Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 50 από 50

Θέμα: 7ημερο στην Ηπειρο μεσα σπο μια φωτογραφικη μηχανη

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gcrook Προβολή μηνύματος
    Ναι ρε γαμωτο και κριμα γιατι ηταν το διημερο που κολλησα στην προσφατη βολτα μου αλλα με καποια τουιστ για ορεινη Ναυπακτια και αλλα σημεια ενδιαφεροντος,αλλα ουτε εμενα εκατσε.
    Οταν λες θα ερχοσουν απο "πανω" που περιπου ειναι το πανω για να εχουμε καλο ρωτημα;
    Δεχομαι και ευρυτερο στιγμα,στην εποχη τωνε σοσιαλ μηντια που ζουμε καλο ειναι να φυλαμε την ιδΓιωτικοτητα μας σαν τον πωπο μας, ξερω ξερω...
    Εκείνο το διήμερο η βασική μου μέρα ήταν η πρώτη. Τη δεύτερη την είχα αφιερωμένη στη συνάντηση με το moto.gr και ό,τι προκύψει αν και στην πορεία και αυτό το αλλάξαμε. Οπότε έμενε να χωρέσω στο Σάββατο ό,τι προλάβαινα.. πήγα πάλι το γύρο του Μόρνου που πάντα θα με αφήσει ευχαριστημένο σε μία μονοήμερη, μετά έκανα έναν εξερυνητικό κύκλο πιο δυτικά, ξανακατέβηκα προς Ναύπακτο και ανέβηκα κατά Καρπενήσι μεριά από Θέρμο, Προυσό κλπ αλλά και με έναν μεγάλο ορεινό κύκλο που αν το GSXR είχε χέρια θα με μούντζωνε..

    Τέλος πάντων διανυκτέρευσα στις Κορυσχάδες εξ ου και το "πάνω" και κατέβηκα να συναντηθώ με τον Hornet εκεί στη θρυλική γέφυρα του Γοργοποτάμου στο original bridge view point όπου βλέπεις χαρτομάντηλα, καπότες, σεξ, βία ή ό,τι άλλο πετύχεις αλλά γέφυρα δεν βλέπεις..

    the rest is history

    ετήσια δεν είδαμε
    Θάνος..

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Ετσι οπως μου το περιγραφεις το πιο πιθανο ηταν να σε πετυχαινα ακομα και στο ασχετο, η δικη μου την πρωτη μερα τουλαχιστον θα ειχε εισοδο απο βοιωτια μετα παρνασσο προς γραβια μετα παλι κατω για εναν καραμπινατο γυρο γκιωνας απο αμφισσα βουνιχωρα λιδωρικι και εναν υποκυκλο του μορνου στο ενδιαμεσο ( εκει θα ηταν μια πολυ ενδιαφερουσα συναντηση λολ ) ,και μετα, η ορεινη ναυπακτια και ο θεος βοηθος (χωμα) ,η λιγη φωκιδα με κυκλακια και μπρος πισω γιατι ετσι (τυπου πεταγομαστε μια πυρα και μαυρολιθαρι αφου εχουμε γυρισει απο στρωμη) με σκοπο να καταληξω με καποιο τροπο σωος και αβλαβης υπατη ενας θεος ξερει απο που και σε τι κατασταση, και η δευτερη μερα ακομα χειροτερη με φουρνα ρεντινες προυσσους πανω κατω τσαμπα διαδρομες και μετα καρπενησι και αγραφα προς μουζακι και πυλη και πισω απο τρικαλα.
    Ευτυχως συνετιστηκα και τα εκανα λιγο κουτσουρεμενα την προπερασμενη βδομαδα αλλα για τα αγραφα δεν τα μετανιωσα καθολου παροτι το ειχα παραξηλωσει το πραγμα, το κομματι απο τον μεσοπυργο μεχρι το μουζακι ηταν απλα μια απο τις πιο συγκλονιστικες και αγριες διαδρομες που εχω κανει και χαλαλι της τα 7 χλμ χωμα (ευκολο σχετικα).
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Τελικα κακως εκανα και ποσταρα εδω μεσα.
    Απο γλυκια αναμνηση το ταξιδι μου ξαναεγινε εμμονη οποτε θα ανεβω 4 μερες δεκαπενταυγουστο, εκλεισα ηδη και ο θεος μαζι μου.
    Καλα να παθω.
    Επισης ειχα ξεχασει οτι δεν εχω περπατησει ποτε μεσα στο Συρρακο,και επισης κριμα ειναι να μην ξαναπαω μια απο Σαμαρινα,οποτε να μια καλη ευκαιρια.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gcrook Προβολή μηνύματος
    Τελικα κακως εκανα και ποσταρα εδω μεσα.
    Απο γλυκια αναμνηση το ταξιδι μου ξαναεγινε εμμονη οποτε θα ανεβω 4 μερες δεκαπενταυγουστο, εκλεισα ηδη και ο θεος μαζι μου.
    Καλα να παθω.
    Επισης ειχα ξεχασει οτι δεν εχω περπατησει ποτε μεσα στο Συρρακο,και επισης κριμα ειναι να μην ξαναπαω μια απο Σαμαρινα,οποτε να μια καλη ευκαιρια.
    Δεν φταίει το ποστ ρε συ.. είναι που τρώγοντας ανοίγει η όρεξη και αυτό είναι μικρόβιο.. αλλά η ζέστη τώρα είναι αποκαρδιωτική και κουραστική.. Σεπτέμβριος είναι ξανά καλή περίοδος..

    Το Μπάρο θα πας να περάσεις;
    Θάνος..

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Θάνος Προβολή μηνύματος
    Δεν φταίει το ποστ ρε συ.. είναι που τρώγοντας ανοίγει η όρεξη και αυτό είναι μικρόβιο.. αλλά η ζέστη τώρα είναι αποκαρδιωτική και κουραστική.. Σεπτέμβριος είναι ξανά καλή περίοδος..

    Το Μπάρο θα πας να περάσεις;
    ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ.
    ΟΛΑ!
    Κια μπαρους και σαμαρινες και ανατολικα κεντρικα ζαγορια,και προς Αρτα θα κατεβω ανεμορραχες κρανιες και τα ρεστα εχει χαθει το μετρο πλεον.

    (δεν ειναι ασχημος ο αυγουστος αρκει να μην εχει τιποτα καυσωνες οπως αρχες ιουλιου που ηταν σαφως πολυ χειροτερα απο περσυ και φυσικα με διατρητες κορντουρες και οχι δερματα)
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. 3ήμερο οδοιπορικό στην ΗΠΕΙΡΟ
    από THEOD στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2008, 06:46
  2. Φωτογραφική μηχανή - γνώμες
    από ruyjin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 16/07/2007, 23:11
  3. Ψηφιακή φωτογραφική μηχανή
    από xampos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2007, 19:15
  4. help..φωτογραφικη μηχανη
    από zolotas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2006, 23:12
  5. Ταξιδάκι στην Ήπειρο [05/03/04]
    από jimbar στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2004, 04:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF