Σελίδα 69 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 1959646566676869707172737479119169 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.021 έως 1.035 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1021
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Ρε παιδια ηρεμιστε με τα τρεισερ .Δεν ειναι λογικο να την εχετε δει πιστα στην ασφυξια της Αθηνας και να περνατε πανω απο οτι κινειται μπροστα σας.Το ξερω οτι το μηχανακι ειναι γρηγορο και πολυ μαλιστα,αλλα μην το πιστεψετε κι'ολας πως με ενα δεκαχιλιαρο θα γαμησετε το συμπαν.
    κουκουρουκουκου

  2. #1022
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα Τ-6Α στον ουρανό της Καλαμάτας να κάνεις ενα σωρό ακροβατικά.Πως πηγαινε έτσι το σκασμένο,περιστροφές,λουπ,βυθιση λίγα μέτρα απο το εδαφος.Στην ευθεία της Μεσσηνης ειχαν σταματήσει ενα σωρο αυτοκίνητα και είχαν βγάλει το κεφάλι απο το παραθυρο και χάζευαν,επιασα κι εγω μια ακρη με το KLR και απολάμβανα!

  3. #1023
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Σε είδα χθες κατα τις 6μμ στην Κηφισίας, CBR600F, κιτρινόμαυρο με καρατιμονάρα και εξατμίσεις (2) απο Ζ1000 και δεν μπορούσα να οδηγήσω απο τον πνιγμό από τα γέλια.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #1024
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Σε είδα, ξεκράνωτε ηλίθιε, στην άνοδο της Γαλατσίου, με την κοτσίδα άπλυτου σαμουράι και την τρίκυκλη μπανιέρα, να παραβιάζεις σχεδόν όλα τα κόκκινα, να κορνάρεις σε πεζό γεράκο που περπατούσε στη διάβαση κανονικά και να περνάς μπροστά του στο μισό μέτρο, και γενικά να κορνάρεις σε οτιδήποτε για να καλύψεις την κουλαμάρα σου. Δε σε χάλασε η ΠΟΥΤΣΑ απ'την εσωτερική από τα 11 ατίθασα, ταϊβανέζικα άτια. ΦΙΛΑΚΙΑ! :*
    Life begins at 45°.

  5. #1025
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδια ηρεμιστε με τα τρεισερ .Δεν ειναι λογικο να την εχετε δει πιστα στην ασφυξια της Αθηνας και να περνατε πανω απο οτι κινειται μπροστα σας.Το ξερω οτι το μηχανακι ειναι γρηγορο και πολυ μαλιστα,αλλα μην το πιστεψετε κι'ολας πως με ενα δεκαχιλιαρο θα γαμησετε το συμπαν.

    Like. Χθες και προχθες και κάθε φορά που βλέπω Tracer.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #1026
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2017
    Μηνύματα
    135
    Με τις βροχες δυστυχως τα δυσαρεστα περιστατικα ειναι πολλα.
    Σε ειδα λοιπον χθες το απογευμα κοντα στην πλατεια του Ιλιου, το παπι το ειχαν σηκωσει λιγο πιο κει, κραταγες το ποδι σου απο τον πονο, αλλα ευτυχως δεν ειχες κατι αλλο πιο σοβαρο...
    Πιο δυσαρεστο αυτο που ειδα το βραδυ εξω απο το παρκο Τριτση, κοσμος μαζεμενος στο δρομο και στη μεση σκεπασμενος με αδιαβροχο ( καποιος ατυχος. Ειχε ερθει αστυνομια, ελπιζω να μην ειχε τραγικη καταληξη...

  7. #1027
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Σε είδα μαλακά ταρίφα σήμερα το μεσημέρι στο φανάρι τής Καζαντζίδη να έχεις κάτσει αριστερά ενώ ήθελες να πάς ευθεία. Όταν άναψε το φανάρι για αυτούς που θέλανε να στρειψουν αριστερά φυσικά εσύ δε κουνηθηκες Και περίμενες το φανάρι για ευθεία. Σού είπα ότι πρέπει να ντρέπεσαι πού είσαι επαγγελματίας Και φέρεσαι έτσι και εσύ μού έλεγες παπαριες.Στο τέλος μού είπες ότι είμαι προκατειλημμένος και ότι τα εχω με εσας τους ταξιτζήδες. Όλα αυτά βέβαια με τσαμπουκά και ειρωνεία. Δε γουστάρω να τσακονομαι στο δρόμο αλλά άμα συνεχίσεις έτσι σίγουρα κάποιος μάγκας θα σε βάλει στη θέση σου.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #1028
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Σε είδα χτες με το Vstrom το 650 να μου τα χώνεις. 2 φορές μάλιστα γιατί δεν σου έφτασε η πρώτη.
    Ε ρε τι πλακα έχουν μερικοί Vstromaδες! Πιστεύουν πραγματικά οτι καβαλάνε διαστημόπλοιο.
    Παντως αυτός ηταν καλός, το έστριβε το πράγμα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  9. #1029
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σε είδα ρε μικρέ (κάτοχος παπιού) μετά την βολτίτσα που πήγες με τη μηχανη μου να έχεις βλέμμα σαν να έκανες σεξ με μοντέλο
    porca miseria.

  10. #1030
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Σε είδα ρε μικρέ (κάτοχος παπιού) μετά την βολτίτσα που πήγες με τη μηχανη μου να έχεις βλέμμα σαν να έκανες σεξ με μοντέλο
    Σε θυμήθηκα ρε νικολα οταν ησουν δεν ησουν 19 χρονων που γλυκοκοιταγες το 1000 και σε συννενοηση με τον ξαδερφο σου λεω αντε παρτο δυο γωνιες, και μετα ενα κολλημενο χαμογελο για κανα δυοωρο το γελιο που ριχναμε κοιταζοντας σε
    Αξια ανεκτίμητη
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  11. #1031
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Σε είδα χτες με το Vstrom το 650 να μου τα χώνεις. 2 φορές μάλιστα γιατί δεν σου έφτασε η πρώτη.
    Ε ρε τι πλακα έχουν μερικοί Vstromaδες! Πιστεύουν πραγματικά οτι καβαλάνε διαστημόπλοιο.
    Παντως αυτός ηταν καλός, το έστριβε το πράγμα.
    Είδες τώρα κι εσύ τι παθαίνουν που διαβάζουν στο moto.gr ότι πιάνει χρονοδίνες και τέτοια; τα πιστεύουν!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #1032
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Είδα το εξωγήινο μούτρο του Zontes σου στους καθρέφτες του αμαξιού κι εσένα να νοιώθεις πολύ γΛήγορος. Παραλίγο να σε δω και χαλκομανία στον προφυλακτήρα με την προσπέραση που έκανες από δεξιά σε άκυρο σημείο. Τουλάχιστον φορούσες κράνος και γενικά μάλλον ήσουν ψιλοντυμένος, οπότε παίζει απλά να το βροντήξεις πριν σου χαλάσει

  13. #1033
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Σε είδα κοπελιά να πέφτεις κυριολεκτικά στις ρόδες μου μιλώντας απαθέστατη στο κινητό.
    Το πως δεν σε παρέσυρα ένας Θεός ξέρει.
    Ξεκολλήστε ρε με τα κινητά,θα σας σκοτώσουν τα ρημάδια.Στο δρόμο κινητό,στο αμάξι κινητό,στο λεωφορειο κινητο,
    για καφέ κινητό,στο γυμναστήριο κινητό,στο χέσιμο κινητό.
    ΒΤW μόνο στο χέσιμο αξίζει.

  14. #1034
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα Ελληναρά ξανά στο δρόμο να τον κάνεις πίστα γιατί έτσι....και να παίρνεις στο λαιμό σου έναν 37χρονο πατέρα, μια πολυτραυματία μητέρα και ακόμα 2 τραυματισμένα παιδιά. Τελείωσες ακόμα μια οικογένεια.
    Μόνο και μόνο για να δείξεις στο φίλο σου τι ωραίες μπάντες κάνει η bmw coupe στο παράδρομο στη Λαμία. Όλοι την είδατε Σουμάχερ. Πάρτα στο ανάποδο τώρα και άμεσα φυλακή.
    Φυλακή και σε σένα που είδες το τροχαίο και απλά έστριψες και έφυγες.

    https://dai.ly/x7oeexy

  15. #1035
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Σε είδα Ελληναρά ξανά στο δρόμο να τον κάνεις πίστα γιατί έτσι....και να παίρνεις στο λαιμό σου έναν 37χρονο πατέρα, μια πολυτραυματία μητέρα και ακόμα 2 τραυματισμένα παιδιά. Τελείωσες ακόμα μια οικογένεια.
    Μόνο και μόνο για να δείξεις στο φίλο σου τι ωραίες μπάντες κάνει η bmw coupe στο παράδρομο στη Λαμία. Όλοι την είδατε Σουμάχερ. Πάρτα στο ανάποδο τώρα και άμεσα φυλακή.
    Φυλακή και σε σένα που είδες το τροχαίο και απλά έστριψες και έφυγες.

    https://dai.ly/x7oeexy
    Ξέρεις φαντάζομαι ότι δεν θα πάει κανείς μέσα.....
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF