Σελίδα 44 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 3439404142434445464748495494144 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 646 έως 660 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #646
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα το Μ. Σάββατο το απόγευμα όργανο της τάξεως, εν ώρα υπηρεσίας, να έχεις παρκάρει όπως-όπως το περιπολικό και να κατεβάζεις τσίπουρα σε φιλικό σου σπίτι.

    Ειλικρινά είμαι περίεργος τι θα έγραφε το μηχανάκι έτσι και σου έκαναν αλκοτέστ...

    κόρακας κοράκου μάτι δεν βγάζει....
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  2. #647
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Σας είδα σήμερα καμία 10αριά μΕχανάκια λίγο πριν την Αμφιλοχία με πινακίδες... Αυστρίας! Και πολύ σας χάρηκα, καλέ δρόμους να έχετε
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  3. #648
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σε είδα χθες με το άσπρο κόκκινο RD να αγναντεύεις το Λακωνικό κόλπο.
    The only easy day was yesterday.

  4. #649
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.022
    Σε είδα πλέον κορνιζαρισμένη και κρεμασμένη στον τοίχο να μου γεμίζεις το σαλόνι αναμνήσεις...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	952E4CF7-6820-41B6-A0F5-96282E976373.jpg 
Προβολές:	873 
Μέγεθος:	57,5 KB 
ID:	406531
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  5. #650
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kons
    Εγγραφή
    05/01/2018
    Μηνύματα
    237
    Σταματήσαμε παρέα στο φανάρι επι της Λ. Ελευθερίου Βενιζέλου και Ζήνωνος στην Ηλιούπολη, καμάρωσα την ολόλευκη κατακαίνουργια Multistrada 950 και σου είπα "μεγιές το εργαλείο" ευχαρίστησες και έστριψες για μέσα. Πάντα όρθιος φίλε...
    Mil. Spec.

  6. #651
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Για την ακριβεια δεν σε ειδα...
    Δεν σε ειδα να μου ανοιγεις το κουτι και να μου παιρνεις το μισο κοτοπουλο που ειχα για το σπιτι.
    Ευτυχως δεν ηταν παραγγελια.Αλλα αν σε ειχα δει απλα θα σου ελεγα πάρτο αλλά να το ζήταγες.
    Να μην απλώνεις το χερι,ειναι κακο.Τουλάχιστον ελπιζω να το ειχες πραγματικά ανάγκη και να μην το πηρες για "χαβαλε".

  7. #652
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Σε είδα να παλεύεις κυριολεκτικά να στρίψεις με μηδενική ταχύτητα δεξιά από τη Βασ. Σοφίας σε στενό με το σκούτερ. Τα γόνατα τόσο ανοιχτά που φυσικά δεν μπορούσες να δώσεις κλίση και το ότι μίλαγες στο κινητό σε δυσκόλευε ακόμα περισσότερο.
    Αλλά κράταγες το κινητό ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΡΕ ΣΤΟΚΕ;


  8. #653
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Σε είδα τρέντυ μορφονιέ, στην Κατεχάκη να μπαίνεις "γρήγορα" με την μεγάλη μπανιέρα, στην ανηφορική παρατεταμένη και ξαφνικά να φρενάρεις δυνατά στην έξοδο της Αττικής Οδού, για να μιλήσεις στο κινητό εν κινήσει με 40km/h. Ακριβώς στο σημείο αυτό γίνονται συχνά ατυχήματα, ήσουν πολύ τυχερός που δε σε πήρε κανας παραμάζωμα.

  9. #654
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Σε είδα σήμερα στην Γούναρη, κύριος με το προσεγμένο ντύσιμο (σακάκι πουκάμισο παντελόνι), ακρανωτος, στο λευκό σκούτερ, να σερνεσαι πιάνοντας θέση αυτοκινήτου, να βγάζεις συχνά πυκνά το κινητό να το χαζεύεις και να σφάζεις τα κόκκινα...

    Είσαι με διαφορά το πιο γελοίο θέαμα που είδα σήμερα μέχρι στιγμής...

  10. #655
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2019
    Μηνύματα
    27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από S705 Προβολή μηνύματος
    Ρε όλοι κέντρο ήμασταν σήμερα?
    Σε είδα ξανθιά με το κρεμ μινι(πιθανών η ίδια με επάνω) να μου πετάγεσαι από το πουθενά, φρένα ελιγμός, μασπιε στην άκρη του προφιλακτηρα σου και κατω, ευτυχώς με 0 χιλιόμετρα.
    Είδα όμως και το κινητό που είχες στα χέρια σου ενώ οδηγούσες και έτσι άκουσες για τα καλά τα καντιλια σου.
    Έχει παραγινει το κακο..
    Τρίτη 7 μαϊου κοντά στη Κατεχάκη Λ.μεσογειων καστανοξανθη με κρεμ μίνι Κούπερ χασκογελαγε στο κινητό το οποίο κρατούσε μπροστά της επίτηδες για να μην βλέπει το δρόμο (πιθανών ανοιχτή ακρόαση η χειροτερα ακόμα βιντεοκλήση)
    Δεξιά λωρίδα και πάει για μεσαία χωρίς φλας και σχετικά απότομα πατάω κόρνα ταράζεται και μένει ανάμεσα σε δεξιά και μεσαία επίτηδες για να με σκοτώσει ;'D
    Αν είναι η ίδια πάει στο καλό..αν είναι άλλη τότε..ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ :'D

  11. #656
    Είναι η μέρες που ζέσταναν.

    Ο άλλος, από Χαλανδρίου ως Ηρακλείου, έβρισε δε θυμάμαι πόσα αυτοκίνητα και μηχανάκια που τον έκλειναν,
    μόνο που σε όλες τις περιπτώσεις είχε κάνει κάποια κουλή μανούβρα που τον έφερνε στο παρατσάκ να σωριαστεί.

    Α, φορούσε κράνος, παράξενο με το πως πήγαινε.

  12. #657
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2019
    Μηνύματα
    27
    Ξέχασα να πω κιόλας ότι η δεξιά λωρίδα στη Μεσογείων στο ύψος της Κατεχάκη είναι λεωφορείολωρίδα..
    Το ξέρετε αλλά ενημέρωση για τους υπόλοιπους που δεν το ξερουν

  13. #658
    Μπόλικα μηχανάκια με ιταλικές πινακίδες και κίτρινα φοσφοριζέ κράνη στην Κηφισίας.. Ωραίοι ήσασταν
    safety doesn't happen by accident

  14. #659
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σε είδα να περνάς μπροστά από το γραφείο μου με ένα enduro μάλλον ΚΤΜ ,είχες απάνω 5-6 τσαντάκια αφτερμαρκετ,μπροστά,στο πλάι,σάκο πίσω,δεν πρόλαβα να δω πινακίδες..
    Άραγε από που να είσαι και που να πηγαίνεις !!
    (υγ και τι δουλειά είχες μέσα από το κολοχώρι; Lol )

    Edit Μάθαμε ποιος είναι,καλό δρόμο παλήκαρε! !!!!
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 11/05/2019 στις 13:11.
    porca miseria.

  15. #660
    Σε είδα χθες απόγευμα στη Θηβών με το μαύρο αστραφτερό 600RR, σταματήσαμε μαζί στο φανάρι. Μαθαίνεις να οδηγάς μου είπες, σου είπα να βάλεις κανα κράνος γιατί θα μας σκοτώσουν. Καλούς δρόμους να έχεις και ελπίζω να το βάλεις το ρημάδι το κράνος.
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF