Σελίδα 1 από 197 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035

    ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

    Συνεχίζουμε απο εδώ

    Παρακαλώ, περιοριστείτε σε αυτά που είδατε. Σχόλια θα κόβονται.

  2. #2
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα κωλοκαιρε σαν την προηγούμενη Κυριακή που έπεσα να θες να ξεκινήσεις πάλι να ψιχαλιζεις μόλις έφευγα για το ίδιο σημείο. Κοίταξα ψηλά σου κατέβασα μερικά Ευαγγέλια και τελικά με άκουσες και πήγα στεγνός και ασφαλής. Τώρα 2 ώρες ρίχνεις το πάτο σου.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.020
    σε είδα μωρή μαλακισμένη στη δουλειά να μου κλαίγεσαι ότι δεν έβγαλες μία από tips και μοιραστήκαμε τα δικά μου, και μέτά από 5 μέρες να μαθαίνω ότι ότι εκείνη τη μέρα είχες πάρει 100ευρώ από πελάτη......
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  4. #4
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Εγώ σε είδα οτι θες να στρίψεις εσύ γιατί δε με είδες και έστριψες πάνω μου???? Μικρη ζημιά σμολ δε μπαντ. Ευκαιρια κ για σερβις...
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Σε είδα και παραλίιγο να σε πατήσω χαζοβιόλα με τα ακουστικά του κινητού μέσα στον εγκέφαλο ,να πετάγεσαι από την τυφλή γωνία σαν την κατσαρίδα και να μου ζητάς και τα ρέστα

  6. #6
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Σε είδα βλάκα με το άσπρο στρώμα 650 και τον ηλιο της βεργίνας στο κράνος.Και φιμέ τζαμάκι στην πινακίδα.
    Να είμαι φορτωμένος με το κουτί στην πάπια,εσύ να είσαι στην μέση της δεξιάς και να μιλάς στο κινητό πάνω στο μηχανάκι να έχεις κλείσει τον δρόμο να μην μπορεί να στρίψει κανείς και όταν σου κόρναρα να με κοιτάς με βλέμμα δολοφονικό.
    Τα γαλλικά δεν σε χαλάσαν μπετόβλακα.Διασταύρωση χαροκόπου και Θησέως Καλλιθέα,επι της Θησέως.

  7. #7
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2016
    Μηνύματα
    39
    Σε είδα φίλτατε με το BMW GS στο φανάρι απέναντι. Επειδή ήσουν προβλεπέ αναρωτήθηκα από πού να είσαι, ιταλός, γερμανός, αυστριακός.

    'Οπως άλλαξε το φανάρι και έστριψες, πινακίδα Αυστραλίας

    Καλή συνέχεια στο ταξίδι, για κάμποση ώρα μετά είχα εσωτερικές αναζητήσεις, γιατί άραγε να μην μπορώ να το κάνω κι εγώ;

    Εδώ κολλάει η παροιμία "έχει και ο Γιάννης καΐκι", εμείς δεν μπορούμε να θυμηθούμε πότε περάσαμε τελευταία φορά διόδια

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    797
    Σε είδα Βελγε "παππου" (λογω εγγονιών και οχι μονο) να πηγαίνεις τάπα το CBR 1000 του 2009 και να κάνουμε παρεα 400 χιλ το Σαββατο

    Α, το CBR ειναι ελαφρώς μεταχειρισμένο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_4082.JPG 
Προβολές:	8770 
Μέγεθος:	89,0 KB 
ID:	396878

    Ωραιο και το γκαράζ του σπιτιού σου με μουσικούλα και ψυγείο φουλ μπυρόνια (σταμάτησα στις 2 γιατι ειχα αλλη μια ωρα οδηγηση για το σπιτι ).

    ΑΝ και δεν διαβαζεις εδω, θα σε βλέπω καθε ΣΚ που θα το επιτρέπει ο καιρός - μια φορά όμως γιατι θα φαμε ξύλο

    Μιλάμε για παρεάκι βέλγων μεγαλής ηλικίας με SS μονο - 3 άτομα - που βγαινει καθε Σ και Κ στο καπακι για 400χιλ βολτα την φορά.

  9. #9
    Μέλος
    Εγγραφή
    10/11/2015
    Μηνύματα
    67
    Σας είδα με τα μέγκα σκούτερ να με "κερνάτε" μέσα στην κίνηση της Αθήνας: Δεν πειράζει, πίνω ευχαρίστως, με δίψασε το Γερμανία-Τσεχία-Αυστρία-Σλοβενία-Κροατία-Μαυροβούνιο-Αλβανία για να σας έρθω...
    Σας είδα να πηγαίνετε με τα κουτιά σας σαν χάροι, αλλά και με τα δίκυκλά σας, παίζοντας το κεφάλι σας κορώνα-γράμματα χωρίς να σκέφτεστε τι κάνετε...
    Σας είδα να έχετε κλείσει το ένα πεζοδρόμιο με παρκαρισμένα σκούτερ πίσω από το Αβραμοπουλικό κάγκελο, και το άλλο με 2 αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο σε στάση λεωφορείου και δεν μπορούσα να περάσω τον 6 μηνών μικρό εκτός και αν έμπαινα μέσα στη λεωφόρο με το καρότσι...
    Σε είδα "όργανο της τάξης" με 2(δύο) κράνη περασμένα στους καθρέπτες να πηγαίνεις ακράνοτος και να βάζεις το μοτοσακό στην πλατεία για να φας σουβλάκια.

    Σας είδα να με γεμίζετε απλά απογοήτευση για τον τόπο, γιατί το πως κυκλοφορείτε δείχνει πολλά...

  10. #10
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.129
    Σε είδα χθες με το σκούτερ στη βροχή με ομπρέλλα στο χέρι αλλά και να μιλάς στο κινητό!
    Ρισπέκτ φίλε

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Δεν συνηθίζω να γράφω εδώ , αλλά για σένα ρε ανεκδιήγητο δίποδο με το ποδήλατο και τη γκόμενα παρέα που κάλυπτες έχοντας ανοιχτεί και καταλάβει όλο το δεξί ρεύμα της Παπανικολή εν μέσω μποτιλιαρίσματος 2 η ώρα το μεσημέρι δεν μπορώ να μη γράψω.Φυσικά δεν έχει πάτο η ξεφτίλα σας και το κατάλαβα μετά όταν άφησες τα χέρια από το τιμόνι για να βγάλεις το κινητό από την κωλότσεπη να μιλήσεις και να γίνεται χάος μιλάμε από πίσω σου.
    Δεν πρέπει να σε νοιάζει όμως...
    Ε ρε "μπλίτζερ" που θέλετε μερικοί .

  12. #12
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Σε ειδα και εσενα ομορφοπαιδο, να έχω είμαι σταματημένος με φλας να στρίψω αριστέρα, και εσυ να αγνοείς την ουρά που περιμένει πίσω μου, τα δυο μηχανάκια που περίμεναν να στρίψω, και να βγαινεις στο αντιθετο ρευμα και να περνάς αέρα χωρίς να κοιτάξεις. Δυστυχώς δεν έπεσες πανω στο αυτοκίνητο μου. Συνέχισε έτσι σε παρακαλώ...ΕΝΑ ΒΛΑΚΑΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  13. #13
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα με το xt να πηγαινεις ταπα& να με βαζεις λιγο στην μπριζα...ειδα και το ktm 990 να ψαρωνει και πηγαμε "σβελτα"
    Ωραια παρεα!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    https://s15.postimg.cc/wivu93aij/IMG...630_173953.jpgupload img

    Σε ειδα προχθες και απο τοτε δεν μπορω να σε βγαλω απο το μυαλο μου. Ειχα πολλα χρονια να αρρωστησω τοσο με μηχανακι..
    Quod me nutrit... me destruit.....

  15. #15
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σας είδα χτες στην παραλία της Αλμυρής μοτοπαρέα, είχατε μαζί κι έναν Εγγλέζο με μια Norton, κανείς από εδώ μέσα;

Σελίδα 1 από 197 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF