Σελίδα 6 από 16 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 240

Θέμα: CFMoto 250 NK

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Στο "εδώ μέσα" που λες και ξανά λες οτι θα τα γράφεις όπως γουστάρεις και οποίου δεν του αρέσει να φεύγει από το θέμα, υπάρχουν κανόνες από τους ιδιοκτήτες.
    Βήμα μας δίνουν, δεν μας ανήκει το μαγαζί.. οπότε πάρτο λίγο αλλιώς με το πώς γράφεις...

  2. #77
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cfloratos Προβολή μηνύματος
    ....Δεν μου κάνει αυτός χάρη...
    Ο Σαπίλας σου την έκανε τη χαρη.
    Εγώ δε θα σου την κάνω.
    Παρε μια κόκκινη κι όταν μάθεις να γράφεις ξαναέλα.

  3. #78
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2018
    Μηνύματα
    25
    Το moto.gr είναι τόσο δημοκρατικό που ενώ μου έχει ρήξει 2 κάρτες, μια κίτρινη και μια κόκκινη, δεν δέχεται pm για να μου εξηγήσει τους λόγους... Επίσης θα ήθελα να δω και τι κάρτες έχει ρήξει στους άλλους που έρχονται και γράφουν προσβλητικά σχόλια. Εγώ δεν έχω πρόβλημα να αποχωρήσω από το moto.gr, εκείνο θα έχει γιατί απλούστατα θα αποδειχτεί οτι διώχνει αυτούς που πραγματικά βοηθούν την ενημέρωση. Περιμένω λοιπόν τους λόγους για να δω αν πραγματικά αξίζει να βρίσκομαι εδώ ή όχι...

  4. #79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cfloratos Προβολή μηνύματος
    Το moto.gr είναι τόσο δημοκρατικό που ενώ μου έχει ρήξει 2 κάρτες, μια κίτρινη και μια κόκκινη, δεν δέχεται pm για να μου εξηγήσει τους λόγους... Επίσης θα ήθελα να δω και τι κάρτες έχει ρήξει στους άλλους που έρχονται και γράφουν προσβλητικά σχόλια. Εγώ δεν έχω πρόβλημα να αποχωρήσω από το moto.gr, εκείνο θα έχει γιατί απλούστατα θα αποδειχτεί οτι διώχνει αυτούς που πραγματικά βοηθούν την ενημέρωση. Περιμένω λοιπόν τους λόγους για να δω αν πραγματικά αξίζει να βρίσκομαι εδώ ή όχι...
    Το moto.gr ειναι ενα μαγαζακι που εχει τους κολλητους του. Αν δεν σου αρεσει, προσπερνας και πας παρακάτω. Υπαρχουν και αλλα φορουμ και μπορεις να μπεις και να συγκρινεις.
    Η αληθεια ειναι οτι μεχρι ενα σημειο ειχες δικιο. Μετα απλα το εχασες.
    Να το χαιρεσαι το μηχανακι σου και καλες βολτες
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  5. #80
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cfloratos Προβολή μηνύματος
    Δες τι έγραψα αν θέλεις σωστή συζήτηση. Εγώ εξαίρεσα το Δούκα φίλε μου δεν είπα οτι πάει σα το Δούκα τον 390 κιόλας. Τώρα γιατί δε το κατάλαβες για πες μου; Επίσης αν δει κανείς τις προηγούμενες μου αναρτήσεις, θα καταλάβει οτι δεν μιλάω με σιγουριά για την αξιοπιστία στο καινούργιο μου μηχανάκι και το έχω το θάρρος και το λέω και γιαυτό ξεκίνησα αυτή τη συζήτηση στο φόρουμ. Όσον αφορά οτι είναι πανέμορφο, έχει άριστα χαρακτηριστικά και οτι στρίβει σα R6, σίγουρα δεν κυριολεκτώ, όμως θέλω να δείξω οτι τηρουμένων των αναλογιών στρίβει άριστα. Και λάβε υπόψη σου οτι είχα R6 και γνωρίζω πολύ καλά από στριψίματα.
    Τωρα που το ξαναδιαβαζω βλέπω οτι είχες σκοπό να εξαιρέσεις το Duke και τα άλλα που έγραψες, αλλά έτσι που το έγραψες δεν εβγαινε αυτό το νόημα.
    sorry λοιπόν!

    Με τις επιθέσεις που έκανες βλέπω οτι εφαγες και μια κόκκινη, πάρτο αλλιώς!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #81
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cfloratos Προβολή μηνύματος
    Το moto.gr είναι τόσο δημοκρατικό...
    Μας συγκινεις.
    Για πιθανές απορίες πήγαινε ρίξε μια μάτια στους κανονισμούς.
    Μην το συνεχίσεις εδώ όμως γιατί το θρεντ αφορά ένα συγκεκριμένο μοντέλο μηχανής κι όχι την αντιπαράθεση σου με την ομάδα διαχείρισης και συντονισμού.
    Αν θες να παραμείνει ζωντανό το θέμα σου λοιπόν, μείνε σε ο,τι έχει να κάνει με το μηχανάκι σου και τα υπόλοιπα αστα στην άκρη.
    Καλή συνέχεια

  7. #82
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    cfloratos φιλε με τον τροπο σου χανεις το δικιο σου. οι κανόνες ειναι κανόνες και ειναι για ολους. αν κατι σε προσβάλει το αναφέρεις δεν τον επιστρέφεις.
    μεινε λοιπον στο μηχανάκι.

    οπως και οι υπόλοιποι αν ειναι ενθουσιασμένος ο cfloratos με κατι αφήστε τον να το πει. δεν μας νοιαζει αν ειναι κινεζικο ή οχι. να δω σε λιγα χρονια που τα μονα εργοστάσια θα ειναι κινα τι θα κάνουμε.
    χαλαρα ρε. ο αλλος εδωσε honda και πηρε σουτιεν για αξιοπιστια .

  8. #83
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    cfloratos φιλε με τον τροπο σου χανεις το δικιο σου. οι κανόνες ειναι κανόνες και ειναι για ολους. αν κατι σε προσβάλει το αναφέρεις δεν τον επιστρέφεις.
    μεινε λοιπον στο μηχανάκι.

    οπως και οι υπόλοιποι αν ειναι ενθουσιασμένος ο cfloratos με κατι αφήστε τον να το πει. δεν μας νοιαζει αν ειναι κινεζικο ή οχι. να δω σε λιγα χρονια που τα μονα εργοστάσια θα ειναι κινα τι θα κάνουμε.
    χαλαρα ρε. ο αλλος εδωσε honda και πηρε σουτιεν για αξιοπιστια .
    Ο ''αλλος'' εμαθα κερναει αγγλικα τσάγια κατι γιαπωνέζικα πλεον με το σουτιεν του...
    Throttle that mysterious friend of ours

  9. #84
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Ο ''αλλος'' εμαθα κερναει αγγλικα τσάγια κατι γιαπωνέζικα πλεον με το σουτιεν του...
    να τετοια μου λες και δεν μπορω να σου κρατήσω κακια μετά!!!

  10. #85
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Throttle that mysterious friend of ours

  11. #86
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.060
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Το moto.gr ειναι ενα μαγαζακι που εχει τους κολλητους του. Αν δεν σου αρεσει, προσπερνας και πας παρακάτω. Υπαρχουν και αλλα φορουμ και μπορεις να μπεις και να συγκρινεις.
    Η αληθεια ειναι οτι μεχρι ενα σημειο ειχες δικιο. Μετα απλα το εχασες.
    Να το χαιρεσαι το μηχανακι σου και καλες βολτες
    η πιο σωστη τοποθετηση,τοχουμε βιωσει και μεις φιλε οταν τολμησαμε να κανουμε καποια κριτικη καποτε,αλλα και συ φανατιστηκες -ανυποψιαστος βεβαια-και πηγες να το χαλασεις.Δεν χρειαζεται εμπαθεια απο καμμια πλευρα,συζητηση κανουμε,δεν ηρθαμε δω για να τσακωθουμε σωνει και καλα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #87
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Ελεος με την καραμελα της κλικας και της παρεας και και και...λες και ειμαστε ολοι φιλοι απο το στρατο να ουμ..ολοι εδω γνωριστήκαμε και μερικοι που δεν εχουμε κομπλεξ εχουμε λιγο χιουμορ παραπανω και δεχόμαστε την καζουρα οπως και την κανουμε αποκτήσαμε και φιλους εδω μεσα...προσωπικα δεν ηξερα κανενα οταν μπηκα και αν δει κανεις παλια μου ποστ εχω φαει καζουρα και ποτε δεν στραβωσα με κανενα..τωρα αν καποιοι κανουν παραπανω παρεα με καποιους αλλους και ορισμένους τους χαλαει τοτε περαστικα...

    Σορρυ κιολας αλλα ολο το ιδιο...κλικα παρεα μπλα μπλα μπλα μπλα....
    Throttle that mysterious friend of ours

  13. #88
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2018
    Μηνύματα
    25
    Σας παρακαλώ να γράφετε μόνο για το συγκεκριμένο μοντέλο μηχανής και όχι να έρχεστε σε αντιπαράθεση με την ομάδα διαχείρισης και τους κολλητούς της που μοιράζουν καρτούλες κατόπιν συνεννόησης χαχαχαχα. Τάδε έφη ο σούπερ ντούπερ καπνιστής πίπας υπερ συντονιστής και οφείλουμε να τον ακούσουμε χωρίς αντίδραση γιατί συγκινείται με τις αντιδράσεις και τον αντίλογο και είναι κρίμα...

  14. #89
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cfloratos Προβολή μηνύματος
    Σας παρακαλώ να γράφετε μόνο για το συγκεκριμένο μοντέλο μηχανής και όχι να έρχεστε σε αντιπαράθεση με την ομάδα διαχείρισης και τους κολλητούς της που μοιράζουν καρτούλες κατόπιν συνεννόησης χαχαχαχα. Τάδε έφη ο σούπερ ντούπερ καπνιστής πίπας υπερ συντονιστής και οφείλουμε να τον ακούσουμε χωρίς αντίδραση γιατί συγκινείται με τις αντιδράσεις και τον αντίλογο και είναι κρίμα...
    Ναι, είναι κρίμα για σένα που δεν θα σε ξαναδούμε σύντομα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #90
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2018
    Μηνύματα
    25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Ναι, είναι κρίμα για σένα που δεν θα σε ξαναδούμε σύντομα.
    Μα τι λες τώρα; Δεν ξεφεύγεις από τους κανονισμούς;
    Ρίξε και καμιά καρτούλα στον ευατό σου... Τότε δε θα κάνεις λάθος όπως πριν μαζί μου και μετά να λες σόρρυ....χαχαχαχα

Σελίδα 6 από 16 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. xreiazomai bohtheia gia tdr 250
    από tools στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/07/2008, 22:03
  2. Αγορά 250 - Τι να πάρω ρε παιδιά?
    από johnpan στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2004, 19:54
  3. Πως πουλάς ένα magna 250
    από dep στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2004, 09:14
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2003, 16:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF