Σελίδα 39 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 2934353637383940414243444989139 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 571 έως 585 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #571
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/01/2016
    Μηνύματα
    21
    Σας είδα χθες 24/3 και σήμερα 25/3 με τέλειο καιρό όλοι να 'χετε βγεί με τις κούκλες. Δυστυχώς ήμουν με παρέα και μέσα στο κουτί αλλά σας χάρηκα πραγματικά. Ειδικά εσύ όμως με το απαστράπτον μπλέ xx που κατέβαινες από καστανιά προς πολύμυλο με έκανες και χαμογελούσα ρε μπαγάσα. Πάντα γερός και πάντα όρθιος να σαι με πολλά και όμορφα χιλιόμετρα

  2. #572
    Σας είδα χθες 5-6 ταξιδιώτες (πιθανότατα αλλοδαπούς) να κινείστε σβέλτα προς Αθήνα στο ύψος της Υλίκης, με...καλυμμένες πινακίδες. Τι έγινε; Μάθανε πως μ@μιόμαστε, πλακώσανε κι απόξω;;;

  3. #573
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σε ειδα πρωι πρωι μαλακισμενε υπάνθρωπε με την τρικυλη αηδία της piaggio να μην σέβεσαι τον κοκ, έμενα, την σωματική σου ακεραιότητα , την ζωη σου και να πεταγεσαι απο το στοπ σαν να θες να αυτοκτονήσεις και αφου σου εδωσα χώρο γιατι κατάλαβα περι τινος μαλακα προκειτε λιγα μετρα ποιο κατω με κλείνεις επιδεικτικά στο φανάρι.

    εχω να σου πω 2 πράγματα εισαι τυχερος που ημουν με το αμαξι γιατι αν ημουν με την μηχανη ακομα θα μαζευες σφαλιαρες και 2ο εισαι τυχερος που ημουν εγω και δεν ηταν καμια θείτσα γιατι στην καλύτερη θα ησουν στο νοσοκομείο αφου με τις μαλακιες που εκανες σιγουρα θα σε ειχε παρει παραμαζομα. ελπιζω να ζήσεις μεχρι να καταλάβεις ποσες μαλακίες έκανες σε λιγα μετρα και να αλλάξεις μυαλά πριν παθεις κανα κακο!

  4. #574
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    404
    μεσημεράκι στη λεωφόρο Σχιστού μαύρο Ζ 750 και αναβάτης με μαυροπράσινο κράνος. Γαύρε εσύ? Σταμάτησα δεξιά στο απέναντι ρεύμα αφού έκανα σινιάλο και πάτησα κόρνα αλλά δεν.
    AFTER DARK...........

  5. #575
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Γεια σου ρε Γιώργο!
    Τυχαίνει να πέρασα το μεσημέρι απο εκεί γυρνώντας απο Ελευσίνα αλλά ήμουν με το παπί και το σπαστό κράνος, θα έβλεπες δηλαδή τη φάτσα μου.
    Άλλον χαιρέτησες και θορυβούμαι που διαπιστώνω ότι υπάρχουν σωσίες
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  6. #576
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    404
    οκ τότε δικαιολογημένα δε σταμάτησε.
    AFTER DARK...........

  7. #577
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σε ειδα στο κλειδαραδικο που πηγα να βγαλω 2 κλειδιά για μια πορτα να μπαίνεις και φωνάζοντας στον κλειδαρά οτι η κλειδαριά disk-lock abus που σου πούλησε ηταν ελαττωματικη και δεν ξεκλείδωνε και τελικά με τα πολλά έσπασε το κλειδι μεσα.
    Η κλειδαριά ειχε εμφανέστατα σημάδια παραβίασης αρα λοιπον εκανε την δουλειά της και παρόλο την προσπάθεια του κλέφτη αυτη εμεινε κλειδωμένη, 100 φόρες σου το εξήγησε και εσυ φώναζες και ωρυόσουν οτι θελεις τα λεφτά του πισω και οτι ειναι σε εγγύηση.
    Στο τελος σου απάντησα εγω να την πας στην abus και να τα κάνεις και να τα πεις αυτα και έφυγα γιατι βιαζόμουν λιγο και με κοίταζες σαν χάνος.....

    Δεν μπορώ αλλο με τους βλαμμένους αλήθεια σας το λέω.

  8. #578
    Μέλος Το avatar του/της DriveR
    Εγγραφή
    14/03/2019
    Μηνύματα
    32
    Σε είδα π*****α να βγαίνεις από το STOP σίγουρα με 90-100χλμ την ώρα και να μην υπολογίζεις τίποτα.. Ευτυχώς έκοψα και πήγα στην άκρη του δρόμου αλλιώς τώρα μάγκες τα πράγματα θα ήταν δύσκολα, πίσω μου ήταν ένας κύριος με ταξί που είδε όλο το σκηνικό! Είπα να μην κάνω φασαρία γιατί ξέρω τι ανεγκέφαλοι υπάρχουν στον δρόμο και δεν αξίζει, παρατήρησα στην συνέχεια ότι πας ζιγκ ζαγκ (ήσουν προφανώς πιωμένη από κάτι) και ο ταξιτζής που είδε όλο το σκηνικό σου είπε φτάνοντας δίπλα σου "Πρόσεχε κοπέλα μου, θα κάνεις κάποιο ατύχημα θα τον σκότωνες τον άνθρωπο" και εσύ τι έκανες; άρχιζες να φωνάζεις και να του δείχνεις το μεσαίο δάχτυλο να απειλείς ότι έχεις άκρες κλπ και έκανες επικίνδυνους ελιγμούς με το αυτοκίνητο να μας χτυπήσεις, όταν άρχισα να σου σκάω τα μπουνίδια στο παράθυρο του συνοδηγού η μάπα σου άλλαξε εντελώς και άρων άρων έβαλες την πρώτη να φύγεις, το βρακάκι σου έγινε καφετί, χαιρετίσματα στον καθρέφτη αγαπούλα και ψιτ την επόμενη φορά όταν κάνεις μαλακία πρόσεχε τι λες τελειωμένη.

    Υ.Γ. Τους χαιρετισμούς μου στον οδηγό ταξί αν διαβάζει, είχε ένα μεγάλου μεγέθους ταξί τύπου caravan, για την κ*****α κάνε μου μήνυση αν γουστάρεις.

  9. #579
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Σε είδα μπαταριουλα μου να με αφήνεις ξαφνικά χωρίς κανένα σημάδι πεοειδοποιησης. 3 χρονάκια καθημερινής χρήσης με άπειρες μιζιες και κίνηση μόνιμα εντός πόλης θεωρώ είναι καλά. Ευτυχώς ο παπος έχει μανιβέλα. Δευτέρα είμαστε για 25αρι πρωινό.

  10. #580
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Σας βλέπω κάθε μέρα και δεν το χωράει το μυαλό μου. Πώς γίνεται να είστε χωρίς κράνος ? Ειδικά στους "σβελτους" δρόμους, Βουλιαγμένης, παραλιακή, Συγγρού κτλ... Πώς σκατα γίνεται??

    Πάντως νομίζω ότι σιγά σιγά ο αριθμός αυτών που φοράνε τουλάχιστον κράνος, αυξάνει έναντι των υπολοίπων κρετινων... Πρόοδος...

  11. #581
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Σας βλέπω πράσινα πατίνια παρατημένα παντού καθώς και κόσμο να τα χρησιμοποιεί!

    Ωραίο πρότζεκτ αλλά έχω πολλές επιφυλάξεις για διάφορα ζητήματα. Μακάρι να πάει καλά.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  12. #582
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Σας βλέπω κάθε μέρα και δεν το χωράει το μυαλό μου. Πώς γίνεται να είστε χωρίς κράνος ? Ειδικά στους "σβελτους" δρόμους, Βουλιαγμένης, παραλιακή, Συγγρού κτλ... Πώς σκατα γίνεται??

    Πάντως νομίζω ότι σιγά σιγά ο αριθμός αυτών που φοράνε τουλάχιστον κράνος, αυξάνει έναντι των υπολοίπων κρετινων... Πρόοδος...
    Νωρίς ακόμα. Περίμενε να ζεστάνει λίγο.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #583
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    .... διαπιστώνω ότι υπάρχουν σωσίες

    Απίστευτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #584
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.479
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Σας βλέπω πράσινα πατίνια παρατημένα παντού καθώς και κόσμο να τα χρησιμοποιεί!

    Ωραίο πρότζεκτ αλλά έχω πολλές επιφυλάξεις για διάφορα ζητήματα. Μακάρι να πάει καλά.
    Τα εβλεπα παντού σήμερα γύρω από το Σύνταγμα και απορούσα.

    https://www.athensvoice.gr/life/urba...san-tin-athina
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  15. #585
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σας ειδα σήμερα "νταλικεριδες" με πάντως ειδους μικρο μεσαιο ιχ να θέλετε 2 λωριδες για το smart και οταν έστριβες ανοιγωσουν απο την ανάποδη πλευρα πιάνοντας ολη την λωρίδα, και να πω οτι μπηκες γρηγορα και με πάντες, ουτε καν με 10χλμ πηγαινες.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF