Σελίδα 138 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 3888128133134135136137138139140141142143148188 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.056 έως 2.070 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2056
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Thanks και στους τρεις. Τις ζημιές θα τις πληρώσει η ασφαλιστική γιατί ήταν πασυφανές ότι έκανε μλκια αυτός. Από ότι είπαν και οι τροχαίοι καλύπτουν ακόμη και εξοπλισμό. Btw από ασφαλιστική δεν έσκασε κανείς όλα γίνανε με ένα app που χε η τροχαία .

  2. #2057
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.585
    Περαστικά και ευτυχώς όλα καλά!
    Μπράβο που το πήρες χαλαρά και ψύχραιμα.
    Εγώ παρατηρώ κάτι άλλο όμως,ρε φιλαράκι μου τι τρομερή άσφαλτος είναι αυτή και τι υπέροχος δρόμος!!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  3. #2058
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Kai παραπάνω είναι καλύτερη, χωρίς υπερβολές πρόσφυση επιπέδου πίστα. Btw το σημείο είναι εδώ και είναι απο τις καλύτερες θέες στην πόλη

  4. #2059
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.501
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από macdeath_s Προβολή μηνύματος
    Kai παραπάνω είναι καλύτερη, χωρίς υπερβολές πρόσφυση επιπέδου πίστα. Btw το σημείο είναι εδώ και είναι απο τις καλύτερες θέες στην πόλη
    το πρόγραμμα διακοπών λέει Βαρκελώνη το καλοκαίρι του 2024 ωδικός με την χοντρουλά μου....όποτε ΜΕ ΒΛΈΠΩ να βολτάρω προς τα εκεί!!
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  5. #2060
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.136
    Κρίμα η μηχανή αλλά ευτυχώς δεν πάθατε κάτι σοβαρό εσείς (αν κατάλαβα καλά ειχες και συνεπιβάτη που είναι το πιο σημαντικό.
    Και πάλι καλά που "έπεσες" σε συνετό άνθρωπο και δεν φαίνεται να προτίθεται να σου κάνει τη ζωή μαρτύριο για τα διαδικαστικά. Κριμα βέβαια και γι'αυτόν που έμπλεξε έτσι.



    Στα δικά μου, σε είδα πρωι πρωι ηλίθια ξανθιά 50+ μπιμπο με bmw να αλλάζεις σε αδειο δρόμο λωρίδα λιγο πριν το κόκκινο φανάρι. Σε κόρναρα αλλά δεν χαμπάριασες, μπήκες μπροστά μου κυρία.

    Όταν σου έκανα την παρατηρηση να ελέγχεις πρώτα καθρεπτη και φλας σήκωσες το χέρι με απαξίωση. Ρε μπας και το στερεότυπο για τους οδηγούς BMW δεν είναι τελικά στερεότυπο;
    Αλλά τέτοιοι είστε ηλίθιοι βαυαροί, όταν σας θίγουν απειλείτε θεους και δαίμονες για το δικιο σας, όταν κάνετε τη μαλακια απαξιείτε. Αει σιχτιρ λοβοτομημένοι.


    (ναι έχω τα νευρα μου με τους μαλακες κάθε φορα που κυκλοφορώ στο δρόμο. Που να αρχίσω να κυκλοφορώ και με το αυτοκίνητο. Λίγη υπομονή όμως, σε λιγο καιρό θα τρώω στη μάπα τα χαϊρια της δικής μας ράτσας!)

  6. #2061
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    Σε ειδα μπροστα μου στην ιερα οδο στο υψος του πρακτικερ να πηγαινεις σαν τον κροκοδειλο αριστερα δεξια.Στο φαναρι σε ειδα να συνεχιζεις να μιλας στο κινητο.Σε ρωτησα ευγενικα,ειναι τοσο σημαντικο;;Μου απαντησες.ΝΑΙ ΡΕ.οκ εβαλα πρωτη και εφυγα.[Κοπελα γυρω στα 25].
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  7. #2062
    Σε είδα μικρό μου Grom να σου έχουν στραβώσει το τιμόνι στην προσπάθειά των κλεφτών να σε πάρουν μακριά από μένα. Ευτυχώς δηλ. που την πίεση την έφαγε το τιμόνι και στράβωσε διαφορετικά θα τα είχαν καταφέρει να το σπάσουν.
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  8. #2063
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε είδα ζητά να χαζεύεις στην Πατησιων να ξαφνιάζεσαι βλέποντας μπροστά σου τελευταία στιγμή σταματημένη μηχανη Mt 07 νομίζω , να πέφτεις σε φρένα πανικού, να χάνεις το μπροστινό και να το ρίχνεις στην μηχανή...Η μηχανή με την σειρά της έπεσε στο διπλα καινούργιο suv. Κρίμα για την ταλαιπωρία που θα υποστούν οι άνθρωποι...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #2064
    Σε είδα σήμερα στον Κηφισό 60ρη executive στέλεχε με το μαύρο tesla να σταματάς στην δεξιά λωρίδα γιατί έχασες την έξοδο του ρέντη!!! Και εμένα να κοκαλώνω το πίσω για σταματήσω. Στο τσακ ήμουν να κατέβω να αρχίσω να χοροπηδάω πάνω στο καπό όταν μου έκανες νόημα μέσα από το αυτοκίνητο να ηρεμήσω....
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

  10. #2065
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.116
    Αν είναι ομλκς με πινακίδα 2525 είναι γνωστό ζώο και του χρωστά πολύς κόσμος χαστούκια.

  11. #2066
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/09/2022
    Μηνύματα
    1
    Σε είδα νταρντάνα ξανθιά,συνεπιβατιδα σε tdm900,να κάθεσαι στην καυτή σέλα μόνο με το μάυρο στρινγκ-μαγιο, γυρνώντας απο Αγία Αννα ευβοίας,στρίβωντας προς Λίμνη. Εγώ με φουλ εξοπλισμό,Αυγουστο μήνα,να έχω κολλήσει πίσω απ το tdm και να τον πάω καροτσάκι για ευνόητους λόγους.....

  12. #2067
    πρώην crywolf74 Το avatar του/της Garfield
    Εγγραφή
    09/05/2009
    Μηνύματα
    247
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GeorgeStam Προβολή μηνύματος
    Σε είδα νταρντάνα ξανθιά,συνεπιβατιδα σε tdm900,να κάθεσαι στην καυτή σέλα μόνο με το μάυρο στρινγκ-μαγιο, γυρνώντας απο Αγία Αννα ευβοίας,στρίβωντας προς Λίμνη. Εγώ με φουλ εξοπλισμό,Αυγουστο μήνα,να έχω κολλήσει πίσω απ το tdm και να τον πάω καροτσάκι για ευνόητους λόγους.....
    Α να χαθείς! Μας κόλασες νυχτιάτικα!


  13. #2068
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    322
    Σε είδα θήλυ σήμερα στο τιμόνι να έχεις βγάλει αλάρμ ανάμεσα σε 2 λωρίδες και αψυχολόγητα να κόβεις αριστερά και να πέφτεις επάνω σε ταλαίπωρο ντελιβερά ( πάλι καλά κρανοφόρο) και να τον στέλνεις για βρούβες στο αντίθετο ρεύμα!. Σε είδα όταν σε πλησίασα με πολύ όμορφο τρόπο και σου είπα ότι ήμουν πίσω σου και είδα τι έγινε να το παίζεις ανήξερη και πεισματάρα.
    Στα δικαστήρια θα τρέχουμε με δαύτη το βλέπω εγώ.
    Ελπίζω ο άνθρωπος να είναι καλά, κάλεσα ασθενοφόρο να τον μαζέψει αλλά έπρεπε να φύγω από το σημείο λόγω ανειλημμένης δουλειάς..
    Τελευταία τροποποίηση από asxetost; 25/09/2022 στις 01:11.

  14. #2069
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από asxetost Προβολή μηνύματος
    Σε είδα θήλυ σήμερα στο τιμόνι να έχεις βγάλει αλάρμ ανάμεσα σε 2 λωρίδες και αψυχολόγητα να κόβεις αριστερά και να πέφτεις επάνω σε ταλαίπωρο ντελιβερά ( πάλι καλά κρανοφόρο) και να τον στέλνεις για βρούβες στο αντίθετο ρεύμα!. Σε είδα όταν σε πλησίασα με πολύ όμορφο τρόπο και σου είπα ότι ήμουν πίσω σου και είδα τι έγινε να το παίζεις ανήξερη και πεισματάρα.
    Στα δικαστήρια θα τρέχουμε με δαύτη το βλέπω εγώ.
    Ελπίζω ο άνθρωπος να είναι καλά, κάλεσα ασθενοφόρο να τον μαζέψει αλλά έπρεπε να φύγω από το σημείο λόγω ανειλημμένης δουλειάς..
    Άφησες τα στοιχεία σου ?
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  15. #2070
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    322
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Άφησες τα στοιχεία σου ?
    Ναι άφησα τον αριθμό μου σε ένα σουβλατζίδικο εκεί και με κάλεσε η τροχαία

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF