Σελίδα 64 από 200 ΠρώτοΠρώτο ... 1454596061626364656667686974114164 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 946 έως 960 από 2994

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #946
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Σας βλέπω κάθε πρωί στην Εθνική να δημιουργείτε τρενάκια πίσω σας γιατί πάτε αργά ανάμεσα στα αυτοκίνητα. Καλά κάνετε...αλλά κάντε στην άκρη γαμώ το κέρατό σας το τράγιο να περάσουν οι υπόλοιποι. ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ!
    Αντε να πιάσουν οι βροχές να μπείτε στα αυτοκίνητά σας ξανά!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  2. #947
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    819
    Σε είδα να περνάς το δρόμο τρέχοντας και δεν μπήκες καν στον κόπο να κοιτάξεις δεξιά.

    Είχα ήδη συνειδητοποιήσει ότι θα σε χτυπήσω, αλλά δεν έχασα την ψυχραιμία μου και φρέναρα "σωστά".
    Βοήθησε και η φρέσκια άσφαλτος και όχι το φθαρμένο μου λάστιχο.

    Χωροπήδηξες σαν τρομαγμένη γάτα όταν είχαμε μηδενική απόσταση και το χέρι σου πρόλαβε να αγγίξει το μπροστινό φτερό.

    15-16 χρονών μετανάστης, προφανώς και δεν κατάλαβες τα "μπινελίκια" που άκουσες, αλλά ρε μ@λ@κα έκανες τόσα χιλιόμετρα, πέρασες τόσα πράγματα "για μια καλύτερη ζωή" και κόντεψες να πας "τζάμπα" από μηχανάκι.

    Άντε καλή τύχη και στους δυο μας.

  3. #948
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σας βλέπω, σχεδόν κάθε φορά που θα φτάσω στα διόδια της Αττικής Οδού ή της Περιφερειακής Υμηττού, να στήνεστε στην ουρά ο ένας πίσω από τον άλλο ενώ πολλές φορές έχει άδεια ταμεία δίπλα. Απλά όπου δείτε να πηγαίνει ο μπροστινός ακολουθείτε χωρίς να κοιτάτε τα φωτεινά σήματα που δείχνουν πού αλλού μπορείτε να περάσετε.

    Κάθε φορά θυμάμαι την ίδια φάση στο χωριό, εκεί όμως έχει και το τσοπανόσκυλο να βοηθάει. Μπεεεε

  4. #949
    Σας βλέπω κάθε τρεις και λίγο να μένετε στην ανηφόρα της γέφυρας και από πίσω το χάος..
    Μήπως να κάνατε κανα σέρβις στα ρημάδια σας επιτέλους;
    safety doesn't happen by accident

  5. #950
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Σε είδα... στον ύπνο μου...

    https://youtu.be/nNKq42rgjgw




    Οίτη ΤΤ....

















    edit: https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=157557
    Τελευταία τροποποίηση από harris_x; 07/10/2019 στις 10:05.

  6. #951
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Σε είδα... στον ύπνο μου...

    https://youtu.be/nNKq42rgjgw




    Οίτη ΤΤ....





    Βάλτην την επόμενη Κυριακή, όχι αυτή. Αυτή παντρεύω την κόρη. Νομίζω πρέπει να είμαι εκεί
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #952
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Αυτή παντρεύω την κόρη. Νομίζω πρέπει να είμαι εκεί
    Ωωωωωωωωωω, με το καλό Βασίλη!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Βάλτην την επόμενη Κυριακή, όχι αυτή.
    Tην επόμενη δεν μπορώ...

    Καλά όχι ότι αυτή είναι σίγουρο ότι θα μπορέσω...

  8. #953
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    η ειναι πολυ μαλακ,--ος και δεν πηδαει την μπαρα να κατουριση, σκεπτομενος οτι στα διερχομενα οχηματα υπαρχουν και παιδια.απλα κατουραει σαν τα σκυλια,οπου βρει.

  9. #954
    Ό,τι θυμάμαι χάιρομαι, αλλά θα το γράψω εν είδη ψυχοθεραπείας.

    Σε είδα την Τετάρτη (2/10) αργά το απόγευμα κι ενώ πήγαινα με το fz6 στη Λέσχη να χαλαρώσω. Κοπελιά έως τα 30 μέσα σε κόκκινο μικρό αμάξι του οποίου από τα νεύρα μου δε θυμάμαι μονΔέλο και μάρκα. Να αρωτήξω λοιπόν (ρητορικά) "πόσες μπουνιές κοστίζει μια γ@μημένη συγγνώμη;"!

    Κατεβαίνω την Πρωτοπαπαδάκη στο Γαλάτσι. Το φανάρι στο βενζινάδικο της Shell ανάβει κόκκινο, δεν προλαβαίνω να διηθήσω ανάμεσα σε δυο ημιφορτηγάκια που συνέκλιναν μεταξύ τους κι ευτυχώς το κατάλαβα, οπότε μένω πίσω τους, στη δεξιά λωρίδα από τα δυο ρεύματα κυκλοφορίας, οριακά με την αριστερή.
    Κοιτάω λοιπόν μπροστά και ξαφνικά νιώθω κάτι να σπρώχνει τη μηχανή προς τα δεξιά κι αφού έχω ακούσει ένα ανεπαίσθητο "κτάκ".
    Ασυναίσθητα κραυγάζω "εεεεεεεεεεε" και γυρνάω πίσω κι αριστερά μου. Αντικρίζω τον προφυλακτήρα σου να ακουμπάει το μαρσπιέ του συνεπιβάτη.
    Σε ρωτάω "Τι κάνεις;;;" λίγο αγριεμένα. Με ένα απαθές ύφος μου απαντάς "έλα - έλα, πήγαινε..." και σηκώνεις το χέρι σου κάνοντας ανάλογη κίνηση.
    Χτυπάω με το δάχτυλο το καπό του αυτοκινήτου και σου λέω "κατέβα λίγο να δεις...", συνεχίζεις με στυλάκι κάνοντας την ίδια κίνηση "έλα, τράβα..."!!!!
    Αρχίζω να εκνευρίζομαι σε μέγιστο βαθμό: "Αν δε μπορείς κλείδωσέ το και κάτσε σπίτι."!
    Κουνάς το κεφάλι πάνω - κάτω σε στύλ "σε γράφω στ' @@ μου μλk"...
    Έχει ανάψει πράσσινο, άλλος από πίσω που ακούει τη στιχομυθία και βλέπει γελάει, άλλος παραπίσω παραπονιέται "άντε ρε παιδιάάάάάά". Ήταν και μέρα απεργίας βλέπεις κι είχαν όλοι πήξει από την κίνηση...
    Κι έρχομαι τώρα στο αρχικό μου ερώτημα. ΠΟΣΕΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ (γιατί μερικοί μάλλον μόνο έτσι καταλαβαίνουν) ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΜΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΕ;;; Γ@μώ την κοινωνία μπαμπουΐνων γ@μώ...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  10. #955
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.195
    Σας βλέπω καθημερινά μερικούς να κυκλοφορείτε φορώντας ένα ρημάδι κράνος,ουτε καν jet,πιο πολύ για πιατάκι της μουσταλευριάς μοιάζει.Και ούτε το κουμπωνετε με αποτέλεσμα να ανεμίζουν τα λουριά σαν τα αυτιά των σκυλιώνε.
    Τι μυαλό κουβαλάτε ρε πστμ!

  11. #956
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Η Σιώκου είναι ένας κεντρικός δρόμος της Αθήνας που φεύγει από τον παράδρομο της Εθνικής και καταλήγει στην Λιοσίων.
    Μονόδρομος από την μέρα που ανοίχτηκε ο δρόμος

    Υπέργλοιώδη ανθρωπόμορφη αμοιβάδα, με scooter βεβαιώ βεβαιωσ, χαμογελαστή μέσα στην ηλιθιότητα της, με τις 5 τρίχες της καράφλας να ανεμίζουν, αφού κράνος φυσικά δεν φοράμε, με την δεκάχρονη κόρη του πίσω, αποφάσισε να πάει ανάποδα.

    Επειδή όμως έχει κίνηση ανέβηκε και στο πεζοδρόμιο και κορναρε στους πεζούς να κάνουν άκρη...κάνοντας slalom ανάμεσα τους

    Μπράβο. Όχι, ΜΠΡΑΒΟ

    Εσυ πόσες φορές την έπαιξες σήμερα;

  12. #957
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    625
    Σε είδα στην Κηφισίας 3 το μεσημέρι να είσαι 15ο μηχανάκι σε σειρά διήθησης σε μία θάλασσα ακινητοποιημένων αυτοκινήτων να θες να μας περάσεις όλους. Από πού; Ξεκίνησες να μαρσαρεις, να χωνεσαι μπας και κερδίσεις δυο μέτρα, αλλά πάλι πίσω έβγαινες.
    Από το ύψος του Λαϊκού μέχρι τα Σίδερα όλο αυτό. Μετά δεν σε είδα, άνοιξε λίγο ο δρόμος και έμεινες πίσω.
    Καλά εσύ ακρανωτος μυαλό δεν έχεις, τον συνεπιβάτη στο παπί δεν τον σκέφτηκες τι σου χρωστάει να είναι με γυψους στην στραβή;

  13. #958
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Σε είδα ξάπλα 08:01 στα Μυκονιάτικα συμπαθέστατο κόκκινο Vstorm... δεν μπορούσα να σε σηκώσω
    γιατί έπρεπε να προλάβω το τραίνο.. ελπίζω ο μπαμπάς σου να το πήρε χαλαρά και εσύ να είσαι χωρίς ζημιές.

  14. #959
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Με τις υγείες σας!

    Διαχωρίστηκε..

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=157579
    Sent from me using a computer.

  15. #960
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σας βλέπω καθημερινά μερικούς να κυκλοφορείτε φορώντας ένα ρημάδι κράνος,ουτε καν jet,πιο πολύ για πιατάκι της μουσταλευριάς μοιάζει.Και ούτε το κουμπωνετε με αποτέλεσμα να ανεμίζουν τα λουριά σαν τα αυτιά των σκυλιώνε.
    Τι μυαλό κουβαλάτε ρε πστμ!
    Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΥΑΛΟ!!! Ούτε ζώα δεν είναι, καν, (Τα ζώα και συμπαθή είναι και μυαλό έχουν). Εμπόδια στη κοινωνία είναι, τίποτε άλλο.
    2€ η αμόλυβδη. Μάλιστα...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF