Σελίδα 117 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 1767107112113114115116117118119120121122127167 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.741 έως 1.755 από 2976

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1741
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της contes di Zante
    Εγγραφή
    01/11/2007
    Μηνύματα
    299
    ΣΑΣ βλέπω κάθε μέρα όλη μέρα, όλους εσάς να περνάτε καμαρωτοί μπροστά από το αστυνομικό τμήμα, 9/10 ξεκράνωτοι και να μη σας μιλάει κανένας....εσύ όμως κοπελίτσα μου προχθές το τερμάτισες, γιατί ταυτοχρονα έγραφες και μνμ στο κινητό!!!
    ....σας είδα όργανα της τάξεως να με σταματάτε μπροστά από το τμήμα για έλεγχο μετακίνησης μέσα στην καραντίνα, ενώ με βλέπετε καθημερινά με το ίδιο χαρακτηριστικό κράνος ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στα 50m που έχω το γραφείο μου
    διονύσης K / έλα να πάμε στο νησί...το (multi)strada μου εγώ και 'σύ

  2. #1742
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.036
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από contes di Zante Προβολή μηνύματος
    ΣΑΣ βλέπω κάθε μέρα όλη μέρα, όλους εσάς να περνάτε καμαρωτοί μπροστά από το αστυνομικό τμήμα, 9/10 ξεκράνωτοι και να μη σας μιλάει κανένας....εσύ όμως κοπελίτσα μου προχθές το τερμάτισες, γιατί ταυτοχρονα έγραφες και μνμ στο κινητό!!!
    ....σας είδα όργανα της τάξεως να με σταματάτε μπροστά από το τμήμα για έλεγχο μετακίνησης μέσα στην καραντίνα, ενώ με βλέπετε καθημερινά με το ίδιο χαρακτηριστικό κράνος ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ στα 50m που έχω το γραφείο μου
    Αν ζεις στην ελληνική επαρχία έτσι είναι τα πράματα φαρ-ουεστ ο καθένας κάνει ότι γουστάρει και η αστυνομία απλώς κοιτάει.Ειναι όλοι γνωστοί,ούτως η άλλως,είναι και ο τοπικός βουλευτής που καθαρίζει ,άσε που και το όργανο θα πρέπει κάπου να ψωνίσει,να φάει,να διασκεδάσει το βράδυ ,με τι μούτρα να σε δει άμα σε γράψει;Οπότε ο καθείς κάνει εκ του ασφαλούς ότι γουστάρει Μόνο αν γίνει κάτι εξωφθαλμο η υπάρξει επιμονή καταγγελία επεμβαινουν

  3. #1743
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Ζω επαρχια,σε οικισμο εξω απο την πολη.Μπαινεις στον οικισμο,ερχομενος απο μια ευθεια 1 χιλιομετρου περιπου.Μενω στην πρωτη οικοδομη με το που μπαινεις στον οικισμο.Μπροστα απο την οικοδομη περνανε με 100-120..Ο γειτονας μου πηγε στο αστ.τμημα και ζητησε αν γινεται-γιατι παιζουν και παιδια με τα ποδηλατα τους πχ η εχουμε αδεσποτα που κανουν την βολτα τους-να μπουνε αυτες οι ανισοπεδες πλαστικες μαλακιες ωστε τα αυτοκινητα να κοβουνε,εφοσον δεν ερχετε εκει η αστυνομια να στηθει να κοψει μερικους κωλους μπας και βαλουν μυαλο..Μονο που δεν τον συνελαβαν,και ποιος εισαι εσυ που θα μας πεις τι θα κανουμε κτλ..Ε μου φαινεται θα στηθω εγω στην ακρη της διασταυρωσης με καμια 20αρια κοτρωνια και οποιος μπαινει με 100φευγα κοτρωνι στο παμπριζ

  4. #1744
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.230
    Σε είδα λευκό VW Polo το μεσημέρι στην Κνωσού, με αυτοκόλλητο moto.gr στο πορτ μπαγκάζ και δίπλα άλλο ένα με "Support our troops" και κράνος από Stormtrooper.


    'Μολόγα, Sith Lord

  5. #1745
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Πριν λίγες μέρες βρισκόμουν στο κέντρο, είχα παρκάρει και περίμενα δίπλα στη μηχανή να περάσει κανένα δεκάλεπτο για να φύγω να ανέβω σε σπίτι που είχα ραντεβού. Στην απέναντι πλευρά του στενακίου παρκάρει αυτοκίνητο, ο οδηγός μένει μέσα και με κοιτάει. Λέω θαυμαστής είναι, δε δίνω σημασία. Μετά από 5 λεπτά κι ενώ κάνω 2ο τσιγάρο χαζεύοντας, βγαίνει από το αμάξι και έρχεται στο πεζοδρόμιο δίπλα μου. Συνεχίζει να ρίχνει κλεφτές ματιές προς εμένα, σκέφτομαι πλέον να του πω ότι είμαι παντρεμένος και στρέιτ.

    Μετά από λίγο με πλησιάζει και μου λέει:
    "Φίλε συγγνώμη, είσαι της Δημοτικής Αστυνομίας;"


    Περίμενε τόσην ώρα να δει αν αρχίσω να γράφω για ελεγχόμενη στάθμευση

  6. #1746
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Σε είδα και σε γνώρισα και από κοντά Zannisvel!
    Ευχαριστώ και από εδώ!!

    Μια μπύρα χρωστάω και στον Θωμά

    Περιμένω να τα πούμε από κοντά σε μακρινή κοντινή η ακόμα και βόλτα για καφε. Όχι ότι τα τρία αυτά δε συνδυάζονται

    Έγινε badass τώρα το μηχανάκι!
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20211020_101341.jpg 
Προβολές:	671 
Μέγεθος:	107,5 KB 
ID:	431362
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  7. #1747
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.045
    Νίκο και εγώ χάρηκα πολύ που σε είδα.

    Η αλήθεια είναι ότι της πάει πολύ η μαύρη ζελατίνα και το μπλε είναι πανέμορφο από κοντά.

    Άντε να συντονιστούμε και να πάμε για μια βόλτα.


  8. #1748
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2020
    Μηνύματα
    105
    Σε είδα Σόλωνος και Ιπποκράτους 40άρι άνθρωπο ντυμένο τσολιά να πηγαίνεις πάνω κάτω το δρόμο. Τί γίνεται ρε παιδιά, κάτι δεν πάει καλά στην κοινωνία μας.

  9. #1749
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.106
    Ναι αλλα δεν ξεκίνησε με τους τσολιάδες

  10. #1750
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Σε είδα λευκό VW Polo το μεσημέρι στην Κνωσού, με αυτοκόλλητο moto.gr στο πορτ μπαγκάζ και δίπλα άλλο ένα με "Support our troops" και κράνος από Stormtrooper.


    'Μολόγα, Sith Lord
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	darth-vader-emoticon.gif 
Προβολές:	550 
Μέγεθος:	3,2 KB 
ID:	431364
    Τελευταία τροποποίηση από MikeG; 20/10/2021 στις 20:13.

  11. #1751
    Μέλος Το avatar του/της DimisK
    Εγγραφή
    20/05/2019
    Μηνύματα
    130
    Σε είδα χθες βράδυ επί της Βασ. Κων/νου πάνω σε μία κοκκινόχρωμη ον-οφ (ncx μαλλον? ήταν και νύχτα)
    Σταμάτησες στο φανάρι αριστερά και λίγο μπροστά μου......
    Καστανόξανθα μαλλιά ξεπρόβαλλαν από το κράνος σου...και μάτια γλυκά σαν μέλλι διακρίνονταν πίσω από την αστραφτερή ζελατίνα σου!
    Φορούσες ένα στενό ανοιχτόχρωμο τζιν και το μπεζ γοβάκι σου πάταγε με αυτοπεποίθηση στο απαλό οδοστρωματάκι.....

    αχχχ...

    γιατί ρε φανάρι γιατί?

    χάθηκες στην κίνηση γλυκιά μου αμαζόνα...που να σε φτάσω με το κουτί μαναμ?!




    αχ
    Τελευταία τροποποίηση από DimisK; 21/10/2021 στις 15:42.

  12. #1752
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.706
    Να πως κι εγώ με τη σειρά μου ένα ευχαριστώ στον zannisvel που είδα και γνώρισα σήμερα!
    Είχαμε ωραία κουβέντα αν και στο πόδι. Ελπίζω να πραγματοποιηθούν όλα τα όνειρα του.
    Σε βόλτα που θα προκύψει χρωστάω κι εγώ κέρασμα!


  13. #1753
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Σε είδα σκουριασμένη πρόκα 13 χιλιοστών, αυτή τη φορά όχι στο λάστιχό μου, αλλά σφηνωμένη ολόκληρη στη σόλα του παπουτσιού. Ευτυχώς δεν πέρασε τον πάτο του παπουτσιού, διότι μπήκε διαγώνια. Χρειάστηκε πένσα για να βγει.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	proka.jpg 
Προβολές:	381 
Μέγεθος:	33,1 KB 
ID:	431440
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  14. #1754
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.045
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Να πως κι εγώ με τη σειρά μου ένα ευχαριστώ στον zannisvel που είδα και γνώρισα σήμερα!
    Είχαμε ωραία κουβέντα αν και στο πόδι. Ελπίζω να πραγματοποιηθούν όλα τα όνειρα του.
    Σε βόλτα που θα προκύψει χρωστάω κι εγώ κέρασμα!

    Να είσαι καλά Στέφανε!!! Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!!

  15. #1755
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.961
    Σας είδα χτες 6-7 ταξιδιάρηδες Πολωνούς με Africa, Tiger και 1200GSA να στρίβετε από Ρυτό και μετά να κόβετε βόλτες μέσα στο Σοφικό συνέχεια (ή κάτι ψάχνατε, ή είχατε χαθεί...). Σας ζήλεψα πάντως!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF