Σελίδα 90 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 40808586878889909192939495100140190 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.336 έως 1.350 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #1336
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Αισθάνονται ασφαλείς μέσα στα κουτιά τους αλλά στα τέτοια τους για τους άλλους που είναι με μότο.
    Οί ίδιοι λένε πως είναι ανασφάλεια να οδηγάει κάποιος μότο αλλά αυτοί οί ίδιοι το μότο δε το υπολογίζουν στο δρόμο ισάξια με αυτούς.
    Είναι σημαντικό να μπορείς να οδηγάς και τα δυο. Και μοτοσυκλετιστές δεν υπολογίζουν αυτοκίνητα και δεν σέβονται πολλά...

  2. #1337
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.129
    Σας είδα στα στροφιλίκια Άστρους-Λεωνιδίου ένα πορτοκαλί versys,ένα αλλο που δεν πρόλαβα να γνωρίσω και ένα Niken!

  3. #1338
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Είναι σημαντικό να μπορείς να οδηγάς και τα δυο. Και μοτοσυκλετιστές δεν υπολογίζουν αυτοκίνητα και δεν σέβονται πολλά...
    Ναι αλλά με τη διαφορά ότι αν ο μοτοσικλετιστής γράψει στα τέτοια του το αυτοκίνητο ο αυτοκινητηστης θα καθυστερήσει να πάει στη δουλειά του ενώ το αντίθετο άν γίνει πολλές φορές τελειώνει με μοιραίο τρόπο για τον δίτροχο.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  4. #1339
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Ναι αλλά με τη διαφορά ότι αν ο μοτοσικλετιστής γράψει στα τέτοια του το αυτοκίνητο ο αυτοκινητηστης θα καθυστερήσει να πάει στη δουλειά του ενώ το αντίθετο άν γίνει πολλές φορές τελειώνει με μοιραίο τρόπο για τον δίτροχο.
    Δεν υπάρχει διαφορά, γιατί αν κάνεις μαλακίες με τη μοτοσυκλέτα ο αυτοκινητιστής θα αργήσει να πάει στη δουλειά του ενώ ο μοτοσυκλετιστής και πάλι μπορεί να το φάει το κεφάλι του. Επομένως αν ο ίδιος δε σέβεται τον εαυτό του... Τέλος πάντων, κάθε ατύχημα ή δυστύχημα είναι λυπηρό γεγονός. Αυτό που ήθελα να πω είναι πως το να τα οδηγάς και τα δυο είναι μεγάλο ατού γιατί κατανοείς πολλά από τα "θέματα" που έχουν και οι δυο οδηγοί και μαντεύεις πολλές από τις κινήσεις που θα ακολουθήσουν σε όποιο κάθισμα και αν κάθεσαι.

  5. #1340
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα να σταματάς με το αυτοκίνητο στην Κατεχάκη, που είχα μείνει, για να με ρωτήσεις εαν χρειάζομαι κάτι...Σ ευχαριστώ πολύ !

  6. #1341
    Δε σε βλέπω νήμα "συνθήματα στους τοίχους", οπότε επειδή σε είδα πίσω απ' την πλατεία Προσκόπων στο Παγκράτι και με προβλημάτισες (αλλά μ' έκανες να χαμογελάσω αυτομάτως):

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	PHOTO_20200906_233809.jpg 
Προβολές:	762 
Μέγεθος:	56,4 KB 
ID:	420834
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  7. #1342
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Σε είδα και κοίταξα γύρω μου μήπως είμαι στο Μόναχο.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20200910_193022.jpg 
Προβολές:	705 
Μέγεθος:	72,6 KB 
ID:	420841
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20200910_192939.jpg 
Προβολές:	717 
Μέγεθος:	97,3 KB 
ID:	420842

    Τελικά Κορυδαλλό ημουν.

  8. #1343
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα ευτραφή τύπε με το 1200GSΑ μέρα μεσημέρι με τον ήλιο ντάλα να τσουρουφλάει κι εσύ με 4 προβολάκια αναμμένα, κράνος flip up και επιτηδευμένα χαλαρό ύφος του στυλ "μόλις γύρισα από την έρημο Γκόμπι", είμαι σίγουρος ότι με την άκρη του ματιού σου παρακολουθούσες αν σε κοιτάνε... Δεν ξέρω αν με είδες, αλλά τα γέλια μου ήταν εντελώς αυθόρμητα... πριν λίγο είχα δει και έτερο ευτραφή τύπο με προβολάκια αναμμένα, αλλά αυτός είχε Varadero (εννοείται)...

    Σε είδα κι εσένα μεσήλικα στο φανάρι, ηλικία 55+, πάνω σε καγκούρικο TDM (πάλι εννοείται...), ξεκράνωτος, πουκάμισο ξεκούμπωτο στο στήθος, ξεκάλτσωτος και μαύρο σκαρπίνι...

  9. #1344
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα ευτραφή τύπε με το 1200GSΑ μέρα μεσημέρι με τον ήλιο ντάλα να τσουρουφλάει κι εσύ με 4 προβολάκια αναμμένα, κράνος flip up και επιτηδευμένα χαλαρό ύφος του στυλ "μόλις γύρισα από την έρημο Γκόμπι", είμαι σίγουρος ότι με την άκρη του ματιού σου παρακολουθούσες αν σε κοιτάνε... Δεν ξέρω αν με είδες, αλλά τα γέλια μου ήταν εντελώς αυθόρμητα... πριν λίγο είχα δει και έτερο ευτραφή τύπο με προβολάκια αναμμένα, αλλά αυτός είχε Varadero (εννοείται)...

    Σε είδα κι εσένα μεσήλικα στο φανάρι, ηλικία 55+, πάνω σε καγκούρικο TDM (πάλι εννοείται...), ξεκράνωτος, πουκάμισο ξεκούμπωτο στο στήθος, ξεκάλτσωτος και μαύρο σκαρπίνι...
    Αυτόν με το τιντιεμ δε γινόταν να τον δούμε και μείς
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #1345
    Σε ειδα με το gs να με στραβωνεις με το ενα προβολακι και το κεντρικο φαναρι και οταν σου ειπα φιλε στραβωνεις δες το να ξεκινας απο το κλασσσικο αποκλειεται τωρα το πηγα κτεο και να συνεχιζεις με υφος μπουστα κιαπανω αυτο ειναι μοτοσυκλετα κιοταν γκαζωνει καθεται, κιαφου εφυγες γκαζωτος στο επομενο γλιστερο εσακι αφουβεριξες αγκυρες και ανοιξες αλεξιπτωτα σε περασα με το τρομερο σκουτερ των 11 ιππων με την καταπληκτικη ταχυτητα των 55χλμ/ωρα, στην επομενη γωνια αλλαξεςς υφος και μου λες ναι αλλα το οτι δεν φορας κρανος ειναι πιο επικυνδυνο απο τα φωτα που σε στραβωνουν. Πρωτον καποιοι κανουν δουλειες στις 11 και μπορει να ειναι ιδρωμενοικαι δευτερον ρε ελληναρα κοιτα την καμπουρα σου πρωτα δεν ειναι διαγωνισμος κατουρηματος μια φιλικη παρατηρηση ηταν αν δεν το ειχες παρει χαμπαρι ααα και το καθηκι του 5ευρου που φοραγεσ ζτο μοτοσακο των 20000 δεν προσφερει και τοση προστασια
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  11. #1346
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Σε ειδα κοπελιά Σαββατο, αργα απόγευμα (19.00-20.00), με το καινουργιο V-Strom (μονοβάλιτσο, δεξιά νομιζω), απο Βούλα περιπου μεχρι Νικαια-Κορυδαλλο.
    Ολη την παραλιακή κι ολο τον Κηφισο, προσπεράσεις εναλλαξ, σφηνες, μια ο ενας μια ο αλλος.
    Το καταχαρηκα το παιχνιδι.

  12. #1347
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σε είδα (βλέπω) σήμερα να μου κάνεις παρέα,ολόκληρος τυφώνας,κυκλώνας μας χτύπησε,έτσι θα σε άφηνα milf ;;Θα το έκανα μόνιμο ντεκόρ του χώρου εργασίας αν δεν μύριζε βενζίνη.και καμένα λάδια απτα μπουριά οκ
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1600417694967.jpg 
Προβολές:	279 
Μέγεθος:	101,2 KB 
ID:	421029
    porca miseria.

  13. #1348
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Έδεσε με τη διακόσμηση, ρουστίκ πολυθρονίτσες, ασπρόμαυρη φώτο ευτυχισμένου ζεύγους, κάτι σε αρχαία windows βλέπω στην οθόνη (ή αρχαίο theming)!

  14. #1349
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Έδεσε με τη διακόσμηση, ρουστίκ πολυθρονίτσες, ασπρόμαυρη φώτο ευτυχισμένου ζεύγους, κάτι σε αρχαία windows βλέπω στην οθόνη (ή αρχαίο theming)!
    Σαν σκηνικό από το γραφείο της Χαρούλας στο Ρετιρέ;
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  15. #1350
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Σε είδα (βλέπω) σήμερα να μου κάνεις παρέα,ολόκληρος τυφώνας,κυκλώνας μας χτύπησε,έτσι θα σε άφηνα milf ;;Θα το έκανα μόνιμο ντεκόρ του χώρου εργασίας αν δεν μύριζε βενζίνη.και καμένα λάδια απτα μπουριά οκ
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1600417694967.jpg 
Προβολές:	279 
Μέγεθος:	101,2 KB 
ID:	421029
    Ωραίος ρε Νίκο. Έτσι. Αφού μας προσέχουν τα μουσεία μας να τα προσέχουμε και εμείς.

    Ερώτηση. Τη σέλα την έχεις φτιάξει εσύ ανατομική.?
    2 φορές αυτή τη βδομάδα πηγα βόλτα. Τη μια εκανα 160χλμ και την άλλη 130 και πραγματικά προβληματίστηκα πολύ με τη κατάσταση της σέλας μου. Πόνος. Δε το θυμάμαι έτσι. 22 χρόνια τώρα το ίδιο αφρολεξ....
    καθε μερα ...νεα μερα.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF