Σελίδα 47 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 3742434445464748495051525797147 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 691 έως 705 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #691
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    856
    Ξερω τι λες...αλλα αυτο που ειδα εγω ίσως δεν το περιεγραψα σωστα...σου λεω για κουλαδι της ασφαλτου...αστο..επρεπε να δεις πως βγηκε απανω στη Συγγρού και πηγε κατευθειαν αριστερη..για το σκουτερ με τιμη γκαρσονιερας δε σχολιαζω καν ειμαι και ανθρωπας του βουνού και καπου ταραζομαι με τις παραξενες εμπνευσεις...απ την αλλη γουστα ειναι αυτα
    Τελευταία τροποποίηση από Kickstart; 23/05/2019 στις 16:17.

  2. #692
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Είδα βλάκα στην Μεταμόρφωση πάνω σε Transalp με κουβέρτα σαν αυτή που έχουν τα scooter, καί έβριζα για 5 λέπτα...μέχρι να έρθει να σταματήσει δίπλα μου στο φανάρι Καραμανλή και Δεκελείας (στο γνωστό ψαράδικο), ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ με BMW GS 1200 με κουβέρτα στα πόδια και χούφτες υφασμάτινες όπως αυτές που βάζουν στα παπιά!!!! Τον κοίταζα για ώρα μέχρι που με είδε..."Πρέπει να κρυώνεις πολύ...γιατί δεν παίρνεις ένα αυτόκινητο;" τον ρώτησα και απορούσε
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  3. #693
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Αν από τη Λεωφόρο Καραμανλή ανέβαιναν στην κορυφή της Πάρνηθας, είχαν ένα δίκιο.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  4. #694
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ με BMW GS 1200 με κουβέρτα στα πόδια και χούφτες υφασμάτινες όπως αυτές που βάζουν στα παπιά!!!! Τον κοίταζα για ώρα μέχρι που με είδε..."Πρέπει να κρυώνεις πολύ...γιατί δεν παίρνεις ένα αυτόκινητο;" τον ρώτησα και απορούσε
    Αυτοκίνητο πήρε.
    Life begins at 45°.

  5. #695
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.334
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αυτοκίνητο πήρε.
    Αν είναι το adventure, περίπτερο πήρε.

  6. #696
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.334
    Είδα δάσκαλο οδήγησης με το εκπαιδευτικό παπί με το L, να μιλάει στο κινητό, χωρίς κράνος, να περνάει με κόκκινο και να μπαίνει και σε μονόδρομο.


    Άσε ρε κουμπάρε καμμία παράβαση και για αύριο, κι αύριο μερα είναι...

  7. #697
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Σε είδα εχθές που κατέβηκα με την οικογένειά μου στο κέντρο και αποφασίσαμε να πάρουμε το λεωφορείο να μιλάς στο κινητό και να οδηγας το λεωφορείο με το ένα χέρι.
    Πάρε ένα μπλουτουθ. Κουβαλάς ζωές καραγκιόζη.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #698
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Σε είδα εχθές που κατέβηκα με την οικογένειά μου στο κέντρο και αποφασίσαμε να πάρουμε το λεωφορείο να μιλάς στο κινητό και να οδηγας το λεωφορείο με το ένα χέρι.
    Πάρε ένα μπλουτουθ. Κουβαλάς ζωές καραγκιόζη.
    Του το είπες ή το λες σε εμας να του το πούμε ??

  9. #699
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Όχι δε του το είπα. Επειδή έχω τσακωθεί 2 3 φορές με τα παιδιά μπροστά και έφαγα παράκληση απ αυτά να μη το ξανακάνω αποφάσισα να μη ξαναμιλάω όταν είμαστε μαζί. Τα παιδιά όπως ξέρετε οι πιο μεγάλοι είναι περιορισμενος ο χρόνος που περνάνε μαζί μας όσο μεγαλώνουν. Στη περιοχή μας βάλανε δωρεαν λεωφορείο που κατεβαίνει κέντρο. Το έχουν καιρό αλλά εγώ το έμαθα προχθές. Έτσι επειδή έχω αδια και η γυναίκα μου ήταν εχθές πρωί είπαμε να κατέβουμε όλοι οικογενιακος. Προσωπικά είχα να μπω σε λεωφορείο πάνω από 15 Χρόνια. Με τα 2 πιο μικρα δεν είχα μπει ποτέ.Δε θα κάτσω να τσακοθω μπροστά τους. Ούτως ή άλλως του το είπε κάποιος άλλος.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #700
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Όχι δε του το είπα. Επειδή έχω τσακωθεί 2 3 φορές με τα παιδιά μπροστά και έφαγα παράκληση απ αυτά να μη το ξανακάνω αποφάσισα να μη ξαναμιλάω όταν είμαστε μαζί. Τα παιδιά όπως ξέρετε οι πιο μεγάλοι είναι περιορισμενος ο χρόνος που περνάνε μαζί μας όσο μεγαλώνουν. Στη περιοχή μας βάλανε δωρεαν λεωφορείο που κατεβαίνει κέντρο. Το έχουν καιρό αλλά εγώ το έμαθα προχθές. Έτσι επειδή έχω αδια και η γυναίκα μου ήταν εχθές πρωί είπαμε να κατέβουμε όλοι οικογενιακος. Προσωπικά είχα να μπω σε λεωφορείο πάνω από 15 Χρόνια. Με τα 2 πιο μικρα δεν είχα μπει ποτέ.Δε θα κάτσω να τσακοθω μπροστά τους. Ούτως ή άλλως του το είπε κάποιος άλλος.
    Δεν ειπα να τσακωθεις αλλα με ευγενεια και αναλογη δοση ειρωνίας να του την πεις ΜΠΑΣ και νραπεί - Λεμε τωρα.

  11. #701
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Δεν ειπα να τσακωθεις αλλα με ευγενεια και αναλογη δοση ειρωνίας να του την πεις ΜΠΑΣ και νραπεί - Λεμε τωρα.
    Σε κατάλαβα. Και τις προηγούμενες φορές με ευγένεια μιλούσα
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #702
    Είναι γνωστό ότι η χώρα μας είναι πολύ πίσω σε βασικές υποδομές, όπως πχ σε πεζοδρόμια. Αλλά σας βλέπω ακόμα κι εκεί που υπάρχουν πεζοδρόμια τρία στρέμματα σε πλάτος να περπατάτε στην άκρη του δρόμου ΚΑΙ με τα μούτρα καρφωμένα στο κινητό... Τι Διάολο ρπστμ;;;

    Επίσης σε είδα στα Μελίσσια με μοτοποδήλατο (από τα παλιακά, με τα πετάλια, τα δίχρονα) μάρκας puch και μου έφτιαξες το απόγευμα. Μου θύμησες την παιδική μου ηλικία, τότε που έσκαγαν τα μπαρμπάδια του χωριού στον καφενέ του παππού μου με κάτι mego, simson κλπ. Σου έκανα νόημα και thumbs up, χαμογέλασες δειλά. Να 'σαι καλά και να το χαίρεσαι το τσίλικο εργαλείο.
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  13. #703
    Μονοκύλινδρο μέλος Το avatar του/της nikosmec
    Εγγραφή
    09/09/2015
    Μηνύματα
    335
    Σε είδα κάγκουρα με το crypton x που αποφάσισες πρωί πρωί ξεκράνωτος να κάνεις έντο στην καβάλας που ήταν πήχτρα, είσαι τυχερός που το transalp που ερχόταν από πίσω σε απέφυγε στο χιλιοστό και δεν γίνατε ήχος και φως. Και καλά εσύ είσαι πανηλίθιος αλλά θα έπαιρνες και στον λαιμό σου τον άνθρωπο που δεν έφταιγε σε τίποτα, όπως γελούσες μετά δεν νομίζω να κατάλαβες πόσο χοντρή μ@@@@α έκανες....

  14. #704
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    σας ειδα δυο r1200 παρκαρισμενα σε πεζοδρομο του χαλανδριου κυριακη πρωι εξω απο γνωστο τρεντυ καφε για πουρagers
    οι φωτο σας αδικουν....στην πραγματικοτητα ειστε πολυ χειροτερα
    τωρα αυτοι λεγονται μοτοσυκλετιστες η γελαδαρηδες;

  15. #705
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Σας είδα χθες μεσημεράκι στην γέφυρα του Κηφισού που πάει απο Καβάλας προς Λαμία, 4 γρήγορους (οι 2 με πλήρη φόρμα και ξυστρες). Χαιρέτησα τον έναν (δεν πρόλαβα και κανέναν άλλον ) μάλλον επιστρέφατε από "καταδρομική" κανείς από εδώ;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF