Σελίδα 5 από 197 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #61
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Ευτυχώς σας είδα αλεπουδάκια να μου πετάγεστε στο δρόμο ξαφνικά και έκοψα εγκαίρως.Αντί να εξαφανιστείτε όμως απέναντι,τρέχατε το δρόμο παράλληλα δίπλα μου!Είσαστε και πανέμορφα πανάθεμά σας άτιμα!

  2. #62
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα σήμερα να φωνάζεις το φίλο σου, γιατί του βρήκες θέση στάθμευσης και δεν σε άκουγε και του σφυριζες κιόλας σαν να σκαριζεις τα πρόβατα, χαχα.. Μάλλον τσοπάνης είσαι, Καρπενήσι πλατεία

  3. #63
    Σας ειδα αρκετούς δικυκλιστές, στη γέφυρα Ριο - Αντιρριο, σχεδόν όλοι προβλεπέ και ζήλεψα. Ήμουν με την οικογένεια με το κουτί.

  4. #64
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Σε ειδα καγκουρακο με το ΧΤΧ να χαλιεσαι που δεν ψηθηκα για κοντρα και εκανα στην ακρη για να σε αφησω να περασεις. Εβαλα τα γελια μεσα στο κρανος οταν μου εκανες και χειρονομια "γιατι;" και κουνουσες το κεφαλι σου εμφανως απογοητευμενος.

    Λες και ειμαι υποχρεωμενος ενω πηγαινω στη δουλεια μου να ασχολουμαι με καθε ματρακα που πετυχαινω στο δρομο.

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    σας ειδα σημερα στον Α1/Ε75 με κατευθυνση Σαλονικη, 3 zzr1400 μονοκαβαλα με σαμαρια ολοι και με καλυμμενες με γκαφερ πινακιδες...
    να πω οτι δεν ζηλεψα...θα ειναι ψεμα..

    καλους δρομους...

  6. #66
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σας είδα σήμερα στο Saloon έξω από το Καρπενήσι, δύο BMW φουλ προβλεπόμενοι, να πίνετε καφέ, καλούς δρόμους!

  7. #67
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2013
    Μηνύματα
    134
    Σας είδα σήμερα κατά τις 5 παρά τέταρτο στην παραλιακή. Ζευγαράκι σε σκούτερ,ντυμένοι (επιγονατίδες, μπουφάν η μία-θώρακα dainese ο άλλος) και σας χάρηκα. Καλούς δρόμους!

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.021
    Σε είδα να με χαιρετάς καναδυό φορές αλλά δεν σε χαιρετάω.
    Δε σε χαιρετάω γιατί είμαι κομπλεξικός με κάτι τύπους σαν εσένα που έχεις το GS1200 μόνιμα παρκαρισμένο στο εξοχικό σου και την κουνάς με μαγιό και παντόφλα για να πας παραλία απόσταση 1500m.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  9. #69
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Σε είδα ταριφάκο μου να πηγαίνουμε δίπλα δίπλα, να με έχεις δει αλλά όταν είδες εμπόδιο στην λωρίδα σου έκανες τιμονιά αριστερή και πάτησες το γκάζι σαν να μην υπήρχα. Την είχα ψυχανεμιστεί τη μαλακία που θα έκανες κι έκανα ελιγμό ενώ ταυτόχρονα φρενάρισα, οπότε δεν υπήρξε επαφή. Στο κόκκινο φανάρι που μας βρήκε 30 μέτρα μετά, ήρθα πλάι σου και σου είπα ότι λυπάμαι, είσαι νέο παιδί που υποτίθεται ότι θα έπρεπε να σέβεσαι και τα μηχανάκια που είναι στον δρόμο μιας και ίσως καβαλάς.
    Μου "ευχήθηκες" με ειρωνικό γελάκι να πάω να γ@μηθώ.

    Θύμισέ μου σε παρακαλώ πόσο κάνει ο καθρέφτης μαζί με το μπράτσο του από το Οκτάβια?

    Άντε γιατί έτσι μόνο καταλαβαίνετε @ρχίδι@, άλλον τρόπο δεν ξέρετε τραχανάδες.
    Σταδιαλα.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis79
    Εγγραφή
    06/08/2009
    Μηνύματα
    110
    Εχθες ησουν επι της Κωνσταντινουπολεως και πέρασες με κοκκινο την Ιερά Οδό .
    Σε προλαβα γιατι δεν ξεκινησα αμεσως , και οταν σου κορναρα , κορναρες και εσυ με ειρωνικη διαθεση .
    Όταν ηρθα διπλα σου και ακουσες τα μπινελικια σου ... ζητησες τουλαχιστον συγγνωμη.
    Προσοχη γιατι απο χθες που αρχισε να αδειαζει για τα καλα η Αθηνα ,τρεχουν ολοι σα μαλακες .

  11. #71
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος

    Θύμισέ μου σε παρακαλώ πόσο κάνει ο καθρέφτης μαζί με το μπράτσο του από το Οκτάβια?
    Σταδιαλα.
    35 Ευρω καινούριος ιμιτασιόν Β Ποιότητα, 45 η Α ποιότητα
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  12. #72
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Σε είδα στο δρόμο Λαρίσης-Τρικαλων με το Βαραντερο σου,σταυροπόδι.....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Σε είδα σήμερα.. και θα σε βλέπω για όλο τον επόμενο μήνα, αστείο ανθρωπάκι, μιζερε, αξεστε, αγενεστατε, αχρηστε, παρία, κατοικε η και φιλοξενουμενε, σε αυτή την όμορφη χώρα, να βρωμιζεις με την ύπαρξη σου και να καταστρέφεις την καθημερινότητα όλων εκείνων που προσπαθούν/ελπίζουν κάτι να αλλάξει...
    Καλημερα μαλακα... καληνύχτα Ελλάδα.

  14. #74
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Σε είδα CF 650 εχθές στο μοναστηράκι, με τις βαλιτσούλες σου με τα όλα σου, καλό φαίνεσαι για Κινεζιά...

  15. #75
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε βλέπω κάθε μεσημέρι τρελό αγόρι με το TDM (αν και περιττή η αναφορά, τι άλλο θα καβάλαγες....). Ακράνωτος, αμάνικη κολλητή φανελίτσα παραλλαγή και ύφος 2.000 καρδιναλίων...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF