Σελίδα 156 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 56106146151152153154155156157158159160161166 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.326 έως 2.340 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2326
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σε είδα σήμερα πρωινιάτικα με το παπί, να βγαίνεις αέρα-πατέρα από παράδρομο στην εθνική Αθηνών-Κορίνθου, μιλώντας στο κινητό και χωρίς να ελέγξεις αν ερχόταν κανένας...

    Αν δεν είχα κόψει, θα έπεφτα πάνω σου όπως ο Μάρκεζ στον Ολιβέιρα...

  2. #2327
    Σας είδα τις προάλες ξάπλα στη συμβολή Αλεξάνδρας & β. Σοφίας στην κάθοδο μπροστά στο Αθήναιον. Ο πρώτος ποδηλάτης με κολάν/κράνος και ο άλλος πεζός. Πιθανότατα πέρναγε απέναντι διασχίζοντας 4+4 λωρίδες. Δεν νομίζω να το ξανακάνει.
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

  3. #2328
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Σε είδα χτες το απόγευμα έξω από τον προαστιακό στον Πειραιά, γιαγιά 70+, κλασσικό look, μαύρη φούστα, μαύρο καλσόν, μαύρη ζακέτα από πάνω, μαλλί φουλ γκρι, γυαλιά

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    Σε Astrea Grand με καλαθάκι

    25 χρόνια στους δρόμους δεν έχω ξαναδεί κάτι παρόμοιο

    Να σαι γερή και να προσέχεις !

    (κράνος φυσικά τσου)

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  4. #2329
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannispar
    Εγγραφή
    07/10/2019
    Μηνύματα
    529
    την εχω δει και εγω!Οταν θελει να στριψει βγαζει και χερι καποιες φορες. Να ειναι καλα!!!

  5. #2330
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Σε είδα τύπε με το CB1000R στη άνοδο του Κηφισού, προβλεπέ και ωραίος στο δρόμο. Χάζευα πολύ ώρα το μονόμπρατσο και την εξάτμιση, πολύ ωραία! Έστριψες νομίζω Μεταμόρφωση, εγώ είχα ακόμα δρόμο για Κηφισσιά...
    Να το χαίρεσαι, το ζήλεψα!!
    Καλούς δρόμους!!
    The mountain is you

  6. #2331
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Σας είδα την Κυριακή στην Εγνατία,δύο δικάβαλα on-off καινούργια σχετικά,να μας περνάτε αέρα πατέρα σε στροφή, με καμιά 180 έτσι όπως υπολογίζω..Ήμουν με ένα φίλο,με gsxr κ3 και κ6..Μου έκανε εντύπωση η σιγουριά που νιώθετε στα βρεγμένα κομμάτια της Εγνατίας ή ο φόβος που νιώθω εγώ..Όπως το δει κανείς..

  7. #2332
    Σε είδα με το GS σου, ετοιμοπόλεμο, ντυμένο από κορφή ως νύχια με bmw εξοπλισμό. Θα έβαζα στοίχημα πως και το σωβρακο ήταν προπελέ
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  8. #2333
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σε είδα και πόνεσε το είναι μου. V4R το προηγούμενο μοντέλο οπότε θα πονέσει και η τσέπη. Φυσικά με απασχολούν όλα αυτά γιατί ο οδηγός ήταν όρθιος και κουνούσε την κεφαλή. Αργότερα έμαθα ότι σε χτύπησε άλλος ο οποίος δεν έπαθε τπτ, στο τέλος των φρένων της μεγάλης ευθείας. Με 290+ πάλι καλά που μόνο σίδερα στραπατσαρήστηκαν.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	σαβούρ.jpg 
Προβολές:	604 
Μέγεθος:	107,4 KB 
ID:	442458

  9. #2334
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε είδα ξάπλα στη Λεωφόρο Πεντέλης ψηλά λίγο πριν τη Νέα Πεντέλη. Ελπίζω όλα καλά, δε φαινόσουν να έχεις χτυπήσει πολύ, απλά ήσουν κάτω ξαπλωμένος σταυροπόδι, κουνιόσουν κανονικά, μιλούσες με άλλους κλπ

  10. #2335
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.964
    Σας βλέπω αυτή τη στιγμή στον όροφο του parking απέναντι από το γραφείο (Πειραιά) να ετοιμάζεστε να ξεκινήσετε / συνεχίσετε το οργανωμένο ταξίδι σας...
    Το van υποστήριξης της NSK Motorradreisen σας περιμένει κι αυτό έτοιμο από κάτω.


  11. #2336
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Σας βλέπω αυτή τη στιγμή στον όροφο του parking απέναντι από το γραφείο (Πειραιά) να ετοιμάζεστε να ξεκινήσετε / συνεχίσετε το οργανωμένο ταξίδι σας...
    Το van υποστήριξης της NSK Motorradreisen σας περιμένει κι αυτό έτοιμο από κάτω.

    Αυτά είναι ... Να βλέπεις τέτοια και να σου έρχεται να πετάξεις λάπτοπ, καρέκλες κλπ από το παράθυρο, λέμε!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #2337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Σας βλέπω αυτή τη στιγμή στον όροφο του parking απέναντι από το γραφείο (Πειραιά) να ετοιμάζεστε να ξεκινήσετε / συνεχίσετε το οργανωμένο ταξίδι σας...
    Το van υποστήριξης της NSK Motorradreisen σας περιμένει κι αυτό έτοιμο από κάτω.

    https://www.gefuehrtemotorradreisen....radtour-kreta/
    Ride to the end of time!!!!

  13. #2338
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.705
    Σε προσπέρασα όμορφη κοπελιά με το κατάμαυρο gsxr και σε είδα να έρχεσαι δίπλα μου στο επόμενο φανάρι και να μου λες "είσαι τυχερός που είμαι δικάβαλη"... σου χαμογέλασα και σου είπα σε μια επόμενη...

  14. #2339
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.354
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Σε προσπέρασα όμορφη κοπελιά με το κατάμαυρο gsxr και σε είδα να έρχεσαι δίπλα μου στο επόμενο φανάρι και να μου λες "είσαι τυχερός που είμαι δικάβαλη"... σου χαμογέλασα και σου είπα σε μια επόμενη...
    Τώρα αυτό επιδέχεται πολλαπλών ερμηνειών και αναγνώσεων

  15. #2340
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Να φανταστούμε ότι ο συναναβάτης δεν ήταν κανένας δίμετρος γορίλας....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF