Σελίδα 54 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 444495051525354555657585964104154 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 796 έως 810 από 2982

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #796
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.000
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Έφαγα πριν μια βδομάδα μια χαζοτούμπα με το MTB στο βουνό με καμμία 30 ρια km/h. Φόραγα κράνος ποδηλατική βερμούδα και μακρυμάνικη εντουραδικη μπλουζα και δυστυχώς όχι επιαγκωνιδες-επιγονατιδες γιατί είχα σκοπό να κάνω εύκολα μονοπάτια ο λαλάκας.

    Ας πρόσεχα, έχω γίνει χάλια σε αγκώνα, ώμο, γάμπα αλλά το χειρότερο είναι το κάψιμο - πληγή στον γοφό που τώρα που αρχίζει και κλείνει δεν μπορώ ούτε να κοιμηθώ, ούτε να περπατήσω από τον πόνο.

    Και βλέπω αυτούς που κυκλοφορούν χύμα στο δρόμο και πάνε και τάπα οι περισσότεροι και αναρωτιέμαι, δεν έχουν φόβο ρε γαμωτο?
    έχει 40 βαθμούς και τα αυτοκίνητα ειναι σχεδον σταματημένα στο ποτάμι πριν απο 2 ωρες. παω με το στρομ ανάμεσα και ειμαι ήδη σε ταχύτητα +40χαω απο τα αυτοκίνητα. οριακα δηλαδη, δεν ειναι οτι θα προλάβω να φρενάρω αν γινει κατι. Με περνάει πάπια με ξεκράνωτο με καμια +50 απο μένα. έκανε ενα καλο σλαλομ για να με περάσει και χάθηκε με 100+ μπροστα μου. αν ειχε πέσει ποτε μάλλον δεν θα το έκανε. το θεμα ειναι οτι έτσι θα πέσει μονο μια φορά.

  2. #797
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.094
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    Με περνάει πάπια με ξεκράνωτο με καμια +50 απο μένα. έκανε ενα καλο σλαλομ για να με περάσει και χάθηκε με 100+ μπροστα μου. αν ειχε πέσει ποτε μάλλον δεν θα το έκανε. το θεμα ειναι οτι έτσι θα πέσει μονο μια φορά.
    Αν με περνούσε παπί, με +50 κιόλας, θα έπεφτα μόνος μου στις ρόδες του πρώτου αυτοκινήτου μπροστά μου.

    Life begins at 45°.

  3. #798
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν με περνούσε παπί, με +50 κιόλας, θα έπεφτα μόνος μου στις ρόδες του πρώτου αυτοκινήτου μπροστά μου.

    Throttle that mysterious friend of ours

  4. #799
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.000
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν με περνούσε παπί, με +50 κιόλας, θα έπεφτα μόνος μου στις ρόδες του πρώτου αυτοκινήτου μπροστά μου.

    το έκανα πριν κανα μήνα αλλα το κάγκελο νίκησε τη λαμαρίνα του suv και έμεινα ορθιος. προσπαθησα παντως

  5. #800
    Μέλος Το avatar του/της nauagios
    Εγγραφή
    30/07/2012
    Μηνύματα
    152
    Σε είδα μαλάκα ειδικέ φρουρέ με το παπί σου(το κράνος στον αγκώνα) στην Ηλιουπόλεως να με κορνάρεις από πίσω, ενώ ήμουν ανάμεσα στα αμάξια και να με πιέζεις να έρθεις ντε και καλά να προσπεράσεις. Τελικά ήρθες πλάι μου απλά να με ρωτήσεις από πού αγόρασα την τσάντα. Θα γινόμασταν ένα μάτσο σιδερα με 30χλμ μέσα στη κίνηση γιατί ήθελες να μάθεις από πού αγόρασα την τσάντα. Ήμαρτον δηλαδή, πόσο βλάκας???? Σε ρώτησα αν είσαι σοβαρός και χώθηκες για να ρωτήσεις αυτό και μου απαντάς "Άμα σου δώσω μια κλωτσιά και πας δέκα μέτρα μακριά θα δεις". Σαν κοτα εξαφανίστηκες με την πάπια σου. Έλα ντε όμως που πήγαινα προς το ίδιο μέρος και σε πέτυχα στην Σούτσου που πήγαινες για υπηρεσία. Μολις ήρθα δίπλα άρχισες τσαμπυκάδες αλλά μολις σου είπα οτι είμαι ένστολος και εγώ και αν θες να πάμε στην υπηρεσία σου να το λύσουμε εκανές κακάκια και έφυγες. Κρίμα πάντως, έπρεπε να ασχοληθώ λίγο παραπάνω, να ερθω στην ΓΑΔΑ να σε ζητήσω να τα πούμε. Ανεγκέφαλε μαλάκα. Επειδη εισαι όργανο νομίζεις οτι πρέπει να κάνουμε τουμπεκί.

  6. #801
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Σε είδα σήμερα με το στρώμα το 650 να ξεκινάς τόσο γαμάτα στα φανάρια στην Καβάλας που δεν σε προλάβαινα ..

    Αλλά εκεί που καύλωσα τελείως, ήταν όταν έσκασες μια ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ λαμπάδα ρε φίλε.... Σ'ωραίος!!!!!!!!


    (γουστάρω με τρέλα τις σούζες, αλλά είμαι πολύ κότα για να μάθω...)

  7. #802
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Ο ένας πίνει τσάϊ απο παπί,ο άλλος με TDΜ απο στρώμα 650.Θεέ μου που οδεύει αυτή η κοινωνία!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  8. #803
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Ο ένας πίνει τσάϊ απο παπί,ο άλλος με TDΜ απο στρώμα 650.Θεέ μου που οδεύει αυτή η κοινωνία!


  9. #804
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.497
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Ο ένας πίνει τσάϊ απο παπί,ο άλλος με TDΜ απο στρώμα 650.Θεέ μου που οδεύει αυτή η κοινωνία!
    Ξέχασες εμένα που με περνάνε παντού και πάντα. Μέχρι και ο doctor_k6 με περνάει στο μπεριφερειακό.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  10. #805
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.708
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Ξέχασες εμένα που με περνάνε παντού και πάντα. Μέχρι και ο doctor_k6 με περνάει στο μπεριφερειακό.
    Τι να κανω με ποσα να παω...?

    Την κοπελα με το ΜΤ-07 κ το κρανος Μαρκεζ που (λογικα) σε περναει να ξερεις πηρα το αιμα σου πισω...
    Ride(s) the wind of change...

  11. #806
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.497
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Τι να κανω με ποσα να παω...?

    Την κοπελα με το ΜΤ-07 κ το κρανος Μαρκεζ που (λογικα) σε περναει να ξερεις πηρα το αιμα σου πισω...
    Αυτή παίρνει τη στροφή πριν την είσοδο της Περιφερειακής Υμηττού με 120 km/h. Με το scooter τη μπέρασες;
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 02/08/2019 στις 20:30.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  12. #807
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Ξέχασες εμένα που με περνάνε παντού και πάντα. Μέχρι και ο doctor_k6 με περνάει στο μπεριφερειακό.

    Δεν πειράζει φίλε εσύ μπορεί να κερδίζεις στην αγάπη!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  13. #808
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.497
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Δεν πειράζει φίλε εσύ μπορεί να κερδίζεις στην αγάπη!
    Για να κερδίσω στην αγάπη, πρέπει να καταφέρω να τη φθάσω πρώτα.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  14. #809
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.685
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Για να κερδίσω στην αγάπη, πρέπει να καταφέρω να τη φθάσω πρώτα.
    Οδηγεί μηχανή;

    Αν ναι κυνήγησέ τη με το ποδήλατο

  15. #810
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Tεχεράνη 2019


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	68256414_10215226954406819_3733362487681089536_n.jpg 
Προβολές:	352 
Μέγεθος:	79,5 KB 
ID:	408757
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF