Σελίδα 39 από 39 ΠρώτοΠρώτο ... 29343536373839
Προβολή αποτελεσμάτων 571 έως 573 από 573

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

Νέο μέλος
    Σας είδα χθες 24/3 και σήμερα 25/3 με τέλειο καιρό όλοι να 'χετε βγεί με τις κούκλες. Δυστυχώς ήμουν με παρέα και μέσα στο κουτί αλλά σας χάρηκα πραγματικά. Ειδικά εσύ όμως με το απαστράπτον μπλέ xx που κατέβαινες από καστανιά προς πολύμυλο με έκανες και χαμογελούσα ρε μπαγάσα. Πάντα γερός και πάντα όρθιος να σαι με πολλά και όμορφα χιλιόμετρα

Σας είδα χθες 5-6 ταξιδιώτες (πιθανότατα αλλοδαπούς) να κινείστε σβέλτα προς Αθήνα στο ύψος της Υλίκης, με...καλυμμένες πινακίδες. Τι έγινε; Μάθανε πως μ@μιόμαστε, πλακώσανε κι απόξω;;;

Παλαιό μέλος
    σε ειδα πρωι πρωι μαλακισμενε υπάνθρωπε με την τρικυλη αηδία της piaggio να μην σέβεσαι τον κοκ, έμενα, την σωματική σου ακεραιότητα , την ζωη σου και να πεταγεσαι απο το στοπ σαν να θες να αυτοκτονήσεις και αφου σου εδωσα χώρο γιατι κατάλαβα περι τινος μαλακα προκειτε λιγα μετρα ποιο κατω με κλείνεις επιδεικτικά στο φανάρι.

εχω να σου πω 2 πράγματα εισαι τυχερος που ημουν με το αμαξι γιατι αν ημουν με την μηχανη ακομα θα μαζευες σφαλιαρες και 2ο εισαι τυχερος που ημουν εγω και δεν ηταν καμια θείτσα γιατι στην καλύτερη θα ησουν στο νοσοκομείο αφου με τις μαλακιες που εκανες σιγουρα θα σε ειχε παρει παραμαζομα. ελπιζω να ζήσεις μεχρι να καταλάβεις ποσες μαλακίες έκανες σε λιγα μετρα και να αλλάξεις μυαλά πριν παθεις κανα κακο!

Σελίδα 39 από 39 ΠρώτοΠρώτο ... 29343536373839

Παρόμοια θέματα

1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα