Σελίδα 12 από 197 ΠρώτοΠρώτο ... 278910111213141516172262112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 2941

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #166
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    σε ειδα ρε μπαρμπα με το atos ασημι στην λουτσα να ειμαι απο πισω σου, και την ωρα που θελω να σε προσπερασω σου κορναρω πρωτα ,τετοιο συγχρινισμο δεν τον περιμενα, την ωρα που σου κορναρω και αρχιζω να σε προσπερναω εσει τραβας το τιμονι αριστερα χωρις να δεις καθρεπτη και με το που ακους την κορνα αμεσως το τιμονι δεξια,βαρκα γιαλο το atos, και μου εκανες νοημα συγνωμη. αντε, αλλοι μια φορα την γλιτωσα απο προνοηση μου παντα να κορναρω οταν ειναι να προσπερασω.ποτε θα βαλου μυαλο ρε φουστη μου να βλεπουν καθρεπτη.

  2. #167
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.022
    Σας είδα σήμερα στον Κοσμά.
    2 duke 390 με γερμανικές,
    Ένα triumph και ένα hornet, πιέσαμε την κουβέντα, κάνατε τον κύκλο Πελοποννήσου και πηγαίνατε για Αθήνα.

    Υ.Γ. Το hornet δυκάβαλος στο τάνκμπαγκ έναν κανισάκι με γυαλιά.

    Καλούς δρόμους στους οδηγούς, καλούς δρόμους και στην Πέπερ.

    Edit:άλλη παρέα τα duke άλλοι οι παρέα με το σκύλο και εγώ με το C3.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  3. #168
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σε είδα καραγκιόζαρε απάνω στο Vstrom ,να οδηγάς με το ένα χέρι και το άλλο ο αγκώνας στο τεπόζιτο και να μιλάς στο κινητό.

  4. #169
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    αυτό το γαμίδι πόσο δύσκολο ήταν να το μάθετε όταν δίνατε σήματα;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	paste.jpg 
Προβολές:	889 
Μέγεθος:	9,5 KB 
ID:	399455

  5. #170
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα με το mega scooter σου, να εχεις βαλει μια εξατμηση ελευθερας και να μας παιρνεις τ' αυτια...
    Η πλακα ηταν οτι νομιζες οτι ησουν και γρηγορος...
    Εφυγα μπροστα οχι επειδη ειχα ορεξη για ανοιγματα, αλλά επειδη δεν την παλευα να ακουω το μαραφετι σου...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #171
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα ανεκδιήγητε νεοέλληνα στο parking χτες να ωρύεσαι επειδή η πόρτα του αυτοκινήτου ακούμπησε τη δικιά σου κατά λάθος. Πετάχτηκες από το αμάξι, άρχισες τα τσαμπουκαλίκια και άρχισες να κοπανάς με την πόρτα σου το αμάξι του φίλου μου για εκδίκηση Το αμάξι ένα χρέπι BMW 316 γεμάτο γρατζουνιές και βαθουλώματα, και σε πείραξε που απλά ακούμπησε η πόρτα. Από κοντά η κλώσα η γυναίκα σου να σιγοντάρει με φωνή Άδωνι Γεωργιάδη και να φωνάζει "μας χτυπήσατε το αυτοκίνητο" και το παιδάκι σου πίσω στο κάθισμα παρακολουθούσε το θέαμα του νταή μπαμπά που το ακούμπησαν το τουτού… Κι είχες το θράσος ρε γελοίε να μιλάς για ανατροφή και παιδεία...

    Σε είσαι κι εσένα με το SS το βραδάκι στην Αθηνών-Λαμίας να κάνεις σφήνες στα αυτοκίνητα από όλες τις μεριές με 120 χιλιόμετρα… Από ένδυση (περιέργως) κράνος και μετά το χάος: Φανελάκι ραντέ, φόρμα και μουράτο Nike, η τελευταία λέξη της προστασίας. Κι εκεί που νόμιζα ότι τα είχα δει όλα, παρακάτω εύσωμος αναβάτης προβλεπόμενος με μπαγκάζια, μόνο που το παντελόνι ήταν μικρό μέγεθος και αποκάλυπτε το μαύρο σου στρινγκάκι
    Τελευταία τροποποίηση από AUFGEBRACHT; 23/09/2018 στις 15:34.

  7. #172
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Σας ειδα σημερα πιτσιρικες, η μια με το kawa 125 το εντουρακι της και η αλλη με το αντιστοιχο σουζουκι, με τα ΜΧ κρανακια σας, γαντια, μπουφαν, και τις τσαντες, στον δρομο για το σχολειο () να περιμενετε στην κινηση (οπως και το 90% των αναβατων εδω) με 3 βαθμους αναμεσα στα μποτιλιαρισμενα αυτοκινητα. χαχανιζατε και γελουσατε δυνατα σε ολη την διαρκεια που ημουν διπλα σας με το κουτι.. Αλλη χωρα, αλλη μοτοσυκλετιστικη κουλτουρα.. Μου φτιαξατε την μερα.. Να ειστε γερες και να διασκεδαζετε παντα και εσεις και καθε αλλο πιτσιρικακι σε αυτον τον κοσμο..
    Καλημερα μας..
    Quod me nutrit... me destruit.....

  8. #173
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Ακόμα και με τον σημερινό καιρό, με βροχή, κρύο και αέρα σας είδα χωρις κράνος. Καλά ρε, δεν κρυώνει η καρκάλα σας?

  9. #174
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Ακόμα και με τον σημερινό καιρό, με βροχή, κρύο και αέρα σας είδα χωρις κράνος. Καλά ρε, δεν κρυώνει η καρκάλα σας?
    Αδεια είναι, προφανώς...πως να νιώθει; αν είχαν μυαλό....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #175
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Σε είδα ζώον Ελληνάρα με το Vstrom 650 στα διόδια της Ιονίας Οδού με την πινακίδα με μαυρη ζελατίνα να περνάς τα διόδια σφαίρα πλάι μου ενώ μόλις είχα ξεκινήσει με το φορτωμένο με 3 μηχανές βανάκι στο δρόμο προς Κροατία
    Μας έσκασε η μπάρα στο παρμπρίζ ηλίθιε και είσαι τυχερός που δεν σταματησες πουθενα για βενζίνη παρακάτω γιατί αν σε πετυχαίναμε θα είχες σοβαρό πρόβλημα. Ευτυχώς που το παρμπρίζ άντεξε.
    Να σου βγεί η μπιέλα του Vstrom εξω σαν το SV του Τροπέα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #176
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Σε ειδα εχθες με το ν-στρομ οτι και σουρουπωνε να εχεις ανοικτα τα προβολακια ομιχλης.Με ειδες που σε κοιταζα και ησουν ολο καμαρι.Που να ξερες τι ελεγα απο μεσα μου
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #177
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.022
    Σε είδα Δημήτρη στο αεροδρόμιο (συνάδελφος οδηγός) και τα λέγαμε.
    Τελικά καταλήξαμε και σύντροχοι και σκέφτεσαι να πάμε μαζί Ισπανία.

    Υ.Γ.Έχασα το τηλέφωνο σου φίλε, αν είσαι πουθενά εδώ μέσα στείλε πμ.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  13. #178
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961
    Σας είδα CRF250L, Crossrunner, CBR1000RR φρεσκαδούρες κι εσείς αν κρίνω απ' τις πινακίδες ...

    Καλά χιλιόμετρα!


  14. #179
    Σε βλεπω καθε μερα, να βαζεις μπρος το ΧΤΧ με τις ξεταπωτες Remus και να βρονταει ο ντουνιας...Πριν ξεκινησεις κανεις τον σταυρο σου. Και κατεβαινεις αναποδα τον κεντρικοτερο δρομο της Καισαριανης... Και δεν φορας και κρανος... Αξια σταυρου: ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!������
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  15. #180
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    @hornet πρέπει να σε είδα την Κυριακή 30/09 στο Αυθαίρετο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF