Σελίδα 6 από 197 ΠρώτοΠρώτο 12345678910111656106 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Live2ride
    Εγγραφή
    03/06/2017
    Μηνύματα
    220
    Σας είδα σήμερα λίγο πριν τα Τέμπη με την πάπια, σάκοβαγιαζ και σαγιονάρες, ο ένας με το κράνος στο χέρι και ο άλλος στο κεφάλι αλλά λυμένο, ήρθα δίπλα σας κάνοντας νόημα να το φορέσετε και να το δέσετε αλλά δεν είδα να εκτελείτε νεούδια, στα ρχίδια σας εσάς μία, εμένα 1000 φορές.

  2. #77
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε άκουσα άρχοντα να μου κάνεις παρέα στη σιεστα.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20180707_175513.jpg 
Προβολές:	829 
Μέγεθος:	102,9 KB 
ID:	398567

  3. #78
    Σε είδα με το ποδηλατο και την αμφίεση του τουρ ντε Φρανς πριν τα διοδια της Ελευσίνας να θες να κόψεις το ρεύμα της Αττικής οδού που ενώνεται με την εθνική. Δλδ είδα ποδήλατο να κινειται σε εθνική οδό. Τι άλλο να ζητήσω πια.

    Ευχαριστώ πολύ το Θεό που ζω τέτοιες στιγμές σε αυτή την υπέροχη χώρα.

    Α σε είδα και σένα με xadv φορτωμένο τε μπαγκάζια έτοιμο για τουρ. Ωραίος!
    μπεεεεε....

  4. #79
    Σε είδα στην Υμηττού στο Παγκράτι και μετά στη Βουλιαγμένης. Ninja 250, βαβουριάρα εξάτμιση, shoei κράνος, καυτό τζίν σορτσάκι μέχρι εκεί που δεν πάει και αρκετά tattoo... Είσαι αιτία πρόκλησεις τροχαίων ατυχημάτων (εν δυνάμει)...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  5. #80
    πολύ μου άρέσει το "σε είδα " απο τις ιστορίες δρόμου !!! εύγε συνεχίστε !!!
    Yamaha !!! Τα Λεφτα Μου Να Χα !!!!

  6. #81
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    σε ειδα τυπακο με βελτιωμενο fx (σαυρα, ξυλωμενα τα παντα απο πανω) να με "περνας" σε 5-6 κλειστες επαρχιακες στροφες και σα μη κομπλεξικος σε αφησα να νομιζεις πως εκανες κατι...
    η γνωστη αμφιεση acranovic, σορτσακι, παντοφλα δινει χιλιομετρα επιταχυνσης
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  7. #82
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα οδηγέ νεκροφόρας στην Κορίνθου-Τριπόλεως, λίγο πριν την έξοδο για Άγιο Βασίλειο, να κολλάς πίσω μου και εν συνεχεία -ενώ το αριστερό ρεύμα ήταν άδειο- να με προσπερνάς ξυστά και να μπαίνεις ξαφνικά μπροστά μου. Ήθελα να ήξερα ρε, είσαι ΤΟΣΟ κάφρος ή έχεις ψυχολογικά προβλήματα; Άλλη εξήγηση ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

    Σας βλέπω κι εσάς στα...αθάνατα χωριά της ελληνικής επαρχίας να κυκλοφορείτε με κάθε λογής παπιά-σκούτερ άνευ πινακίδας. Σκέφτεται ο παμπόνηρος ο νεοέλλην εκ της υπαίθρου ορμώμενος, αφού εδώ δεν έχει αστυνομία, εδώ γύρω κυκλοφορώ, χαζός είμαι να έχω πινακίδα;...

  8. #83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα οδηγέ νεκροφόρας στην Κορίνθου-Τριπόλεως, λίγο πριν την έξοδο για Άγιο Βασίλειο, να κολλάς πίσω μου και εν συνεχεία -ενώ το αριστερό ρεύμα ήταν άδειο- να με προσπερνάς ξυστά και να μπαίνεις ξαφνικά μπροστά μου. Ήθελα να ήξερα ρε, είσαι ΤΟΣΟ κάφρος ή έχεις ψυχολογικά προβλήματα; Άλλη εξήγηση ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
    Επιθετικο μαρκετινγκ
    Πελατες εψαχνε

  9. #84
    Μέλος Το avatar του/της Rigas.
    Εγγραφή
    09/05/2016
    Μηνύματα
    98
    Σε ειδα ,πριν λίγο οδηγε αποριματοφορου σε περιπτερο στον Κηφισό να σταματάς κ να "φορτώνεις" μπύρες.... Θα είσαι στο δρόμο απόψε!! Έλεος!

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    Σας είδα να χορεύετε ζεϊμπέκικο ανάμεσα στα δέντρα για πάρτυ σας μακριά απο τον κόσμο σε συναυλία θ.παπακωνσταντινου κ μάλαμα κ πολυ σας χάρηκα!

  11. #86
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2018
    Μηνύματα
    3
    σοβαρα τορα που τα ειδες ολα αυτα ενο η Αθηναίοι τι να σου που το τη έχω δη αυτές τις ήμερες δεν περιγράφετε τι αντίθετα σε μονοδρομους τι τρεχουν σαν να ειναι η μοναδικη στον πλανήτη
    πριν απο ληγο τύπος σε δρόμο μεσα σε χωρίου ερχόταν με 80 χάζευε και βγαίνει στο αντίθετο ρεύμα και πλάκωσα τις κόρνες για να μην μας παρη μπροστά. μαλών η Αθηναίοι νομίζουν ότι εδώ
    δεν ισχύει ο κοκ. και ότι μπορούν να κάνουν ότι γουστάρουν

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lotsos Προβολή μηνύματος
    σοβαρα τορα που τα ειδες ολα αυτα ενο η Αθηναίοι τι να σου που το τη έχω δη αυτές τις ήμερες δεν περιγράφετε τι αντίθετα σε μονοδρομους τι τρεχουν σαν να ειναι η μοναδικη στον πλανήτη
    πριν απο ληγο τύπος σε δρόμο μεσα σε χωρίου ερχόταν με 80 χάζευε και βγαίνει στο αντίθετο ρεύμα και πλάκωσα τις κόρνες για να μην μας παρη μπροστά. μαλών η Αθηναίοι νομίζουν ότι εδώ
    δεν ισχύει ο κοκ. και ότι μπορούν να κάνουν ότι γουστάρουν
    Κουκουμιτσα Βονιτσας χτες βράδυ.

  13. #88
    Σε είδα με το FJR στο parking του 90 στη Θήβα χθές βράδυ να σε χαιρετάω και να με κοιτάς με βλέμμα γουάτ δε φάκ...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  14. #89
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδα να διασχίζεις την Πλατεία Σολωμού με το cbr δικαβαλος και χαλαρός σαν να ήσουνα σε ένα όμορφο επαρχιακό δρόμο!

    Ελληναρας μάλλον καθόλου απίθανο και ζακυνθηναρας αλλά σίγουρα μιναδορος!!!!!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  15. #90
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Σας είδα στη Μάνη και γενικά στη Λακωνια -Καλαμάτα παρα μα πάρα πολλα μηχανάκια φορτωμενα με τια βαλιτσες σας και να ταξιδευετε με τις γυναικες σας..επισης πολλα απο την Ιταλία
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF