Σελίδα 46 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 3641424344454647484950515696146 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 676 έως 690 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #676
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Όχι όταν πηγαίνεις για ντόνατς.
    τι λες ρε τρελέ!!!!!
    τότε όχι άπλα δεν απαγορεύεται άλλα προβλέπετε.
    η πρόσβαση σε φαΐ και καφέ πρέπει να γίνετε επί τις συντομότερης οδού.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  2. #677
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Σας ειδα κ σας βλεπω να γραφετε ανελεητα οδηγους χωρις κρανος κ ζωνες στο υψος του petcity στο ρευμα προς Γλυφαδα.
    Μεσα σε ενα 20λεπτο τουλαχιστον 8 παπια/μηχανες κ κανα 2-3 αμαξια με αφαιρεση πινακιδων.
    Το τραγικο της υποθεσης ειναι με κατι τυπους που εχουν το κρανος στο χερι ή φορανε καπελακι!
    Ride(s) the wind of change...

  3. #678
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.802
    Σε ειδα να φευγεις με κοκκινο και να σου κανει παρατηρηση το μπροστινο 2τροχο...
    Σε ειδα να του κανεις χειρονομια και να τον βριζεις και απο πανω...
    Τι να σου κανω που δεν υπαρχει πουθενα αστυνομια;...
    Το εχετε παρακανει με το κοκκινο ...τελειως ομως...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  4. #679
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Πολύ πιο όμορφο από τα καναρινί του Μπάκλη
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  5. #680
    Μέλος Το avatar του/της DriveR
    Εγγραφή
    14/03/2019
    Μηνύματα
    32
    Σε είδα κυρία ηλικιωμένη να κάνιες όπισθεν και να ρίχνεις την μηχανή του ανθρώπου, όταν σε ρώτησα αν κλήθηκε η τροχαια και αν το έκανες εσύ άρχισες το παίζεις και καλά ανήξερη και έλεγες με ύφος λες και είσαι κάτι εσύ να αφήσουμε ένα χαρτάκι και να φύγεις επειδή είχες δουλεία και ποιός περιμένει την τροχαία, είχες εσύ δουλειά αλλά του ανθρώπου που "δημιούργησες" δουλειά δεν την σκέφτεσε (σπασμένη μπαγκαζιέρα, καθρέφτης, γρατζουνισμένη πλευρά λόγο της πτώσης της μηχανής, κάτι πατάκια σπασμένα κλπ), ε ΟΧΙ κυρία μου δεν θα σου πέρναγε! Αυτές τις μαλακίες σε κανά υβρίδιο που παρακολουθούσε το θέαμα σε εμένα ΟΧΙ!!! .. για να λες αύριο μεθαύριο ότι δεν ήσουν εσύ και δεν ξέρεις τίποτα, "φακελώθηκες" αμέσως στην τροχαία και ενημερώθηκε είχες / έχεις πρόθεση να φύγεις από τον τόπο του ατυχήματος, ξαφνικά άλλαξες συμπεριφορά και κάλεσες την ασφαλιστική σου να έρθει για καταγραφή και ξέχασες τα δήθεν χαρτάκια και την δήθεν δουλειά που έχεις. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι το αμάξι ήταν πάντου τρακαρισμένο, φαντάσου πόσα ακόμα έχεις κάνει και οδηγάς! Δεν έχω ξαναδεί έτσι αμάξι τρακαρισμένο από όλες τις πλευρές. Από ότι είδα αργότερα ήρθε και ο ιδιοκτήτης της μοτοσυκλέτα στο σημείο και ο άνθρωπος προφανώς θα αποζημιωθεί, καθώς ήρθε η ασφαλιστική για καταγραφή.

    Τόσα υβρίδια (πάνω από 30 άτομα) ήρθαν να δουν το σκηνικό με την πεσμένη μηχανή αλλά κανένα από αυτά δεν πήρε τηλέφωνο να ενημερώσει την τροχαία ή να πει στην κυρία να μην φύγει, μπράβο υβρίδια με συγκινήσατε πάλι!

    Υ.Γ. Δεν γνωρίζω τον ιδιοκτήτη της μοτοσυκλέτας, αντιλήφθηκα το σκηνικό και γύρισα πίσω καθώς βαρούσε ο συναγερμός ενώ η μηχανή ήταν πεσμένη στο οδόστρωμα και είδα υβρίδια να κοιτάζουν χαμένα και μια ηλικιωμένη να πάει μπρος πίσω με το αυτοκίνητο μηχανικά σαν ρομπότ.
    Τελευταία τροποποίηση από DriveR; 23/05/2019 στις 05:12.

  6. #681
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Ας απαντήσει κάποιος υπεύθυνα επιτέλους:

    Για να αγοράσει κάποιος mega scooter περνούν τέστ μαλακίας για να το αγοράσουν.

    Ενα τέτοιο σε απόσταση 3 χλμ, καβάλησε πεζοδρόμιο για να περάσει μπροστά από τα μηχανάκια που περίμεναν στο φανάρι. Εσφαξε δύο κόκκινα, πήγε να τρακάρει με παπί, παραλίγο να τον καρφώσει αυτόκινητο και κορνάρισε σε πεζούς που περνούσαν τον δρόμο...
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  7. #682
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Ας απαντήσει κάποιος υπεύθυνα επιτέλους:

    Για να αγοράσει κάποιος mega scooter περνούν τέστ μαλακίας για να το αγοράσουν.

    Ενα τέτοιο σε απόσταση 3 χλμ, καβάλησε πεζοδρόμιο για να περάσει μπροστά από τα μηχανάκια που περίμεναν στο φανάρι. Εσφαξε δύο κόκκινα, πήγε να τρακάρει με παπί, παραλίγο να τον καρφώσει αυτόκινητο και κορνάρισε σε πεζούς που περνούσαν τον δρόμο...
    Μήπως ήταν αυτή;


    Όταν ζούσα στην Ιταλία, μου είχε τύχει κάποιες φορές να μου κορνάρει μηχανάκι ενώ περπατούσα πάνω στο πεζοδρόμιο, για να κάνω στην άκρη να περάσει. Η Ελλάδα είναι οδηγικός παράδεισος σε σχέση με τη γειτονική χώρα.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  8. #683
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Μήπως ήταν αυτή;

  9. #684
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Μήπως ήταν αυτή;


    Όταν ζούσα στην Ιταλία, μου είχε τύχει κάποιες φορές να μου κορνάρει μηχανάκι ενώ περπατούσα πάνω στο πεζοδρόμιο, για να κάνω στην άκρη να περάσει. Η Ελλάδα είναι οδηγικός παράδεισος σε σχέση με τη γειτονική χώρα.
    Αυτοι πηγαίνουν σχεδόν νορμάλ
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  10. #685
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Εγώ την ημέρα παραλαβής του cbx


    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  11. #686
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Εγώ την ημέρα παραλαβής του cbx


    Ποιο θα πάρεις ρε το 12κύλ, κοίτα ο Πανούλης...

  12. #687
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ποιο θα πάρεις ρε το 12κύλ, κοίτα ο Πανούλης...
    Αναλογιζόμενος το βάρος του ονόματος, σχεδόν ντρέπομαι να το αναφέρω κάθε φορά, αλλά πως να το λέω; Τρού αντβέ;
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  13. #688
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Αναλογιζόμενος το βάρος του ονόματος, σχεδόν ντρέπομαι να το αναφέρω κάθε φορά, αλλά πως να το λέω; Τρού αντβέ;


    Cb xaxaxaxaxaxaxaxaxax
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #689
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    σε είδα νεόπλουτε χθες το απόγευμα χαμοστερνας να φεύγεις με όλα προς το Παντειο για να κανεις δεξια Συγγρου με το ον οφ σκουτερ της χοντα που κάνει ξέρω γω 20 χιλιάρικα και το κρανακι του χιλιάρικου στον αγκώνα περασμένο το μαλλι να ανεμιζει και να στρίβεις προς Συγγρού πλαγιαζοντας (και καλά) μονο τον δεξί ώμο ενώ ο υπόλοιπος έμεινες από την άλλη

  15. #690
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    ... πλαγιαζοντας (και καλά) μονο τον δεξί ώμο ενώ ο υπόλοιπος έμεινες από την άλλη
    Εξαιρουμένων των άλλων στραβών, οι σχολές οδήγησης διδάσκουν αυτό που περιγράφεις ως λανθασμένο: Πρώτα βγάζουμε έξω ώμο και στήθος, κρατώντας τη μοτοσυκλέτα όσο το δυνατόν πιο όρθια. Μόνο σε στροφές-οδόστρωμα που μας παίρνει, βγάζουμε το κάτω μέρος του σώματος.

    Μάλλον είδες το Honda X-ADV, που έχει αρχίσει και μου αρέσει πολύ.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF