Σελίδα 38 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 2833343536373839404142434888138 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 556 έως 570 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #556
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σε είδα με το βαραντερο σου βαμμένο John deer......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  2. #557
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.993
    η λέα ειναι πραγματικά το τελευταιο μας προβλημα. Ανθρωποι κυκλοφορουν χωρις πινακιδες εξω. Στην αττικη οδο τα αυτοκίνητα χωρις πινακίδες ειναι τοσα που νομιζα οτι εχουν έλλειψη στο υπουργειο. Οι μισοι και βάλε κάνουν τσατ με το κινητο στην αριστερη λωριδα με 140 και σε μηχανή πλέον βλέπεις κράνος μονο σε ανοιχτο δρομο. Δεν ειναι θέμα παιδίας η τήρηση κανόνων, ειναι θεμα κανόνων που έχουν μείνει στα χαρτια αλλα έχουν ξεχαστεί πλεον στην συνείδηση μας.

  3. #558
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Διαβάζω τέτοιες συζητήσεις εδώ ή σε forum αυτοκινήτων και σκέφτομαι πώς γίνεται να συμφωνώ σε όλα ή σχεδόν σε όλα...πώς γίνεται να είμαστε σωστοί και ευσυνείδητοι όσοι παρατηρούμε όλον αυτόν το συρφετό εκεί έξω και μετά τον καταγράφουμε στα posts μας εδώ, ενώ στους δρόμους επικρατεί αυτό το mini πανδαιμόνιο;!Εννοείται πως δεν ειρωνεύομαι και εννοείται πως δεν έχω απάντηση, απλά σκέφτομαι φωναχτά!
    Όσο για το πώς μπορεί να μετριαστεί κάπως αυτή η κατάσταση...δεν μπορούμε να ποντάρουμε μόνο στην παιδεία των οδηγών για να αλλάξει κάτι άμεσα.Είναι δεδομένο ότι δεν υπάρχει οδηγική παιδεία σε μια σημαντική μειοψηφία(ή μήπως πλειοψηφία;!) των συνανθρώπων μας και πρέπει να το αποδεχτούμε.Σαφώς η οικογένεια, το σχολείο και τα σωστά πρότυπα συμβάλλουν στη διαμόρφωση της παιδείας των νέων ανθρώπων αλλά 1.οι οδηγοί που μ@λ@κίζονται στο δρόμο δεν είναι μόνο νέοι, 2.στην Ελλάδα χρειαζόμαστε άμεσα αποτελέσματα.
    Κατά την άποψή μου, σε τέτοιες περιπτώσεις όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος και ένας αποτελεσματικός τρόπος θα μπορούσε να είναι ο εξής(κουβέντα να γίνεται διότι δε νομίζω ότι θα εφαρμοστεί τέτοια ''αυστηρή'' πολιτική εδώ στην Ελλάδα...δεν υπάρχει η πολιτική βούληση): κάμερες σε πρώτη φάση σε 20-30 ,δε χρειάζονται περισσότερα για αρχή, κομβικά σημεία μέσα στην Αττική ή σε άλλες μεγάλες πόλεις και άλλα τόσα στις μεγάλες Εθνικές Οδούς.Για κάποιους μήνες, αποστολή κατά κύματα των βεβαιωμένων παραβάσεων για υπερβολική ταχύτητα, ερυθρό σηματοδότη, κράνος, κινητό, παράνομη αναστροφή κ.ο.κ.Καμία επιείκεια με σβήσιμο κλήσεων, όσοι δεν πληρώνουν έγκαιρα, οι οφειλές πηγαίνουν αυτόματα στην Εφορία... και φυσικά αφαίρεση διπλώματος και δικαστήριο για τις πιο χοντρές παραβάσεις.Κάτι αντίστοιχο μπορεί να επιτευχθεί και με μπλόκα αλλά δεν τρέφω αυταπάτες ότι θα βγει παγανιά όλο το Σώμα...ας γίνονται μπλόκα μόνο για αλκοτέστ, κινητά και σε περίπτωση παράβασης, κατευθείαν αυτόφωρο.Θεωρώ πως με αυτά τα μέτρα(και με δεδομένο ότι τα ''κακά'' νέα κυκλοφορούν γρήγορα) είναι πολύ πιθανό να παρατηρηθεί σημαντική και απότομη μείωση όλων αυτών των παραβάσεων άρα και των τροχαίων ατυχημάτων.
    Δεν είναι τυχαίο που οι Έλληνες όταν πηγαίνουν στο εξωτερικό μπορούν πολύ άνετα να είναι κύριοι...όχι μόνο ως οδηγοί αλλά και ως φίλαθλοι ή ως επαγγελματίες κ.ο.κ.
    Και αντίστοιχα δεν είναι τυχαίο ότι ένας πολίτης από τη Γερμανία ή τη Σουηδία μπορεί να έρθει στην Ελλάδα και από τον πρώτο μήνα να παρασυρθεί σε καραγκιοζιλίκια στο δρόμο επειδή ξέρει ότι δεν πρόκειται ποτέ να τιμωρηθεί.Όχι ότι και στην Ευρώπη ή την Αμερική είναι όλα αγγελικά πλασμένα αλλά τουλάχιστον δεν υπάρχει η δική μας ατιμωρησία.

  4. #559
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.993
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Διαβάζω τέτοιες συζητήσεις εδώ ή σε forum αυτοκινήτων και σκέφτομαι πώς γίνεται να συμφωνώ σε όλα ή σχεδόν σε όλα...πώς γίνεται να είμαστε σωστοί και ευσυνείδητοι όσοι παρατηρούμε όλον αυτόν το συρφετό εκεί έξω και μετά τον καταγράφουμε στα posts μας εδώ, ενώ στους δρόμους επικρατεί αυτό το mini πανδαιμόνιο;!Εννοείται πως δεν ειρωνεύομαι και εννοείται πως δεν έχω απάντηση, απλά σκέφτομαι φωναχτά!
    Όσο για το πώς μπορεί να μετριαστεί κάπως αυτή η κατάσταση...δεν μπορούμε να ποντάρουμε μόνο στην παιδεία των οδηγών για να αλλάξει κάτι άμεσα.Είναι δεδομένο ότι δεν υπάρχει οδηγική παιδεία σε μια σημαντική μειοψηφία(ή μήπως πλειοψηφία;!) των συνανθρώπων μας και πρέπει να το αποδεχτούμε.Σαφώς η οικογένεια, το σχολείο και τα σωστά πρότυπα συμβάλλουν στη διαμόρφωση της παιδείας των νέων ανθρώπων αλλά 1.οι οδηγοί που μ@λ@κίζονται στο δρόμο δεν είναι μόνο νέοι, 2.στην Ελλάδα χρειαζόμαστε άμεσα αποτελέσματα.
    Κατά την άποψή μου, σε τέτοιες περιπτώσεις όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος και ένας αποτελεσματικός τρόπος θα μπορούσε να είναι ο εξής(κουβέντα να γίνεται διότι δε νομίζω ότι θα εφαρμοστεί τέτοια ''αυστηρή'' πολιτική εδώ στην Ελλάδα...δεν υπάρχει η πολιτική βούληση): κάμερες σε πρώτη φάση σε 20-30 ,δε χρειάζονται περισσότερα για αρχή, κομβικά σημεία μέσα στην Αττική ή σε άλλες μεγάλες πόλεις και άλλα τόσα στις μεγάλες Εθνικές Οδούς.Για κάποιους μήνες, αποστολή κατά κύματα των βεβαιωμένων παραβάσεων για υπερβολική ταχύτητα, ερυθρό σηματοδότη, κράνος, κινητό, παράνομη αναστροφή κ.ο.κ.Καμία επιείκεια με σβήσιμο κλήσεων, όσοι δεν πληρώνουν έγκαιρα, οι οφειλές πηγαίνουν αυτόματα στην Εφορία... και φυσικά αφαίρεση διπλώματος και δικαστήριο για τις πιο χοντρές παραβάσεις.Κάτι αντίστοιχο μπορεί να επιτευχθεί και με μπλόκα αλλά δεν τρέφω αυταπάτες ότι θα βγει παγανιά όλο το Σώμα...ας γίνονται μπλόκα μόνο για αλκοτέστ, κινητά και σε περίπτωση παράβασης, κατευθείαν αυτόφωρο.Θεωρώ πως με αυτά τα μέτρα(και με δεδομένο ότι τα ''κακά'' νέα κυκλοφορούν γρήγορα) είναι πολύ πιθανό να παρατηρηθεί σημαντική και απότομη μείωση όλων αυτών των παραβάσεων άρα και των τροχαίων ατυχημάτων.
    Δεν είναι τυχαίο που οι Έλληνες όταν πηγαίνουν στο εξωτερικό μπορούν πολύ άνετα να είναι κύριοι...όχι μόνο ως οδηγοί αλλά και ως φίλαθλοι ή ως επαγγελματίες κ.ο.κ.
    Και αντίστοιχα δεν είναι τυχαίο ότι ένας πολίτης από τη Γερμανία ή τη Σουηδία μπορεί να έρθει στην Ελλάδα και από τον πρώτο μήνα να παρασυρθεί σε καραγκιοζιλίκια στο δρόμο επειδή ξέρει ότι δεν πρόκειται ποτέ να τιμωρηθεί.Όχι ότι και στην Ευρώπη ή την Αμερική είναι όλα αγγελικά πλασμένα αλλά τουλάχιστον δεν υπάρχει η δική μας ατιμωρησία.
    Μια χώρα χωράφι

    Τζιπάκος

  5. #560
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Έκλεισε και το habemus... Αν κοιτάξουμε γύρω μας , σε κάθε στιγμή της καθημερινότητας, σε όλους τους τομείς, σε κάθε φορέα κρατικό η ιδιωτικό, σε κάθε κομμάτι της κοινωνίας μας, θα δούμε ότι τίποτα δεν λειτουργεί ως όφειλε. Τίποτα όμως.. δεν υπάρχει ούτε ένας χωρος που να μην είναι σάπιος. Οπότε κακώς αναρωτιόμαστε..

  6. #561
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Κατά την άποψή μου, σε τέτοιες περιπτώσεις όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος και ένας αποτελεσματικός τρόπος θα μπορούσε να είναι ο εξής(κουβέντα να γίνεται διότι δε νομίζω ότι θα εφαρμοστεί τέτοια ''αυστηρή'' πολιτική εδώ στην Ελλάδα...δεν υπάρχει η πολιτική βούληση): κάμερες σε πρώτη φάση σε 20-30 ,δε χρειάζονται περισσότερα για αρχή, κομβικά σημεία μέσα στην Αττική ή σε άλλες μεγάλες πόλεις και άλλα τόσα στις μεγάλες Εθνικές Οδούς.Για κάποιους μήνες, αποστολή κατά κύματα των βεβαιωμένων παραβάσεων για υπερβολική ταχύτητα, ερυθρό σηματοδότη, κράνος, κινητό, παράνομη αναστροφή κ.ο.κ.Καμία επιείκεια με σβήσιμο κλήσεων, όσοι δεν πληρώνουν έγκαιρα, οι οφειλές πηγαίνουν αυτόματα στην Εφορία... και φυσικά αφαίρεση διπλώματος και δικαστήριο για τις πιο χοντρές παραβάσεις.Κάτι αντίστοιχο μπορεί να επιτευχθεί και με μπλόκα αλλά δεν τρέφω αυταπάτες ότι θα βγει παγανιά όλο το Σώμα...ας γίνονται μπλόκα μόνο για αλκοτέστ, κινητά και σε περίπτωση παράβασης, κατευθείαν αυτόφωρο.Θεωρώ πως με αυτά τα μέτρα(και με δεδομένο ότι τα ''κακά'' νέα κυκλοφορούν γρήγορα) είναι πολύ πιθανό να παρατηρηθεί σημαντική και απότομη μείωση όλων αυτών των παραβάσεων άρα και των τροχαίων ατυχημάτων..
    Εγώ θα το πω ,ΔΕΝ με τιμάει αλλά είναι η αλήθεια.Αρχισα να φοράω κράνος σε μόνιμη βάση κοντά στα 28 μου,βγαίναν σαφάρι μια εποχή στην περιοχή μου και με γράψανε 2 φορές σε μια βδομάδα.Το αποτέλεσμα ήταν ότι μετά από λίγους μήνες που το φορούσα για να γλιτώσω το γράψιμο ένιωθα ότι κάτι λείπει από το κεφάλι μου,μια ανασφάλεια και από τότε μου έμεινε.
    Έτσι όταν μετά από χρόνια απέκτησα και αυτοκίνητο φόρεσα και φοράω ζώνη ακόμα και για 5 λεπτά,όχι για το πρόστιμο.

    ΥΓ Τώρα να σου πω φάση που σε μπλόκο ξημερώματα παραπατούσα από την σούρα,οι μπάτσοι ερμ εννοώ αστυνόμοι με γράψανε 1.000ε για ότι μπορείς να φανταστείς,μου λέγαν ότι είμαι για αυτόφωρο και με μετρήσαν ξανά μετά από μισή ώρα και μετά ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ!!!!
    ΥΓ2 τα παραπάνω ΔΕΝ με τιμούν,ΔΕΝ τα έγραψα για μαγκιά και είναι παράδειγμα προς αποφυγή.

    ΥΓ3 ,Πόσο έτοιμοι είμαστε εμείς για τέτοιες αλλαγές;;Δεν είμαστε.
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 19/03/2019 στις 18:10.
    porca miseria.

  7. #562
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Διαβάζω τέτοιες συζητήσεις εδώ ή σε forum αυτοκινήτων και σκέφτομαι πώς γίνεται να συμφωνώ σε όλα ή σχεδόν σε όλα...πώς γίνεται να είμαστε σωστοί και ευσυνείδητοι όσοι παρατηρούμε όλον αυτόν το συρφετό εκεί έξω και μετά τον καταγράφουμε στα posts μας εδώ, ενώ στους δρόμους επικρατεί αυτό το mini πανδαιμόνιο;!Εννοείται πως δεν ειρωνεύομαι και εννοείται πως δεν έχω απάντηση, απλά σκέφτομαι φωναχτά!
    Όσο για το πώς μπορεί να μετριαστεί κάπως αυτή η κατάσταση...δεν μπορούμε να ποντάρουμε μόνο στην παιδεία των οδηγών για να αλλάξει κάτι άμεσα.Είναι δεδομένο ότι δεν υπάρχει οδηγική παιδεία σε μια σημαντική μειοψηφία(ή μήπως πλειοψηφία;!) των συνανθρώπων μας και πρέπει να το αποδεχτούμε.Σαφώς η οικογένεια, το σχολείο και τα σωστά πρότυπα συμβάλλουν στη διαμόρφωση της παιδείας των νέων ανθρώπων αλλά 1.οι οδηγοί που μ@λ@κίζονται στο δρόμο δεν είναι μόνο νέοι, 2.στην Ελλάδα χρειαζόμαστε άμεσα αποτελέσματα.
    Κατά την άποψή μου, σε τέτοιες περιπτώσεις όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος και ένας αποτελεσματικός τρόπος θα μπορούσε να είναι ο εξής(κουβέντα να γίνεται διότι δε νομίζω ότι θα εφαρμοστεί τέτοια ''αυστηρή'' πολιτική εδώ στην Ελλάδα...δεν υπάρχει η πολιτική βούληση): κάμερες σε πρώτη φάση σε 20-30 ,δε χρειάζονται περισσότερα για αρχή, κομβικά σημεία μέσα στην Αττική ή σε άλλες μεγάλες πόλεις και άλλα τόσα στις μεγάλες Εθνικές Οδούς.Για κάποιους μήνες, αποστολή κατά κύματα των βεβαιωμένων παραβάσεων για υπερβολική ταχύτητα, ερυθρό σηματοδότη, κράνος, κινητό, παράνομη αναστροφή κ.ο.κ.Καμία επιείκεια με σβήσιμο κλήσεων, όσοι δεν πληρώνουν έγκαιρα, οι οφειλές πηγαίνουν αυτόματα στην Εφορία... και φυσικά αφαίρεση διπλώματος και δικαστήριο για τις πιο χοντρές παραβάσεις.Κάτι αντίστοιχο μπορεί να επιτευχθεί και με μπλόκα αλλά δεν τρέφω αυταπάτες ότι θα βγει παγανιά όλο το Σώμα...ας γίνονται μπλόκα μόνο για αλκοτέστ, κινητά και σε περίπτωση παράβασης, κατευθείαν αυτόφωρο.Θεωρώ πως με αυτά τα μέτρα(και με δεδομένο ότι τα ''κακά'' νέα κυκλοφορούν γρήγορα) είναι πολύ πιθανό να παρατηρηθεί σημαντική και απότομη μείωση όλων αυτών των παραβάσεων άρα και των τροχαίων ατυχημάτων.
    Δεν είναι τυχαίο που οι Έλληνες όταν πηγαίνουν στο εξωτερικό μπορούν πολύ άνετα να είναι κύριοι...όχι μόνο ως οδηγοί αλλά και ως φίλαθλοι ή ως επαγγελματίες κ.ο.κ.
    Και αντίστοιχα δεν είναι τυχαίο ότι ένας πολίτης από τη Γερμανία ή τη Σουηδία μπορεί να έρθει στην Ελλάδα και από τον πρώτο μήνα να παρασυρθεί σε καραγκιοζιλίκια στο δρόμο επειδή ξέρει ότι δεν πρόκειται ποτέ να τιμωρηθεί.Όχι ότι και στην Ευρώπη ή την Αμερική είναι όλα αγγελικά πλασμένα αλλά τουλάχιστον δεν υπάρχει η δική μας ατιμωρησία.
    Θα το προχωρήσω ακόμα περισσότερο για το άμεσο μέλλον. Εμφυτευμένο τσιπ δεν θα σ΄άφήνει να ξεκινήσεις κινητήρα αν έχεις βεβαιωμένη παράβαση ή απλήρωτο πρόστιμο και δεν θα σ'αφήνει να μιλάς στο κινητό. Υποχρεωτική κάμερα πορείας για την ασφάλιση του αυτοκινήτου σε περίπτωση ατυχήματος. Σενσορες στα φανάρια με τους όποιους θα γίνεται ηλεκτρονική αναγνώριση στο όχημα αλλά και επαλήθευση για τυχόν παραβάσεις ,παραβιάσεις του ΚΟΚ (υπερβολική ταχύτητα κλπ) Ενας κόσμος αγγελικά πλασμένος και μετά όλοι θα καβαλάμε μουλαρια . Για τα στενάκια δεν το έχω σκεφτεί ακόμα αν πχ πας ανάποδα στο κω@@οστενάκι για να παρκάρεις πανω στο πεζοδρόμιο μπροστά στην καφετερία γιατί έχεις στήσει την παρέα για να πάτε Αθήνα Κόρινθο σε 15 λεπτά

  8. #563
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.707
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα (κ σε βλεπω) να γραφεις σε ολα τα θεματα του φορουμ κ να πετας συνεχεια μ@λακιες. Αηδια εχετε καταντησει μερικοι...
    Ακομα βλεπω μερικους να συνεχιζουν το σπορ της ''μ@λακιας'' κ να μπαινουν σε καθε θεμα κ να πετανε παπαριες χωρις να εχουν να συνεισφερουν τιποτα ουσιαστικο παραμονο να χαλανε το θεμα, να ενοχλουν αυτον που θελει να μαθει κατι κ να τραβαει το θεμα 2-3 σελιδες γιατι απλα σκεφτηκαν να πουνε την μ@λακια τους.
    Καποια στιγμη πρεπει να αρχισει το σβησιμο των ασχετων ποστ...
    Ride(s) the wind of change...

  9. #564
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Σε είδα έξω από το σπίτι μου και ήσουν ΓΚαύλα. Κανείς από εδώ μέσα;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	STenere.jpg 
Προβολές:	346 
Μέγεθος:	90,4 KB 
ID:	404737

  10. #565
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Σε είδα έξω από το σπίτι μου και ήσουν ΓΚαύλα. Κανείς από εδώ μέσα;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	STenere.jpg 
Προβολές:	346 
Μέγεθος:	90,4 KB 
ID:	404737
    Ακριβώς το ίδιο είδα και εγώ ή χθες ή προχθές. Τώρα μπαίνω στο προφίλ σου και λέω κάτσε να δω αν είναι Ηράκλειο. Και είσαι Ηράκλειο ρε φυλε. Δε το ήξερα.

    Για την ιστορία.Μηχαναρος ε?
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #566
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σας είδα χτες δεκάδες μηχανές σε Στεμνίτσα-Δημητσάνα-Βυτίνα και ζήλεψα, γτ ήμουν με το κουτί...

  12. #567
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σας είδα χτες δεκάδες μηχανές σε Στεμνίτσα-Δημητσάνα-Βυτίνα και ζήλεψα, γτ ήμουν με το κουτί...
    Κάπου εκεί θα είδες το Χάρη.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  13. #568
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Κάπου εκεί θα είδες το Χάρη.
    Αν ήταν ένα γκρι-μαύρο F850GS και είχε και μια action camera στο κράνος στερεωμένη, μπορεί και να τον είδα σίγουρα... μάλιστα σε κάποια φάση έκοψα και ταχύτητα και τους έβγαλα και φλας -σινιάλο για να με προσπεράσουν με ασφάλεια- εκτός κι αν ακόμα αναρωτιούνται εκείνο το άσπρο αυτοκίνητο που ήθελε να στρίψει στην ευθεία...

  14. #569
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Αυτός ήταν. Α, γεια σου!
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  15. #570
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σας είδα στη διαδρομή για Χαιρώνεια-Τιθωρέα-Μπράλο-Παύλιανη.
    https://www.google.gr/maps/dir/38.01...38.7403919!3e0

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kioskipauliani.jpg 
Προβολές:	276 
Μέγεθος:	99,0 KB 
ID:	404767

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF