Σελίδα 3 από 25 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 374

Θέμα: Οδηγική Συμπεριφορά..Μηχανών.

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από haf Προβολή μηνύματος
    35 χρόνια οδηγούσα αυτοκίνητο και ξαφνικά ανακάλυψα τη μηχανή, σκουτεράκι = ευκολία και βουρ στην κίνηση... μεγάλη ευκολία να πηγαίνεις στη δουλειά και ειδικά οταν κατεβαίνεις την Κηφισίας όταν όλοι είναι σταματημένοι..

    Οδηγώ Συνετα, κινούμαι κυρίως στο ρεύμα μου πίσω από αυτοκίνητα και ανάμεσα όταν αυτά είναι σταματημένα, δεν κάνω σφήνες και σε γενικές γραμμές με την οδηγική εμπειρία του αυτοκινήτου προσέχω πάντα για κάθε απρόοπτο.. ενώ έχω πάντα full εξοπλισμό.. κράνος μπουφάν γαντια και πολλοί με θεωρούν robocop..

    Το παράπονο μου δεν είναι το αυτοκίνητα.. το πρόβλημα μου είναι οι άλλες μηχανές! περνάνε εκατοστά δίπλα σου με ασύλληπτες ταχύτητες, κατεβαίνω με 80 την Κηφισιάς (στρώνω το Beverly) και περνάει ένα θηρίο με 200 δίπλα σου.. προσπερνάνε ενω κινήσε ανάμεσα στα αυτοκίνητα και έχω χάσει την μπάλα...αν δεν προσέξεις τον καθρέφτη σου είσαι νεκρός

    Δε λέω ότι είμαι και ο πιο γρήγορος οδηγός ειδικά αφού δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά δεν κινούμαι και σαν χελώνα.. έλεος πια !

    Αρχίζω και συμπαθώ τους οδηγούς αυτοκινήτων


    φιλε, ο γρηγορος...ή μαλλον ο πραγματικα γρηγορος, δεν τον νοιαζει σε ποιο σημειο του δρομου βρισκεσαι, δεν τον νοιαζει ποσο γρηγορα ή αργα πηγαινεις, θα σε περασει ετσι ωστε να ειστε ασφαλεις και οι 2...
    μπορει να σε τρομαξει (αν εισαι και απειρος) αλλα δεν θα σε θεσει σε κινδυνο...
    τι θελω να πω? οτι μπορει να σου φαινεται ετσι, αλλα μπορει να μην ειναι ετσι...

    για να λες 35 χρονια σε αμαξια και μετα μηχανη παει να πει οτι τα εχεις τα χρονακια σου...τουτεστιν εχεις τελειως διαφορετικη αντιληψη για την ταχυτητα και τον χωρο σε σχεση με τους υπολοιπους που εχουμε ξεκινησει πιο μικροι και εχουμε περισσοτερα χρονια στον χωρο των δικυκλων...λογικο και αναμενομενο..δεν το λεω με την κακη εννοια...

    επισης και μονο οτι λες οτι σε ροη καθεσαι πισω απο αμαξια, δειχνει οτι ΔΕΝ το εχεις...
    αν μπαινεις στην διαδικασια να κανεις διηθηση ΜΟΝΟ οταν τα αμαξια ειναι σταματημενα, ειναι λογικο να πηγαινεις αργα...και ειναι επισης λογικο να καθυστερεις τους υπολοιπους απο πισω σου...και μπορει εσενα να σου φαινεται οτι δεν κινεισαι σαν χελωνα αλλα μπορει οντως να κινεισαι σαν χελωνα (η διαφορετικη αντιληψη ταχυτητας που εγραψα πιο πανω )...



    οσον αφορα τον φιλο που λεει οτι δεν χωραει αμαξι, μηχανη, αμαξι, μηχανη, αμαξι, να τον ενημερωσω οτι χωραει ΑΝΕΤΑ...αρκει τα αμαξια να κρατανε τα ορια της λωριδας τους και οι μηχανες να εχουν αντιληψη του χωρου...εχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ενας δρομος με τρεις λωριδες κυκλοφοριας και βγαινουν ανετοτατα 2 γραμμες διηθηση για τα μηχανακια...μονο αν αντικαταστησεις στην συγκεκριμενη εξισωση το αμαξι με φορτηγο ειναι οριακα...δλδ φορτηγο, μηχανη, φορτηγο, μηχανη, φορτηγο...

    εν ολιγοις haf, προσπαθησε να εγκληματιστεις με τις συγκεκριμενες συνθηκες και αν δεις οτι δεν το εχεις και στρεσαρεσαι αρκετα, ξαναγυρνα στο αμαξι...ειναι κριμα να δημιουργηθει καποιο ατυχημα εξαιτιας του αγχους σου....δεν ειναι ολα για ολους....εντελως φιλικα...

    be cool and safe...

  2. #32
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.489
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από haf Προβολή μηνύματος
    35 χρόνια οδηγούσα αυτοκίνητο και ξαφνικά ανακάλυψα τη μηχανή, σκουτεράκι = ευκολία και βουρ στην κίνηση... μεγάλη ευκολία να πηγαίνεις στη δουλειά και ειδικά οταν κατεβαίνεις την Κηφισίας όταν όλοι είναι σταματημένοι..

    Οδηγώ Συνετα, κινούμαι κυρίως στο ρεύμα μου πίσω από αυτοκίνητα και ανάμεσα όταν αυτά είναι σταματημένα, δεν κάνω σφήνες και σε γενικές γραμμές με την οδηγική εμπειρία του αυτοκινήτου προσέχω πάντα για κάθε απρόοπτο.. ενώ έχω πάντα full εξοπλισμό.. κράνος μπουφάν γαντια και πολλοί με θεωρούν robocop..

    Το παράπονο μου δεν είναι το αυτοκίνητα.. το πρόβλημα μου είναι οι άλλες μηχανές! περνάνε εκατοστά δίπλα σου με ασύλληπτες ταχύτητες, κατεβαίνω με 80 την Κηφισιάς (στρώνω το Beverly) και περνάει ένα θηρίο με 200 δίπλα σου.. προσπερνάνε ενω κινήσε ανάμεσα στα αυτοκίνητα και έχω χάσει την μπάλα...αν δεν προσέξεις τον καθρέφτη σου είσαι νεκρός

    Δε λέω ότι είμαι και ο πιο γρήγορος οδηγός ειδικά αφού δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά δεν κινούμαι και σαν χελώνα.. έλεος πια !

    Αρχίζω και συμπαθώ τους οδηγούς αυτοκινήτων
    Πάντως αν θέλεις να εξοικειωθείς λιγάκι και να προσθέσεις ασφάλεια στη μετακίνησή σου με το σκουτερ κάνε και ένα σχολείο, δεν κοστίζει πολύ και αξίζει.

  3. #33
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Καλά με 200 στην κηφισίας (σε λογικές ώρες με κίνηση), δεν πάει κανένας. Ας δεχτούμε ότι είναι η γνωστή αυτοκινητιστική αργκό. Αυτούς μην τους φοβάσαι, ξέρουν τι κάνουν. Απλά τώρα στην αρχή τρομάζεις.
    Κάτι παρόμοια έλεγε κι ο George_SP στην αρχή.

    Επειδή σίγουρα έχεις καθρέφτες, χρησιμοποίησέ τους. Συχνά. Κοίτα τι γίνεται πίσω σου (μην ξεχνάς να κοιτάς και μπροστά σου όμως).
    Θα δεις πόσο καλύτερα θα είναι μετά.
    ακόμα τα λέω... όχι εδώ μέσα όμως για άλλους λόγους.
    κάνε μια παράθεση αν έχεις στοχεύσει εκείνο το ποστ που αναφέρεσαι.
    εγώ θυμάμαι ευχές μου για ψόφους σε καλόπαιδα γκρουπάκι που με πέρναγαν φίλερ στην Συγγρού με 180+ εναλλάξ και δεν ήξερες από που να φυλαχτείς.

  4. #34
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    ακόμα τα λέω... όχι εδώ μέσα όμως για άλλους λόγους.
    κάνε μια παράθεση αν έχεις στοχεύσει εκείνο το ποστ που αναφέρεσαι.
    εγώ θυμάμαι ευχές μου για ψόφους σε καλόπαιδα γκρουπάκι που με πέρναγαν φίλερ στην Συγγρού με 180+ εναλλάξ και δεν ήξερες από που να φυλαχτείς.
    Γέρασα και δεν θυμάμαι και βαριέμαι να ψάχνω. Αυτό που λες μάλλον θα είναι. ΟΚ, ζεις; Ζεις, άρα δεν κινδύνευσες (δεν επιδοκιμάζω αυτό που έκαναν - και δεν το κάνω - αλλά σοβαρά τώρα δεν κινδύνευσες. Απλά τρόμαξες γιατί ήσουν επικεντρωμένος στο τι κανεις εσύ). Εγώ που δεν έχω καθρέφτες, πως γίνεται να καταλαβαίνω ότι κάτι γρηγορότερο έρχεται/είναι πίσω μου;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εγώ που δεν έχω καθρέφτες, πως γίνεται να καταλαβαίνω ότι κάτι γρηγορότερο έρχεται/είναι πίσω μου;
    Μ' ακούς, έτσι το καταλαβαίνεις.
    safety doesn't happen by accident

  6. #36
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Γέρασα και δεν θυμάμαι και βαριέμαι να ψάχνω. Αυτό που λες μάλλον θα είναι. ΟΚ, ζεις; Ζεις, άρα δεν κινδύνευσες (δεν επιδοκιμάζω αυτό που έκαναν - και δεν το κάνω - αλλά σοβαρά τώρα δεν κινδύνευσες. Απλά τρόμαξες γιατί ήσουν επικεντρωμένος στο τι κανεις εσύ). Εγώ που δεν έχω καθρέφτες, πως γίνεται να καταλαβαίνω ότι κάτι γρηγορότερο έρχεται/είναι πίσω μου;
    Spiderman εσυ????
    Throttle that mysterious friend of ours

  7. #37
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Γέρασα και δεν θυμάμαι και βαριέμαι να ψάχνω. Αυτό που λες μάλλον θα είναι. ΟΚ, ζεις; Ζεις, άρα δεν κινδύνευσες (δεν επιδοκιμάζω αυτό που έκαναν - και δεν το κάνω - αλλά σοβαρά τώρα δεν κινδύνευσες. Απλά τρόμαξες γιατί ήσουν επικεντρωμένος στο τι κανεις εσύ). Εγώ που δεν έχω καθρέφτες, πως γίνεται να καταλαβαίνω ότι κάτι γρηγορότερο έρχεται/είναι πίσω μου;
    Ε βαλε καθρεφτες κ εσυ...
    Ride(s) the wind of change...

  8. #38
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Μ' ακούς, έτσι το καταλαβαίνεις.
    Eσύ δεν μετράς.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Spiderman εσυ????
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #39
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Μ' ακούς, έτσι το καταλαβαίνεις.
    Mην το δένεις κόμπο αυτό.......
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #40
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εγώ που δεν έχω καθρέφτες, πως γίνεται να καταλαβαίνω ότι κάτι γρηγορότερο έρχεται/είναι πίσω μου;
    Βλέπω συνεχώς κάμποσους στον δρόμο (κυρίως άνω την πρώτων -ήντα αλλά και πολλούς νέους....) που ενω καθρέφτες γιοκ, να το κόβουν μια δεξιά μια αριστερά σε μεγάλες λεωφόρους (ακόμα και στην εθνική οδό) αδιαφορώντας πλήρως αν έρχεται κανείς από πίσω, είναι απορίας άξιο που ζουν ακόμα.....και καλά να φάνε τα μούτρα τους, αυτός που πάει κανονικά τι φταίει να τους βρει ξαφνικά μπροστά του και να γίνουν ήχος και φως;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #41
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.489
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εγώ που δεν έχω καθρέφτες, πως γίνεται να καταλαβαίνω ότι κάτι γρηγορότερο έρχεται/είναι πίσω μου;
    Μην αγχώνεσαι, θα σε περνάω πριν προβληματιστείς...

    Να όπως τότε στην Βασιλίσσης Σοφίας


  12. #42
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Γέρασα και δεν θυμάμαι και βαριέμαι να ψάχνω. Αυτό που λες μάλλον θα είναι. ΟΚ, ζεις; Ζεις, άρα δεν κινδύνευσες (δεν επιδοκιμάζω αυτό που έκαναν - και δεν το κάνω - αλλά σοβαρά τώρα δεν κινδύνευσες. Απλά τρόμαξες γιατί ήσουν επικεντρωμένος στο τι κανεις εσύ). Εγώ που δεν έχω καθρέφτες, πως γίνεται να καταλαβαίνω ότι κάτι γρηγορότερο έρχεται/είναι πίσω μου;
    Οδηγώ κάτι λιγότερο από 20χρόνια. Δεν έχω δημιουργήσει ποτέ μου ατύχημα και επειδή ακριβώς αντιλαμβάνομαι πόσο μετράει το να έχεις συναίσθηση του περιβάλλοντος, έχω αποφύγει ουκ ολίγα.
    Αυτό που λες είναι άστοχο και μπορώ να στο εξηγήσω.
    Όταν πας με 100 στην αριστερή σε μια Συγγρού που έχει ήδη μια Χ κίνηση και όλοι πάνε με 90-100-110-120......δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβεις να δεις από καθρέφτες ή να ακούσεις μια ομάδα καραγκιόζηδων με 180+ που σε περνάνε εναλλάξ, πότε μεταξύ αριστερής μεσαίας (δεξιά σου δηλαδή) αλλά και μεταξύ στηθαίου και αριστερής.
    Ο ψόφος λοιπόν σε μια τέτοια ομάδα σκληρών κ@ργιόληδων ισχύει και θα ισχύει στον αιώνα τον άπαντα.
    Έχω δει και αντίστοιχα γκρουπάκια γρήγορης βόλτας αλλά το ποστ εκείνο μίλαγε για εν δυνάμει δολοφόνους που απλά δε προλαβαίνεις να αντιληφθείς ή να αντιδράσεις.....δε συζητώ το σενάριο να προλάβεις να τους δεις και να κάνεις τέρμα αριστερά ή δεξιά. (στο τέρμα αριστερά ο 3ος που ερχόταν θα έπεφτε πάνω μου αφού με πέρασε μεταξύ στηθαίου και αριστερής.

  13. #43
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.489
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Οδηγώ κάτι λιγότερο από 20χρόνια. Δεν έχω δημιουργήσει ποτέ μου ατύχημα και επειδή ακριβώς αντιλαμβάνομαι πόσο μετράει το να έχεις συναίσθηση του περιβάλλοντος, έχω αποφύγει ουκ ολίγα.
    Αυτό που λες είναι άστοχο και μπορώ να στο εξηγήσω.
    Όταν πας με 100 στην αριστερή σε μια Συγγρού που έχει ήδη μια Χ κίνηση και όλοι πάνε με 90-100-110-120......δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβεις να δεις από καθρέφτες ή να ακούσεις μια ομάδα καραγκιόζηδων με 180+ που σε περνάνε εναλλάξ, πότε μεταξύ αριστερής μεσαίας (δεξιά σου δηλαδή) αλλά και μεταξύ στηθαίου και αριστερής.
    Ο ψόφος λοιπόν σε μια τέτοια ομάδα σκληρών κ@ργιόληδων ισχύει και θα ισχύει στον αιώνα τον άπαντα.
    Έχω δει και αντίστοιχα γκρουπάκια γρήγορης βόλτας αλλά το ποστ εκείνο μίλαγε για εν δυνάμει δολοφόνους που απλά δε προλαβαίνεις να αντιληφθείς ή να αντιδράσεις.....δε συζητώ το σενάριο να προλάβεις να τους δεις και να κάνεις τέρμα αριστερά ή δεξιά. (στο τέρμα αριστερά ο 3ος που ερχόταν θα έπεφτε πάνω μου αφού με πέρασε μεταξύ στηθαίου και αριστερής.
    δεν κουνιέσαι κι όλα παν' καλά

  14. #44
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    δεν κουνιέσαι κι όλα παν' καλά
    να φανταστώ δηλαδή οτι εσείς έχετε balls of steel μεγαλύτερα από του Duke Nukem και όλες τις ώρες τις οδήγησης όλες τις στιγμές βγαίνετε με την συγκέντρωσή σας σε επίπεδο motogp...
    τώρα σοβαρά τα πιστεύετε οτι στο δημόσιο δρόμο αντί να σέβονται τον ΚΟΚ αυτοί που έχουν το λάθος, είναι πιο σημαντικό οι υπόλοιποι που δε φταίμε να οδηγάμε με την συγκέντρωση του Χορχε από pole σε finish line στη κορυφή του grid;

  15. #45
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Οδηγώ κάτι λιγότερο από 20χρόνια. Δεν έχω δημιουργήσει ποτέ μου ατύχημα και επειδή ακριβώς αντιλαμβάνομαι πόσο μετράει το να έχεις συναίσθηση του περιβάλλοντος, έχω αποφύγει ουκ ολίγα.
    Αυτό που λες είναι άστοχο και μπορώ να στο εξηγήσω.
    Όταν πας με 100 στην αριστερή σε μια Συγγρού που έχει ήδη μια Χ κίνηση και όλοι πάνε με 90-100-110-120......δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβεις να δεις από καθρέφτες ή να ακούσεις μια ομάδα καραγκιόζηδων με 180+ που σε περνάνε εναλλάξ, πότε μεταξύ αριστερής μεσαίας (δεξιά σου δηλαδή) αλλά και μεταξύ στηθαίου και αριστερής.
    Ο ψόφος λοιπόν σε μια τέτοια ομάδα σκληρών κ@ργιόληδων ισχύει και θα ισχύει στον αιώνα τον άπαντα.
    Έχω δει και αντίστοιχα γκρουπάκια γρήγορης βόλτας αλλά το ποστ εκείνο μίλαγε για εν δυνάμει δολοφόνους που απλά δε προλαβαίνεις να αντιληφθείς ή να αντιδράσεις.....δε συζητώ το σενάριο να προλάβεις να τους δεις και να κάνεις τέρμα αριστερά ή δεξιά. (στο τέρμα αριστερά ο 3ος που ερχόταν θα έπεφτε πάνω μου αφού με πέρασε μεταξύ στηθαίου και αριστερής.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    δεν κουνιέσαι κι όλα παν' καλά
    Αυτό ακριβώς που σου είπε ο Χάρης.
    Κάνε δουλειά σου κι άσε κι αυτούς να κανουν τη δική τους.

    Και με αυτοκίνητο μπορεί να είσαι και να δεις δυο σκληρούς καργιόληδες να έρχονται κατά πάνω σου με 200 και να πηγαίνουν να περάσουν ο ένας από δεξιά ο άλλος από αρστερά.
    Δεν είσαι η μάνα τους να τους φροντίσεις, ούτε υπάρχει λόγος να αγχωθείς ότι αν κάνεις δεξιά θα φας τον έναν και θα περάσει ο άλλος, ή αν κάνεις αριστερά το αντιστροφο.
    Θα τη βρούνε μόνοι τους τη λύση, κι εκεί ποντάρουν κι αυτοί. Στο ότι δε θα κάνεις τίποτα.

    Όπως είπε κι ο σκοπευτής δεν επιδοκιμάζω αυτή τη συμπεριφορά, αλλά κατάρες για ψόφους δε χρειάζονται.
    Όχι ότι πιστεύω στις κατάρες ή φοβάμαι μην πιάσουν τα μάγια, αλλά δεν τιμάει εσένα τον ίδιο κάτι τέτοιο.
    Αν εσύ αισθάνεσαι καλά με αυτό βέβαια, πράξε όπως νομιζεις.

Σελίδα 3 από 25 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οδηγική συμπεριφορά
    από Stefanos73 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2015, 12:09
  2. Εκθεση μηχανων
    από xranna στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2005, 16:43
  3. Eπικοινωνια 2 μηχανων
    από Giannis_L στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2005, 09:15
  4. Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2005, 19:19
  5. Στρωσιμο μηχανων
    από naknath στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2004, 20:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF