα σε γ@μ..." του μικρού προς το μεγάλο.
    .
    https://www.youtube.com/watch?v=ueRSE8vUGts

  13. #373
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    σε είδα Νεοσσέ να αιωρείσαι κηρύττοντας αγάπη

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	magic-29.jpg 
Προβολές:	258 
Μέγεθος:	18,5 KB 
ID:	402389
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  14. #374
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #375
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Δεν είναι αιώρηση τέκνον μου. Highside είναι.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF