Σελίδα 75 από 199 ΠρώτοΠρώτο ... 2565707172737475767778798085125175 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.111 έως 1.125 από 2977

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1111
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.647
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα που με ειδα στο με είδα να Σε είδα πράσινο versys να σε περνάει από εξωτερική στην έξοδο για Συγγρού το mt09sp και να τρομάζεις και να του κορνάρεις κιόλας....αν πας σαν αμάξι πίσω από αμάξι τότε η Κάνε το αμάξι η πάρε αμάξι...
    Έτσι είναι, αν κοιμάσαι τρομάζεις και φυσικά όλοι οι άλλοι πάνε σαν τρελοί...

  2. #1112
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    σε ειδα σημερα πριν μια ωρα νεο γειτονισσα, να αφηνεις το αυτοκινητο σου χωρις χειροφρενο,και μετα απο λιγο ακουω ενα μπαμ εξω απο το σπιτι μου μονοκατοικια, πεταγωμε εξω και βλεπω το ριμαδι σου να εχει πεσει στην μανδρα μου, να την εχει πεταξει κατω μαζι με τον φραχτη του γειτονα.Σε φωναξα απο το σπιτι σου και μου λες,μα πως εγεινε, παρκαρα και μιλουσα στο τηλ, αλλα θυμαμαι εβαλα χειροφρενο, τι εγεινε!! κοπελια τις λεω, το χειροφρενο σου ειναι κατω δεν εβαλες χειροφρενο.στιν τριχα τιν γλιτωσε ενα BMW.οι υπόλοιπες σκεψεις δικες σας.ΜΕ ΤΟ ΟΡΓΙΟ. Αλλα η συμπεριφορά της φανηκε απο την αρχη, που παρατουσε τα πλαστικα απο καφε εξω απο το αυτοκινητο της. μολις της το εκανα μπανιο μια μερα με τους καφεδες που ειχε αφηση, απο τοτε δεν ξανα αφησε ποτηρια με καφε στο δρομο.Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	μαντρα.jpg 
Προβολές:	651 
Μέγεθος:	101,3 KB 
ID:	415331

  3. #1113
    Banned
    Εγγραφή
    01/04/2018
    Μηνύματα
    42
    ωραιο γκομενακι τουλαχιστον?

  4. #1114
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gjp Προβολή μηνύματος
    ωραιο γκομενακι τουλαχιστον?
    δεννννν λεει και τιποτα, αν ηταν καμια 40αρα κατι ελεγε, εγω παντος για το μικρο δεν τον χαλαλιζω.τωρα πρεπει να ειμαι αφεντικο [ξερεις που] και οχι εργατης.

  5. #1115
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2017
    Μηνύματα
    135
    Σημερα πρωι στη Θηβων, ο δρομος πολυ γλιστερος σκεφτομαι, και βλεπω στο απεναντι ρευμα ενα σκουτερ να γλιστραει και να σερνεται στο οδοστρωμα. Απο πισω ενα δευτερο σκουτερ παει να φρεναρει, να στριψει, να μην πεσει στον πρωτο, κατω κι αυτος...
    Αιτια ο αποτομος ελιγμος ενος προπορευομενου αυτοκινητου...
    Ευτυχως σηκωθηκαν αμεσως και οι 2...
    Με τετοιο γλιτσιασμενο δρομο θελει πολλαπλασια προσοχη και αποστασεις...

  6. #1116
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Σε είδα χτές στην ΕΟ στην κάθοδο προς Αθήνα να περνάς απο την ΛΕΑ καμαρωτός με το αμαξι σου στο κομμάτι μετα την έξοδο για ΑΟ και πριν την Φιλαδέλφεια, όπως έκανες τόσο καιρό προφανώς.
    Λίγο παρακάτω όμως είχε μπλόκο και την εισέπραξες την κλήση!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #1117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Σε είδα σήμερα με το νίντζα και πολύ σε χάρηκα. Τι ωραία μηχανάκια. Ευχαριστώ που με χαιρέτησες...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #1118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kons
    Εγγραφή
    04/01/2018
    Μηνύματα
    237
    Σε είδα φίλε ΚΤΜα χωμάτινε τώρα το μεσημέρι στην Βουλιάγμένης να έχεις περάσει 2 καινούργια λάστιχα με καθαρό τάκο στο σώμα σου. Ανταλλάξαμε χαιρετισμό, καλούς δρόμους να έχεις και μπόλικο βουνό.
    Mil. Spec.

  9. #1119
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    856
    σε είδα πρωί-πρωί πριν μέρες με cbr1000 (90s) να ανεβαίνουμε παρέα την Πειραιώς ξημέρωμα για δουλειά και να χεις ζελέ στο μαλλί και ακράνωτος να βαδίζεις προς Ομόνοια...κι είπα μέσα μου ότι λέω πάντα σε παρόμοιες περιπτώσεις (τι μλκας θεέ μου)

    στην στροφή για Γ΄Σεπτεμβρίου είδα από τους καθρέφτες τον τροχαίο που σου έκανε σήμα και αναφώνησα τον ήπιε!

    σήμερα σε ξαναείδα κυριλέ με την κρανάρα σου κομβιομένος, γυαλισμένος και το cbr να γουργουρίζει στο φανάρι...άντε και πάντα όρθιος.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  10. #1120
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.647
    Σε είδα (γάντι) να παίρνεις τη θέση που σου πρέπει...
    Μόνο γι'αυτο είσαι καλό...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	received_2042822832530923.jpeg 
Προβολές:	411 
Μέγεθος:	40,5 KB 
ID:	415346


    *χειρότερη αγορά ever...

  11. #1121
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε είδα να έχεις και τα 2 πόδια ψηλά, σχεδόν να ακουμπάνε στο τιμόνι (πιθήκι alert) , για να μη βραχείς από τα νερά του δρόμου. Και τα επόμενα 10 χλμ τουλάχιστον προς οποιαδήποτε κατεύθυνση είναι βρεγμένα παντού, να το ξέρεις. Μα να μην υπάρχει κάτι που μας βοηθάει να μη βρέξουμε το παντελόνι και τα πόδια μας στη μηχανή....

  12. #1122
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να έχεις και τα 2 πόδια ψηλά, σχεδόν να ακουμπάνε στο τιμόνι (πιθήκι alert) , για να μη βραχείς από τα νερά του δρόμου. Και τα επόμενα 10 χλμ τουλάχιστον προς οποιαδήποτε κατεύθυνση είναι βρεγμένα παντού, να το ξέρεις. Μα να μην υπάρχει κάτι που μας βοηθάει να μη βρέξουμε το παντελόνι και τα πόδια μας στη μηχανή....
    Υπάρχει..λέγεται scooter...
    Throttle that mysterious friend of ours

  13. #1123
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει..λέγεται scooter...
    Και αδιάβροχα, και μπότες, και και και....Αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα μπροστά στους τόσους ξεκράνωτους που είδα σήμερα το πρωί με κρύο και ψιλόβροχο...

  14. #1124
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Σε είδα τρομπίδη με το άσπρο Α4 στις 6:10 το πρωί να με περνάς από δεξιά σαν σταματημένο στο ψιλόβροχο μετά τις 3γέφυρες και στο ύψος της Ν.Φιλαδέλφειας να μοιράζεις ανταλλακτικά σβουρίζοντας...Πως τα κατάφερες και το σβούριξες σε τέτοια ΕΥΘΕΙΑ χωρίς ίχνος κίνησης μόνο εσυ ξέρεις...Τυχερός ήμουν που δε σβούριξες πάνω μου και τυχερός ήσουν που δεν πήρες κανέναν στο λαιμό σου.
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  15. #1125
    Banned
    Εγγραφή
    01/04/2018
    Μηνύματα
    42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nassosxlvbros Προβολή μηνύματος
    Σε είδα τρομπίδη με το άσπρο Α4 στις 6:10 το πρωί να με περνάς από δεξιά σαν σταματημένο στο ψιλόβροχο μετά τις 3γέφυρες και στο ύψος της Ν.Φιλαδέλφειας να μοιράζεις ανταλλακτικά σβουρίζοντας...Πως τα κατάφερες και το σβούριξες σε τέτοια ΕΥΘΕΙΑ χωρίς ίχνος κίνησης μόνο εσυ ξέρεις...Τυχερός ήμουν που δε σβούριξες πάνω μου και τυχερός ήσουν που δεν πήρες κανέναν στο λαιμό σου.
    ευκολο ειναι το σβουρισμα αμα ειναι κανεις λ@@κας

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF