Σελίδα 43 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 3338394041424344454647485393143 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 631 έως 645 από 2982

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #631
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα ζώον με το κοκαλί-ζαχαρί Μινικούπερ να μιλάς στο κινητό που το κρατούσες μπροστά στο στόμα σου
    σαν σαλιάρα....Το ασθενοφόρο πίσω σου, είχε βάλει σειρήνες, κόρνες τα πάντα στο τέρμα αλλά εσύ εκει, άκρη
    δεν έκανες με τίποτα, σερνόσουν με 30-40 χλμ μεταξύ Ερμού και Αράτου, επί της Αγ. Ανδρέου, σήμερα το πρωί
    κατά τις 10.30.....
    Ξανθιά φυσικα..... και με θλίβει το γεγονός ότι έχουμε ίσα δικαιώματα με κάτι τέτοια εκτρώματα............

    θα πάει σε λίγες μέρες να ψηφίσει κι' όλας.........
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Σας είδα 6-7 αυτοκίνητα σταματημένα σε σειρά στη Βασιλίσσης Σοφίας κατά τις 10:30 σήμερα και αστυνομία να τριγυρίζει ανάμεσά σας. Ρε μπας και ήταν το θαύμα της Μεγάλης Εβδομάδας "γράψιμο για κίνηση σε λεωφοριολωρίδα" ή δε γίνονται τέτοια θαύματα;
    Ρε όλοι κέντρο ήμασταν σήμερα?
    Σε είδα ξανθιά με το κρεμ μινι(πιθανών η ίδια με επάνω) να μου πετάγεσαι από το πουθενά, φρένα ελιγμός, μασπιε στην άκρη του προφιλακτηρα σου και κατω, ευτυχώς με 0 χιλιόμετρα.
    Είδα όμως και το κινητό που είχες στα χέρια σου ενώ οδηγούσες και έτσι άκουσες για τα καλά τα καντιλια σου.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  2. #632
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από S705 Προβολή μηνύματος
    Ρε όλοι κέντρο ήμασταν σήμερα?
    Σε είδα ξανθιά με το κρεμ μινι(πιθανών η ίδια με επάνω) να μου πετάγεσαι από το πουθενά, φρένα ελιγμός, μασπιε στην άκρη του προφιλακτηρα σου και κατω, ευτυχώς με 0 χιλιόμετρα.
    Είδα όμως και το κινητό που είχες στα χέρια σου ενώ οδηγούσες και έτσι άκουσες για τα καλά τα καντιλια σου.
    Αν κατάφερε να διακτινιστεί η ξανθια με το ΜΙΝΙ απο την Πάτρα στην Αθήνα, πιθανόν να είδαμε το ίδιο βούρλο.....
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #633
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Αν κατάφερε να διακτινιστεί η ξανθια με το ΜΙΝΙ απο την Πάτρα στην Αθήνα, πιθανόν να είδαμε το ίδιο βούρλο.....
    Ειμαι γτπ! Διαβάζω mini,ξανθια, 10:30 (και στην Αθήνα την ίδια ώρα είχε ασθενοφόρο), Ερμού και δεν πρόσεξα τα αρατου και αγ. Ανδρέου!
    Και να πω ότι δεν ξέρω ότι κάθε σε Πάτρα?
    Και να πω ότι δεν ξέρω την Πάτρα? 7 χρόνια ήμουν εκεί......

    Πάντως μάθαμε ότι ο συνδιασμος mini-ξανθια- κινητό είναι ενοχλητικός και επικίνδυνος.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  4. #634
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Σας είδα προψές στην κάθοδο της Μεσογείων μπροστά από την ΕΡΤ να τα έχετε τσουγκρίσει 4 αυτοκίνητα σαν πασχαλιάτικα αυγά .Λίγο νωρίς αλλά τα καταφέρατε μια χαρά. Ευτυχώς ελαφρώς αλλά εντελώς χαζά και απρόσεκτα

  5. #635
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731
    Σε είδα χθές το απόγευμα 3χρονο αγγελούδι, παραλίγο να γίνεις χαλκομανία κάτω απο ένα ασημένιο κουτάκι που κατέβαινε με ταχύτητα την Ταινάρου δίπλα στο σπίτι μου. Δεν ξέρω τι σε έκανε και κοκάλωσες εκατοστά πριν την μέση του δρόμου, και γλύτωσες την ζωούλα σου. Έφυγες απο την προσοχή των γονιών σου και έτρεξες προς τον δρόμο. Σταμάτησες απότομα κοιτώντας προς το μέρος μου (ίσως να είδες τον Φρίξο που πήγαινα βόλτα), και 1'' μετά είδα ένα ασημί πύραυλο να περνάει μπροστά απο το μουτράκι σου. Η μάνα σου φώναζε στον πατέρα σου που σε άφησε (η ίδια κράταγε ένα καροτσάκι με μωρό), και τον άρχισε στα μπινελίκια, και με το ζόρι κρατήθηκα να μην συμμετέχω.

    ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ, ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

  6. #636
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από danaos75 Προβολή μηνύματος
    ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ, ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
    Έτσι είναι αλλά είναι και τόσο εύκολο να σου την κάνουν εκεί που νομίζεις πως έχεις τον έλεγχο!
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  7. #637
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.170
    Σε είδα με το 1050 ολόμαυρο στη Βουλιαγμένης να είσαι "λαμπάδα" από φανάρι σε φανάρι!

    Πολύ σε χάρηκα γιατί είχες κράνος και φουλ εξάρτηση!!
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  8. #638
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    σας ειδα εχθες μοτοπαρεα μετα την χαλκιδα για βολτα στο ρωσσο!δυστυχως ειχα την μηχανη στο τρειλερ και ειχα φορτωμενη την οικογενεια!οποτε η δικη μου βολτα στον αγιο θα ειναι τη δευτερα!
    νομιζω ειδα την κοπελα του φορουμ με το μπλε sv!ειδα καλα?
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  9. #639
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.191
    Καλά είδες.

  10. #640
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Καλά είδες.
    και αλλοι παρεα απο δω ;;
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  11. #641
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    RD350 (αυτο με το μικρό μασκάκι) και μαυρο TZR250 (δεν ειμαι και σίγουρος, μπορεί να ήταν και FZR) εμπλούτισαν τα ανοιξιάτικα αρώματα της πρωτομαγιάς με την διχρονίλα τους.
    Ωραίοι.

  12. #642
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Ακράνωτοι, δικάβαλοι, βαραντεριστες, βστρομίστες, σκούτερ με αυτοκτονικές τάσεις, εμπλούτισαν την ανοιξιάτικη φύση με ΒΛΑΚΕΙΑ τους
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  13. #643
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    https://flashnews.gr/post/388001/may...xaio-sta-xania

    πώς τα κατάφεραν 2 μηχανές σε ένα αμάξι στην Εθνική?
    κόντρες έκαναν?

    Ευτυχώς για τον οδηγό του αυτοκινήτου που ΦΑΙΝΕΤΑΙ ήταν στο ρεύμα του δεν έπαθε τίποτα.

  14. #644
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    https://flashnews.gr/post/388001/may...xaio-sta-xania

    πώς τα κατάφεραν 2 μηχανές σε ένα αμάξι στην Εθνική?
    κόντρες έκαναν?

    Ευτυχώς για τον οδηγό του αυτοκινήτου που ΦΑΙΝΕΤΑΙ ήταν στο ρεύμα του δεν έπαθε τίποτα.
    Πω ρε πστμ..

  15. #645
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Σε είδα το Μ. Σάββατο το απόγευμα όργανο της τάξεως, εν ώρα υπηρεσίας, να έχεις παρκάρει όπως-όπως το περιπολικό και να κατεβάζεις τσίπουρα σε φιλικό σου σπίτι.

    Ειλικρινά είμαι περίεργος τι θα έγραφε το μηχανάκι έτσι και σου έκαναν αλκοτέστ...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF