Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: Honda Super Cub C125

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Και μην φανταστείς οτι ειναι κανενα κουλάδι, γιατί εχει ταυτόχρονα GSXR1000 πιο τούμπανο απο αυτό που πουλάς και κάνει χρόνους πολύ κάτω απο τους δικούς σου.
    Τωρα να σε δω Σταυρο... Γιατι μπορει να εισαι πιο παλιος στο φορουμ αλλα ο φιλος κανει πιο κατω χρονους απο σενα.

    Προσφυγη στην αυθεντια². Δε σε χαλασε γατακι.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Εσυ δεν τα θεωρείς άξια λόγου, αλλά απ οτι βλέπω πουλάνε μια χαρά, άρα πολλοί άλλοι δεν συμμερίζονται την άποψή σου και αυτό δικαιώνει και την Honda στις πωλήσεις. Ειδικά το ΑΤ ειναι πολύ καλό, δεν χρειάζεται να είναι τεχνολογικό θαύμα για να ειναι πολύ καλή μοτοσυκλέτα, ούτε να είναι το πιο δυνατό, αρκεί να εχουν ταιριάξει όλα σωστά.

    Φίλος που έχει αλλάξει αρκετές μοτό και είχε δώσει τον λόγο του οτι δεν θα ξαναπάρει ποτέ του Honda, έκανε πίσω και πήρε το νέο ΑΤ και το χαίρεται μια χαρά, το κυκλοφορεί κάθε μερα, κανει βόλτες, ταξίδια οτι θες.
    Και μην φανταστείς οτι ειναι κανενα κουλάδι, γιατί εχει ταυτόχρονα GSXR1000 πιο τούμπανο απο αυτό που πουλάς και κάνει χρόνους πολύ κάτω απο τους δικούς σου.
    Ότι και να έχει ο φιλαράκος σου και ότι χρόνους και να κανει, το at του δεν γίνεται 1190/1290 super adventure, ούτε multistrada 1200/1260...
    Το at είναι μια μοτοσυκλέτα στα επίπεδα του 990...καλή..χρυσή αλλά η εποχή της πέρασε...αυτό δεν αναιρεί βέβαια ότι υπάρχουν ακόμα άτομα που τα χαίρονται και κάνουν τα πάντα...και με ένα c50 βέβαια μπορείς να κάνεις τα πάντα και να το χαίρεσαι...αλλά είναι άλλο καπέλο αυτό...ή μήπως δεν είναι και είμαστε σε thread που λέει για c125?

    Όπως καταλαβαίνεις τα gsxr, οι χρόνοι στην πίστα και η κουλαμαρα του καθενός δεν κολλάνε εδώ...δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάνε αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρεις...mod είσαι άλλωστε...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Τωρα να σε δω Σταυρο... Γιατι μπορει να εισαι πιο παλιος στο φορουμ αλλα ο φιλος κανει πιο κατω χρονους απο σενα.

    Προσφυγη στην αυθεντια². Δε σε χαλασε γατακι.
    Πετραν εμένα τα φασόλια με χαλάνε λιγάκι και αυτά άμα είναι πολύ βρασμένα...
    κατά τ'αλλα, όλα good...

  4. #19
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    Ότι και να έχει ο φιλαράκος σου και ότι χρόνους και να κανει, το at του δεν γίνεται 1190/1290 super adventure, ούτε multistrada 1200/1260...
    Το at είναι μια μοτοσυκλέτα στα επίπεδα του 990...καλή..χρυσή αλλά η εποχή της πέρασε...αυτό δεν αναιρεί βέβαια ότι υπάρχουν ακόμα άτομα που τα χαίρονται και κάνουν τα πάντα...και με ένα c50 βέβαια μπορείς να κάνεις τα πάντα και να το χαίρεσαι...αλλά είναι άλλο καπέλο αυτό...ή μήπως δεν είναι και είμαστε σε thread που λέει για c125?

    Όπως καταλαβαίνεις τα gsxr, οι χρόνοι στην πίστα και η κουλαμαρα του καθενός δεν κολλάνε εδώ...δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάνε αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρεις...mod είσαι άλλωστε...
    Δεν μπορεία να καταλάβεις που κολλάνε?

    Κολλανε στο

    'αφου καμια μοτοσυκλετα της προκοπης πλεον δεν βγαζει...'

    που εγραψες εσυ o ίδιος στο πρωτο ποστ τoυ thread που άνοιξες.

    Το ΑΤ δεν ειναι 990 ούτε Multistrada , δεν σχεδιάστηκε για να ανταγωνιστεί αυτα τα μηχανάκια, αλλο πράγμα είναι.
    Αν δεν το πιάνεις οκ, παμε παρακατω.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Δεν μπορεία να καταλάβεις που κολλάνε?

    Κολλανε στο

    'αφου καμια μοτοσυκλετα της προκοπης πλεον δεν βγαζει...'

    που εγραψες εσυ o ίδιος στο πρωτο ποστ τoυ thread που άνοιξες.

    Το ΑΤ δεν ειναι 990 ούτε Multistrada , δεν σχεδιάστηκε για να ανταγωνιστεί αυτα τα μηχανάκια, αλλο πράγμα είναι.
    Αν δεν το πιάνεις οκ, παμε παρακατω.

    Κατ'αρχην γιατί πρέπει να έχουμε όλοι την ίδια άποψη?? Δεν συμφωνείς με την δικιά μου?...οκ...no problemo...
    Δεν συμφωνεί ο φιλαράκος σου επειδή χαίρεται το ΑΤ του και κανει βόλτες??..επίσης no problemo...
    Γράφει και χρόνους γαμηστερους στην πίστα με το τούμπανο gsxr του?? Άσχετο...αλλά πάλι μια χαρά και κανένα πρόβλημα...

    Επειδή έγραψα εγώ την άποψη μου για την honda πρέπει να την ασπαστειτε?? Δεν το καταλαβαινω αυτο...
    Εγώ επιχειρηματολογησα γράφοντας 5 πραγματακια...αν εσύ τα θεωρείς άκυρα επειδή έχεις δει τις σούπερ γαμάτες πωλήσεις των nc και έχεις και παράδειγμα τον φιλαράκο σου, οκ...άλλες οι προσλαμβανουσες...κανενα θέμα...

    Εγώ τα βλέπω πλέον τα honda και είναι χλιαρά, κάτω του ανταγωνισμού, και για οικονομία στο καύσιμο...
    Μπορεί βέβαια ένας υπεργρηγορος πισταδορος με gsxr που χαίρεται και βολταρει το καινούργιο του αφρικα να με διαψεύσει ανά πάσα ώρα και στιγμή...έτσι είναι αυτά...no worries...

  6. #21
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    Κατ'αρχην γιατί πρέπει να έχουμε όλοι την ίδια άποψη?? Δεν συμφωνείς με την δικιά μου?...οκ...no problemo...
    Δεν συμφωνεί ο φιλαράκος σου επειδή χαίρεται το ΑΤ του και κανει βόλτες??..επίσης no problemo...
    Γράφει και χρόνους γαμηστερους στην πίστα με το τούμπανο gsxr του?? Άσχετο...αλλά πάλι μια χαρά και κανένα πρόβλημα...

    Επειδή έγραψα εγώ την άποψη μου για την honda πρέπει να την ασπαστειτε?? Δεν το καταλαβαινω αυτο...
    Εγώ επιχειρηματολογησα γράφοντας 5 πραγματακια...αν εσύ τα θεωρείς άκυρα επειδή έχεις δει τις σούπερ γαμάτες πωλήσεις των nc και έχεις και παράδειγμα τον φιλαράκο σου, οκ...άλλες οι προσλαμβανουσες...κανενα θέμα...

    Εγώ τα βλέπω πλέον τα honda και είναι χλιαρά, κάτω του ανταγωνισμού, και για οικονομία στο καύσιμο...
    Μπορεί βέβαια ένας υπεργρηγορος πισταδορος με gsxr που χαίρεται και βολταρει το καινούργιο του αφρικα να με διαψεύσει ανά πάσα ώρα και στιγμή...έτσι είναι αυτά...no worries...
    Φυσικά ο καθένας έχει την γνώμη του, εσυ την δική σου, εγω την δική μου κλπ.
    Μπορούμε όμως να γράφουμε στο φόρουμ όλοι τις γνώμες μας, κι αφού έγραψες εσύ την δική σου, έγραψα κι εγώ την δική μου.

    Κάπως όμως φαίνεται οτι δεν σου άρεσε η δική μου γνώμη κι άρχισες τα περί mod και ότι δεν κολλάει στο θέμα κλπ κλπ και γι αυτό κι εγώ βρέθηκα να εξηγώ τα αυτονόητα τελικώς.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Φυσικά ο καθένας έχει την γνώμη του, εσυ την δική σου, εγω την δική μου κλπ.
    Μπορούμε όμως να γράφουμε στο φόρουμ όλοι τις γνώμες μας, κι αφού έγραψες εσύ την δική σου, έγραψα κι εγώ την δική μου.

    Κάπως όμως φαίνεται οτι δεν σου άρεσε η δική μου γνώμη κι άρχισες τα περί mod και ότι δεν κολλάει στο θέμα κλπ κλπ και γι αυτό κι εγώ βρέθηκα να εξηγώ τα αυτονόητα τελικώς.
    Όχι, δεν είναι ότι δεν μου άρεσε...
    Απλά θεώρησα τελείως άσχετη την επιχειρηματολογία σου...όχι τις πωλήσεις (αν και δεν παρέθεσες κάποιο στατιστικό ότι υπερτερούν έναντι του ανταγωνισμού)...την άλλη...
    Κατά τ'αλλα οκ...ναι ... κολοκυθόπιτα...

  8. #23
    Μέλος Το avatar του/της jimpap
    Εγγραφή
    19/08/2012
    Μηνύματα
    68
    Είναι κακάσχημο για μένα. Και με αυτή την τιμή... Το c110 αν και με ταμπούρο μπροστά είναι κλάσεις ομορφότερο.Δεν γνωρίζω όμως αν προορίζεται για τας Ευρώπας.

    το c110

    έντιτ: βρήκα αγγελία στο καρ, 3990 ευρώπουλα. Γειά σου ρε χόντα με τα ωραία σου!
    Τελευταία τροποποίηση από jimpap; 04/07/2018 στις 22:25.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. honda super cub 50
    από savasamd στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2020, 16:37
  2. Honda Super Cub 50th anniversary
    από alexs8 στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 129
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2020, 18:20
  3. Honda super cub concept
    από Road Pirat στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2015, 22:01
  4. Honda Super Cub 50
    από savasamd στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2013, 10:28
  5. Νεο Honda Super Cub 110
    από nickmonstro στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2009, 23:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF