Σελίδα 53 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 343484950515253545556575863103153 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 781 έως 795 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #781
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Σας είδα σήμερα το βράδυ πιτσιρικάδες στην παραλιακή με το παπί χωρίς φώτα και ο συνοδηγός μόνο με κράνος... στον αγκώνα!

    Στο φανάρι σας λέω "είναι πολύ λάθος να πηγαίνετε χωρίς φώτα" ... ΠΡΟΣΕΞΤΕ!!!

    Απάντηση:"Τὼρα κάηκαν "..... (και ψευτογελάκια, λες και ήμασταν σχολείο)



    Τι να πω ρε σεις... Όλοι έχουμε κάνει τις μαλακίες μας , μακάρι να τη βγάλετε καθαρή!!

  2. #782
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Σε είδα με το BMW R Nine T να έρχεσαι κολλητά δίπλα μου στο φανάρι στην Πειραιώς.
    Πολύ όμορφο, το κοίταγα και στην έκθεση οταν βγήκε κι έκατσα και πάνω του.

    Τι το ήθελες όμως να τα χώσεις έτσι όταν άναψε πράσινο?
    Είδες κι εσυ τα μπουριά του Hornet να απομακρύνονται και μάλλον σου χάλασε το όνειρο λίγο.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  3. #783
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα σκουτεράκια με κράνος σαν του Magneto.Μα την Παναγία ενοιωσα τα κλειδιά να φεύγουν από την τσέπη μου!!

  4. #784
    Μέλος Το avatar του/της DriveR
    Εγγραφή
    14/03/2019
    Μηνύματα
    32
    Σε είδα να έρχεσαι κομμάτια με το hayabuse το άσπρο χθες Εθνική, σου άνοιξα τα αλαρμ να ελαττώσεις γιατί ίσως να έπεφτες στον μπροστινό ο οποίος από τον πανικό του που ήταν αριστερή λωρίδα άλλαξε γρήγορα λωρίδα (νέος οδηγός), χαιρέτησες και έφυγες! Καλούς δρόμους, κάποιος από εδώ;

    Σας είδα (το παρών περιστατικό είναι πέρα για πέρα αληθινό και συνάμα "τρομακτικό" και όποιος κατάλαβε κατάλαβε) λίγο έξω από την Αθήνα (ύπάρχει κάποιος χώρος στάθμευσης, πολύ σκοτεινό σημείο, επειδή υπήρχε ανάγκη να σταματήσω έκανα στην άκρη εκεί), σας είδα μέσα στα αμάξια να περιμένετε μόνοι σας, όλοι κοιτούσατε περίεργα και οι φάτσες σας ήταν περίεργες για να μην πω "άρρωστες" και η συμπεριφορά πολύ περίεργη, ο καθένας που κάθονταν σε κάθε αμάξι ήταν μόνος του και κοίταγε στο υπερ πέραν και ξαφνικά όλοι σκαλώσατε, δεν ξέρω τι κάνατε πιο πριν και τι φάση ήταν το όλο σκηνικό και τι είστε μεταξύ σας.

  5. #785
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σε είδα στρογγυλοφάναρο C Hondaki να με προσπερνάς
    σε μια μεγάλη ευθεία σε επαρχιακό.Το κοντέρ του focus έγραφε 92
    porca miseria.

  6. #786
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Σε είδα, ζώο με το μωβ Transalp (600, νομίζω), να βγαίνεις από το κατάστημα Wind Αιγάλεω και να πετάς το χαρτάκι σου κάτω.
    Life begins at 45°.

  7. #787
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Σε είδα ανεγκεφαλε διανομέα ανταλλακτικών στην έξοδο από Λ. Αθηνών για Κηφισό σε αυτό το χαοτικό "χωνί" με πλήρες εξοπλισμό αθλητικό παπούτσι βερμούδα αμάνικο και κράνος στον αγκώνα, να βγάζεις κινητό από την τσέπη ενώ χωνοσουν ανάμεσα από αμάξι και φορτηγό. Το κράνος βρήκε στο αμάξι και εσύ κατέβασες το δεξί σου πόδι, ένα βήμα, δύο βήματα ε στο τρίτο σου τσίμπησε το πόδι η άκρη της ροδας του φορτηγού!
    Δεν φάνηκε να έπαθες κάτι άλλα το κράξιμο μου υο άκουσες. "ανεγκεφαλε κατά τα άλλα θέλετε και δικαιώματα στον κλάδο σας"
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  8. #788
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Σε είδα κοπελάρα, χυμώδη και ντυμένη προς το πολύ καλοκαιρινό με κάποιο σκούτερ και παραλίγο να στουκάρουμε οι τριγύρω σου. Ρίξε κάτι επάνω σου θα κρυώσεις...

  9. #789
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Τα βλέπω κάθε μέρα, μάλιστα έχω τραβήξει και φωτό, αλλά μετά θεωρώ οτι τους δίνω αξία να τους αποθανατίσω, όπως κάνουν με τους ξεβράκωτους που μπουκάρουν στα γήπεδα

    Σας βλέπω όλους έσας στο δρόμο, χωρίς κράνος και προστασία.
    Και εσάς χωρίς ζώνη.
    Και εσάς με τα κινητά-σκουλαρίκι ή να προσπαθείτε ακόμη μέσω facebook να γ@μήσετε ακόμα και όταν οδηγάτε ( κοινώς να γαμπρίζετε μέσω μηνυμάτων..)
    Και εσάς με τα παιδάκια στην αγκαλιά στο μπροστά κάθισμα, συνήθως με το ανάλογο αμάξι και look.

    Και εσάς με τα παιδάκια - αξεσουάρ στο μηχανάκι, για να δείξει ο μπαμπάς/γαμίκος οτι έχει και λεφτά και μηχανή ΑΝΤΒΕ και απόγονο παύλα αξεσουάρ, μπας και γ@μήσει.. - Δεν ξέρω εαν το έχετε καταλάβει, τα τελευταία χρόνια εκτός απο μούσι και μαλλί χίπστερ με τα ανάλογα αξεσουάρ ( ρολόϊ, τσάντα δερμάτινη, παντελόνι 3 νούμερα μικρότερο, παπιγιόν, cafe racer - retro look μηχανάκι) το πλεόν in και trendy αξεσουάρ για να βρείς αντικείμενο σεξουαλικής ικανοποίησης είναι το παιδί ή/και το σκυλί. Γιατί οι άντρες γίναμε ευαίσθητοι και οι γυναίκες καριόλες και δεν μας καταλαβαίνουν και θέλουμε να δείξουμε οτι έχουμε αγάπη και θέλουμε να την μοιραστούμε για αυτό πήραμε σκυλί να το σέρνουμε για γκομενοπαγίδα μπάς και γ@μήσουμε.

    Σας βλέπω, και το καλό είναι οτι σας βλέπουν και άλλοι απο εδω μέσα και χαίρομαι που το αναφέρουν.

    Αλλά δεν λέω τίποτα, αποφάσισα να υιοθετήσω το 'Live and Let Die".

    Εἰς μίαν, ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Νέμεσις. Ὁμολογῶ ἓν βάπτισμα πυρός. Προσδοκῶ την φυσική επιλογη να κάνει τη δουλειά της. Καὶ ζωὴν τοῦ μέλλοντος αἰῶνος. Ἀμήν.

    Τα είπα. Θα ήθελα το μνμ αυτό να μείνει για 2 μέρες και μετά να εξαφανιστεί.
    Δημήτρης
    Τελευταία τροποποίηση από Manalishi; 01/08/2019 στις 16:12.
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  10. #790
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Σε είδα με την πάπια και το κοριτσάκι πίσω ακρανωτοι both και να πηγαίνεις δίχως αύριο στην Λ. Βουλιαγμένης στο ύψος της Αργυρούπολης. Όταν σου είπα λυπάμαι και εσένα αλλά περισσότερο το κοριτσάκι που χωρίς την θέληση του σου εμπιστεύτηκε την ζωή του το μόνο που απάντησες " Κι εσύ ποιος είσαι ρε?" Και έφυγες με κόκκινο
    Μπάτσος έπρεπε να είχα γίνει και να έπεφτες στον δρόμο μου . Πολλές φορές το έχω πει.....
    Σωτηρία καμμία
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  11. #791
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με την πάπια και το κοριτσάκι πίσω ακρανωτοι both και να πηγαίνεις δίχως αύριο στην Λ. Βουλιαγμένης στο ύψος της Αργυρούπολης. Όταν σου είπα λυπάμαι και εσένα αλλά περισσότερο το κοριτσάκι που χωρίς την θέληση του σου εμπιστεύτηκε την ζωή του το μόνο που απάντησες " Κι εσύ ποιος είσαι ρε?" Και έφυγες με κόκκινο
    Μπάτσος έπρεπε να είχα γίνει και να έπεφτες στον δρόμο μου . Πολλές φορές το έχω πει.....
    Σωτηρία καμμία
    Μπορεί να ήταν αυτός.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #792
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Μπορεί να ήταν αυτός.
    Σεβάστηκα την μικρή Αλλιώς θα το συνέχιζα
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  13. #793
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Σεβάστηκα την μικρή Αλλιώς θα το συνέχιζα
    Η βλακεία είναι ανίκητη, τον χρόνο σου θα σπαταλούσες.

  14. #794
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manalishi Προβολή μηνύματος
    Τα βλέπω κάθε μέρα, μάλιστα έχω τραβήξει και φωτό, αλλά μετά θεωρώ οτι τους δίνω αξία να τους αποθανατίσω, όπως κάνουν με τους ξεβράκωτους που μπουκάρουν στα γήπεδα

    Σας βλέπω όλους έσας στο δρόμο, χωρίς κράνος και προστασία.
    Και εσάς χωρίς ζώνη.
    Και εσάς με τα κινητά-σκουλαρίκι ή να προσπαθείτε ακόμη μέσω facebook να γ@μήσετε ακόμα και όταν οδηγάτε ( κοινώς να γαμπρίζετε μέσω μηνυμάτων..)
    Και εσάς με τα παιδάκια στην αγκαλιά στο μπροστά κάθισμα, συνήθως με το ανάλογο αμάξι και look.

    Και εσάς με τα παιδάκια - αξεσουάρ στο μηχανάκι, για να δείξει ο μπαμπάς/γαμίκος οτι έχει και λεφτά και μηχανή ΑΝΤΒΕ και απόγονο παύλα αξεσουάρ, μπας και γ@μήσει.. - Δεν ξέρω εαν το έχετε καταλάβει, τα τελευταία χρόνια εκτός απο μούσι και μαλλί χίπστερ με τα ανάλογα αξεσουάρ ( ρολόϊ, τσάντα δερμάτινη, παντελόνι 3 νούμερα μικρότερο, παπιγιόν, cafe racer - retro look μηχανάκι) το πλεόν in και trendy αξεσουάρ για να βρείς αντικείμεο σεξουαλικής ικανοποίησης είναι το παιδί ή/και το σκυλί. Γιατί οι άντρες γίναμε ευαίσθητοι και οι γυναίκες καριόλες και δεν μας καταλαβαίνουν και θέλουμε να δείξουμε οτι έχουμε αγάπη και θέλουμε να την μοιραστούμε για αυτό πήραμε σκυλί να το σέρνουμε για γκομενοπαγίδα μπάς και γ@μήσουμε.

    Σας βλέπω, και το καλό είναι οτι σας βλέπουν και άλλοι απο εδω μέσα και χαίρομαι που το αναφέρουν.

    Αλλά δεν λέω τίποτα, αποφάσισα να υιοθετήσω το 'Live and Let Die".

    Εἰς μίαν, ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Νέμεσις. Ὁμολογῶ ἓν βάπτισμα πυρός. Προσδοκῶ την φυσική επιλογη να κάνει τη δουλειά της. Καὶ ζωὴν τοῦ μέλλοντος αἰῶνος. Ἀμήν.

    Τα είπα. Θα ήθελα το μνμ αυτό να μείνει για 2 μέρες και μετά να εξαφανιστεί.
    Δημήτρης
    Έφαγα πριν μια βδομάδα μια χαζοτούμπα με το MTB στο βουνό με καμμία 30 ρια km/h. Φόραγα κράνος ποδηλατική βερμούδα και μακρυμάνικη εντουραδικη μπλουζα και δυστυχώς όχι επιαγκωνιδες-επιγονατιδες γιατί είχα σκοπό να κάνω εύκολα μονοπάτια ο λαλάκας.

    Ας πρόσεχα, έχω γίνει χάλια σε αγκώνα, ώμο, γάμπα αλλά το χειρότερο είναι το κάψιμο - πληγή στον γοφό που τώρα που αρχίζει και κλείνει δεν μπορώ ούτε να κοιμηθώ, ούτε να περπατήσω από τον πόνο.

    Και βλέπω αυτούς που κυκλοφορούν χύμα στο δρόμο και πάνε και τάπα οι περισσότεροι και αναρωτιέμαι, δεν έχουν φόβο ρε γαμωτο?
    Τελευταία τροποποίηση από kordix; 01/08/2019 στις 12:59.

  15. #795
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Σε είδα στη Λεωφόρο Μεσογείων με το BMW F650, να φοράς απλό ποδηλατικό κράνος.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF