Μεγάλο θέμα η οικονομική κ αξιόλογη βάση στήριξης κινητού. Συνήθως όσες είχα δοκιμάσει είχαν θέμα με τους κραδασμούς καθότι είναι σχεδιασμένες κυρίως για ποδήλατα κ απλά τυχαίνει να ταιριάζουν κ στα τιμόνια των μηχανών. Μου χει φύγει κινητό από βάση σε απότομη επιτάχυνση (το κλάψαμε)
Οπότε το ζητούμενο ήταν κ είναι η στιβαρή κατασκευή. Επίσης η προσαρμογή στα διάφορα μεγέθη των κινητών δηλαδή universal. Πωλουνται ειδικές θήκες για κάποια ακριβά μοντέλα κινητών αλλά αφενός κοστίζουν υπερβολικά αφετέρου κουμπώνουν μόνο στο συγκεκριμένο μοντέλο.

Κ έρχομαι στο ζουμί. Πέτυχα εξαιρετική βάση universal ! Ειδικά σε σχέση με την τιμή της.10€ με τα μεταφορικά, τελωνείο πέρασε ελεύθερα κ ταιριάζει μέχρι 6 ιντσες κινητά, έχω 5αρι.
Βέβαια Κινέζος... Την βρήκα κ Ελλάδα αλλά στην διπλή τιμή (κρίμα) κ προτίμησα την αναμονή (20μερες)κ τον Chinese.

Για να μην έχω θέμα με το φόρουμ, ας μου πει κάποιος διαχειριστής αν είναι οκ να βάλω link από το site (gearbest είναι) ειδάλλως αν ενδιαφέρεται κάποιος του το στελνω με πμ