Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 32

Θέμα: Αγορα smc 690 z750

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    690 smc R abs, κούτα με 9.900.
    Αυτό...
    The only easy day was yesterday.

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Red Rider Προβολή μηνύματος
    690 smc R abs, κούτα με 9.900.
    Αυτό...
    Αυτήν την αγγελία στο car την ανοίγω στο incognito mode. Τσόντα το μηχανάκι.

  3. #18
    Μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2017
    Μηνύματα
    74
    Δεν ξερω γαμωτι μου πρωτη φορα εχω τετοιο διλημμα.μια σκεφτομαι με το κατω κεφαλι το 690 και με το πανω το z750.

  4. #19
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Αν το σκέφτεσαι, πάρε το καβασάκι. Τα ΚΤΜ δεν κάνουν για ανθρώπους που το σκέφτονται. Κρίμα θα πάει το μηχανάκι.

  5. #20
    Μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2017
    Μηνύματα
    74
    Τι εννοεις ακριβως ?3χρονια KTM εχω.εξοδα απο το πουθενα κομπλερ μιζας μπομπα συμπλεκτη κατω.και αλλες ψιλοβλακειες.τι μου λες τωρα ρε αδερφε δινεις ετσι 5 χιλιαρικα ετσι εσυ??τα.μηχανακια γαμανε μανουλες καυλωσα την ζωαρα που οδηγησα το 690 χθες αδρεναλινη στο κοκκινο.αλλα δεν γουσταρω να τρεχω συνεργειο για μαλακιες.δεν ειμαι 23 πλεον σκεφτομαι και ρωταω

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.233
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Filologosktm Προβολή μηνύματος
    καυλωσα την ζωαρα που οδηγησα το 690 χθες αδρεναλινη στο κοκκινο.αλλα δεν γουσταρω να τρεχω συνεργειο για μαλακιες.δεν ειμαι 23 πλεον σκεφτομαι και ρωταω
    Και η πιτα ολοκληρη και ο σκυλος χορτατος;

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.994
    το z ειναι ένα ανουσιο μηχανάκι της φθηνής κατηγορίας. το 690 ειναι ένα σχεδόν πολιτικο sm της μεσαίας-ακριβης κατηγορίας. Έχοντας οδηγησει και τα δύο, παρόλο που δεν μου άρεσε το 690 για αυτο που προορίζεται, το 750 με αφήνει παγερά αδιάφορο. Σε 3 μήνες θα το έχεις βαρεθει, δεν ειναι μηχανάκι για συγκινήσεις, ειναι ενα γυμνο για βολτούλες. Βεβαια το θέμα παντα ειναι τι το θες εσυ, οχι τι κάνει αυτο.

  8. #23
    Μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2017
    Μηνύματα
    74
    Μμ τι εννοεις οτι το 690 δεν ειναι γιαυτο που προοριζεται.βασικα το συγκεκριμενο ειχε kit evo 2.το εργοστασιακο μαμα θα ειχε διαφορα?

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Filologosktm Προβολή μηνύματος
    Μμ τι εννοεις οτι το 690 δεν ειναι γιαυτο που προοριζεται.βασικα το συγκεκριμενο ειχε kit evo 2.το εργοστασιακο μαμα θα ειχε διαφορα?
    ειπα δεν μου άρεσε για αυτο που προοριζεται. Δεν πιστευω οτι τα μονοκυλινδρα με τοσο μεγάλο μοτερ βολέυουν. Προτιμω τα 400-450 παρα τα σχεδον 700. αν το θες για καγκουριες ειναι μια χαρα, αλλα για μετακινηση δεν κάνει. πολύ ον οφφ λειτουργια, κοπαναει στο άνοιγμα του γκαζιου, σβυνει στο κλεισιμο...

  10. #25
    Μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2017
    Μηνύματα
    74
    Κοιτα μπιλ αν αγορασεις τετοιο εργαλειο οι καγκουριες ειναι το μονο σιγουρο..απλα θα θελα να εχει ας πουμε παραπανω προοπτικες...δηλαδη να μπορεις να κανεις ας πουμε 100χιλιομετρα σχετικα βολικα οντας το μηχανακι 6ταχυτο που εγω το μεταφραζω οτι με μια ταχυτητα 120 θα εισαι ανετος και εσυ και το μηχανακι.γιατι στο 640 αρχικα οι κραδασμοι ξεκινουσαν να κουραζουν και το μηχανακι κυριοτερα δεν ηταν και στα καλυτερα του.!!

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Μήπως κοιτούσες το ΜΤ-07; Την καγκουριά σου θα την κάνεις και μ'αυτό και είναι ένα κλικ πάνω σε θέματα άνεσης, οικονομίας και αξιοπιστίας.

  12. #27
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Filologosktm Προβολή μηνύματος
    Κοιτα μπιλ αν αγορασεις τετοιο εργαλειο οι καγκουριες ειναι το μονο σιγουρο..απλα θα θελα να εχει ας πουμε παραπανω προοπτικες...δηλαδη να μπορεις να κανεις ας πουμε 100χιλιομετρα σχετικα βολικα οντας το μηχανακι 6ταχυτο που εγω το μεταφραζω οτι με μια ταχυτητα 120 θα εισαι ανετος και εσυ και το μηχανακι.γιατι στο 640 αρχικα οι κραδασμοι ξεκινουσαν να κουραζουν και το μηχανακι κυριοτερα δεν ηταν και στα καλυτερα του.!!
    6τάχυτο μηχανάκι και ανέσεις για 100 χλμ;

    Πάρε το Ζ λέμε. Αυτό κάνει για σένα.
    Life begins at 45°.

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Αν δεν αποφασίσεις εσύ τι γούστα θες να βγάζεις, ότι και να πούμε εμείς τσάμπα πάει..
    Συγκρίνεις τόσο ανόμοια πράγματα (το ξέρεις και ο ίδιος) που είναι άτοπο και μόνο που το συζητάμε..

    Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα το ΚΤΜ..θα έκανα παιχνιδοτοπο την καθημερινή μετακίνηση, θα πλήρωνα παντελονατα και τα επακόλουθα της (γιατί οι καύλες πληρώνονται) και θα κοιμόμουν με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.
    Αν μετά έβλεπα ότι φτάνει τότε θα κοιτούσα για κανένα γυμνό (όχι Ζ αλλά άλλη κουβέντα αυτή).

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Αν δεν αποφασίσεις εσύ τι γούστα θες να βγάζεις, ότι και να πούμε εμείς τσάμπα πάει..
    Συγκρίνεις τόσο ανόμοια πράγματα (το ξέρεις και ο ίδιος) που είναι άτοπο και μόνο που το συζητάμε..

    Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα το ΚΤΜ..θα έκανα παιχνιδοτοπο την καθημερινή μετακίνηση, θα πλήρωνα παντελονατα και τα επακόλουθα της (γιατί οι καύλες πληρώνονται) και θα κοιμόμουν με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.
    Αν μετά έβλεπα ότι φτάνει τότε θα κοιτούσα για κανένα γυμνό (όχι Ζ αλλά άλλη κουβέντα αυτή).
    πιο ακριβο ειναι το z. βλάβες δεν νομιζω να βγάζει το 690. αλλωστε μια δυο μικροχαζομάρες δεν ειναι κάτι που το υπολογιζεις πριν αγοράσεις. δεν θα παρει ντουκο, κτμ θα παρει.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Δεν αναφέρομαι σε βλάβες...

    Πρόστιμα, λάστιχα και λοιπά αναλώσιμα και καμία ψηλή που μπορεί να παίξει σκέφτομαι...

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γνωμες για το Ktm Smc 690
    από keikenhate στο forum KTM
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2018, 20:47
  2. ΚΤΜ SMC 690 η Enduro?
    από MostrinO στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2016, 14:00
  3. KTM SMC 690,690 Enduro,690 SMR,Duke 690
    από Aitherobamwn στο forum KTM
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 14:30
  4. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2007, 23:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF