Σελίδα 139 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 3989129134135136137138139140141142143144149189 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.071 έως 2.085 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #2071
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σε είδα αχαρακτήριστε με το ακριβό μερσεντικό να κάνεις ξαφνικά αναστροφή στην εθνική, για να μπεις ανάποδα σε παράκαμψη... οφείλω να ομολογήσω ότι έβγαλες φλας στα νανοδευτερόλεπτα πριν πέσω πάνω σου...

    Σε είδα κι εσένα κιουρία να έχεις παρκάρει σε κεντρικό δρόμο, να έχεις κλείσει λεωφορεία, αυτοκίνητα, φορτηγά, να γίνεται ένα κυκλοφοριακό χάος, κι εσύ να βγαίνεις ατάραχη από τον Κωτσόβολο... τόσα γαμίδια μαζεμένα δεν πρέπει να τα ΄χεις ακούσει ποτέ (και τα περισσότερα ήταν από γυναίκα οδηγό...)

  2. #2072
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    322
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα αχαρακτήριστε με το ακριβό μερσεντικό να κάνεις ξαφνικά αναστροφή στην εθνική, για να μπεις ανάποδα σε παράκαμψη... οφείλω να ομολογήσω ότι έβγαλες φλας στα νανοδευτερόλεπτα πριν πέσω πάνω σου...

    Σε είδα κι εσένα κιουρία να έχεις παρκάρει σε κεντρικό δρόμο, να έχεις κλείσει λεωφορεία, αυτοκίνητα, φορτηγά, να γίνεται ένα κυκλοφοριακό χάος, κι εσύ να βγαίνεις ατάραχη από τον Κωτσόβολο... τόσα γαμίδια μαζεμένα δεν πρέπει να τα ΄χεις ακούσει ποτέ (και τα περισσότερα ήταν από γυναίκα οδηγό...)
    Αδερφέ χτύπησες δηλαδή;

  3. #2073
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από asxetost Προβολή μηνύματος
    Αδερφέ χτύπησες δηλαδή;
    Όχι, πρόλαβα και φρέναρα ευτυχώς.

  4. #2074
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Τις βλέπω κάθε Σεπτέμβρη και είπα μιας και το θυμήθηκα να τις κάνω ένα ποστ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	PSX_20220930_192143.jpg 
Προβολές:	678 
Μέγεθος:	103,9 KB 
ID:	438430

    Να πω εδώ ότι το φαγοπότι κρατεί μέχρι την Κυριακή.. ωραίο καιρό έχει, όμορφη βόλτα είναι, για όσους θενε μια χαρούλα είναι μονοήμερη!

    Το μέρος είναι Κλειτορία!

    Ps Δεν είναι μόνον αυτή η ψησταριά ε.. έχει καμία 30αρια σούβλες μια γύρα! Απλά να μη πείτε ότι δεν θα φτάσουν!
    Τελευταία τροποποίηση από Nik0s_Dk; 30/09/2022 στις 19:00.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  5. #2075
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.030
    Δύναμη η Κλειτορία. Είναι ο Καρατζάς της Αχαϊας γιατί έχει τον δικό της ''Μπατζάβαλη''. Τα γερά πηρούνια γνωρίζουν!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  6. #2076
    Μέλος Το avatar του/της D3300
    Εγγραφή
    23/05/2017
    Μηνύματα
    243
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Τις βλέπω κάθε Σεπτέμβρη και είπα μιας και το θυμήθηκα να τις κάνω ένα ποστ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	PSX_20220930_192143.jpg 
Προβολές:	678 
Μέγεθος:	103,9 KB 
ID:	438430

    Να πω εδώ ότι το φαγοπότι κρατεί μέχρι την Κυριακή.. ωραίο καιρό έχει, όμορφη βόλτα είναι, για όσους θενε μια χαρούλα είναι μονοήμερη!

    Το μέρος είναι Κλειτορία!

    Ps Δεν είναι μόνον αυτή η ψησταριά ε.. έχει καμία 30αρια σούβλες μια γύρα! Απλά να μη πείτε ότι δεν θα φτάσουν!
    Αύριο Κυριακή παίζει το σενάριο δηλαδή?
    Θα συμφωνήσω με Βασίλη, δύναμη απλά.
    I'm diagonally parked in a parallel universe.

  7. #2077
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε είδα με το μεγάλο BMW 1200 GT κανονικά με κράνος και μπουφάν. Αλλά ρε φίλε στο φανάρι όταν κατέβασες το πόδι με το σκαρπίνι να στηριχτείς τρόμαξα. Δε σκέφτεσαι πώς θα κρατήσεις το θηρίο όρθιο άμα σου κάτσει κάπου η κλασική άσφαλτος γυαλί;

  8. #2078
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Σε ειδα σημερα το πρωι καταχαζο εναλλακτικο κουτορνιθι, στην Κηφισιας, στην μεσαια, με το μικρο ηλεκτρικο μοτοποδηλατο με πεταλια, να πηγαινεις με καμια 20αρια km/h και τον ανθρωπο απο πισω με το κουτι να τραβαει τα μαλλια του. Πρεπει να ζεις σε παραλληλο συμπαν δεν εξηγειται αλλιως.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  9. #2079
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Σε ειδαμε χτες billy84 στο κομματι οινοη - μανδρα στο γυρνα απο καποια εξορμηση σε καποιο βουνο..ξεχωριζεις ρε μπαγασα...το λευκο cbr600rr που σε χαιρετησε ημουν εγω και το μαυρο triple ο panos_zip
    Throttle that mysterious friend of ours

  10. #2080
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.030
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Σε ειδαμε χτες billy84 στο κομματι οινοη - μανδρα στο γυρνα απο καποια εξορμηση σε καποιο βουνο..ξεχωριζεις ρε μπαγασα...το λευκο cbr600rr που σε χαιρετησε ημουν εγω και το μαυρο triple ο panos_zip


    Ελα ρεεεε εσείς ήσασταν? Δε σας κατάλαβα γιατί θυμόμουν ότι είχες ένα 675 κόκκινο ή κάτι τέτοιο? Είδα το Cbrαρακι και μου θύμισε το δικό μου!


    Σου στέλνω βρουμ spoiler alert να γελάσεις, τα υπόλοιπα στο ταξιδιωτικό που θα γράψω και θα αφορά την Κυριακή!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  11. #2081
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Ελα ρεεεε εσείς ήσασταν? Δε σας κατάλαβα γιατί θυμόμουν ότι είχες ένα 675 κόκκινο ή κάτι τέτοιο? Είδα το Cbrαρακι και μου θύμισε το δικό μου!


    Σου στέλνω βρουμ spoiler alert να γελάσεις, τα υπόλοιπα στο ταξιδιωτικό που θα γράψω και θα αφορά την Κυριακή!
    Παρατήρησα ότι ήσουν αρκετά σκονισμένος στα πόδια όταν μας πέρασες στη Τιθορέα. Μάλλον θα έχει ενδιαφέρον η εξόρμηση...

    Εγώ ήμουν η σκούπα πίσω, σωστά (απαντώ στην ερώτηση του άλλου θέματος)!

  12. #2082
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    ΣΕ ειδα ρε κοντε αδυνατε χλεμπονιαρη (και ρε.. ειμαι ρατσιστης..!!) να σου πεφτει το Varadero μπροστα στο φορτωμενο Berlingo, μαζι με την κοπελια που κρατουσε τους καφεδες (πουστριτσινο λατισιμο με εσανς ημερου γιασεμιου μου φανηκε οτι ηταν) σταματημενος γιατι η κοπελια δεν βρηκε το δευτερο μαρσπιε να πατησει και σε αρπαξε απο τον λαιμο πεφτοντας..
    (καλα που ξεκινουσα απο το φαναρι και την πηδηξατε φτηνα, γιατι αν ηταν ηδη πρασινο οταν περνουσα δεν θα εβρισκε ο παππας να θαψει..)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  13. #2083
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    ΣΕ ειδα ρε κοντε αδυνατε χλεμπονιαρη (και ρε.. ειμαι ρατσιστης..!!) να σου πεφτει το Varadero μπροστα στο φορτωμενο Berlingo, μαζι με την κοπελια που κρατουσε τους καφεδες (πουστριτσινο λατισιμο με εσανς ημερου γιασεμιου μου φανηκε οτι ηταν) σταματημενος γιατι η κοπελια δεν βρηκε το δευτερο μαρσπιε να πατησει και σε αρπαξε απο τον λαιμο πεφτοντας..
    (καλα που ξεκινουσα απο το φαναρι και την πηδηξατε φτηνα, γιατι αν ηταν ηδη πρασινο οταν περνουσα δεν θα εβρισκε ο παππας να θαψει..)
    χαχαχαχαχαχαχα για κατι τετοια ζω!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #2084
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    χαχαχαχαχαχαχα για κατι τετοια ζω!!!!!!!!!!!!!!!!
    Να έβλεπες πόσο αστείο θα ήταν αν ήταν τα αμάξια εν κινήσει....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #2085
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Να έβλεπες πόσο αστείο θα ήταν αν ήταν τα αμάξια εν κινήσει....
    Οχι ρε συ..δεν λεω για την τουμπα....για τα καφε γελαω

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF